00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

Smile, It´s Raining

זהו דראקו מאלפוי / וואנשוט

הפאנפיק מוקדש לאורי שנותנת לי להציק לה בקשר לתרגום הפאנפיק "מוות לג'יימס פוטר", עוזרת לי כשאני מתקשה ומבטאת אותו.

אמרת שאת אוהבת הארקו/דרארי/וואטאבר. אני מקווה שתאהבי את הגירסה המתבכיינת שלי לשיפ הזה (שכל מי שמכיר אותי יודע שאני נגעלת ממנו). בגללך אפילו קראתי חלק ממאלף הדרקונים. זה נחמד, למרות שזה מוגזם לדעתי. הארי ודראקו נדלקים אחד על השני מהר מדי וחושבים חצי מההתחלה על כמה השני סקסי וכמה שבא להם עליו. בכל מקרה, קראתי את זה אחרי שכתבתי את הפיקצר.

אני זוכרת שקראתי לפני שנים פיקצר דומה בשיפ רמוסיריוס. חיפשתי אותו לאחר שסיימתי לכתוב. מומלץ ביותר לקריאה: הקונדסאים עושים את הוליווד. כמובן שהפיקצר שלי לא מתקרב לרמת הסגידות של הפיקצר הזה.

 

                                                    

[][][][]

שם: זהו דראקו מאלפוי (בהיעדר שם יותר מוצלח)

ז'אנר: הומור, רומנטיקה

תקופה: יכול להתאים או לשנה השישית או לאחר המלחמה

שיפ: הארקו / דרארי

דירוג: R

אורך: וואנשוט, 966 מילה.

ויתור זכויות: הדמויות – במיוחד דראקו 3> - לא שייכות לי ואני לא מתכוונת להשיג שום תועלת כלכלית מהפיקצר הנ"ל.

[][][][]

דראקו הביט בהארי, מערבולת של רגשות משתקפת בעיניו. הוא הרגיש את הבל פיו של הבחור – לא, הגבר – שחור השיער על פניו ולא יכול היה לעצור בעצמו עוד. הוא רכן קדימה, בעוד שנים של שנאה, עימותים בלתי פוסקים ורגשות סותרים המלווים בדברים שמעולם לא נאמרו מתמזגים לרגע אחד של תשוקה טהורה, כאשר דראקו –

"קאט!" צעקה יעל בגועל, לא מצליחה לעצור בעד עצמה. דראקו והארי פנו להביט בה, פניהם הזועפות מביעות את חוסר שביעות הרצון והעצבנות שהרגישו. הם התרחקו אחד מהשני, מטיחים בה מבט מרוגז. דראקו לא האמין שיעל באמת שכנעה אותם לעשות את זה.

דראקו התחלחל מעצמו. לאן הוא הידרדר – לצלם את עצמו מתמזמז עם פוטר. יעל נשבעה שוב ושוב שהקלטת היא לשימוש עצמי בלבד ושצוות הצילום יהיה מוגלגי כך שאף אחד לא יזהה אותו, אך הוא עדיין הרגיש מושפל ומבוזה. הוא רצה לסיים את הזוועה הזאת ולברוח, אך יעל, שנגעלה עד מוות מהארקו או דרארי או איך שהאנשים הלא שפויים שחושבים שהוא והארי יהוו זוג נהדר קוראים לחרא הזה, לא הצליחה להתמודד עם המראה וקטעה אותם. שוב. ושוב. ושוב. ושוב. ושוב. ושוב. ושוב – לעזאזל, הבנתם את הרעיון!

"טייק שישים ושש – אקשן!"

יעל החזיקה בכיסא שלה בחוזקה, נועצת את ציפורניה בריפוד, נחושה לא להרוס את הסצנה הפעם. "תזכרי, זה בשביל אורי", מלמלה לעצמה שוב ושוב, כמו מנטרה. דראקו והארי התחילו מההתחלה. היא צפתה בדראקו מתפרץ עליו פעם נוספת. לא היה לו קשה לזייף את הכעס ולגרום לו להיראות אותנטי – לאחר שש שנים בהן הציק להארי ולחבריו בהוגוורטס, התעלל בהם והוציא להם את הנשמה זה בא לו בטבעיות.

דראקו דקר את חזהו של הארי בשרביטו. הארי התרחק וקרא: "אקספליארמוס!" שרביטו של דראקו עף מידו. תסריט מטופש. במציאות הוא לא היה מאבד את שרביטו בכזאת קלות. הוא "הפתיע" את הארי במכה על ידו, שולח את שרביטו לטיול גם כן. כל כך מוגלגי. הוא עצר בעצמו מלפלוט נחרת בוז.

הם החליפו מהלומות ודראקו הטיח את גופו בגוף של הארי. פניהם היו קרובות באופן מדאיג לטעמו – בניגוד לדעת המעריצות – והזכיר לעצמו שזהו רגע מרגש. מזווית עינו הוא ראה את התסריטאי קופץ מעלה-מטה עם שלט שרשום עליו טקסט ומצביע עליו. בחור מוזר.

"הארי", הוא הקריא את הטקסט החדש עם רגש בקולו, "אני מאוהב בך מאז אותו היום בו ראיתי אותך לראשונה אצל מדאם מאלקין – "

"לא!!!" צעקה יעל, הפעם כעס נשמע בקולה. "הם היו בני אחת עשרה! אחת עשרה!" היא הנידה בראשה לשלילה באובססיביות ובדרך שנראתה מכאיבה. "חוץ מזה, מערכת היחסים שלהם צריכה להיבנות עם הזמן. בהתחלה יש בניהם רק תיעוב ואיבה ואז הם מתחילים להבין שיש להם רגשות נוספים, אסורים. הם מנסים להתכחש לכך אבל הם אוהבים אחד את השני יותר מדי. וברגע הזה, כל הרגשות שהודחקו במשך שנים מתפרצים החוצה."

הסברה לווה בהרבה תנועות ידיים ובקול דרמטי. דראקו הרים גבה. יעל הבחינה במבטו ומשכה בכתפיה. "אם כבר עושים משהו, אז עושים אותו כמו שצריך."

דראקו רק קיווה שאורי לא תגרור את יעל אל תוך מועדון המעריצות של השיפ המוזר והמחריד הזה. הוא כבר העדיף את הגירסא בה הוא משודך עם תפוח. "אהמ, מאלפוי?" הארי כחכח בגרונו. דראקו קלט לפתע שהוא עדיין מחזיק בו צמוד אליו והחוויר. הוא הוריד את ידיו ממנו באחת והתרחק.

"טייק שישים ושבע – אקשן!"

גופו של דראקו הוטח בזה של הארי, פניהם במרחק סנטימטרים ספורים.

"הו, הארי, אתה הכל עבורי! הירח, השמש והכוכבים! הו, לא הכרתי אושר שכזה מעולם, בכל ימי חיי – "

"קיטשי מדי!"

דראקו הודה לה ברוחב לב. הוא הרגיש שהוא עומד להקיא פרפרים ונצנצים ורודים בעוד רגע. פשוט מבחיל. והוא רק דמיין זאת או שהבמאי החביא בהכזבה קונפטי בצורת חדי-קרן צבעוניים?  

"טייק שישים ושמונה – אקשן!"

"פוטר, אתה מאוד סקסי. אתה כל כך מחרמן אותי ש – לא! אין מצב שאני אומר את זה!" דראקו הביט בשלט עם הטקסט החדש באימה, עיניו צורבות מהמילים הכתובות בו. "לא הסכמתי לסרט פורנו!"

הארי, מצידו, לא הביע כל התנגדות.

"טייק שישים ותשע – אקשן!"

דראקו ניסה לייצב את עצמו על הסוס הלבן, מנסה לא לתת לחרדה להשתלט עליו. הייתה לו טראומה מסוסים מאז אותה הפעם בה סוסו של אביו חבט בו עם פרסותיו כשהוא היה בן שש.

עם שיערו הבלונדיני ומבנה גופו הרזה אך המוצק הוא בהחלט התאים להיות האביר על הסוס הלבן. לא שהארי היה דומה לעלמה במצוקה. יעל והארי היו שותפים לבלבול שלו. לא היה להם מושג מה עבר לתסריטאי בראש ומהיכן הוא הביא את הסוס.

הוא הושיט את ידו אל הארי, בכוונה להעלות אותו אל סוסו ולרכוב יחד אל השקיעה. אלא שהסוס כנראה היה נגוע בכלבת, שכן ריר החל לנזול מפיו והוא התחיל להשתגע, כמעט מפיל את דראקו מגבו. הוא דהר לכיוונים שונים, עולה על רגליו האחוריות באופן אקראי או מתנגש בחפצים שבסביבתו ללא כל סיבה ברורה לעין. לבסוף דראקו אכן נפל, והסוס השמיע צווחה ונמלט. התסריטאי צרח, מבכה את התפאורה שלו שנקרעה ונשברה באופן בלתי ניתן לתיקון.

בין כל ההרס שכב דראקו, בגדיו קרועים מנפילתו – הוא עף דרך התפאורה – תסכול וזעם מציפים אותו ומשתלטים על כל מחשבה הגיונית בראשו. הוא התנער וקם, הולך בצעדים ארוכים.

"אתה!" הוא הצביע על הצלם המפוחד. "אתה מצלם?" הצלם הנהן באימה לאישור. "יופי! תמשיך לצלם!"

דראקו איתר את פוטר עומד שפוף בין ההריסות. הוא הלך לעברו בנחישות. "מאלפוי? מה – "

דראקו התנפל על הארי, לופת אותו באחיזת ברזל ומנשק אותו בכוח ובעוצמה שנראו אכזריים. הוא העמיק את הנשיקה, ממיר את כעסו לתשוקה. הוא נצמד אל הארי בלהט שהבהיל את שניהם.

נדהם, הארי מעד על חפץ כלשהו, מפיל את שניהם על הרצפה. זה לא עצר את דראקו. הנער הבלונדיני רק התמקם ביתר נוחות, ממסמר את הארי לרצפה. הוא העביר את ידו בשיערו השחור ורטן כשמשקפיו הפריעו לו. הוא הסיר אותם והניחם – בעדינות שבלטה על רקע התנהגותו האימפולסיבית והאגרסיבית -  בצד. הוא חזר להתמקד בשפתיו של הארי, בעוד ידיו טיילו על גופו. הוא ליטף אותו מתחת לחולצתו והארי עזר לו להוריד אותה. לאחר מכן גם חולצתו של דראקו נדדה הרחק מהם.

הם נצמדו אחד לשני עוד יותר. הארי נלחם בדראקו על השליטה – הופך אותם כך שהוא יהיה למעלה. הוא נישק את צווארו של הבלונדיני ואת חזהו, ממשיך בדרכו מטה.

כאשר עוד בגדים התעופפו בחדר, יעל ברחה. ואז חזרה. אחרי הכל – זהו דראקו מאלפוי.  

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

16 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל Two in the rain אלא אם צויין אחרת