00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

מדרגות של איחוד בני ברוך

מאמרים- בני ברוך.

העיקרון החשוב ביותר של מציאות בני ברוך הוא החוק של השתוות הצורה.

בני ברוך


ללא תפיסת שקילות כזו, הבנה, תקשורת לא יכולה בני ברוך לקחת את המקום. הקולטנים של כל איבר תפיסה צריכים להיות שווה לאות הכניסה קיבלה כדי להיות מסוגל ללכוד אותו, העברת אותו לפענוח. מקלט רדיו צריך להיות מכוון לתדר של השידור המדויק כדי לקבל אותו. מיכאל לייטמן מסביר שכדי לבנות חברה אנושית הדדית משלימה, הסתגלות לתנאים האבולוציונית שלנו של אינטגרציה ותלות הדדית מוחלטת - בעצם שמירה או הישרדות - אנחנו צריכים להיות הדדיים ערבים זה לזה. אנחנו צריכים להגיע "אהבה של אחרים" במקום "האהבה העצמית" הטבועה שלנו.

ההגדרה הנכונה של "אהבת אמת" היא טיפול ללא תנאי, אהבת הזולת לעוד בדיוק כפי שאחרים רוצה את זה, צריך את זה. בני ברוך פתח תקווה טיפול כזה הוא בלתי אפשרי, עד שאחד מגיע השתוות צורה עם זה אחר, כאילו קיים אנוכי שבאחרים, "בגדים ל" שחש בצורך האחר להתממש וגם מדידה, שיתוף השמחה של הגשמה כאשר צרכי אלה הם נפגשו. הקבלה מלמדת אותנו שמטרת החיים שלנו היא להשיג הידבקות, השתוות צורה עם "הבורא", הכוח היחיד, אבולוציוני הטבעי יצירת מציאות, נהיגה אותו לכיוון מטרה שנקבעה מראש זה. ויש לנו להשיג מטרה זו על מנת "לתת לו שביעות רצון". המאפיינים הקדמוניים של הכוח הטבעי בבני ברוך האבולוציוני הזה הם אהבה לא אנוכית, בלתי מותנית ואכפתיות. לכן, אם אנחנו יכולים ליצור קשרים בלתי אנוכי, ללא תנאי אהבה ואכפתיות בינינו - כפי שתואר לעיל על מנת להתאים להאבולוציונית שלנו, תנאים טבעיים - דרך השתוות צורה שאנחנו יכולים לחשוף את "הבורא", במילים אחרות האיכויות הראשונית שלו, שלו בגדים בבינינו. כלומר, באהבה האלטרואיסטית, ההדדית שלנו ואכפת לי בינינו שאנחנו יכולים לקחת על עצמנו "הבגדים של הבורא" השיג את מה שהוא רוצה להיות במקום שלו, ביצוע הפעולות שלו.

ומכיוון שרצונו היחיד הוא להתגלות במציאות דרכנו הופכים להיות כמותו, היינו נותן לו סיפוק בדרך זו. יתר על כן על ידי משתוקק לזה, עושה מאמצים בכיוון זה אנו מפנים את כוח סיועו עלינו להקל השינוי הזה בדרך אחרת עמותת בני ברוך "העל-טבעי" העצמי. באותו הזמן על ידי רכישת איכויותיו, "הלבשה לבגדיו" אנחנו הופכים לשותפים ביצירה, והפכו לשומרים נדיבים של מציאות כפי שנועד, להשגת קיום חסר תקדים, בלתי מוגבל, ללא מאמץ. כעת אנו יכולים להבין מה המקובלים ממליצים לנו, להיות "כמו כפוף זקן, תמיד מחפשים ..." אנחנו צריכים לחפש כל הזמן, ללא מנוחה איך אנחנו יכולים בצורה שקופה, אנוכי להיכנס, לפזר לאחרים כדי להרגיש צרכיהם להתגשם. כדרך הדדי, אלטרואיסטי טיפול בני ברוך זה אנו חושפים את "איכויות אלוהי" של אהבה ללא תנאי ואכפתיות בינינו, נותנים לו סיפוק.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל baruchbiniamin אלא אם צויין אחרת