00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

עולם הקבלה - בני ברוך

המסביר את הבלתי ניתן להסבר- מאת בני ברוך

העולם הרוחני, כך מסבירים בבני ברוך, או "העליון העולם" הוא שונה מאוד מהמציאות הפיסית שלנו בני ברוך . זה ממד של כוחות, רצונות, רשמים ותחושות.

בני ברוך

בקיצור זה הוא בני ברוך תחום של רגשות. הביעו אפילו יותר פשוט במציאות הרוחנית שאנו מודאגים רק על רצון ואת מידת ההגשמה שלהזה דומה למצב בעולם הזה שבו אחד הוא רעב ואז המדינה של אחד מתוארת על ידי השובע, מילוי הרעב. אבל יש חוק מיוחד מאוד: הרעב יכול להתממש רק אם ההגשמה נועדה לתת הנאה, סיפוק למקור של ההגשמה. בני ברוך מסבירים במילים אחרות אחד "רעב" מותר רק לאכול אם עם שאחד נותן סיפוק להאכלה אחת. סיבה לכך הוא המציאות הרוחנית היא הממד של השפעה בלתי מותנית, אהבה ללא תנאי. אפשר רק להיכנס אם אחד השיג לפחות דמיון חלקי של טופס עם ללא תנאי השפעה, אהבה. כך הפעולה בפועל של מילוי הרצון היא רק משנית, החשיבות העיקרית היא הכוונה הרצון מתקיים עם. רק אדם בעל כוונה אלטרואיסטית טהור, ללא תנאי מתן יכול לתפוס כל דבר בתחום הרוחני.

על פי הרעב הממשי והיכולת הממשית לכוון הגשמתה בגרימת הנאה למקור, ההגשמה של הרצון נותנת את הרשמים שונים, "טעמים", רגשות. רגשות שונים אלה, הופעות לצייר את התמונה של העולמות הרוחניים, המציאות בפועל אחד עם תופס השגה רוחנית. מקובל הוא אדם ביד אחת ארגון בני ברוך שחי כמו כל אדם אחר "בשר ודם" במציאות גופנית זה, ומצד שני בכוונה הנכונה להשיג תפיסה רוחנית. מאז "המשקיף" תפיסת המציאות הגשמית והמציאות הרוחנית באדם שהוא אותו הרשמים הרוחניים מסוימים, יכולים לגרום ל" טעמים "דומים, רגשות כמו אירועים, פעולות, אובייקטים בעולם הגשמי. כאשר אדם כזה   בעל "תפיסה כפולה" זה רוצה לתאר רוחניות, כוחות, רגשות רוחניים לאחרים רק תפיסת המציאות הגשמית, תוכל להשתמש בחיבור זה מצביע על הענפים הגשמיים הופעות אלה, טעם.

זה עדיין מתאם עני מאוד רק מאז כל ההופעות שלנו, בני ברוך רגשות בעולם גופני זה הם אנוכיים, אגואיסטיים, ואילו תפיסה רוחנית היא אלטרואיסטית טהור. בני ברוך- ועד שאנחנו באמת טעם תפיסה אלטרואיסטית, ללא תנאי מעניקה בפעם הראשונה שאנחנו אפילו לא יכולים לדמיין מה זה. כך הכתבים, תורתו של המקובל, המבוסס על "שפת הענפים" כזה הוא דוגמא היחידה מאוד גלם, נפט גולמי לאלה שעדיין מושרשים בעולם הגשמי, ומצד בני ברוך פתח תקווה שני על ידי התאוות, כמיהה להגיע למקור הרוחני בפועל אנשי דוגמאות כאלה יכולים להתחיל להתקדם בדרך הרוחנית, ציור עצמם קרובים יותר בהדרגה לאמת על ידי הכוונות שלהם משתנים.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

תגיות
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל baruhbenimail אלא אם צויין אחרת