00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

עולם הקבלה - בני ברוך

מעל הזמן- קבלה- בני ברוך

החיים שלנו מוכתבים על ידי זמן. כך מסבירים בעמותת בני ברוך- כל האירועים ופעולות סביבנו כפופים ל" זמן חיצוני "על פי השינוי של עונות, ימים ולילות, ולפי" שעון פנימי "רוב מאופיינים כמובן בפעימות הלב שלנו ובקצב נשימה.

בני ברוך

אבל אנחנו  עמותת בני ברוך גם יודעים כמה תפיסת הזמן שלנו היא סובייקטיבי שכן על פי מצב הרוח, הציפייה, ההנאה או הכאב שלנו אנחנו מרגישים זמן יכולים חוזה למתוח אותנו באופן משמעותי. כמיכאל לייטמן מסביר את הקשר שלנו לזמן הוא עוד יותר סובייקטיבי, כפי שתפיסת מציאות שלנו היא סובייקטיבית לחלוטין. מאז חייו האישיים ואפילו החברתיים כולנו מוקדש להגנה עצמית, שימור-עצמי שאנו רואים הכל דרך המסנן של "העונג / הכאב" העיקרון שלנו האגוצנטרי.

אנו מודדים, זמן שיא קשור רק לזה, מצפה את הזמן הדרוש "לספור" כדי למלא את הרצון שלנו בפועל שריפה, או את הזמן הדרוש כדי לברוח, להימנע מהסבל בפועל תמיד. העבר שלנו בני ברוך הוא גם להעריך רק לפי זה, ו" העתיד "שלנו פשוט אומר קיווה, הגשמה גדולה יותר צפויה, מצב אישי טוב יותר בהשוואה לזו הנוכחית. אבל אנחנו עיוורים למעשה לעתיד בפועל מאז שסגורים בקופסות שלנו הסובייקטיבית, המסוננות לגמרי לא מודעת למערכת שקיים ובכיוון שלה. בהשוואה לבעלי חיים עמותת בני ברוך לבני אדם יכול לחוש את העתיד למרות שהם קיימים באופן מלא ברגע ההווה בפועל, שכן הם באופן אינסטינקטיבי מחוברים ל, משולבים בכל, מערכת טבעית העולמית הבנת מצבו, זה מטרה והזרימה שלה.

פיסיקה קלאסית הגיעה לאותה גבול. משקיפים סובייקטיבית ומופנמים כבר יכולים להקים משוואות, השערה על המציאות הקוונטית סביבנו, אבל אנחנו לא ממש יכולים להיכנס ולהבין את המציאות באופן ישיר במחקר זה, שכן אנו נמצאים בקנה אחד עם זה. בשל יניארי שלנו, גישה הסובייקטיבית ואנוכית אנחנו מעוותים מייד מציאות סביבנו ברגע שאנו מקבלים במגע עימו. אבל אם הצלחנו לצאת תחומים מרוכזים בעצמו ודמיוני שלנו בני ברוך הסובייקטיבית, הקמת הדדית "אנוכי" "מוחצן" וללא תנאי נתינה, הדדית משלים יחסים בינינו, אנחנו יכולים לכוון את תפיסת מציאות שלנו באופן שאנחנו להתעלות מעל אילוצים של מרחב וזמן, שחשו את כל המצבים האפשריים של המערכת הכוללת באופן בלתי מופרע, מושלם. אז תפיסה חדשה של זמן מתחילה כתוצאה מהמעבר ההדרגתי שלנו, הסתגלות. בני ברוך פתח תקווה במידה שנצליח לעזוב תפיסה סובייקטיבית, מופנמת ולהיכנס לתפיסת מוחצן, קוונטים האובייקטיבי, או במידה שניכשל וניפול חזרה אנחנו מתחילים לחוש "פעימות", השינוי של "אור וחושך", עד שנשתנה עצמנו באופן מלא שבו כל השינויים, קטניות, "שינויי זמן" יחדלו להתקיים.

וזה אפשרי, זמין לכל אחד מאיתנו בשיטה המעשית המוכחת של "החוכמה של חיבור" בשל "המעגל / קבוצה" המעבדה המדעית- לפי בני ברוך.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

תגיות
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל baruhbenimail אלא אם צויין אחרת