00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

מדרגות של איחוד בני ברוך

יוצרים מאסה קריטית. מאת בני ברוך

המקובלים הגדולים, שחיו בכל הזמנים, דיברו תמיד על הצורך של עם ישראל להיות דוגמא ומופת לעולם כולו.

בני ברוך

זהו ייעודו של העם, זוהי סגולתו, ובזה נמדדת היותנו אור לגויים. כל עוד קיימנו את התנאי הזה הייתה לנו הזכות לחיות בישראל, וברגע שישראל כשלו בכך, נחרב בית המקדש והעם גלה. מרצי ארגון בני ברוך מסבירים איך זה שאנחנו עכשיו בישראל למרות שאנחנו לא מקיימים את הכלל הזה, ומה עלינו לעשות כדי לקבל את הזכות להישאר בה.

אור לגויים
להיות אור לגויים משמעותו להעביר להם את ערכי אהבת הזולת, החסד והערבות ההדדית עליהם נוסד עם ישראל. זה מה שקונה לנו את הזכות על הארץ. זה מה שקונה לנו את הזכות להיקרא עם ישראל. שנאת החינם בינינו שלחה את ישראל לגלות של 2000 שנה ממנה שבנו לפני פחות מ- 100 שנה, כדי לממש את מטרת הבריאה ולהיות דוגמא ומופת לכל העמים. אור לגויים.

הדור האחרון
מדוע, אם איננו מקיימים את תפקידנו בעולם, ניתנה לנו הזכות לשוב לארץ ישראל? כי אין לנו ברירה אלא למלא את התפקיד הזה.

אנו חיים בתקופה שנקראת בחכמת הקבלה "הדור האחרון", שמשמעותה 250 השנים האחרונות לפני סוף העולם כפי שהוא מוכר לנו. לא מדובר על חורבן כללי, חלילה, אלא להיפך: בתום השנים הללו תגיע האנושות לחיים של אושר ושלווה, כפי שכולנו חולמים עליהם ויותר מכך. השאלה היחידה שנשארת פתוחה היא כיצד נגיע לאושר והשלווה, והאם נצטרך לחכות לסיום 250 השנה או שנוכל להגיע לכך בעוד זמן קצר.

פערי הזמן טמונים בהסכמה שלנו. ארץ ישראל ניתנה לנו עכשיו כיוון שיש לנו הזדמנות, אפשרות, ללמוד כיצד להתחבר בינינו בצורה טובה ונכונה, ולהפוך לאותה חברת מופת שעליה דיברו המקובלים בכל הדורות, כבר עכשיו, תוך זמן קצר. ברגע שנלמד לעשות זאת בעצמנו נוכל ללמד זאת את שאר העולם ולזרז את הזמנים. אם לא נעשה זאת אנו צפויים להמשיך לסבול, וכמו שאנו רואים, המצב בעולם רק מתדרדר מכל בחינה אפשרית, עד שניאלץ להתחבר. החיבור יעשה בסופו של דבר כך או כך, והבחירה היא בידינו.

קפיצת הדרך
בעמותת בני ברוך שמנו לנו למטרה להביא את האפשרות הזו לידיעת העולם, ולתת לכל אחד ואחת את חופש הבחירה. כמה שיותר אנשים יבחרו בדרך הטוב, כלומר להתחבר כבר עכשיו ולא לחכות, כך נגיע אל אותה מטרה מהר יתר. מאסה קריטית של אנשים תספיק כדי לגרום לכל שאר האנשים, שאולי עדיין מתנגדים, לקבל על עצמם את החיבור ואהבת הזולת, ומכאן הדרך לחיי שלווה ושלום קצרה.

כדי להצטרף לאוהבי הטוב הללו, ולעזור לבנות את המאסה הקריטית הדרושה כדי לשנות את מהלך העולם בצורה מוחלטת מרע, כמו שהוא היום, לטוב, עלינו לשנות, קודם כל, את היחס שלנו זה לזה. זה לא פשוט, אך כל שעלינו לעשות הוא לרצות בכך בכל מאודנו ולהשתדל לעשות זאת בפועל ככל האפשר. בני ברוך פועלים לזירוז הזמנים הזה ולהגדלת המאסה הקריטית הדרושה, בעזרת חכמת הקבלה, כפי שהורו המקובלים הגדולים בכל הזמנים, ואנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לשינוי העולם.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל baruchbiniamin אלא אם צויין אחרת