00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

חתולה יוצרת

הרפתקאות חתולי8 בארץ הסקראפ

פוסט לא מתוכנן, על מלחמה מיותרת

לפני מספר ימים העלתי לכאן רשומה על סדנת סבונים שהשתתפתי בה.
כולכם פירגנתם לי בתגובות אוהבות ועל כך הודיתי לכל אחד אישית ושוב, לכולכם ביחד

אבל אז, קרה משהו שגרם לי ליומיים של צער, לכתיבה בפייסבוק ולדחיית הרשומה המתוכננת לטובת הרשומה הזו.
אני עומדת להעתיק לכאן את כל מה ש"הוצאתי" על הקיר שלי כי זו הדרך היחידה שלי להרגע.
רק כדי לסבר את האוזן, אומר בקצרה, שהמורה בסדנת הסבונים השתלחה בי, גם במסר פרטי ולאחר מכן במלחמה ציבורית.
לא התכוונתי לספר לכם כלום(!) ממה שתקראו עכשיו, כל עוד השטויות שהיא כתבה היו במסר פרטי. אולם ברגע שהיא פתחה את זה לציבור, הורדתי את הכפפות.
אתם יודעים, די נמאס לי להיות פריירית!indecision

תודה לכל החברות שתמכו בי ביומיים האלה של המלחמה המכוערת הזו.
הנה לפניכם, מה שכתבתי בפייסבוק שלי.

 

 

חלק א' ובו יסופר על מה אני הולכת לחפור לכם:

זהו הערב השני ברציפות שמתבזבז לי בגלל חוצפתם של אנשים.
מי שמכיר אותי, יודע שלעולם לא אפגע באף אחד, נכון?
לעולם לא אעשה דברים לא חוקיים או סתם לא "פייריים". לעולם לא אפגע באנשים.
לצערי אני לא פוגעת גם במי שכן מגיע לו. אני משתדלת להחליק דברים. ...
גם הפעם השתדלתי. מישהי תקפה אותי אמש במכתב מכוער ולאחר ערב שלם שבו דיסקסתי עם חברה וניסחתי כמה תשובות, חלקן ארסיות וחלקן רגועות, החלטתי להתעלם מהעניין כדי שאולי זה ירד מהפרק.
אבל אותה אחת, ראתה שלא עניתי לה בפרטי, כתבה את אותם דברים גם בפרהסיה של אחת הקבוצות כאן!! לכן אני מרשה לעצמי לנהוג כמוה ולכתוב בגלוי הכל. כולל שם וכולל ה כ ל. די נמאס לי להיות פריירית!!!
הסיפור על סדנת הסבונים יסופר תכף כאן!

 

 

חלק ב' ובו יסופר על סדנת הסבונים שהשתתפתי בה, לצערי, ביום ההולדת שלי:

ובכן, ביום ההולדת שלי פינקתי את עצמי בסדנת סבונים. בסדנא הכרתי בנות מקסימות. באמת. אבל הסדנא לא היתה כ"כ מוצלחת. למעשה זו היתה הסדנא הראשונה שחיכיתי שתסתיים. לפני מספר ימים כתבתי על כך פוסט בבלוג שלי. מכיון שאני לא סתם רעה, החלטתי לא לכתוב את הדברים הלא נעימים שהיו שם אלא לתאר רק את הצד הנחמד.
כהרגלי, כתבתי כמה מילים על הסדנא וצירפתי תמונות של כל הבנות יחד.
כ מ ו ב ן שביקשתי את רשותה של עדנה, המדריכה, לצלם ולהעלות לבלוג. למעשה, במהלך הערב דיברנו כל הזמן על הפוסטים העתידיים. אחת הבנות העלתה כבר מזמן את הפוסט על הסדנא כולל תמונות וכולל, רחמנא ליצלן, ציון העובדה שבסירים היה....סבון!!! ולצידו חומרי ריח וצבע. אוי ואבוי. היא גילתה את הסוד! מה עשינו בסדנת הסבונים.cool
אף אחד לא העיר לה על זה!!!
אבל מה שעשו לי...וואי וואי וואי....frown
נקודה חשובה שאני חייבת לציין: למרות שחוקית זה מותר, לעולם אני לא אפרסם הדרכה על מה שהיה בסדנא! זה מתוך כבוד, ואך ורק מתוך כבוד, למדריכת הסדנא.

אחרי ההקדמה הזו הנה המשך הסיפור.
לאחר שפירסמתי את הפוסט :
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx…
החלו להגיע תגובותיכם המפרגנות.
ואז קיבלתי תגובה בפייסבוק, מעדנה, המדריכה של הסדנא ובה היא מבקשת (כך טעיתי לחשוב) שאתן קרדיט לסדנא בגוף הפוסט.
למה לא? "בשמחה", עניתי לה. cheeky  אבל בהזדמנות גם ביקשתי ממנה את מה שחשוב לי כמו שדברים אחרים חשובים לה, שתוסיף בבלוג איזו תגובה מפרגנת. בקשה מסובכת? ממש לא.
יתרה מזאת, אפילו ביקשתי ממנה שאם יש לה כל מיני אתרים או כתובות, שתיתן לי את הקישור שאותו היא רוצה שאשים בבלוג שלי. יפה מצידי, לא?
היא , כמו שאתם מנחשים, לא טרחה להגיב לי בבלוג אבל כן מיהרה לתת את הקישור אותו היא רצתה.
אז ביקשתי שוב שתכתוב לי תגובה בבלוג וציינתי, שוב ש אשמח לפרגן לה בקישור.
מה נראה לכם? היא הגיבה? ברור שלא!
אבל היא נזכרה לומר לי שלא אכתוב את תהליך ההכנה של הסבונים (בקשה מוזרה כי אני לא עושה כך, כאמור) וציינה את הטענה ההזויה ש...שימו לב "זהו קניין רוחני שלי". אז לא, זה אינו קניין רוחני שלה וכדאי שהיא תקנה פופקורן לסרט שהיא חיה בו!
היא גם ציינה שהיא מתפרנסת מזה.
שוב, בגלל שאני נחמדה surprise  לא העליתי בדעתי לפגוע בה. למה לי?
אז ציינתי בנימוס שלא כתבתי דבר על דרך ההכנה. מה שנכון!!!
בתמימותי חשבתי שהעניין נגמר.

על מה יש כאן לפתוח במלחמה לעזאזל??

 

חלק ג' ובו יסופר על איך הותקפתי במסר פרטי:

אז אחרי שקיויתי שעדנה נרגעה ולא תדאג שחלילה אגלה את סודותיה הכמוסים על כי בסדנת סבונים ממיסים סבונים, הלכתי לישון שמחה וטובת לב.
ואתמול.... הגיע המסר הפרטי. הוא היה מאד בוטה. במסר עדנה דרשה ש "אתקן את הפוסט" הפוסט שלי אינו דורש תיקון!!! היא גם השתמשה במילה "לאלתר" !! נהדר!
היא גם כתבה בילדותיות מתריסה: "כן כתבת את כל תהליך העבודה"!! אני מזמינה אתכם להכנס לפוסט שלי, בקישור שצירפתי קודם, ולראות האם תהליך העבודה מתואר שם!!!
מובן שלא!!!!
היא כתבה עוד כמה דברים נחמדים שבהחלט הדהימו אותי ופגעו בי!
התיעצתי עם חברה טובה.
כתבתי טיוטת תשובה חריפה, והחלטתי שאני לא רוצה להלחם ולכן לא שלחתי אותה.
כתבתי טיוטת תשובה קצרה ולקונית ושוב, החלטתי לתת לזה לשקוע ולכן לא שלחתי גם אותה. קיוויתי שהגברת נרגעה, שהעניין הסתיים והוא מאחורי.

כמובן שאם זה היה כך לא הייתי כותבת לכם את כל הסיפור!
היום, המורה לסבונים לקחה את העניין צעד קדימה!
היא פירסמה משהו שקצת מזכיר את המכתב הפרטי אבל.... באופן גלוי ופתוח!!!
לא יודעת מה עובר עליה אבל לא עושים דבר כזה!!!!
כמובן שבנות ענו לה והיא הוסיפה השמצות ברמיזות כאלה ואחרות.
היא גם שיבחה מאד את האינטליגנציה שלי... היא אמרה שכנראה לא הבנתי את מה שהיא כתבה במסר הפרטי ולכן היא כותבת אותו שוב.
נכון, לא הבנתי....

 

חלק ד' ובו יפורסם המכתב שהיא כתבה לי:

אז מכיון שהגברת לקחה את העניין לחלק הציבורי, ובחרה להשתלח בי מול כולם, דבר מכוער ופוגע, לא נותק לי אלא להסיר את הכפפות ולספר לכם הכל.
הנה המכתב שקיבלתי. שימו לב לעדינות.

"היי ליאור, אני רואה שטרם תיקנת את הפוסט בבלוג. אשמח שתעשי זאת. וכן כתבת את כל תהליך העבודה, את נושא הקינמון, אתהוספת הצבע והריח, סבון אטום סבון שקוף, איך מכינים שכבות... אנשים משלמים כסף כדי לדעת וללמוד ממני את הדברים האלה. את השתתפת בסדנת חברות במחיר סמלי מתוך ידיעה שלי שתפרגנו, תשתפו כיד רוחצת יד. האמת היא שבפועל זה מה שקורה וזה מתאים גם לי וגם לבנות המשתתפות. הפוסט הזה גם לא מציין את מי שהעבירה לך את הסדנה (המדריכה? המורה? יש לי שם.) וגם חושף יותר מדי את תהליך העבודה. אני מקווה שתביני את הרגישות שלי לנושא ותפעלי לאלתר. תודה רבה."

אז יש לי כמה דברים לומר על המכתב הבוטה והמכוער הזה! ואני אעבור שורה שורה:


1. "טרם תיקנת את הפוסט" סליחה? מי את ? המורה שלי? המפקדת בצבא? המנחה באוניברסיטה? הבוסית שלי? טרם תיקנתי!!! הפוסט לא דורש תיקון. וכמו שכתבתי לה מספר פעמים, אם היא היתה מבקשת ולא דורשת, ובקשתה היתה קונקרטית, הייתי בשמחה משנה את מה שהיא ביקשה. "טרם תיקנת"???

2. "כן כתבת את תהליך העבודה" . לא. לא כתבתי את תהליך העבודה. נקודה!
ציינתי שבסירים יש סבון! דההה זו סדנת סבונים. ושיש שם חומרי ריח וצבע. לעניות דעתי היא היתה רק צריכה לשמוח מזה שאני מספרת שמשתמשים בחומרים כאלה ושלא יוצאים סבונים חסרי ריח. אבל במקום לשמוח היא בחרה לתקוף!! פומבית!

3. "נושא הקינמון" אוקי, לא ידעתי שזה סוד! אני נשבעת לך עדנה יקרה, שאם היית כותבת לי שאת לא רוצה שאחשוף את הקינמון שהוספנו, הייתי מיידית מורידה את המשפט הזה!!
מי שמכיר אותי, ולשמחתי החברים שלי כאן מכירים אותי ויודעים שזה נכון, אני לא באה אף פעם מתוך רוע אלא תמיד מטוב! ואם הייתי מקבלת בקשה להסיר את הסוד הזה, זה היה נעשה מיידית בקשה. לא דרישה!!!!

4."סבון אטום סבון שקוף" מה בדיוק כתבתי ? שיש סבון שקוף ויש סבון אטום. מה כאן מלמד משהו מההדרכה?? כל ילד שרואה סבון בחנות יודע לומר שהוא אטום או שקוף.זו רק אני או שהיא ממציאה כאן משהו הזוי??

5. "איך מכינים שכבות" היי, האם היא קראה את הפוסט?? המילה שכבות ו/או הסוד הגדול שאם שמים משהו מעל משהו זה נקרא שכבות לא הוזכר שם אף לא במילה!!! מה היא רוצה מחיי??? מה כואב לה כל כך???

6. "את השתתפת בסדנת חברות במחיר סמלי". יופי, ולמה זה רלבנטי? אני לא ביקשתי מחיר מיוחד. אני לא ביקשתי מחיר סימלי. לא אני קבעתי את המחיר. הוצעה למכירה (כן, למכירה) סדנא במחיר מסויים ואני קניתי אותה. מה היא רוצה ממני כאן???

7. "שתפרגנו" . סבבה. אבל למה זה עובד רק לכיוון אחד? הרי כתבתי במפורש שאם היא תכתוב תגובה מפרגנת בפוסט שלי אתן לה קרדיט בגוף הפוסט. למה הייתי צריכה לבקש פעמיים? ואם לא הייתי רוצה לפרגן לא הייתי מבקשת ממנה את הלינק, נכון?? אני התכוונתי לפרגן אבל רק ביקשתי....את אותו דבר. כנראה שיש אנשים שקשה להם לכתוב מילה טובה....

8. "הפוסט הזה גם לא מציין את מי שהעבירה לך את הסדנא". אז ככה. ראשית, מה שכתבתי בסעיף הקודם נכון גם לכאן. ושנית, רק לידיעה כללית, הבלוג שלי אינו בלוג של המלצות. זכותי לפרסם או לא לפרסם שם של מורה לפי מה שנראה לי לנכון. הבלוג הזה הוא יומן היצירה שלי. במקרה הזה, אי כתיבת השם רק הועילה.

9. "חושף יותר מדי את תהליך העבודה". הרשת מלאה מ ל א ה בעשרות אם לא מאות הדרכות. וכפי שאפשר לראות בבלוג שלי לא חשפתי את תהליך העבודה.

10. "ותפעלי לאלתר" . מותק, "לאלתר" תגידי לחברות שלך. או לפקודים שלך. לא לי. אין לך זכות לצוות עלי דבר.

אני חושבת שהמכתב הזה חצוף באופן בלתי רגיל! אתמול כל הערב דנתי בו עם חברים. מספר אנשים ראו אותו וכולם היו המומים מהבוטות, התעוזה, החוצפה.

 

חלק ה' ובו יסופר על הצעד הנבון הבא של המורה לסבון:

אז היום היא הוציאה את זה לקדמת הבמה!!
ולי יש רק כמה דברים לומר:
1.גועל נפש.

2. גם בנות נוספות שהיו בסדנא כתבו פוסט על הסדנא, הראו את אותן תמונות וציינו את הסוד הגדול שהיו שם סבון, צבע וריח.
מעניין אותי לדעת למה עליהן היא לא התנפלה!!!!! אולי כי..אחת מהן מנהלת את הקבוצה בה הסדנא נערכה? אשמח לתשובה על כך!!!!!!!!!!!!!

3. אני מזכירה שוב, שביקשתי רשות לצלם ולהעלות לבלוג וקיבלתי תשובה חיובית!!!

4. כל הסיפור הזה היה נמנע אם הגברת עדנה היתה מ ב ק ש ת ממני ולא דורשת או מצווה עלי לעשות דברים "לאלתר". כמו שכבר כתבתי אם היא היתה מבקשת להוריד את העובדה שיש שם קינמון, הייתי עושה זאת בשמחה. 
אם היא היתה מיד בהתחלה, מגיבה לי לפוסט בכמה מילים מפרגנות (מפרגנות, כן) הייתי מיד שמה קישור לאתר שלה ואז היא לא היתה ממציאה תירוצים מטופשים לתקוף אותי בשטויות!!!!!!!!!

5. לצערי הרב, אני אדם טוב לב ורגיש ולכן כואב לי כבר יומיים על כך ואני מניחה שיכאב עוד זמן רב. אני מניחה שהיא שמחה על כך.

הצלחת להעציב אותי, עדנה, ברכותיי.

 

אגב, בתיקיית הדרכות הסבונים שלי יש למעלה מ30 הדרכות מהאינטרנט של הסוד הגדול!!!

 

י"א בחשוון תשע"ה.

 

אין לקדם פוסט זה

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

88 תגובות

visitors
אורחים החל מ1.5.13
Free counters!
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל חתולי8 אלא אם צויין אחרת