00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

כל מה שמצחיק או מוזר כאן

אנחנו צריכים להפסיק שיהיה לנו אכפת ממה שאחר חושב אלינו

לא אכפת לי

אנשים שחושבים שהם חזקים ורבי עוצמה ושחושבים שהם יכולים להכריח אותך כדי לאלץ את צרכי המידע שלהם ודרישות, גם אם הם בניגוד לצרכים שלהם, וכו ', כל זאת תוך פלישה לזכויות שלך כבן אדם, אתה לא כל כך חזק ורב עוצמה, ברגע שאתה מבין שאתה לא מזיז. אז זה כי הם מבינים פשוט לא אכפת להם שהרבה ממה שאתה עושה לך עוול רק כדי שתוכל לחזק את האגו שלך.

מה אתה צריך להבין על אנשים שמסתמכים על תחושת העליונות על חלקו או סימנים ברורים שהם מרגישים נחותים מושך התנועות שלהם ואם הם מגיבים, למשל, מחפשים אימות או בקשה האהבה או מחפשת אותם אלא אם כן אתה מצפה מהם להיות, מבינה שאתה דואג יותר מדי. המטרה שלו ואת היחס שלה לא הגיונית, אבל בנקודה שבה אתה מוכן להמשיך את השתתפותם ו / או מנסה להבין את המשמעות, הסיבה לקיומה (ואת היחס) לא הגיוני, או אז אתה אז תוכל לנצל זאת.

בנקודה שבי שאתה אומר או מראה, "לא אכפת לי, ולמעשה, לא אכפת לי מי אתה חושב שאתה חזק ואדיר, לא אכפת לי אם אתה יוצא ולמצוא מישהו אחר או לא לאשר או מה ש "הם מאבדים את הכח והעצמה שלהם והם בסופו של מרגישים רע. הם מבינים שאתה מבוגר ולא תלוי בהם להגדרה והחיוניות.

זה לא בספר החוקים; זה לא בתחזיות שלהם. הם לא יודעים מה לעשות עם מנטליות של סוג זה כי הם מסתמכים על מה שהם תופסים כחולשה. הם מבוססים על הניצול של הפגיעות המתרחשת כאשר אדם אינו מגיב לגבול עם הפרות "בטיחות מוגברת" (קרי: יותר גבולות ובעצם יש לי תגובה פעילה). בצע תגובה פסיבית או חיובי לכאורה ומקווה אפילו לנוכח התנהגותו של צל, כמו אור ירוק לאדום קוד התנהגות. כל הצעקות, אכפת לי יותר מדי. הוא אמר, כי אכפת לי כל כך הרבה שאני יקבל ערך מהאינטראקציה שלי איתך ועם הדימוי העצמי שלי ואת תפיסה ופעולות עתידיות יושפע.

להציג את מי שנהנה מהטבות שוליות לדאוג יותר מדי עם העובדות, האדישות והתנגדות עשתה ל*), והם צריכים לקבל ממך או לפחות לשמור על המרחק שלהם. הם לומדים לעמוד מאחורי הקו ולשים אותו הטיפול במישהו אחר שהוא יותר פתוח מאשר בעבר, כאשר היה אכפת לך יותר מדי, זה היה מחשבה הרסנית אבל עכשיו הוא מימוש בברכה שאתה לא הבעיה שלך.

כאשר אדם או קבוצה של אנשים שבנו את ביטחונם על הרעיון הזה ותמונה שיש לראות וטופלו בצורה מסוימת ואז הם לא, אם הם לא יכולים "לעשות" לך, לך תמצאו את זה הרבה יותר אטרקטיבי ל להוציא או לשמור על מרחק בטוח כי הם איום. להונאות, זה מאוד מתיש ועקוב מדם עובדה מפחידה, להתמודד עם אנשים שמריחים בולשיט מק"מ ולצחוק בפרצופם.

כאשר אתה דואג יותר מדי על מישהו שאכפת לו קצת עלייך, או פשוט את השפעת מעשיהם על אחרים, אתה שאיבה. מה אתה עושה בתקווה שיזכה לתגמול עבור העלמת עין שלהם. אתה מחכה לנקודת המפנה.

אם יש לו מישהו את המותרות של בולשיט לכושר אתה לפעמים הם מרגישים בטוחים בעושים את זה שוב, אולי להעלות את ההימור למה שבדיעבד ייראה הרמות החדשות של אבסורד. הם חושבים שאכפת לך כל כך הרבה שהם יתנו לי משקפיים כהים הוורודים והכחשת מעיל פרווה. במבט לאחור, המודעות הזאת שהם מתחילים להרגיש קרובים לבלתי מנוצחים ואולי לקבל יותר ויותר זהירים בטיפולם שלך, יכול באמת לגרר כי כמו לשחק הקלטת הנפשית שלך ולאפשר את מה שהם כבר עושים לשקוע, זה יכול להרגיש כמו אידיוט להאמין.

זה בסדר אכפת לי מה אנשים חושבים עליך, אבל אני אף פעם לא לדאוג כל כך הרבה כי 1) מפרסם גיהינום עצמו או 2) להפסיק לעשות את מה שאתה יודע שהוא נכון, או 3) תשכח לקחת את הצרכים שלהם , ציפיות, רצונות, רגשות ודעות בחשבון.

לא שאתה צריך להפסיק לדאוג לאחרים ואתה בהחלט לא צריך לתת איכויות אמון וחיוביים, אבל אתה צריך ללמוד דרך להיות חסום יותר, זה המקום שבו להשקיע חסדך. הפוך כאשר אתה לא חווה מערכת יחסים הדדיות. יש קו עם טיפול ולא מן הנמנע, ואכן הכרחי, אכפת לך ולדאוג לאחרים, ואם אתה לא יכול לעשות הרבה או שאתה דואג לאחרים, בתקווה לקבל ממנו משהו לזרום בחזרה את דרכם ולמלא את הפערים, זה קוד אדום שמתריע לך את העובדה שאתה הימנעות אחריות אישית בעוד האדם בדרך זו אשראי ויותר מדי כוח. אתה לא יודע איפה הם בסופו ומתחיל. כאשר אתה צופה ברמה שבו יש להם את הכח לעשות או לשבור את תחושה של טיפול בהם זה מראה שהוא מראה לך שאתה לא אכפת מספיק עליך.

תראה אחריות אשית; אתר שבו אתה יכול בטעות להיות קורבן ממשיך להשתתף ולהתפרק המנשק והם חשבו שיש להם עליך. אתה מפסיק אכפתיות יותר לפחדך על אמת ושלום.

בכל פעם שאני נתקלתי במתסכל וכואב שינויי מצב, לא בגלל שאני מצליח "לעשות" האדם האחר לשנות, אלא משום שאני משנה את התגובה שלי אליו על ידי זיהוי שבו נהייתי התמקדה יותר מדי ב אכפת יותר מדי על משהו שלא מצדיק את זה. אפשרויות פתוחות אבל האנשים האלה גם להפסיק להיות כל כך חזקים, פשוט משום שלמעשה הם היו רק בראש שלי וזה משנה את הדינמיקה. להפסיק כמעט התכווץ סביב האנשים האלה ולשחק קטנים.

אתה לא צריך לתת כדי לחוות אהבה, קבלה וכבוד לך. אתה לא צריך לעצור את התחושה. מה שדרוש, לעומת זאת, זה לראות 'שירות' היחסים בין-אישי שלהם לאחרים, כך שאתה יכול להיות "נבחר" ומרגיש שאתה סוף סוף יכול לחיות, כי כל שעושה הוא לתת לאנשי תחושה ניפוח חשיבותו שלו, תוך הפחתת ההערכה העצמית שלהם. אף אחד לא כל כך מיוחד, כי אתה צריך לעשות את זה בעצמך.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל שמיהפרטי אלא אם צויין אחרת