00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

Aliens & Mind Control

המשתתף כרמל84 מספר על פגיעה על סף מוות כתוצאה מטיפול חוצנים.

בתאריך 14.7.2013 הגיב משתתף חדש בשם כרמל84 לרשימה שלי דברי פתיחה.
הנה שתי ההודעות שלו:

סגירת מעגל.
תודה לך franse על הבלוג הזה. בקצרה אוכל לומר שטופלתי ע"י אחד המטפלים המוכרים - אמנע מהצגת שמו כי יש לו משפחה וילדים. אבל אני יכול לומר שהפגיעות שחוויתי המחיר הנפשי הנשמתי הכלכלי הזוגי ועוד הוא לא ייאמן. לקח לי מעל 4 שנים לשקם את עצמי מעוצמת הפגיעה האיומה הנקראית טיפול עם חוצנים. לא משנה לי מי רע או טוב לא משנה לי המטפל היום ברור שהעיסוק בזה הוא מסוכן ביותר. והייתי שמח לומר לאנשים :לכו בדרך לבכם והאהבה הפנימית שלכם. סימכו רק על עצמכם ותחושות בטנכם. אפילו האירגון שקורא לעצמו אלוהים לא יודע בקושי מה מתרחש מאחורי אחורי אחורי הקלעים. תהי דרך הלב הכלי המנחה עבור כולנו.

דבר נוסף.
אני הייתי תמים ונוצלתי עד הקצה. על גבול מותי. אני יכול לומר כי עדיין אני מטהר עצמי ממה שנעשה בי. עם כל זאת אני מאמין בטוב נשגב הרבה יותר מכל מה שחשבנו ואפילו שייתכן כי חוצנים טובים ניסו לעזור לי ופגעו בי עם טעויותיהם , אני יכול לומר כי התעוררתי לעובדה מהממת ביותר: כי "הם" כולם תוצר עצמאי שלנו ו"הם" תלויים לחלוטין בנו אם אנו מאמינים בהם הם קיימים. ואפשר לנטרל אותם כי למעשה אלו מנגנונים שיצרנו בעצמנו בילדות, השתקפויות שבורות של אורנו הטהור הפנימי בדמות חוצן חללית או משהו אחר , וכל זאת כדי לברוח מעצמנו ומכאב. ברגע שמתמודדים עם הכאב ומחלימים מגלים שכל היצורים האלה "נבראו על ידינו" כדי שיהיה לנו מעניין כי סתם לחיות בטוב כנראה לא היה מספיק כיף. בברכת אהבה עצמית ואהבה לאנשים הקרובים והרחוקים לנו כי זה מה שחשוב בסוף.

תגובתי:
כרמל84 תודה לך על תגובתך.
תגובות מהסוג הזה הן אלה שנותנות לי את הכוח להמשיך.
לגבי דבריך:
אינני מסכים איתך שהחוצנים הם תוצר עצמאי שלנו או השתקפויות שלנו. ממש לא.
אלו הן מחשבות שהם מכניסים לבני אדם כדי לשחרר את עצמם מאחריות למעשיהם הנפשעים.
אלו יצורים נפרדים מאיתנו בעלי אג'נדה משלהם ורצונות משלהם שכפו את עצמם על המין האנושי ללא רשותו. בעיה עולמית.
אשמח אם תסכים לכתוב עדות מפורטת יותר על מה שקרה לך (ללא שם ההילר) כך שאוכל לפרסם אותה בבלוג כרשימה נפרדת.
תודה, franse .

כרמל84 מסכים וכותב לי:
תראו, הכל לטובה זה נכון, זה נחמד. עם זאת כל הטריק הוא לא לומר למטופל את התשובות ולתת לו להתמודד ולהגיע אל עצמו ואל התשובות החבויות בתוכו. הבחור הזה ישב איתנו במפגשים של 8 אנשים פעם בשבוע 4 שעות שזה המון, והעביר מסרים בסה"כ של שלום אחדות, ריפוי. הצורה הייתה כמו "אני רואה כאן חללית " אני רואה כאן סלע גדול ירוק" "אני רואה אותם יושבים צופים בנו" וכו' . ולא יכולנו לראות כי ישבנו בסלון של ידידה שאירחה אותנו, ראינו את הסלון. . אני מודה שבעומקיי בסה"כ חיפשתי אהבה לעצמי (הייתה לי בת זוג מהממת אז) ולאורך הזמן זה התחיל לבלבל ולבלבל חשבתי שאני רואה חלליות (כל כך רציתי לראות) וחשבתי שאני עצמי נהייה משיח כזה שרואה נסתר ונסתר ונסתר. ולא ראיתי את מה שגלוי - שהתדרדרתי עוד ועוד כלכלית , אחר כך זוגית ובסוף בריאותית ונפשית. כי כל הזמן היה מין - הנה הפריצה הגדולה שלי בעולם. ורציתי להיות מוכר ומוערך בעולם המיסטי. מה שקרה זה שפיתחתי פנטזיית אדירים של רואה בכוכבים וקורא בעננים כי הוא אמר שהוא מלמד אותנו להיות הילרים בעצמנו ושאני מוכשר ונפתחים לי דברים וערוצים ואני מקבל מתנות וכל מני. הכל בסדר , וגם זה באשמתי והסקרנות והאגו שלי משכו עוד ועוד. רק דבר פשוט היה צריך לעשות - לומר לי : "אדוני - קח כאן הכל בערבון מוגבל ותשמור על סדר יום וקשר עם הבת זוג עם המציאות והחיים על פני הקרקע" אבל החמיא לו כנראה שאני עף אחריו ואחרי כל הדיבורים שלו (ואולי גם התשלום) והוא לא ראה שאני מפנטז בטירוף ותלותי וכל מילה שלו אני רצתי לעשות כי לא יכולתי לבחור לבד. כמו למשל לשכור חלל עבודה בעלויות נוספות כי הוא ראה משהו ירוק של צמיחה אצלי , שטות! שכרתי את המקום ורק נהיה יותר חובות ועול, ושום צמיחה. הכל לטובה בפרספקטיבה של 4 שנים אני רואה שבראתי לעצמי בריחה מטורפת מהחיים כי לא רציתי לראות משכורת נמוכה - עבודת פרך במציאות הישראלית ועוד. הבעיה שנקרעתי מהקרקע ואיבדתי כל קשר למציאות הכל במוח היה מלא חלליות  מרפאות חוצנים וכל מני דברים שהבחור עזר לטפח טוב טוב מבלי לשים לב שתחת קישקושיו  אני מתמוטט! כלכלית זוגית רגשית ורוחנית. היו עוד המוני מקרים כמו שתילה לשבוע של משהו במרכז הרגשי אחרי שבוע הוא החליט שזה לא טוב ושכדאי שנוציא את השתלים האלה ועוד המון סיפורים רק לומר שתהליכים כאלה גורמים לזעזועים רגשיים ונפשיים מטורפים אם אין עליהם בקרה ורצינות וזה מה שהיה- כי אחרי "הוצאת" השתל אתה אולי חודש נהיה זומבי חסר רגשות ואדיש לכל הסובב אותך ועוד  מלא בעיות... וזה על קצה המזלג.

אני עונה:
כרמל84 שלום.
תודה לך על התיאור. ברשותך אפרסם אותו בבלוג.
נראה לי כמו עוד מקרה קלאסי שבו החוצנים עובדים על בני אדם, גם על ההילר.
גם אני חשבתי שאהיה הילר גדול וקיבלתי קדחת.
בינתיים ההילרים והמתקשרים נשחטים אחד אחד, כפי שניתן לראות ברשימה האחרונה שלי בבלוג:
הנה מוטלות גופותינו שורה ארוכה - חלק ב' - ההילרים והמתקשרים.
לא ידעתי שעדיין מתקיימים מפגשי הדרכה המוניים של בני אדם עם חוצנים.
נראה שפרויקט הונאת המין האנושי עדיין בעיצומו.
אם מישהו נוסף מה-8 מעוניין לתת עדוּת אשמח אם ייצור איתי קשר.
תודה, franse .

כרמל84:
היי, הרשות לפרסם ניתנת. עם זאת נראה לי כי אתה כועס מאוד-זה לא בריא. אולי תרצה לחשוב על תהליך מתקן שיחזיר אותך למקום יותר חומל. אני האחרון שאבקר אותך רק חושב שלמען איכות החיים זה יכול להיות לך דבר טוב. וסליחה מראש אם הצעתי משהו לא נכון לך. אני למשל עשיתי ועדיין עושה המון עבודה התפתחותית שבחלקה זה לקחת אחריות על זה שהתעסקתי עם כוחות גדולים ונעלמים. יש טוב בתוכנו, ויש גם מרפאים טובים שעוזרים לטוב הזה לצאת שוב בחזרה, היום אחד כזה עוזר לי ויש תוצאות. ועצתו לי היתה כמובן...: "עזוב את כל נושא החוצנים וכדומה". אגב, בכתיבה פה חשתי תחושת ריפוי ושחרור טובה בגוף.  שוב תודה שאתה מעיר את תשומת הלב לאנשים לבחון גם את כל נושא המרפאות החוצניות ולהיזהר מאוד.

(סוף התכתובת.)

 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל franse אלא אם צויין אחרת