33
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

שלום ימין - עושר ואושר לעד ?

אחי - סיפור אקטואלי בהמשכים מאת שלום ימין - חלק 36

מחוץ לבית האח הגדול חיכו לליז רונן ומולי . אמנם דיירי הבית לא יוכלו להיפרד ממנה . אבל הלו ! זאת טלוויזיה ולא לשכוח בבקשה . אנחנו קובעים לכם מה ואיך לעשות . חולים ? בסדר . עד גבול מסויים . לנו יש מפרסמים שדורשים דם ואנחנו חייבים לספק אותו ובכמויות רציניות . לא היה קהל . ליז יצאה מדלת צדדית ישר לזרועותיהם של רונן ומולי . היא הביטה עליהם ולפני שהגיעה למצלמות אמרה לעוזרת ההפקה שזה לא בסדר העניין עם המצלמות . עוזרת ההפקה קשקשה לה משהו עם חוזה וחתימות ודחפה אותה בעדינות לכיוון האור . רונן הגיע אליה מחויך והוא חיבק אותה היא נענתה לו רק בגלל שלא ממש הבינה מה היא עושה כאן . נו..שאל מולי בקול סמכותי ? איך ההרגשה להיות זאת שיוצאת ראשונה ועוד מיוזמתה ? ליז הסתכלה אליו . עוזרת ההפקה שעמדה ליד מולי , סימנה לה לחייך חיוך גדול למצלמה . ליז חייכה וניכר היה עליה שהיא שונאת אותם שינאת מוות . היא שתקה ומולי חיכה . מראיין מאד מקצועי היה מולי . בכל זאת עשרים שנות הנחייה בטלוויזיה בפריים טיים וראיונות עומק ליליים בתכנית אירוח של אחד על אחד . הוא בהחלט ידע לראיין . השתיקה שלו גרמה לליז להגיד משהו על החלטה לצאת והכוח שנגמר . מולי לקח את הכיוון הרגשי . מה לדעתך יחשבו החברים ? ורונן אמר שהם בטח מה זה מופתעים או כועסים . רונן היה המראיין הליצן . זה שמכניס פאנצ'ים לתוך הראיונות וההנחיה . ליז הסתכלה אליו ואמרה שהיא מבקשת סליחה מכל החברים ובבוא הזמן היא כבר תספר מה קרה לה ובינתיים היא חייבת את המנוחה שלה . בכל זאת קרה לה מקרה לא פשוט . רונן ומולי הרגישו שהנה היא מתחילה לדבר על "המקרה  " ההוא ומיד קפץ רונן ואמר לה בצחוק שנו , אני חושב שאנחנו ניתן לך ללכת ולנוח ולהיות קצת עם המשפחה ומחר בבוקר תבואי רעננה לאולפן הטלוויזיה ותדברי עם המנחים בתכנית הבוקר .ואז חזרה לאמריקה ? הוא שאל  ליז חייכה בעצבנות ואמרה שהיא צריכה לחשוב מה לעשות בהמשך . מולי אמר שהוא מאחל לה לעשות עליה לארץ . ליז חשבה בראש ההיפך . אולי זה היה קורה איללי כל הבלגאן בתכנית . אבל היא חוזרת לארצות הברית וכמה שיותר מהר . אמא שלה הגיעה לארץ כדי להיות איתה בשבועיים הבאים ולאחר מכן יחזרו הביתה . היא נפרדה מהם בחיבוקים ובנפנוף ידיים לצופים בבית . המונית שחיכתה לה מחוץ לאזור הצילומים לקחה אותה לכיוון המלון בתל אביב . שם שוהה אמא והם תיפגשנה בעוד שעה בערך .

מולי קיבל הודעה שהשידור חוזר לאחר הפרסומות . הוא ורונן הביטו למצלמה . 3.2.1 וגו . אמר להם במאי השידור . שבנו אליכם שוב לאחר הדרמה הגדולה שהתחוללה כאן . אמר מולי . דרמה קורעת לב  . אני בכיתי . אמר רונן . מולי הסתכל אליו ואמר לו שמכל דבר הוא בוכה הרי . אז מה זה משנה בכלל . רונן עשה פרצוף של נעלב ומיד לאחר מכן פרץ בצחוק גדול . או קיי אמר בקול מולי . בודאי זוכרים אתם שבעוד יומיים יש לנו תכנית הדחה בשידור חי עם קהל . ועד אז אנחנו ניפרד וניתן לדיירים בבית את החופש שלהם מההחלטה הקשה ומההמתנה להודעה על שמו של המודח . בינתיים תמשיכו להשאיר את הבחירות שלכם באמצעות הקלקה באתר שלנו וזיכרו  . לכל אחד יש רק אפשרות בחירה אחת . הם לא ידעו שרומי כבר בחר את המודח שלו עוד לפני כמה ימים . במשך כמה שנים הייתה נהוגה שיטה של משלוח מסרונים האמצעות הטלפונים הסלולרים וכך השתתפו בהחלטה על ההדחה . בעונה התשיעית לא הועברו תשלומים מחברת הטלפון שקרסה ופשטה רגל . דבר אשר גרם לקשיים לחברת ההפקה ועיכוב בתשלומים לעובדים המסכנים שעבדו ללא לאות כשלושה חודשים קשים יום ולילה . כספם אמנם שולם לבסוף , אך התעכב בחודשיים . חברת ההפקה נאלצה לקחת הלוואה על מנת לשלם את המשכורות לעובדיה . מקרה אשר השפיע על השנה העשירית השפעה קשה ביותר . לכן החליטו החל מהשנה העשירית לוותר על המסרונים ובמקומם פיתחו אתר מיוחד שבו יש אפשרות להצביע על ההדחות ואפילו להשתתף בהגרלת פרסים  . בכל שבוע מנחשים את שמו של המודח . והזוכה מקבל סוף שבוע זוגי במלון הכל כלול . מפרסמים רבים שמים את הבאנרים שלהם באתר וההכנסות גואות ועולות מדי שבוע מבלי שיצטרכו לרוץ אחרי הספונסרים וכספם . שילמת   , פירסמת . טלוויזיה בלי פרסומות זו לא טלוויזיה . מסחרית בכל אופן . הם נפרדו  והשידור חזר לאולפן הזכיינית ששידרה באותו ערב סיטקום מצליח שהיה כבר בעונתו השלישית .

אריק החזיק ביד המבורגר ענק שלקח מהעמדה של ההמבורגרים . לידו עמדה מורית ובידה כוס ענקית מלאה בפופקרן . היא חייכה אליו . הוא הסתכל אליה והרגיש שמעולם לא אהב מישהו בצורה כל כך חזקה . ממש היו לו דמעות בעיניים מרוב התרגשות  . הוא אמר לה בשקט שהוא כל כך אוהב אותה . היא התקרבה אליו ונישקה אותו בפיו . ברקע היה שיר של גריז המחרוזת המפורסמת מתוך הסרט . רק חסרים כאן זיקוקים ורב ולמטה כוס זכוכית . אמרה דינה לשון שעמד לידה על שפת הבריכה . כן . ציחקק שון למראה זוג האוהבים שהתנשק בלהט  בלי לחשוב על אף אחד או שום דבר אחר . אני גם יכול לקבל אחת . שאל שון . בוקס בעין אתה יכול לקבל ענתה לו לקול צחוקו . אריק נישק את מורית והרגיש שהלב שלו מתפוצץ מרוב אהבה . הוא היה על פסגת חייו . עכשי ואפשר למות .לא . בעצם מעכשיו אפשר להתחיל לחיות . חשב לפתע . מה פתאום למות צחק לעצמו בתוכו . ואז הבין שכל חייו השתנו מהיום שבו אמר למורית שהוא אוהב אותה . יכול להיות שהיא לא הייתה נענית לו . הוא לא רוצה לחשוב מה היה יכול להיות . היא אוהבת אותו וזהו . המוסיקה נפסקה . דיירי הבית מתבקשים להיכנס לתוך הבית ולהתכונן לשנת לילה . נשמע קולו של האח הגדול . כולם כאחד החלו לצעוד לתוך הבית . כאשר נכנסו נזכרו כמעט כולם ביציאתה של ליז . רובם היו אדישים כלפי הנושא . לא היה להם קשר ממה רציני עם ליז . חוץ משלומית . שלומית הייתה איתה בהרבה רגעים קשים בתוך הבית . שלומית ידעה טוב מאד מה קורה ומה היו לבטיה של ליז . ליז הייתה חסרה לה כל כך . היא דאגה לגורלה . למרות שהיא תלך הביתה ושם יעטפו אותה באהבה .

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

2 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל dj shalom1 אלא אם צויין אחרת