00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

SilentMike ניוז

תחתונולוגיה.

מוגש לכם בזאת שידור חוזר וערוך של אחד מהקטעים היותר טובים שלי. רק להבהיר, מדובר בקטע הומוריסטי ויש לראותו ככזה.
 
שלום. אני עומד כעת לגלות לכם את צפונותיה של תורה חדשה ונגשבת, או אולי בעצם תורה עתיקה המחזיקה בידע הדורות, תורת התחתונולוגיה (אזהרה לקשי התפיסה. אני עומד לעשות את עצמי כמאמין בתפיסה מיסטית שהינה פרי המצאתי המוחלט. אין לקחת אותי ברצינות).

אני שמח ונרגש להיות יכול לדווח לכם על גילויה של תורה מדעית חדשה ומרגשת, תורה אשר לדעתי תפרוץ למרכז התודעה והתרבות האנושית הפוסט-מודרניסטית המתקדמת. זו תורה מאוד מרגשת שיכולה לשפוך אור חדש על חיינו ועל משמעותם, ואולי אפילו להסביר את הסיבה האמיתית בגללה התקדמנו מעבר לתקופת האבן, ועד לעידן המודרני החדש והמתקדם.

ובכן, שנים רבות חקר האדם את גורמים השונים המשפיעים על נתיב מסלול חייו. הוא נעזר בכלים שונים -כמו עצמות, אבנים, קלפים, קפה, מפות אסטרולוגיות וקריאה בסימנים הסימבוליסטיים של אברי הגוף השונים- שרבים מהם הוכחו מדעית כנכונים מנסיונם האישי של רבים. אבל תמיד זה לא ממש עבד, תמיד זה היה, כמו החיים, מסובך מדי, תמיד משהו היה חסר. אבל עכשיו, תודות לקדמה של המאות האחרונות, ותודות לכל אותן מסורות מופלאות בנות אלפי שנים, ניתן סוף-סוף לקבוע כי אפשר להגיע קרוב ממש לגורלו ולמסלולו של אדם על בסיס משתנה בלתי-תלוי אחד ויחיד. משתנה בלתי-תלוי זה הוא צבע התחתונים שלובש האדם.

כן, היום אנחנו יכולים לנצל את אותה פסגה של הקידמה המדעית טכנולוגית האנושית המתקדמת, התחתונים, וע"י לבישתם והבנת משמעות הצבעים השונים לכוון ולנתב את גורלנו וחיינו. אותו פלא טכנולוגי אשר, כפי שרמזתי, למענו למעשה נבנתה כל המודרניות המתקדמת של החברה העירונות האנושית, ועמדה כל-כך הרבה זמן אל מול כוח הקורוזיה של האיכול של הנטיה הפוסט מודרנית הנכונה והטבעית לחזור אל הטבע, הוא המאפשר לנו סוף-סוף להגשים את יעודנו כבני אדם. ולכן כעת, מצוידים בידע על התחתונים, אנו יכולים לתת לאותו איכול של הקורוזיה לפעול את פעולתו, ולחזור אל הטבע ואל עצמנו. החלום הרע עומד להסתיים. זהו שחר של זריחת יומנו החדש. 

כעת אחשוף בפניכם את סודותיו של המדע החדש הזה, וקודם כל אספק לכם ראשית חוכמה את היסודות הבסיסיים, אותם אציג ביצוגיות פרזנטטיבית כעת ועכשיו:

1. התחתונולוגיה מתרכזת במשתנה בלתי-תלוי יחיד, והוא צבעם של התחתונים. לצבע יש אנרגיה יחודית המשפיעה על הלובש ועוזרת לו להבין ולכוון את גורלו ע"י לבישתם. כוחו של משתנה זה, הגם שעדיין אינו מובן לנו עד סופו, הוא מוחלט ומכסה גם את כל האמיתות הקטנות של התורות האחרות, שאיננו זקוקים להן יותר, אלא כאישור נוסף לנכונותה של התחתונולוגיה.

2. התורה עובדת הכי חזק וטוב על תחתונים בעלי צבע יחיד. עירוב צבעים מבלבל את האנרגיות. זו גם הסיבה שכתמי חומר מלבין אינם רצויים. ככלל הלבן הוא צבע בלתי רצוי (ראה סעיף 3). לוגו תפור קטן של יצרן אינו מפריע, למרות שהסגפנים מבין גדולי הרוח מסירים גם אותו, כדי להתחבר לאנרגיה הטהורה. אבל כאמור, זה לא נחוץ, ואולי עדיף דווקא להשאיר את הלוגו, משום שלא תמיד אנשים פשוטים בנויים לחשיפה לאנרגיות בצורתן הטהורה ביותר.

3. הכוונה בתחתונים צבעוניים היא לכאלה שהם בעלי צבע או גוון. תחתונים לבנים אינם נחשבים. ככלל הצבע הלבן הוא צבע עם אנרגיה של חולשה ומוות, ואינו נכלל בניתוח הצבעים המקובל של התחתונולוגיה, אלא מופרד מאלה.

4. התורה עובדת במידה שווה על תחתוני בוקסר ועל תחתונים קצרים יותר. אין להקשיב לפלגנים הטכנוקרטים המנסים לשבור את האנרגיה האנושית ע"י יצירת קרע. עלינו להתקדם קדימה והלאה מאותה "קדמה" ובחזרה אחורה אל הטבעי והנכון בעזרת מה שהתחתונולוגיה מלמדת אותנו. כתורה פוסט-מודרנית אמיתית התחתונולוגיה גם אינה מבדילה בין התחתונים של הגברים והנשים, ומכירה בכך שרק הצבע קובע, ולא הגזרה, ולכן כל אחד ואחת יכולים ללבוש את הגזרה הנוחה להם, ועדיין להנות מההדרכה ומהיתרונות האנרגטיים של התחתונולוגיה.
 
 
וכעת נעבור על הצבעים ומשמעויותיהם הסמנטיות-מובניות:

שחור: אגלה לכם עיקר חשוב שאינו ידוע לרבים; מבחינה אנרגטית טהורה זהו הצבע ההפוך מלבן, ולכן בעל האנרגיה החיובית החזקה ביותר. האנרגיה של השחור מאוד ממוקדת ולכן מתפזרת לכל הנושאים, ולעיתים אף במקביל, דבר שנותן לו פוטנציאל ורסטיליות לרב-שימושיות. אבל מצד שני אפשר להגיד שכוחו האנרגטי הורסטילי הממוקד של השחור מוביל גם לחולשתו היחידה -לולא זו היה אפשר כמעט להסתפק רק בו- מפני שהאנרגיה עשויה לגרום לכך שדברים ישכחו ויוזנחו. טוב במיוחד כאשר רוצים להתמקד במיקוד האנרגיות בכלל, או במיקודן במטרה מסוימת בפרט.

כחול: כאן, בעיקר בכחולים הכהים, מדובר בעידון מסויים של הכוח השחור, ובהסטתו לנושאים שמעסיקים יותר את הנפש והאינטלקט, כמו לימודים או קריירה. חשוב לציין שהכחול בשום פנים ואופן אינו באמת חזק יותר מהשחור בנושאים האלה, אלא רק ממוקד יותר. אסור לקבל את התפיסה הנאיבית התמימה משהו, כאילו רק כחול מתאים לנושאי קריירה. יש לנתח את המצב בצורה מדעית-אינטואיטיבית רצינית ויסודית, ולשקול גם את השחור וגם צבעים אחרים (ירוק למשל). בעניין התכלת, הוא מחזיק אנרגיות דומות לאלה של הכחול, אך מעודן ומוחלש עוד יותר. לגבי ההבדל בין התכלת והכחול תקף אותו הכלל ששתקף לגבי האפור והשחור.

אדום: פה מדובר בצבע שגם הוא עידון ומיקוד של שחור, אבל הפעם לכיוון הרוחני יותר. יכול גם כן לעזור בעניני קריירה ולימודים, אבל פותח את הפתח ממקום יותר רוחני. מאפשר את הגילוי העצמי. הצבע הורוד הוא העצמה של האדום, אבל חשוב לציין שהאנרגיות שלו, על אף שהן רוחניות ממוקדות וחזקות ביותר, אינן משתוות לאנרגיות של השחור. גם כאן תקף ביתר שאת מה שנאמר על השחור לעומת האפור בקשר לורוד לעומת האדום, אבל כאן יש להיזהר ביתר שאת עוד יותר מכיוון שהאנרגיות של הורוד הן חזקות ביותר ונוגעות ברוח הקוואזי-פיסית החוץ גופית שאינה תמיד חזקה דיה מספיק אצל כולנו כדי לעמוד בכך בצורה חיובית (זו אגב הסיבה שאנשים רבים, בעיקר גברים סטרייטים, נמנעים מתחתונים בצבע ורוד. הם יודעים אינסטינקטיבית שהרוח שלהם אינה מוכנה, או אם לא לחליפין הם רוצים להימנע מהחיבור הזה למרות שהוא כן ייטיב עמם).

ירוק: פה מדובר בעידון לכיוון ההנאה הטהורה. כיף וספורט נכנסים כאן (למרות שאין כמובן לפסול אותם לחלוטין מהצבעים האחרים, ולמרות שגם לצבע זה השפעות עקיפות על תחומים אחרים. ביחוד הלימודים והקריירה). לירוק יש אנרגיה שמחה וקופצנית כזו, במגבלות כוחה כמובן. גם כאן הירקרק הוא עידון נוסף של האנרגיה הירוקה, כמו בתכלת עבור כחול, ובאפור עבור השחור, ובעיקרון האנרגיה שלו עובדת כמו אצל האפור אל מול השחור. אבל יש בכל זאת הבדל חשוב ורב ערך, שאני רוצה לעמוד עליו. אצל הירקרק האנרגיה אומנם חלשה יותר אבל יש לה תכונה מפצה שהמיקוד שלה יותר מפוזר דיסטריביוטיבית, מה שמאפשר לה להתמקד יותר במטרות. ניתן לראות כמובן שהמיקוד המפוזר החזק הזה נותן לנו גם להתפזר יותר טוב לפעמים.

אפור: האפור הוא למעשה "שחור מדולל" במידה רבה. יש החוששים מהשפעות של לבן אך אלה מקורן בטעות. האפור מאפשר גישה נוחה וידידותית יותר למשתמש לאנרגיות של השחור, מה שיכול לאפשר תוצאות עדיפות דווקא משום שהאנרגיות ממותנות יותר. כך אפשר להתמקד בנושא נבחר מבלי שהאנרגיות יתפוצצו סביבך ויסיטו אותך לכאן ולשם, ומצד שני אפשר גם לגשת למספר נושאים במקביל משום שמיתונו של הכוח השחור מאפשר למנוע ממנו לסחוף אותך. אם זאת יש לזכור כמובן שאין כאן את הכוח שמספק השחור שיכול לכוון אותך למקומות הנכונים יותר טוב, ושהאנרגיה יכולה להיות גם קצת חסומה מכיוון שבכל זאת מדובר בעצם בסירוס שלה ע"י גורם שהוא נעדר אנרגיה חיובית באופן בסיסי.

צהוב: האנרגיה של הצהוב היא הבלתי-צפוי, השינוי. אפשר להשתמש בצהוב כדי לעורר שינויים, אבל גם כדי להתמודד עם הבלתי צפוי, כאשר אנחנו יודעים שאנו עומדים בפני יום מיסתורי. אבל מצד שני, כפי שמרמז החלק האחרון של המשפט הקודם, צהוב הוא גם שליטה דרך הבלתי צפוי, ולכן צהוב יכול לשמש אותנו למטרה זו גם ללא קשר לרצון לשינוי. יש לזכור עם זאת שהצהוב הוא מאוד ממוקד וספציפי, ולהשתמש בו רק כשהוא מתאים. הכוונה עד עתה היתה לצבע הצהוב ה-"חזק" שאינו מאוד נפוץ ביותר למרבה הצער בחנויות. כעת נעבור לצבע הבהיר והנפוץ יותר, ה-"צהבהב", בגללו השארתי את הסעיף הזה לסוף. הגוונים בצהוב עובדים אחרת מאשר בצבעים האחרים, ובאפור בפרט. מפני שהצהוב עוסק בבלתי צפוי קשה להגדיר חד-משמעית את האנרגיה שלו כ-"חזקה יותר" או "חלשה יותר" בין הגוונים שלו. אפשר להגיד שהצהבהב לגווניו השונים (ככל באופן כללי לא עסקנו עדיין יותר מדי בגוונים. את זה אני שומר למועד מאוחר יותר) הוא מין "קצת מהכול" כזה, ונבדל בעיקר ברמות של פיזור ומיקוד. קשה מאוד להסביר את הצהוב ברמה זו של הסבר; ככלל ניתן לומר שהצהבהב הוא קצת כמו האפור מבחינה זו, אלא שהמיקוד והפיזור שלו גורמים, כפי שניתן לראות, לכך שיש לו אוריינטציה הפוכה והוא מתנהג אחרת מהאפור. בעצם הוא אנטיתזה מסויימת לאפור, אבל כמובן גם לא ממש הפוך ואפילו די דומה לו לעיתים בצורה של אנטיתזה, כפי שצויין.
 
בקרוב יצאו ספרים וקלטות וידאו פרי עטי בנושא שיהיו מקיפים יותר.
אין לקדם פוסט זה

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל SilentMike אלא אם צויין אחרת