44
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

יומן אישי

בלוג החיים של אלון ארד

טלנובלה בעמ ( סיכום חודש מאי 2015 תחילת יוני 2015 )

שלום לכולם.
בקיצור : יומיים אחרי הרשומה מה 2.5.2015. ב 4.5.2015, יום הולדת לאחותי. ש', החברה שלי חזרה אלי. אחרי יום ראשון סוער במיוחד, עם לילה לבן עם החבר'ה (נדמה לי שלא היה תח"צ בגלל ההפגנה של האתיופים). לילה סוער במיוחד. בסוף השבוע שעבר, חגגתי עם בת זוגי שנה ביחד. (לא ספרתי בסטטיסטיקה את השבוע שבו עזבה אותי, רק שבוע אחד).
החודש, חודש מאי 2015, התאפיין בעיקר (הכותרת) בזה שכל החבורה (אולי כמעט כל), נדנדו לי בקשר למצב הכספי שלי. זה התחיל עם אנונימוס. יועד אמר משהו גם, ואחר כך אבנר, וגם אלדד הצטרף ונדנד לי קשות. החלטתי פחות לבקר אצל אבנר והחבורה. רשמתי אפילו מסקנה ביומן מהטלנובלה הזאת : 12.5.2015 : " אחרי הדיבורים של אבנר + יועד + אנונימוס, החלטתי להיות פחות עם החברים. פחות לטלפן ולקבוע.
+ להיות יותר עם ש' (החברה). + להיות יותר עם א.מ.פ בימי ראשון. - להיות יותר במועדון. + לחזור הביתה יותר מוקדם, ולהיות עם חן (השותף), אולי להיות יותר עם אלדד (לבסוף גם עם אלדד חתכתי טיפה). ולחזור לי'.
ועכשיו אולי יותר אפרט , בקיצור, מה היה לי עד עכשיו, כולל סיכום מאי 2015: (וגם למה לא עידכנתי יותר מחודש, סיבות של סופי שבוע): .
בקיצור, ב 3.5.15, יום א', היה לילה סוער. בשני ה 4.5.15, ש' חזרה אלי, היינו בדיינר. ברביעי ה 6.5.15, הייתי במסריק, וגם חן הזמין אותי למשקה בקופיז ברמב"ם. ואחרי זה הייתי עם אלדד וחבורתו.
ב 7.5.15, היה ל"ג בעומר, ולא היה מועדון ככל הנראה (או שהיה על האש ברמת גן, ולא הספקתי להגיע), אז קבעתי עם ש' הבת זוג, בבראסרי.
ואחרי זה היינו במזנון עם החבר'ה.
ואחרי זה בחמישי, ליוותי \ליוונו את ש' לקו 63 הביתה, ואני נסעתי לסוף שבוע אצל אמא שלי, עד ה 9.5.15.
שבוע אחרי. ב 10.5.15, יום ראשון, הייתי ככל הנראה אצל א'.מ.פ. ואמר לי משהו על ריפוי ממחלת נפש, רק דרך תורה. לימוד תורה.
בשני ה 11.5.15, הייתי במסריק, ואחר כך נסעתי לש', ואז הגענו לכמה דקות לאבנר, ואז התחיל הקטע המכוער עם אנונימוס, שפשוט היה רע אלי. וזה היה בנוכחות בת זוגי, שאולי עדיין מאוהבת בו, ונפגעה בשמי גם. כשהיינו כבר ליד הבית שלי, אנונימוס טילפן להתפייס, אחרי שדיברתי על המצב רבות עם ש'.
בשלישי זה המשיך אצל אבנר, ואז כתבתי את התובנה שכתבתי ביומן.
ב 13.5.15, היתה מסיבת יום הולדת לאלדד בפארק הירקון. ר' עשה מסיבת הפקה ענקית, עם הרבה אוכל ושתיה, על האש, וגם מופע אומנותי, עם די ג'י ומוסיקה. הפקה בסדר גודל של כ 5,000 ש"ח. כל אחד שילם 20 ש"ח, ולא הגיעו הרבה אנשים, אז ר' כעס על מי שהוזמן, הבטיח לבוא ולא בא.
המסיבה היתה בשבוע יותר מוקדם מהתאריך הלועזי של אלדד. שכעת הוא כבר בגיל שלי, 39.
ב 14.5.15, חמישי, ש' הבטיחה לי שנצא גם לפיצה סרט (כתוב לי ביומן), שלא הייתי שם יותר מ5 שנים, אמרתי לה. ובסוף ביטלה. היינו אחרי המועדון, במדע על הבר, בדה סטריט באבן גבירול. ולפני זה נדמה לי שהיינו בחמדה עוגות, בית קפה קטן ושכונתי, ליד דה סטריט, (חיכינו ל 20:30), ופגשתי שם את רם נהרי במקרה. חיבוק, והפנה אותי לנ' מהמועדון, שהוא שחקן שלו. רוצה לחזור לפרוייקט המשחק של רם נהרי באנוש, במסריק, אבל כנראה הימים האלו חלפו ועברו, וחבל.
בסוף השבוע של ה 15 ו16 למאי 2015, לא רשום לי משהו ברור, אז כנראה הלכתי לבקר שוב, את א', בשכונת התקווה, שוב עד הבוקר, עם כל החבר'ה, החבר'ה של א' בתקווה.
-עוד שבוע. בראשון ה 17.5.15, גם לא רשום לי משהו ברור, אז כנראה נפגשתי עם א.מ.פ.
ב 18.5.15, גם לא רשום משהו ברור, כנראה הייתי במסריק, ואחר כך התארחתי אצל ש' בגבעתיים, ונסעתי לישון אצל אמא שלי . כי ב
19.5.15, יום שלישי, קמתי ב 8:10, ועם אמא שלי, נסענו 2 אוטובוסים, כולל 55, לגבעתיים, לועדת סל שיקום, שחיכיתי לרגע הזה 3 שנים וחודשיים. גיא אלמוג, דיבר איתי שיחת מוטיבציה. במסגרת סל שיקום, של משרד הבריאות. ונתן לי את כל האישורים : דיור מוגן לשנה, תעסוקה נתמכת של אנוש, ל3 חודשים רק. מועדון חברתי של עמותת אנוש, לשנה, וגם טיפולי שיניים. רק עם אישור של פסיכיאטר. באותו יום קבעתי תור לפסיכיאטר שלי ברמת חן, ל 3.6.15. יום רביעי. האישור עדיין לא בידיים שלי, אבל השגתי אותו.
אחרי קידום, עם אמא, נסענו לסבתא, והיינו אצלה קצת, אחר כך (יום שלישי), נסעתי לגבעתיים, לר', המפגש החודשי. ואחר כך טילפנתי לש' וקבעתי איתה, ונסעתי חזרה לאמא שלי, לישון אצלה שוב.
ב 20.5.15, יום רביעי, היה תאריך יום הולדת לועזי מדוייק לחבר שלי אלדד. כנראה שהשלמתי שעות שינה, ונסעתי למועדון מסריק.
ואחרי זה הייתי עם חברים, וחזרתי הביתה.
בחמישי, ה 21.5.15, הגעתי לקראת סיום כרגיל, למסריק, והיה חגיגת שבועות, היו הרבה חטיפי גבינה, שאכלנו, ונהנינו. ש' התעקשה להיות אצלי, בחמישי בלילה, עד שישי בצהריים. ובשישי, ה 22.5.15, נסעתי לאמא שלי, לסוף שבוע ארוך, כולל שבועות. שישי , שבת ראשון. לנוח ולאכול, ולברך, לעשות קידוש, וכו'.
היה אמור להיות בשבת ה 23.5.15, מסיבת יום הולדת שנה לאחיינית שלי, ב 10 בבוקר, אבל זה התבטל. במקום זה כשישנתי, אמא שלי נפגשה בבית קפה, עם 2 בנותיה הקטנות, האחיות שלי, בזמן שישנתי, וגם פגשתי את אחותי הקטנה, שהרגישה קצת לא טוב.
עוד שבוע. ב 24.5.15, כאמור, היה יום ראשון, שבועות, והייתי אצל אמא שלי, ובמוצאי החג, חזרתי הביתה ככל הנראה.
בשני ה 25.5.15, הייתי צריך לקום מוקדם, ולעשות קניות, ואחרי זה יום שני סטנדרטי, מועדון מסריק, ביקור אצל ש', בגבעתיים, ונסענו לתל אביב, למקדונלדס לונדון מיניסטור. והביתה.
בשלישי ה 26.5.15, קמתי שוב מאוחר, ואחרי כמה טלפונים, נסעתי שוב לש', לגבעתיים, להתארח אצלה, ואחר כך ביקור קצר בלחמים, עם החבורה, אלדד, ויועד, ואנונימוס, ואחר כך נסעתי לאמא שלי כרגיל, בלילות שלישי.
הייתי צריך ללכת לישון מוקדם, ולקום יחסית מוקדם, ברביעי, כי ברביעי ה 27.5.15, היתה הופעה של להקת המחול שלנו, בברנר 5, הצלחתי לקום ב 1, או 1 ומשהו, ולהגיע לפני הזמן, לפיור, לברנר חמש. להופעה של להקת המחול, היה מאוד חם, ואחרי ההופעה, הלכתי ביחד עם המנהלת ענת, ועם יוסי, העוזר מנהלת, וגם עם ב', המדריכה, הלכנו ברגל, בחום, את כל קינג ג'ורג'. והגענו למועדון, לעוד יום פעילות של יום רביעי. אחרי זה הייתי עם ש', שהגיעה, הלכנו לסנטר, והסתובבנו בדיזינגוף סנטר, כולל ביקור רופא משפחה שלי. ונדמה לי שחזרנו הביתה יחסית מוקדם.
בחמישי, ה 28.5.15, חגגנו אני וש', שנה ביחד. נפגשנו במועדון, וכנראה שוב הסתובבנו בסנטר, ולבסוף הלכנו לראות סרט ביחד. סרט שזכיתי בו בתפוז, כרטיס זוגי, ברב חן דיזינגוף, לסרט פולטרגייסט תלת מימד. באותו ערב היה ערב מיוחד באותו בית קולנוע, של מופע הקולנוע של רוקי, אז היה מאוד ססגוני וצבעוני לראות את הקהל המיוחד. הסרט התחיל ב 22:00- ונגמר תכלס, ב 23:45, או משהו כזה. והספקנו לאוטובוס קו 17 האחרון מאלנבי. (כבר תיכננתי לילה חצי לבן), הלוותי מש' 50 ש"ח, שהחזרתי לה בבית, עוד באותו הלילה. היה לנו ממש מזל, אחרת היינו הולכים ברגל הביתה, כשעתיים, כולל עוד ביקור בבית קפה. היה מאוד מיוחד באותו הלילה.
בסוף אותו שבוע, הייתי אמור לעשות חישוב תקציב. הביטוח לאומי התעדכן מחמישי. עשיתי כמה טלפונים, וככל הנראה לא הספקתי לעשות חישוב תקציב, עד 22:00 בלילה, והתארחתי שוב אצל א', בשכונת התקווה, כולל אלדד, שאמרתי לו לא לחפור לי יותר מידי. היינו כ 7 אנשים בדירה, טלויזיה, אוכל ושתיה, ודיבורים, וקצת שיגועים. ר' קצת השתגע שם. היה מעניין ומאתגר מאוד. וב 30.5.15, נסעתי לאמא שלי כרגיל.
-
סיכום השבוע האחרון בינתיים:
31/5/15 ראשון, סוף החודש, עשיתי חישוב תקציב , סוף סוף. גם קניות. וטילפנתי לא'.מ.'.פ. ובדיעבד, היתה הרפתקאה, בילוי מאוד נחמד, עם א', וא', וי', בארומה היכל יד אליהו\נוקיה, וגם בפלורנטין. וא' הסיע אותי ב1 ורבע בלילה הביתה, עם האוטו, ישר לישון. היה מאוד נחמד ומיוחד. עם 2 אנשים צעירים, שמזמן לא פגשתי. מזמן יחסי. היה מאוד כיף.
ב 1.6.15, יום שני, הייתי בבנק, תחילת החודש, להוציא כסף לכל החודש, הייתי במ.ג.ע.ר, והיו כמה שינויים אז. נסעתי למסריק. ובימי שני, יש קריוקי. משתדל לשיר כל פעם שיר אחר.
אז השיר ששרתי. (אני בתקופת נעמי שמר עכשיו): היה :
אנשים טובים באמצע הדרך - נעמי שמר :


ואחרי המועדון, נסעתי שוב לגבעתיים, לאירוח מופתי של ש' בביתה (עם ההורים), ונסענו חזרה לתל אביב, למקדונלד'ס, עד 23:00- ואחרי זה הביתה, לבית שלי כאן. 
בשלישי, ה 2.6.15, ש' עזבה, עד רביעי, ואני קמתי כנראה יחסית מאוחר, ואחרי כמה שעות, נסעתי ישירות לאמא שלי, לישון אצלה, כי ברביעי, ה 3.6.15, :
ברביעי ה 3.6.15, הטענתי את הנייד, אמא שלי טילפה אלי, וגם חבר שלי יועד, והצלחתי לקום ב 10:11 בבוקר, ישר, אחרי קפה וקורנפלקס, ישר נסעתי לתור אצל הפסיכיאטר שלי, ברמת חן. ד"ר קליין. 
ונפגשתי איתו, ונתן לי את האישורים לסל שיקום, וגם נפגשתי עם העובדת סוצאלית שלי, נועה. ואחר כך נסעתי למרכז תל אביב, ביקור אצל אבנר, ואחר כך גם אלדד היה שם לרגע אחד, או 2 רגעים, וטילפנתי, והגעתי לסבתא שלי גם לביקור, מזמן לא ראיתי אותה, היא סובלת כיום מהיד שלה, הלכתי ברגל, ופיקססתי לה משהו בקשר לבדיקה באיכילוב, טלפנתי אליה היום והמצב שלה יותר טוב. 

אז אחרי סבתא שלי, הלכתי למועדון מסריק. והגעתי שוב מוקדם, המדריכה ש', אמרה לי לבוא יותר מוקדם, ובאמת הגעתי, אפילו לפניה, וגם פגשתי את חברה שלי ש', ואחרי המועדון, ש' ואני, הלכנו למסעדת קינג ג'ורג'. אנסה בסוף הרשומה, לעלות תמונות. ואחרי המסעדה, נדמה לי שהיינו אצל אבנר. וגיליתי להפתעתי מחדש, צופה נלהב לבלוג שלי. אמרתי לו שיש סיכוי שהלילה, אכתוב רשומה חדשה. זהו ידידינו ע', שהזמין אותי בסוף החודש למופע של רימון. אגב חודש שעבר, בתחילת החודש, פספסתי לראשונה את מופע "האני האחר" האני האחר 6, 2015, כי לא היה לי כסף, וגם המיקום השתנה, לרמת השרון, ולא ידעתי איך להגיע. אבל בעיקר, שלא קיבלו את השיר שלי, וגם לא היה לי כסף, הכרטיס עלה ל 40 ש"ח לכרטיס. 
ואחרי אבנר, ש' ואני נסענו הביתה בקו 174 המסורתי, הייתי עייף, וישר הלכנו לישון. 
בחמישי, ה 4.6.15, נפגשתי עם ש' במועדון, והיה דווקא מאוד נחמד. ואחרי זה עשינו קניות ב am:pm, בגדול ש' קנתה פינוקים, ונסענו אליה הביתה, לגבעתיים, ובדרך בקו 63, פגשנו את ע' האקסית שלי, שהיתה נדמה לי בטיול עם יאלה מבלים אחרת, וחזרה מעזריאלי, ישר הביתה, וש' ואני, נסענו אליה הביתה, ונתנה לי מהאוכל והשתיה שקנתה, (בעיקר אוכל), ונשארתי איתה עד 22:30. וש' בחרה להישאר בביתה, ואני נסעתי חזרה הביתה, ישירות לשותף שלי ח', והייתי איתו ברוטו כמעט שעתיים. ואחרי זה הייתי במחשב, והלכתי לישון די מאוחר, ב 4 נדמה לי, וקמתי היום. (את ש' לא אראה כנראה עד יום שני ב 20:30). וקמתי היום גם יחסית די מאוחר. ב 17:00- ככה, (המקלחת היתה תפוסה והייתי חייב לצחצח שיניים לפני הקפה). 
שישי ה 5.6.15, אחרי הקפה, והמחשב. התקלחתי, ואכלתי צהריים 1, והורדתי כביסה, ועשיתי מכונה (כבר תליתי את הכביסה), והתגלחתי. ובינתיים ח' נרדם בספה מול הטלויזיה, וא' ראה טלויזיה, א', כבר הלך לישון בחדר עם דלת פתוחה. ואני התגלחתי כאמור, התפללת בחדר טיפולים, והורדתי את הזבל, כולל מחזור בקבוקים. ואז היה לי זמן, וראיתי קצת טלויזיה, ח' התעורר, והייתי איתו. היה עייף שוב, ושוב נרדם, ואני נשארתי עד 3, תליתי כביסה כאמור, והכנתי לי עוד משהו לאכול, עוד ארוחת צהריים. ראיתי סרטים, את הסוף של שרק 3, וקליפים, וכבר היה 3 בלילה, אז כיביתי טלויזיה, וחזרתי למחשב. וזהו. 
עכשיו אנסה עד 5, להוריד תמונות, מקינג ג'ורג', מה 3.6.15, אפרסם, ואלך לישון. לילה טוב לי. בוקר טוב לבלוגיה, ולכולם. שבת שלום. : 
בקיצור: קינג ג'ורג'. קיבלנו בחינם הרבה דברים: 
קומפלט (פינוקים), עם גרגרי חומוס: 

חומוס:


פיתות : 

רביולי: 

ולסיכום: החשבון: 

ולסיכום, מאוד נהננו. וגם היינו השבוע בשבוע הספר. 
לילה טוב, שבת שלום, ובוקר טוב. חייב לקום מחר ב 17:00- למחשב, קפה, מעדן, ואמא. :)
להתראות ברשומה הבאה, שבוע הבא, סוף שבוע הבא, כנראה אני שוב אצל א', מהתקווה. אולי אבקש ממנו רשות לחשוף את שמו. חבר ותיק. 
להתראות, ולילה טוב, שבת שלום, מ אלון :)
  =] ... 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

10 תגובות

יומן אישי - היסטוריה

יומן אישי - זה לא זר לי . זה רק גילגול נוסף של יומנים אישיים שאני רושם ,

יכול להיות שהיומן האישי הראשון שכתבתי , גם היה במחשב , ב286 , בתוכנת קיו טקסט , בdos . מ1991 .

יומן אישי במחברות, אני רשמתי מכיתה י"ב או י"א , 1993 , כניראה מחברת ראשונה , לפני המסע לפולין בתחילת כיתה י"ב .

הכל הלך כבר לאיבוד .

כתבתי גם יומן אישי בכתבן , ואחר כך כשהבנתי מה זה וורד , אז שם גם , ממש לפני שהתחברתי לאינטרנט .

לקח לי כמעט חצי שנה , להבין מה זה בלוג בתפוז , תפסתי את זה כיומן אישי ברשת, ובלוג זה אכן יומן אישי ...

קוביית פרטים אישיים
התמונה שלי
גרוש
ת"א והמרכז
מוקדן בשירות הודעות
דגים
Nirvana-Smells Like.
אלון לנצח-איתן גינצבורג
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל Purple Mushroom אלא אם צויין אחרת