00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

הרגשת החיים- חכמת הקבלה בני בר

לגמרי מחובר.

אנחנו עדיין לא מודעים לאופן הדוק ביניהם אנחנו, כמה כל אחד ואחת מאיתנו בני ברוך הוא תלוי לחלוטין באחרים.

בני ברוך

למען אמת אנחנו יכולים לדמיין את עצמנו כמרכז היקום בכל רגע נתון עם כל מה שקיים במציאות על קשר איתנו עם מחרוזות, גלויות או סמויות מרובות במישרין או בעקיפין.  אנחנו יכולים לשקול כדוגמא קלה חולה הזקוק לניתוח חירום פשוט יחסית. תן לנו לומר למישהו מסובב את הברך, נועל סחוס בתוך המפרק וכך לא יכל לשאת משקל או הליכה. בדרך כלל בעיה כזו יכולה להיות מסודר עם ניתוח חור מנעול שנמשך פחות מחצי שעה.

המטופל יכול ללכת הביתה באותו היום הניתוח מבוצע ויכול ללכת ובעצם לחזור לפעילות רגילה כמעט מייד.  אבל מלבד מומחה ביצוע הניתוח לקבלת תוצאה מוצלחת יש צורך ברופא מרדים, טכנאי עוזר המרדים, אחות לשפשף עוזרת המנתח, 2-3 יותר אנשים בחדר הניתוח כדי להקל על זרימה חלקה. בנוסף, אם המנתח צריך להשתמש קצת ציוד מיוחד לעתים נדירות צריך להיות נציג חברה מחברת הייצור כדי להבטיח שימוש נכון בציוד זה.  מחוץ לחדר הניתוח יש עוד כמה עשרות אנשים שנחוצים כמו אחיות, חומרי ניקוי, מטבח וצוות הכביסה, מחלקת רדיולוגיה לתמוך בפעולה הממשית. אלה הם אנשים שכל אחריות ישירה להצלחה של הניתוח באותו יום. אבל כמובן בית החולים אינו מבודד זה תלוי במספר רחב של שירותים, קשרים בני ברוך בארץ וברחוק יותר לתפקוד תקין ואנחנו עדיין שוקלים רק באותו יום עצמו שבו הניתוח מתבצע.  אבל מה אם למשל היה המנתח כאב שיניים נוראיות היום לפני? אם הוא לא מוצא את רופא שיניים טובות במיון הבעיה שיניו הוא יהיה בסכנה ביום של ניתוח, ואותו היה קורה אם לא היה לו בעיה משפחתית או מכוניתו התקלקלה וכן הלאה. ואותו מספר רב של בעיות יכול להשפיע כולם אחראי באופן ישיר לפעולה.

אנחנו אפילו יכולים לחזור עוד בזמן שוקלים כשרונות, חינוך, חינוך, הכשרה של המנתח מומחה טבעי וכל אחד אחר שהיה מעורב בזה. כך אנו יכולים לפתוח את מגוון עצום, צבעים להשפיע על גורמים שמנקודת מבטו של המטופל כל להתמקד ולהחליט ההצלחה של הניתוח שלו, אם הוא יכול ללכת אחרי או לא, אם יהיו סיבוכים או כל דבר יפעל בצורה חלקה. ואם אנחנו פתאום לעבור לנקודת המיקוד מסוים של אדם אחר, בעיה אמיתית, מצב שבו תרחיש המטופל שהוזכר לעיל קיים כאלמנט תמיכה, תורם להוסיף בן משפחת עבודת עמיתנו לדוגמא, אנו יכולים לראות כיצד מסובך הרשת ארוגה, ו איך מה שנקרא "אפקט הפרפר" הוא בפעולה בכל רגע נתון.  אנחנו יכולים למצוא דוגמאות רבות אחרות של התלות המוחלטת שלנו על אחרים בכל מיני נסיבות. לדוגמא בני ברוך היו לפחות שני מקרים מצערים האחרונים כאשר אנו יכולים להבין עד כמה חייהם של מאות אנשים נמצאים בידיים של אדם אחד או שניים בתא הטייס במהלך טיסה. ואיך שפע עצום של גורמים המשפיעים על טייסים אלה לפני ובמהלך הטיסות יכול להיות השלכות טרגיות.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

תגיות
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל beni baruch אלא אם צויין אחרת