44
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

יומן אישי

בלוג החיים של אלון ארד

תודה ( יולי אוגוסט 2015 ) 8.8.2015

שלום לכולם.
עבר יותר מחודש, מאז הרשומה האחרונה ( ב 4.7.2015 ) דברים משתנים, וימים עוברים על כוחותינו.
יש אייקונים חדשים כמו זה :
 (שבי השבלול) :) . indecision.
אנסה לתאר מה עבר עלי בחודש יולי, עד הלילה, ה 8.8.15.
(גם לפי היומן, וגם לפי תמונות גוגל בסמארטפון שלי) :) : .
אז  השעה עכשיו 03:34, ויש לי דד ליין לסיים עד 5:00 בבוקר, לפרסם וללכת לישון. שוב לילה לבן, אבל הפעם מסיבות אחרות.
 4.7.15, פרסמתי את הבלוג שלי עד הבוקר, והלכתי לישון בלי לפרסם (לשווק), הלכתי לישון מאוחר בבוקר. וקמתי, הייתי עייף, וכנראה נשארתי לישון אצל אמא שלי, (כמעט נרדמתי באוטובוס בדרך לאמא שלי, הייתי מאוד עייף). ואז גם בראשון,
ה 5.7.15, קמתי מאוחר, ופספסתי שוב פגישה עם המדריכה, אבל צילמתי את זה: (הצילום המסורתי):
קורנפלקס עם קפה, יום ראשון ה 5.7.2015 :


קמתי אחרי 17:00- וחזרתי הביתה בערך ב 19:30. כנראה לא הספקתי הכל, והייתי מחויב לפגישה שלי של יום א', עם מורי ורבי, א.מ.פ. טלפנתי בערך ב 21:00. והגעתי אליו בערך ב 22:00. לפגישה השבועית, ואחר כך הלכנו לא' .ג. משכונת התקווה (הלילה לא הייתי), והמפגש התארך, עד 6.7.15, עד יום שני, אחרי השעה 6:00 בבוקר. אז כעסתי, וידעתי שאאחר ליום שני, למועדון, ולחברה.
נסעתי הביתה באוטובוסים הראשונים של הבוקר, ישר לישון.
כתבתי במחברת יומן את זה:
" 6.7.15, שני בבוקר, אחרי 6:15, לקראת 6:30 בבוקר.
אחרי עוד לילה לבן קיצוני אצל א.ג. עם א.מ.פ.
-לא יודע מתי ארדם, לא יודע מתי אקום, בטח אקום אחרי 15:00.
שיר לבלוג :
מציצים - שלום חנוך.
" שוב לא ישנת כל הלילה, אתה קורא לזה חגיגה.."( 4:02 - י.ו. טילפן אלי לפני מספר דקות, והפריע לי בכתיבת הבלוג שלי, לפנות בוקר, ועדיין לא סיפרתי מה קרה הלילה הזה).

6.7.15 יום שני. לא ברור מה קרה.
כנראה התעוררתי, וקמתי ב 17:30. וישר נסעתי לחברה שלי ש', לא ברור אם ישנה אצלי או לא. ביומן זה לא ברור.
7.7.15, יום שלישי. היה אמור להיות לי פגישת עבודה באנוש, בזרם 10. וכנראה עשיתי עוד לילה לבן, וקמתי ממש מאוחר. ישנתי כ -8 שעות או יותר. וביומן כתוב לי שקמתי ב 18:30 ? ואו , ממש נורא.

אגב, הכותרת: תודה, רציתי לכתוב תודה רבה על הקיים, ועל האנשים שנותנים לי, ועוזרים לי, במיוחד, אמא, והחברה, והחברים, והמסגרות. עדיין יוצא לי בתוכן, בעיקר, לוח פעילות של השבוע והחודש. תוכן עיניינים :).

לא בטוח אילו חברים ביקרתי באותו יום. אבל קניתי לאמא גם חלב, וגם קורנפלקס כריות, במבצע שהיה בסופר יודה, (כנראה הייתי אצל אבנר). קורנפלקס בשבילי, לימי רביעי שקם בצהריים\אחר צהריים.

8.7.15 - רביעי.
התעוררתי וקמתי ב 17:30 (שפל השבוע), וחברה שלי היתה בסידורים (כבר הרבה ימי רביעי), ונסעתי למועדון, והייתי אצל הרופא משפחה, ואחר כך הייתי כנראה שוב אצל אבנר.
סגרתי פקדון, שמחזיק מעמד עד היום (ישתחרר כנראה בראשון,שני הקרוב, ב9. 10.8.2015 ).

9.7.15 - הצלחתי לקום מוקדם יחסית, ב 13:30- וגם הספקתי להתקלח, לפני ישיבת דירה. ואחרי זה למועדון מסריק, ונפגשתי עם ש' חברה שלי במועדון, ומשם לקניות ב am:pm , ואל ש' הביתה לגבעתיים. וש' באה לישון אצלי הפעם, חמישי, עד שישי.

10.7.15 - שישי, הסידורים הרגילים, והתארחתי אצל אלכס משכונת התקווה, חברי הטוב. עד הבוקר. (זאת הסיבה המרכזית שלא כותב בבלוג כל הסופי שבוע, מאז ה 4.7.15, 10.7.15, עד הלילה (הבוקר).
11.7.15- התארחתי אצל אמא.

12.7.15 - ראשון, 11:50 ! בבוקר ! .
קמתי בבוקר ! אחרי 11:00 בבוקר. סוף בוקר. אבל עדיין בוקר. !   .
עשיתי את כל הסידורים לאט. והייתי גם עייף, וסחבתי. ידעתי שא.מ.פ קם מאוחר, אז חיכיתי עד אחרי 18:00- לטלפן אליו. הייתי עייף, וקבעתי איתו רק אחרי שקם. בקיצור, היה חיכוך, ופיצוץ, הלכתי לאלכס, והיה ניתוק, אני זוכר שאלדד עשה שטיפה בכל הבית. היה קצת בלגן. וחזרתי הביתה לבסוף. בסביבות 00:00 בלילה, נדמה לי. (היה הרבה בלגן באותו לילה).

13.7.15 - יום שני.
קמתי ב 14:30- הלכתי למועדון. ושרתי בקריוקי את השיר help של הביטלס.
אחר כך נסעתי לחברה שלי ש'. ונסענו, והיינו במסעדה פראג הקטנה, באלנבי.
תמונה משקפת:

צילמתי גם את הדגים באקווריום במסעדה. (יש לנו מקום קבוע במסעדה, ליד האקווריום):).
ש' באה אלי הביתה.

 14.7.15 - יום שלישי, קמתי שוב מאוחר, ב 17:00 בערך. אכלתי, ויצאתי לחברים. בסופו של דבר, ישבנו בבודהה בורגר, עם חברים, עם אנונימוס, ויועד ואלדד. נדמה לי שישבתי שם פעם ראשונה ויחידה, בבודה בורגר, כי זה מאוד יקר שם, ואלדד נתן לי לאכול סושי אחד (בלי דגים ועצמות), בשווי בערך 4 ש"ח (החזרתי לו אחר כך), בעיגול שווה כ4 ש"ח. ופגשתי באופן נדיר, מישהו שווה, מהקבוצה שלנו בפייסבוק (במקור מתפוז).

ואחרי זה הלכתי לישון כרגיל, אצל אמא שלי בג'.
15.7.15 - קמתי מתי שהוא. וזאת התמונה הראשונה של הכריות, אצל אמא שלי, בצהריים\אחרי הצהריים :


15.7.15 - רביעי, הייתי במועדון, ושילמתי למנהלת ע', 25 ש"ח על הרחצה הלילית, בגורן גולדשטיין, שהיינו בסוף חודש יולי 2015.
הלכתי שוב לרופא משפחה, וחזרתי הביתה. בעצם לא.
בעצם לא. ח' השותף שלי, טילפן אלי, ואחרי הרופא, הלכתי עם ח', וקבעתי איתו באלנבי, הזמין אותי על חשבונו, לקופיקס בברנר. וישבתי איתו כשעתיים, שאב אותי, ואחר כך הלכתי עם חברים,
ולבסוף השעה היתה מאוחרת, והלכתי לישון בקווי לילה, אצל ר', חבר קרוב ויקר :).
ישנתי אצלו עד מאוחר, ביום חמישי,

16.7.15 - חמישי, במקום לקום ב 13:00- ולחזור הביתה, קמתי בערך ב 15:00- או אחרי, ופספסתי ישיבת דירה, והעובדת סוציאלית שלי נועה, מאוד כעסה עלי.
מר', הלכתי ישירות למועדון, וכנראה הקדמתי, באופן נדיר ביותר.

אחרי זה, אחרי המועדון, הייתי עם ש' חברה שלי, והלכנו לשוק האוכל, והלכנו אליה הביתה, ואחרי גבעתיים, נסעתי לחבר שלי י', וחזרתי הביתה, ועשיתי לילה לבן, במחשב שלי.
 17.7.15 - יום שישי, הדברים הרגילים. קמתי ב 17:00- או יותר מאוחר, ב 18:10. וכנראה הייתי שוב התארחתי, אצל אלכס בשכונת התקווה, וחזרתי הביתה.

18.7.15 - שבת\מוצ"ש, הייתי אצל אמא שלי, קו 171 הביתה, לח', וח' בסלון, סחב אותי מ 23:20- עד 2 בלילה, ואחרי זה הייתי במחשב, כנראה שוב עוד לילה לבן.

ביום ראשון, ה 19.7.15 - קמתי ב 18:00- כנראה המדריכה מירי לא הגיעה ליום ניקיונות. ככל הנראה.
עשיתי קניות, והייתי בביקור אצל חבר שלי י', בתל אביב, עד שבאופן נדיר (יחד עם ג' ככל הנראה), ידידה שלו ל' הגיעה. ראיתי אותה לכמה שניות, לדקה, והלכתי הביתה, (לא רציתי להפריע להם, יודע כמה הקשר הזה חשוב לו).

20.7.15 - שני.
קמתי ב 14:30 - או ב 15:00- טילפנתי לש', והלכתי למועדון, יחסית מוקדם. והשתתפתי בקבוצת שיח, מעניין מאוד, אבל המוח הפרנוי שלי כנראה עבד שעות נוספות. כי במקום פגישה עם א.מ.פ, בימי ראשון, שהופסקה אז, אז אני הגעתי לי', ואחרי שעזבתי, מסתבר שכביכול א.מ.פ עקב אחרי (הם גם עוקבים אחרי דרך הבלוג, את זה אני יודע, כי אומרים לי, וזה צעד אמיץ לכתוב על זה בבלוג, שכל אחד יכול לקרוא), אז אמ.פ. נפגש עם י', אחרי שאני נפגשתי איתו, לא יודע אם היה בראשון או שני, ובצעד נדיר, א.מ.פ חזר למועדון מסריק, והשתתף בקבוצה דו שיח, שאמורה להחליף את הועד, ולקבל החלטות שיתופיות, על תוכן של המועדון.
אחרי המועדון, נסעתי לחברה שלי ש'. ותודה רבה על כל האירוחים שלי אצלה. ואחרי גבעתיים, נסענו לתל אביב, והיינו במסעדת קינג ג'ורג'. זה גם רשום לי, וגם מנחש שזה היה המקום, בגלל התמונות החשוכות בסמארטפון שלי. וש' באה לישון אצלי באותו לילה.

21.7.15 - שלישי :
12:00- שעון מעורר, וש' התעוררה, קמה והלכה,.
עשיתי כמה טלפונים, במיוחד לא', לקבוע לסרט במסגרת אנוש מסריק. תאריך אחרון.
ובאותו יום ביקרתי את ר' , ידידה שלי, בוסית שלי (לשעבר), ואנסה לשתף משהו שכתבתי. ר' , ידידה חברה (לא בת זוג):
כתבתי במחברת:
21.7.15 21:20
קו 126, בדרך לג' , לבית של אמא. ליל שלישי.
פגשתי את אמא בקו 126.
רציתי לכתוב על ר' י', אמרה שנשאר בקשר, היה אירוח מעולה, ומצויין, עם ר'. ר' כמו אחותי הגדולה, ואירחה אותי בקפה ומיץ וממתקים, וארוחת ערב. ביצה עם גבינה צהובה, וגבינה לבנה, ולחמניה מיוחדת... זהו בערך. זכיתי, שיש לי חברה כמוה. ...

(ובלי קשר, זכיתי שיש לי חברה-בת זוג, כמו ש', שגם גרה בגבעתיים, , הקשר עם ר', התחזק ב 2010, שגרתי אצלה, וב2011, הקשר עם ש' התחזק, וניהיינו בקשר יותר חזק, אולי בעקבות המגורים שלי בגבעתיים, והקשרים מחזיקים שנים, גם ב 2015, ומקווה לעוד הרבה שנים טובות. )

אז פגשתי את אמא שלי בקו 126, בדרך מגבעתיים, לרמת אביב גימל. ובזכותה, לקחתי כדורים מוקדם, והלכתי לישון מוקדם, ב 23:00- אמא היתה צריכה לקום בבוקר, וליסוע לנהריה, לאחותי הקטנה. במקום ביום שלישי בערב. ואז למחרת:

22.7.15 - יום רביעי,
התעוררתי מוקדם, ב 7 בבוקר, הלכתי לשירותים, וחזרתי למיטה, ולא הצלחתי להרדם, וקמתי ב 9 בבוקר, עייף. הייתי עייף כל היום.
אז התארגנתי. במיוחד באותו יום, היה לי תור לפסיכיאטר שלי ברמת חן, ד"ר א.קליין. והגעתי אליו בזמן, לפני הזמן אפילו ! :)
ואחרי זה לקחתי קו 56 למרכז תל אביב. אבנר לא היה בבית, וגם סבתא שלי לא. התרוצצתי כמה שעות כמו כלב, בסביבות גן העיר, וככר רבין, לבסוף אלדד ענה לי, מכל החברים, והתארחתי אצלו, אחרי שסבתא שלי אמרה שעייפה, ולא יכולה לארח. גם אני הייתי עייף ! (בדיעבד מסתבר שלא היה לי אוכל לתת לי ), דווקא ביום רביעי שמצליח לקום מוקדם בבוקר ).
אז אלדד אירח אותי, ואחר כך הלכתי למועדון, והייתי שם קצת. ואחר כך, בערך ב 17:00- או 17:10- יצאנו חבורה של כ-5 חבר'ה, כולל אותי וגם כולל חברה שלי ש'. הלכנו ברגל לאט, בגלל ש' המבוגרת, והלכנו לסרט ברב חן, הקול בראש. inside out. של דיסני ופיקסאר, ברב חן דיזינגוף, תל אביב !. היה מאוד נחמד :)  הסרט נגמר מאוחר יחסית למועדון. ניסיתי ללוות את כל המשתתפים לאוטובוסים בדרך הביתה, י' וש' הלכו לקו בדיזינגוף, וח' נעלם, ונשארתי עם ש' הבת זוג. והלכנו (למרות העייפות הגדולה שלי), למסעדת דיינר diner, באבן גבירול, תל אביב. יש לי כאן תמונות שצילמתי.

הזמנתי הפוך עם מקל קינמון, כי מרוב עייפות, כבר כאב לי הראש:

וקינחנו בסוג של גלידה:

הייתי עייף, ונסענו הביתה לישון.

23.7.15 - שרון הלכה בצהריים.
יום חמישי.
כנראה שהצלחתי לקום לפני 15:00, ואז הגיעה הידיעה שח' התאשפז בתל השומר, כנראה בגלל החרדות הגוברות, עד הלילה כולל, כבר יותר משבועיים.
היתה ישיבת דירה, עם נועה ומירי, והדייר א'. אחר כך נסעתי למסריק, ופגשתי את ש', ואיכשהו התפנו לי עוד 50 ש"ח, והצלחתי לשלם על עצמי, גם לחמניה עם נקניק, בגולדות, וגם גלידה ב Gelato Factory, באבן גבירול 19, תל אביב. גלידה ב 13 ש"ח עם תוספת שוקולד חינם. קצפת בתוספת של 3 ש"ח לא היתה הפעם.
היה מאוד נחמד. ואחר כך הלכנו לאבנר, והביתה, (לא ברור לי עם ש' באה לישון אצלי או לא).

ח' התאשפז, אבל אני נשארתי עם הבעיות, שקם מאוחר, גם עם הולך לישון יחסית מוקדם. (הלילה היה לילה לא רגיל).
24.7.15 - שישי, הטלפונים הרגילים, טילפנתי גם כמסורת לח', ודיברתי איתו, (הלילה הוא לא ענה לי, אולי טילפנתי מאוחר מידי).
א.מ.פ, טילפן אלי במיוחד, וחידש את המחויבות של מפגשי ימי ראשון אצלו בדירה.
והתארחתי כרגיל אצל אלכס, בשכונת התקווה. לעוד לילה לבן.

25.7.15, שבת\מוצ"ש, קמתי אחר הצהריים, וביקרתי את אמא בביתה, בצפון תל אביב (ג') :).

26.7.15 - ראשון,
הצלחתי לקום ב 14:30- יום ניקיונות עם המדריכה. הגיע דייר חדש להתרשם מהדירה. (התפנה מתחילת יולי, התפנה חדר לידי, מחפשים שותף רביעי לדירה): )
פגשתי בסופר את א.א. (תיכננתי לפגוש אותה הערב, לפני שנוסעת לחו"ל, ולא יצא.).
תיכננתי לבקר את ח'.י' בתל השומר, וגם זה לא יצא. ולבסוף ככל הנראה נפגשתי עם א.מ.פ. או שנפגשתי עם י.'?

27.7.15 - יום שני.
הצלחתי לקום מוקדם יחסית. ב 15:00- או לפני, ויצאתי למפגש משפחתי נדיר, שמסכם תקופה ארוכה, אצל המשפחה של אחותי הגדולה א', ברמת השרון, אצל הסבתא השניה, אמא של גיסי.
כל המשפחה היתה שם, וזה היה מפגש יום הולדת של 2 אחייניות שלי, י', ומ', י' בת 5 שנים, ומ' בת שנה. :).
המפגש הסתיים מוקדם, אז אחותי הקפיצה אותי לצומת טאגור, ומשם חיכיתי בתחנה, וטילפנתי לחברה שלי, וקבעתי איתה במקדונלדס באבן גבירול, לונדון מיניסטור. וישבנו שם. ואחרי זה היינו אצל י', לפי מה שרשום לי. ואחר זה הלכנו הביתה.

28.7.15 - שלישי,
ש' הלכה אחרי 12:00- הספקתי לקום יחסית מוקדם, ב 15:00- וללכת להוציא תדפיס בבנק הדואר. והספקתי להגיע למנדלימוס, לפרידה של ע' מכיוון הרוח. ואחר כך הלכנו , המתנדבים, לאיזה פאב, וג' טילפן אלי, אז יצאתי, והלכתי ברגל לככרבין, ונפגשתי איתו, וקניתי חלב, ופגשתי בשופרסל (החלב יותר זול שם, וגם הערה, המחיר של החלב ירד בתחילת יולי 2015, , חלב שופרסל עולה לפי מיטב זכרוני, כ 5.40 ש"ח ואגורות!). ופגשתי בשופרסל בארלוזרוב, מכר בשם ד', לפגישה קצרה. :).
ונסעתי לבית של אמא שלי לישון.

29.7.15- יום רביעי,
לא רשום לי ביומן כמעט כלום על אותו יום, אבל יש תמונות שלי עם הקורנפלקס.
באותו יום הצלחתי לקום יחסית מוקדם, (אבל כנראה לא הצלחתי לבקר את סבתא), ואיחרתי בכ 10 דקות, והצלחתי להגיע לככר מסריק, באיחור של כ 10 דקות, ונסענו לגורן גולדשטיין.
היה סיפור עם אלדד, שרציתי מאוד לארח אותו בבית שלי, כי הקאנטרי היה בשכונה שלי, פעם ראשונה שלי בקאנטרי, אחרי שגר בקרית שלום יותר מ3 שנים.
בסוף אלדד הזמין והזמין אוכל מהקפיטריה שם, ולוויתי לו כ 3 שקלים. (הייתי צריך את הכסף למחרת, היה לי עוד מפגש משפחתי נדיר בהרצליה). אז אלדד, התקמצן לפרוט שטר של 50 ש"ח, וסינג'ר אותי ( בשביל זה יש חברים), והייתי צריך ליסוע עד אלכס, כדי שאלדד יחזיר לי את ה 3 ש"ח. נתן לאלכס את ה50 ש"ח, ואלכס בעצם החזיר לי 4 ש"ח. נדמה לי שהיה לי בארנק, 19 ש"ח בתחילת היום, ואחרי שאלכס נתן לי 4 ש"ח (ועוד כמה אגורות), היה לי בארנק רק 17 ש"ח, מאוד מוזר. (אבל אולי זה הפרנויות שלי שוב, אולי אני מבולבל, כמו יובל המבולבל).

30.7.15 - חמישי :
הצלחתי לקום מוקדם ב 14:00- לאירוע המשפחתי.
בדקתי את החשבון של בנק הפועלים, והתעדכן הביטוח לאומי, וגם התשלום של חברת נטויז'ן.
התקלחתי , ואכלתי, ויצאתי מהבית ב 16:00 בערך, קו 17 לאלנבי, ומשם ירדתי בברנר, וקניתי עוגת שוקולד ב 5 ש"ח בקופיקס. ותוך דקה או 2, הצלחתי לתפוס את קו 48 להרצליה, עד מגן דוד, היה זה גם ערב ט"ו באב. ואני נסעתי, והגעתי, לבית של בת דוד שלי, לאירוע משפחתי רחב, מהמשפחה של אמא שלי. היה הרבה אוכל ושתיה, והכנתי לפחות 2 נס קפה במטבח של משפחת צ'. וגם סבתא שלי היתה, והיינו שם הרבה שעות, עד אחרי 22:00 בלילה, ובן דוד שלי הסיע אותי ואת סבתא שלי, עד מרכז תל אביב. תודה רבה מאוד. על הכל. וסבתא שלי אירחה אותי לכמה דקות, והראתה לי את האוכל שחיכה לי יום לפני זה, שקמתי יחסית מאוחר , ולא באתי אליה.
אחרי סבתא, קבעתי כבר אצל אבנר, עם יועד. והלכתי ברגל לאבנר. והתארחתי אצלו. עד ככל הנראה 23:30, יש לי קו 174 שתופס מגן העיר, ונהג שכבר מכיר אותו. (לא בשם).

31.7.15 - יום שישי, הלכתי לבנק הפועלים, להוציא תדפיס של הבנק, של החשבון המשותף (כעת אני אחראי לקופות המשותפות בדירה), אבל לא הספקתי לעשות לעצמי, חישוב תקציב. הדברים הרגילים, הטלפונים, והסידורים, והלכתי ב 22:00- בערך, להתארח אצל אלכס. טילפנתי גם לח', ותפסתי אותו, ודיברתי איתו.
והתארחתי אצל אלכס, ואז כנראה א.מ.פ, טילפן אלי וקבע איתי לראשון.

1.8.15 - שבת \מוצ"ש, התחיל החודש. ונסעתי לאמא שלי, וחזרתי, ועשיתי חישוב תקציב, ואחר כך ישבתי על המחשב, עד מאוחר, כנראה עד 3 או 4 בלילה\בוקר. אז:

2.8.15 - ראשון, בקושי קמתי, ב 14:30- לפגישה יום ניקיונות, עם המדריכה, והעובדת סוציאלית, היה עוד דייר שרצה לראות את הדירה? בסוף הוא לא הגיע. ואני הייתי עייף גם באותו יום.
וניקיתי את החלק שלי, בקושי. והסידורים הרגילים. וקניות, ואחרי זה יש לי שעה קבועה ביום ראשון, מתקשר לא'.פ'. ב 20:00, וב 21:00- פחות או יותר, (פחות), בא אליו, ומתארח. נפגשנו יותר משעתיים, ושוב היה חיכוך, כי בקושי נותן לי לדבר, להגיב דברים עיניניים לדיבוריו. אז כעסתי, והיה מתח. ורוצה לדבר איתו גם בראשון הקרוב, אם אספיק, אם אצליח. לעמוד בלוחות הזמנים.
(כבר 6:37), (רוצה להספיק לסיים את הכתיבה, ולפרסם, עד 7, עכשיו אדע שלוקח לי כ4 שעות לכתוב בבלוג, ואנסה להתנהל בהתאם).
והיינו אצל אלכס, עד שהייתי עייף מידי, והלכתי הביתה ב 3 ,4 בלילה\בוקר, לישון.

3.8.15 - שני - התעוררתי וקמתי ככל הנראה ב 16:00- ויצאתי למועדון, ואחרי זה נסעתי לגבעתיים, לחברה שלי ש', וכנראה באה לישון אצלי, אחרי מקדולנד'ס, נדמה לי . (השבוע).

4.8.15 - שלישי - ש' הלכה הביתה, ואני קמתי ב 15:00- או ב 15:30- הכנות, סידורים, מקלחת ואוכל, ונסעתי לפתיחת תערוכת ציורים באנוש , בבית ציוני אמריקה, ופגשתי שם הרבה אנשים מוכרים, וכמה אנשים שאני הייתי מוכר להם. גם המנכ"לית של אנוש הכירה אותי ולחצנו ידיים. יחסית אני די מקושר באנוש, אנוש תל אביב. ואחרי זה קבעתי עם יועד אצל אבנר, שוב. וראינו טלויזיה, והלכנו לקופיקס, וקניתי משהו לאכול ומשהו לשתות, ב 10 ש"ח (5+5). ונסעתי לבית של אמא שלי, להטעין את הסמארטפון, וראיתי טלויזיה, אכלתי ושתיתי, עד בערך 2 בלילה, והלכתי לישון, עם מזגן. :)

5.8.15 - רביעי - קמתי שוב מאוחר, נרדמתי, והיה לי מאוד קשה לקום, בסוף קמתי ב 16:00- ידעתי שסוגרים את המועדון מוקדם, ב 18:30- כי הולכים להצגה. ואני קבעתי עם אלדד, לעזור לו במעבר הדירה, ארגזים, בעיקר גם תמיכה נפשית. והנה מה שכתבתי באותו יום.:

5.8.15 מ 23:51 - ליל רביעי, על קו 174, מצומת מעריב לצומת הולץ.
פספסתי הערב (שכחתי) את פסטיבל יד 2.
- היה היום יום מעניין.
קמתי בערך ב 16:00- ב-3 שעות מאוחר יותר\מידי, אמא כעסה עלי. חישבתי מתי אגיע למועדון לפני הסגירה, הגעתי בערך ב 17:45, ופגשתי שם , אחרי שנים, פגשתי את ע' א', חברי לשעבר. לשעבר לפני 6 שנים. שלא רוצה להיות איתו בקשר. חברה שלי ש', לא היתה, וקבעתי אחרי המועדון לעזור לחבר שלי אלדד במעבר שלו לרמת גן, לארוז דברים. ברחנו לע' , ואלדד סחב אותי , במסלול מפותל, למקדונלד'ס, בלונדון מיניסטור, הזמין אותי לקפה הפוך ב-5 ש"ח. ואחרי זה היינו בדרך אליו, ופגשתי את ד' ל', שותף שלי לשעבר (שנתיים וחצי), עד סוף דצמבר 2012), ויש לי איזה מתח איתו, אבל שלום שלום. אלדד אמר לי שמכיר אותו.
אחרי זה הלכתי לאלדד, ועזרתי לו . הטענתי את הסלולרי , ושתיתי, ואכלתי, ונתן לי קופסת עוגיות (שבדיעבד הצילה אותי מרעב), ואחרי זה הלכתי לי', והייתי אצלו וגם ג' היה והלך, והייתי עם י', ואחרי זה לאבנר, ועכשיו בדרך הביתה (נגמר הדף במחברת).

6.8.15 - חמישי :
היה לי לילה לא שקט, ושוב קמתי מאוחר, התעוררתי וקמתי ב 14:00- או ב 14:30- והעובדת הסוציאלית נועה הגיעה, עם דייר חדש , שבא לראות את הדירה, והחדר, עם אמא שלו ועם העובדת סוציאלית שלו. ונפגשנו בסלון, והיה מאוד נחמד. לדייר קוראים ט' או ת', נדמה לי ט'.
וגם א' היה. והמדריכה לא היתה, מסיבות אישיות. והיה מאוד נחמד. אחר כך הלכו. ואני התארגנתי, (אחרי שיחה עם העו"סית), הייתי קצת במחשב, והתקלחתי ואכלתי, ונסעתי לבית ציוני אמריקה, לתערוכה שוב, והייתי עם חברה שלי ש', היינו קצת ברולדין, עם חברי המועדון. ואחר כך ש' ואני , הלכנו לשוק האוכל. בדרך בדיזיגנוף, החגורה שלי נקרעה. אז אחרי השוק, הסתובבנו למצוא לי חגורה חדשה. היה לי רק 30 ש"ח. ולבסוף הגענו לבית שלה בגבעתיים, ואבא שלה היקר, נתן לי חגורה מיוחדת. מקווה שתחזיק מעמד הרבה שנים, לכל החיים ! :) (תודה רבה אבא) :)
ואכלנו ושתינו. וש' נשארה בבית, עד יום שני. ואני נסעתי חזרה, לתל אביב, קו 63, לסינימטק. וניסיתי לטלפן לאנונימוס, ללא הצלחה, וביקרתי בנונה, אחרי שנה פחות יום. (ליל חמישי):
תזכורת:

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=3905527


הזמנתי נס על חלב ב 12 ש"ח, הוספתי 2 סוכר. הביקור היה מהיר. דיברתי עם המלצר שם על המקרה. ושירתו אותי כמה מלצריות, על החשבונית כתוב :רויטל. שמתי שנקל טיפ, והתחפפתי משם לבד.


7.8.15 - שישי - הלכתי לישון בחמישי, ככל הנראה לפני 1:00 בלילה, לא זוכר מתי נרדמתי, אולי לפני 3:00 - וקמתי ביום שישי ב 17:00- הדברים הרגילים. טלפונים. ח' ביקר בחמישי, ורמז שלא יענה לטלפון, ובאמת לא ענה בסביבות 20:00- הלכתי להתקלח. וסידורים, אוכל, ומכונת כביסה, (תליתי גם), טילפנתי לאלדד, שגם לא ענה לי. ואז י'.ו' טילפן, החזרתי לו צילצול , אחרי שאכלתי, והפעלתי מכונה, והזמנתי אותו לביתי, לאירוח. אמרתי לו את התוכניות שלי, שחייב לבשל פסטה, ולכתוב בבלוג שלי. ב 22:00 וכמה דקות, הוא מחזיר אלי צילצול, ואמר שהוא כן רוצה לבקר אותי, ובאמת הגיע, עם מונית, הלוך חזור, ואירחתי אותו, הצעתי לו מה שיכולתי, ולבסוף רק ישבנו בסלון עם אור ומאוורר, ושתינו מים קרים רק, ודיברנו. מקווה שלא הפרענו יותר מידי לא' ,השותף שישן, (לא מדבר הרבה ,רוסי).
ובערך אחרי חצות, י' עזב, ליוותי אותו לרחוב הראשי, ותפס מונית, עוד הזמין אותי לקפה לנדוור, לאכול משהו, אבל סירבתי בנימוס, אין לי תקציב לזה, (למרות שיש לי 100 ש"ח למקרי חירום).
חזרתי הביתה, שבאתי לקראת האורח, אז כבר שפכתי את הזבל, אז חזרתי, וסיימתי להתפלל, הכנתי קפה, ואכלתי את שאריות הביסקוויטים, והתפנתי לבשל את הפסטה, אחרי חצות, בעצם כבר היה 1 בלילה, והפסטה המוכנה עם הקטשופ, זאת התמונה שבחרתי לקדם את הרשומה הזאת. צילמתי עוד הרבה תמונות מהכנת הפסטה, אבל מפאת אי עמידה בדד ליין, אולי אשים רק תמונה אחת או 2 :

תחילת ההכנה של הפסטה, אחרי 1 בלילה:


הוראות הכנה וזהו:סיימתי לבשל בסביבות 2. תליתי כביסה, אכלתי את הפסטה, די טעים. הרגשתי הרגשה טובה. של סיפוק. בישלתי הלילה, אחרי הרבה שנים שלא בישלתי כלום. הרגשה טובה.
תליתי כביסה, וניקיתי אחרי את המטבח. (יש תמונה של הכיריים נקיים). הרבה אחרי 2, התפנתי לשוב למחשב, צ'וטטתי עם חבר בסקייפ. ובערך ב 3 בלילה, התחלתי לכתוב את הרשומה, בפעם הבאה אדע שלוקח לי כמעט 5 שעות לכתוב רשומה. לא מאשים אף אחד, רק אותי.
היום ה 8.8.15, יום הולדת לילדה יקרה לי, שהיא כמו משפחה (הדדי). עדיין יש לי אתגרים בעתיד.
אסיים לכתוב ולפרסם נניח בערך ב 8 בבוקר, וצריך לקום ב 17:00- ולוקח לי 3 שעות להרדם. אז מאחר. צריך להיות אצל אמא לפני 21:00- ולטלפן אליה ב 19:00- צריך לברר אם אין הפגנה בככר רבין, ושלא חוסמים תחבורה ציבורית, כמו במוצ"ש הקודם. (לא כתבתי על הנושא, הבלוג נוקט באסקפיזם טהור, בשנה ה 12 שלו גם) (למרות שקראתי בסמארטפון על הנושא החשוב).
לסיום : שיר שחשבתי עליו הלילה. (אני מאוד עייף, אחרי הרבה כוסות קפה ומים):

צא מזה - אריק איינשטיין:
מילים: יענקל'ה רוטבליט :


"מה איתך? אמא מבשלת בשבילך " .
"עוד כוס קפה, זה אוחז ולא מרפה. "

https://youtu.be/t3gvs8wXQNw


חייב לעמוד בלוחות הזמנים. חייב שיפור בחיים. אמא לוחצת. אני עוד מעט בן 40, מין גיל כזה, כל אחד עובר את זה.
להתראות ברשומה הזאה, בריאות ואהבה, חיים טובים, החיים הטובים.
להתראות, באהבה, הבלוגר העייף, אלון :) 

     =] ...

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

3 תגובות

יומן אישי - היסטוריה

יומן אישי - זה לא זר לי . זה רק גילגול נוסף של יומנים אישיים שאני רושם ,

יכול להיות שהיומן האישי הראשון שכתבתי , גם היה במחשב , ב286 , בתוכנת קיו טקסט , בdos . מ1991 .

יומן אישי במחברות, אני רשמתי מכיתה י"ב או י"א , 1993 , כניראה מחברת ראשונה , לפני המסע לפולין בתחילת כיתה י"ב .

הכל הלך כבר לאיבוד .

כתבתי גם יומן אישי בכתבן , ואחר כך כשהבנתי מה זה וורד , אז שם גם , ממש לפני שהתחברתי לאינטרנט .

לקח לי כמעט חצי שנה , להבין מה זה בלוג בתפוז , תפסתי את זה כיומן אישי ברשת, ובלוג זה אכן יומן אישי ...

קוביית פרטים אישיים
התמונה שלי
גרוש
ת"א והמרכז
מוקדן בשירות הודעות
דגים
Nirvana-Smells Like.
אלון לנצח-איתן גינצבורג
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל Purple Mushroom אלא אם צויין אחרת