00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אולי תקשיבו לפולניה מבוגרת?

שלא תגידו שלא הזהרתי אותכם!

אתמול קראתי באינטרנט ש"התפוז" כנראה בצרות. כאילו שלא שמתי לב? ברור שכן. תדעו לכם שזה גם קשור בי ו"בנאחס" שמלווה אותי מאז ילדותי. תראו לבד. למרות שראיתי שהבלוגיה לא דומה בכלל לבלוגיה התוססת של פעם, החלטתי לחזור ולכתוב. לא ציפיתי לניסים ולא להצלחה כבירה, אבל גם לא חשבתי שבדיוק כאשר אחזור לכתוב, יהיה זה "שירת הברבור" שלי. תאמינו לי שזה לא כל כך חשוב לי, כפי ששום דבר כבר לא חשוב לי, אבל....ברגע של חשבון נפש הקדשתי קצת מחשבה לכם הצעירים ולדור העתיד (?) זאת הסיבה שהיום עשיתי קצת עבודה, והכנתי לכם סוג של מצגת בסגנון "תכיר את האויב" האמיתי ותדע במי.... לא לבחור!  במי לבחור גם אני עוד לא יודעת, אבל אני יודעת שלפחות בזה אני לא לבד!

 

נתחיל בבנימין נתניהו......ביבי, מספיק לצחוק על חשבונינו! נהנית מהכסא, מהמעמד ומהכוח. לדעתי, עשית הרבה נזק לעם שלנו. תן הזדמנות לאחרים להוציא אותנו מהבוץ. אנא ממך. אני בטוחה שכאיש פרטי תצליח יותר. אולי תוכל אפילו בזמן קצר להחליף את השטיח הקרוע שלך. (תראו, תראו עד כמה ביבי ושרה מזלזלים באינטיליגנציה של כולנו).)  מעניין מתי יבינו רוב בוחרי ליכוד שביבי זה לא מנחם בגין. גם בגין שהיה יותר פולני ממני, לא תאר לעצמו שבלי כוונה הוא מפלג את העם, כאשר הוא קרה בפטוס "אחים אנחנו" הוא לא חשב לרגע, שהפולנים ויתר האשכנזים לא יזכו לעולם בכינוי "אחי". שלי הפולניה המבוגרת יקראו "דודה או סבתא", כי ברור שאני לא אחות, אבל גם לא "גברת" מילה שכמו אצל השחורים באמריקה יצאה בכלל מהלקסיקון. אני אולי יכולה להבין את השחורים באמריקה, כי הם אכן היו עבדים ושנאו את המילים "אדון וגברת" , מסתבר שלא עזר הקידום ,לא הקידמה  ולא נשיא שחור, הקיפוח הוא בדם...ואולי גם משתלם במקצת. חבל מאוד. ביבי רחוק מלאהוב את "העם" שבוחר בו. בלי בושה הוא מנצל אותכם עבור השלטון. ביבי נהנתן, אוהב כסף ובעלי הון. יש לו אגו נפוח והוא עקשן כמו פרד. אכן, הוא נואם מצויין והוא יודע אנגלית (הוא גר ומכר רהיטים באמריקה.) לדעת לדבר זה לא אומר שזה גם לדעת להבין. שימו לב על התמונה שעוררה צחוק בכל העולם, כאשר ביבי כמו ילד בן חמש  חיקה כל תנועה של אובמה כאשר זה ביקר בארץ. בתמונה מישהו עם חוש הומור הוסיף שני דמויות מהסרט המצחיק  בשם "התאומים". מסתבר שגם אם ביבי רוצה ומוכן ללקק למישהו, הוא עושה מעצמו ליצן.

 


ביבי, תאמין לי שלא מרוע אני רוצה לראות אותך בעוד כמה ימים במצב רוח כמו בתמונה הזאת.

 

אני עוברת ל "זוג המוזר" האלטרנטיבה לביבי. לא משהו, אבל זה מה יש.

באמת לא רציתי לפגוע בכם, אבל ציפי קיבלה כבר הזדמנות, ואם לבוזי לא היה אגו נפוח כמו לכל זכר מגיל 12 עד בכלל, אזי היה לנו זוג שלדעתי היה יותר מצליח, ולו רק כי שלי הוכיחה כבר שהיא יודעת לעבוד ושאכפת לה.  אז כפי שאמרתי, זה מה יש כי חייבים (!!!) להחליף את הממשלה.

אני עוברת ליאיר לפיד. גם כאשר יאיר האיר זוהר על הבוחרים שלו, אני כתבתי נגדו. זמן מה יאיר הוריד את הפרופיל, אבל לאחרונה עם שיפור המצב, הוא שוב מתחיל לסבול מבעיות בדרכי השתן.  אני ממש לא מאמינה לאדם שבכל דרך רוצה להיות מפורסם. שישחק בסרטים, שישיר, שישתה ויבלה בכיף. שיכתוב ויופיע בטלוויזיה, אבל שלא יתגלח על הזקן שלנו. נקודה.

 

אם שותים לא נוהגים ומנהיגים את העם!

 

מי זה הזמר הזה? נו באמת......בנט?

בנט, באמת.....אולי די כבר?

 

אוי ואווי..... אתה קורה לי?   אל תשים לב עלי, אני סתם זקנה סנילית.......

למה עוד פעם? שמעתי, סליחה, אני כבר הולכת מפה.

 

אוי טאטע (כן, כן באידיש)...אוי.!

זהו, אני קצת פוחדת מאריה דרעי. אם הוא הצליח לשכנע רבבות של מאמיני הרב עובדיה וגם את "מועצת החכמים" שאף אחד בארץ לא הבין את הרב הקשיש חוץ ממנו, בו בזמן שכולנו בכל הארץ בפעם הראשונה היינו בטוחים שאנו מבינים כל מילה שלו, אזי הוא יכול לשכנע אחרים שאני הפולניה (בת של כהן!!!) מיותרת בכדור הארץ. אגב, גם אני חושבת ככה. סליחה כבוד הרב שפיקפקתי.

 

זה בכי זה? תראה איך שדרעי בכה. רואים שכאב לו יותר.

איזה יפה ותמים אתה אלי ישי. תשתדל להשלים מהר עם דרעי. לא חבל עליך? הרי אתה מאמין בעולם הבא. שם תבררו עם אלוהים והרב עובדיה מה הייתה האמת.

 

גם יפה וגם אופה. ז"א  גם ימני, גם מיזרחי וגם הוכיח את עצמו אצל ביבי.

אני מתחננת , אם אתם ממש חייבים לבחור ימין, אז תבחרו באמת בגבר הזה שבא ממצוקה. שהוא ודאי זוכר איך זה להיות חסר כל. (ביבי בכלל לא ידע מה זה). רק  מהלך אחד שלו לא ברור לי. אם רצית גם  אשכנזי לידך, אז למה מיליונר? תאמין לי שלא יהיה לכם על מה לדבר. הוא היה לגמרי מיותר. אולי בנית על ראשות הממשלה ורצית ביטחוניסט לידך? אתה יותר מדי אופטימי. אין סיכוי. ביבי לא יזוז מהמקום.

 

אחרון, או יותר נכון אחרונה חביבה זהבה בלי הדובים (הם בצד השני)

נכון, היא מאוד רצינית, וכמו לרוב רצינים, יש לה חיוך מקסים. היא לא שרה ולא רוקדת...ואם היא כבר פעם ניסתה לרקוד, אזי לא פירגנו לה. היא יודעת למה היא רצינית. המצב שלנו על הפנים, גם המצב שלה בסקרים לא טוב. אם היה לנו שכל, היינו נותנים בה הרבה מנדטים בכדי שתוכל לעשות קואליציה עם "הזוג המוזר" ועם "האופטימיס" מלמעלה ואולי סוף, סוף להפיל את הימין .

נדמה לי שאני חולה ויש לי חום... אני מתחילה לחלום חלומות באספניה. זה בפרוש לא מתאים לפולניה פסימיסטית כמוני.

אבל אני את שלי אמרתי.... בהצלחה!

נ.ב. שלא תחשבו ששכתי את המפלגה המאוחדת, שלא רק קיבלה שכל שאין לנו היהודים, ואיחדה כוחות, בנוסף היא גם העמידה בראשה פעיל צעיר מנומס מאוד, חביב עם הרבה סבלנות.

אולי הוא יצליח לקדם אותנו לשלום לפחות מקומי. אינשללה.

סליחה על שגיאות כתיב.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

27 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל הקלפטה הפולניה אלא אם צויין אחרת