00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

Aliens & Mind Control

הנה מוטלות גופותינו... חלק א' - שרשור התגובות בקבוצת "חשיבה חדה" בפייסבוק.

לקוראים שלום!
מאחר ולשרשורים בפייסבוק יש נטייה להיעלם בתחתית העמוד, העתקתי לכאן את שרשור התגובות של קבוצת "חשיבה חדה" בפייסבוק לרשימה שלי: הנה מוטלות גופותינו שורה ארוכה...רשימת נפגעים על ידי חוצנים. (חלק א').
כמה תגובות שנראו לי לא רלוונטיות הושמטו.
מומלץ לקרוא את הרשימה לפני שקוראים את התגובות.

Yonat Eshchar "להערכתי על כל אדם בשני הפורומים של "תפוז" שמדווח... ישנם שניים לפחות שלא מדווחים. אם יש עשרות נפגעים בשני פורומים ב"תפוז" הרי שיש אלפי נפגעים ארץ."
חוץ מעניין ה"הערכה" שלא ברור על היא מבוססות (ניחוש פרטי שלי: לקוחה מישבנו של הכותב), מישהו רואה פה בעיה מתימטית כלשהי?

Yonat Eshchar אחרי שקראתי קצת יותר, זה יותר מדאיג ממצחיק.
יש שם אנשים שמספרים על דכאונות והתקפי חרדה, ואנשים מנסים לשכנע אותם שזה מגיע מחוצנים והם צריכים להפסיק את התרופות כי "זה מה שהחוצנים רוצים". שלא לדבר על מקרים קשים יותר של אנשים שאובחנו כסכיזופרנים.

Franse Saiphan ל- Yonat Eshchar
ההערכה מתבססת על כך שהרבה משתתפים בפורומים יכולים לכתוב במשך שנים מבלי להזכיר בעיה כלשהי, ואז כתוצאה מאיזה טריגר לספר שהם סובלים מהתקפי חרדה, לוקחים כדורים וכו'.
זה קורה הרבה וזה כל פעם מפתיע אותי מחדש.
חלק מההערכה מתבסס על התבוננות באנשים בחיי היומיום ולא באינטרנט.
מדהים לראות כמה אנשים מתפקדים "על הגבול" מבלי שהם נכנסים לסטטיסטיקה כלשהי או שמישהו (למעט הקרובים להם) שם לב.
הנה דוגמא מהיום:
משתתף בשם עידו303 שאת שמו לא הכרתי עד היום, מספר בפורום ישויות אור על תופעות משונות ואף טורח להזכיר שלא מדובר בסכיזופרניה.
לכל מי שמכיר ויכול לעזור:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?ForumId=1779&MessageId=169033850
כל מה שאני עושה זה לקחת את הדיווחים האלה ולרכז אותם במקום אחד על מנת שאנשים יראו שמדובר בתופעה המונית.
אכן זה הרבה יותר מדאיג ממצחיק.
החיים של האנשים האלה נהרסים באין מושיע.
הרפואה הקונבנציונלית לא עוזרת, האבחנות שלה לא מתאימות.
עידו אומר בפירוש שהוא מרגיש שהדבר נעשה לו על ידי גורם חיצוני.
לדעתי הוא צודק.

Adam Levin דעתך לא רלוונטית פה.
צריך לדעה גם גיבוי עובדתי, במקום לקחת אנשים,כמו שציינת, שנמצאים על הקצה-ולתת להם דחיפה הגונה.

Yonat Eshchar פראנס אני לא חושבת שאתה מבין עד כמה אתה משחק באש פה. גם פסיכיאטר מורשה (ואני מניחה שאתה לא פסיכיאטר, ואגב גם אני לא) לא יכול לאבחן אדם מבלי לדבר איתו. אתה לוקח פה אנשים שכותבים דברים בפורום ומחליט מה הדבר שגורם לבעיות הנפשיות שלהם, לפי מה? במקרה שהבאת האדם אומר שהוא "בדק את עצמו נפשית" והוא לא חולה. זאת ההוכחה שלך לזה שאין לו סכיזופרניה?! זה שהוא מרגיש שזה נעשה ע"י גורם חיצוני לא רק שלא מעיד על זה שלא מדובר בסכיזופרניה, זה אחד הסימפטומים של סכיזופרניה.
האמת היא שאני לא יודעת עד כמה יש טעם להתחיל כאן בדיון איתך, ברור שאתה מחויב לגמרי לרעיון שלך. אני לא חושבת שאני אצליח לשכנע אותך שמה שאתה עושה הוא מסוכן, אבל אני בכל זאת מרגישה צורך לכתוב את זה. כי אני מכירה אנשים שהיו ויש להם בעיות נפשיות (לאו דוקא סכיזופרניה) וממש מפחיד אותי לחשוב שהם יכולים ליפול על אנשים כמוך, שיזינו את האשליות שלהם במקום להפנות אותם לטיפול מקצועי.

Gilad Diamant למי שלא היה בעניינים לפני כמה חודשים, רק אתן את הרקע לקשר של פרנז לכאן:
http://wp.me/p1K6uX-Ao

חוצנים מסתובבים בינינו, וזה יגמר רע...

Adam Levin ממשיך את יונת-אתה מבין את ההשלכות של הפעולות שלך? בוא נגיד ויש פה חייזרים שמשדרים לאנשים בעיות נפשיות לראש בתדרים שלא נקלטים ע"י אף ספקרומטר, נגיד, נגיד שאתה לגמרי צודק. גם אז אנשים עם בעיות נפשיות אמיתיות יכולים להגיע לרשימות שלך, אנשים עם בעיות יכולים להפסיק טיפולים ובעקבות זה להידחף למותם, איך אתה מסוגל לעמוד מול עצמך כשזה ההשלכות? גם אם זכות הציבור לדעת, זכותך לפגוע?

Gilad Diamant לא אחזור שוב על כל השאלות ששאלתי בפוסט ההוא, אבל בכל זאת, השאלה המרכזית:
איך תבחין בין אדם שנשלט ע"י חוצנים לבין אדם שסובל מבעיה נוירולוגית שגורמת לו לחשוב שהוא נשלט ע"י חוצנים?

Yonat Eshchar יוסי - אין כיום אף בדיקה פיזיולוגית חד משמעית לסכיזופרניה, שלא לדבר על דיכאון או התקפי חרדה. אבחון נעשה ע"י ראיון ושאלונים.

Yosi Ozer יונת אני מניח שאפשר לראות בסריקות מוח דפוסים חריגים חד משמעיים אבל אם החוצנים משדרים לנו למוח כמו שאדם כתב הפרעות בדפוסי המוח אז זה לא יפתור תבעייה.

Yonat Eshchar אז זהו, שלא. יש הרבה נסיונות למצוא בדיקה דיאגנוסטית לסכיזופרניה. עד היום, עד כמה שידוע לי, בלי הצלחה.
לגבי דפוסי מוח חריגים בשל הפרעות חייזרים - על זה אין לי דיעה...

Adam Levin כל זה התפלספות לא רלוונטית, גם כל מי שמאמין במשדרים חייזריים לא אומר שאין גם הפרעות נפשיות "נורמליות", מה שאומר שלא משנה איך מסובבים את זה, הבלוג הזה יכול לעלות בחיים...

Yosi Ozer את בטוחה שבאמת סריקת FMRI לא מצליחה לזהות דפוסים חריגים בפעילות מוחית של אדם חולה בסכיזופרניה לעומת אדם בריא? או שזה רק בעייתי לדעת למה לשייך את הדפוס החריג כלומר ידוע שמדובר באדם חולה אך לא יודעים במה?

Yonat Eshchar השאלה היא לא האם קיימים דפוסי פעולה חריגים, אלא האם הם דיאגנוסטיים, כלומר מספיק ייחודיים כדי להגיד "אם אנחנו רואים A, לפציינט יש סכיזופרניה". כרגע אנחנו עדין לא שם.

Yosi Ozer הבנתי, ומה מקור הידע ? את עוסקת בזה?

Adam Levin יוסי, ברוב הפרעות הנפש הפעולה נמצאת בספיגה של רצפטור מסויים או במחסור בהורמון התואם-זה משהו ברמה כל כך קטנה וספציפית שאין סיכוי לצפות בזה. למרות שאני השתתפתי בכמה מחקרים מעניינים בכלים אבחוניים קליניים בנושא.

Yonat Eshchar מקור הידע קורסים בפסיכופתולוגיה. יש לי חברים שעוסקים בזה, לא עוסקת בזה בעצמי.

Yonat Eshchar ולכן גם יש כמובן סיכוי שאני טועה... אני מודה שאני מסתמכת גם על הטיעון הלא-מאוד-לוגי של "הייתי שומעת על זה". כלי דיאגנוסטי למחלות נפש הוא סוג של holly grail בתחומים שבהם עובדים חברים טובים שלי, וגם במחלקה שבה אני עובדת (למרות שהמחקר שלי ספציפית רחוק משם מאוד). אם זה היה קורה, זה היה עושה רעש.

Eyal Pozniak אני רק אזרוק ככה הערה, אולי מובנת מאליה. אנחנו לא צריכים כלים דיאגנוסטיים טובים כיד להפריד סכיזופרנים מאנשים נורמליים, אלא כדי להפריד בינם לבין הפרעות חמורות אחרות.

Adam Levin אלא אם אתה אומר שיש אנשים נורמליים שמשדרים להם הפרעות חוצנים מרושעים ומשועממים.

Eyal Pozniak בוא לא ניכנס לשאלה מה ההרכב האנושי שם. זה מאוד מעניין ופעם אפילו ניסיתי לפתח דיאלוג עם אחד ממנהלי הפורומים בסגנון, מה שלא הצליח. אני רק מנסה להגיד שסכיזופרניה זו תווית מאוד מסוימת ולא הכרחית לנושא הזה (למרות שהיא סבירה מאוד). ועוד יותר חשוב, אדם לא זקוק להלוצינציות של ממש כדי להגיע למקומות האלה. מחשבות שווא ועיוותי מציאות יכולים להגיע בקשת רחבה מאוד של אבחנות

Eyal Pozniak ואגב, כדי לא להתחמק מהשאלה, אני כן חושב שחלק עיקרי מה'מאמינים' הוא 'נורמלי'. אבל הדעה של שנינו לא שווה בלי נתונים.

Arie Pshedezki פרנץ אם אתה עדיין פה.
תהיתי אם אתה חושב שהחוצנים מנסים להרוג אותך והם מסוגלים להקרין לך הזיות למוח ע"י טכנולוגיה מתקדמת.
למה נראה לך שהם לא פשוט הורגים אותך וזהו. כלומר אם אפשר לכוון עד אליך קרינה שמדויקת עד כדי תגובה למחשבות ורגשות ספציפיים מה הבעיה להגדיל קצת את המתח ולגרום לדום לב לכמה דקות או סתם התחשמלות?

Franse Saiphan ל- Arie Pshedezki:
החוצנים מסוגלים להרוג אותי בכל רגע שמתחשק להם וגם נתנו לי כמה הדגמות לכך:
העלאת הדופק כמעט עד אובדן שליטה, יצירת סחרחורת על סף איבוד הכרה ואירוע מוחי ב-03/2011.
יצירת לחצים בחזה מתי שמתחשק להם, התקפים של קוצר נשימה, הפרעות מכוונות בשינה, גניבת אנרגיה עד אפיסת כוחות, לחץ על האשכים, לחץ על המוח עד כדי ערפול חושים, תקיפת הברכיים עד כדי צליעה. אין מחלות כאלה.
מדובר בטכנולוגיה מתקדמת פולשנית שיכולה לעשות בגוף שלך מה שהיא רוצה.
להאיץ או להאט את הדופק, ליצור חסימות נוירולוגיות, קוצר נשימה, עקצוצים, פולסים כואבים, לדמות כאב טבעי כגון כאב ראש, סחרחורת, קוצר ראייה, כאב בטן, צרבת, ליצור כמעט כל מחלה שתראה כאילו פרצה באופן ספונטאני ולבצע פעולות כירורגיות בתוך הגוף מבלי שתרגיש.
ניתן בעזרת הטכנולוגיה הזאת לרפא כל מחלה, אבל הם בוחרים לשלוט ולאיים בעזרתה ולהתחזות לאלוהים.
הסיבה שהם לא הורגים אותי היא שהם כל כך בטוחים בכוחם שהם נהנים להשתעשע.
הם משתדלים לרוב שהמוות יראה כמו תאונה, מחלה טבעית, או התאבדות.
אצל אדריאן דביר זה נראה כמו דום לב, אורי גל תקע לעצמו כדור בראש כביכול עקב מחלת הסוכרת.
יש לי חשדות לגבי מותו של אבי גרייף בתאונת דרכים ב-02/2012, לאחר שב-1999 בשיחות הפלאפון של אדריאן דביר עם החוצנים הם ביקשו ממנו לרצוח את אבי גרייף בזמן שישב בחדר השני והאזין לשיחות!
על פי המחקר שאני עושה שהרשימה שלעיל מייצגת אותו היטב, מספר הנפגעים רק עולה.
אנו בעיצומו של תהליך השתלטות/כיבוש חוצני והתופעה רק תחריף.
חייבים לדבר על הנושא וליידע את הציבור.
הנושא צריך בסופו של דבר להגיע לכנסת ולמשרד הבטחון.
נכון שיש יחידות מסווגות בחיל אוויר שעוסקות בנושא, אבל הסודיות אינה משרתת יותר אף אחד.

Avi Avidan Franse Saiphan
אח יקר, אני מאחל לך הסתכלות פסיכיאטרית בקרוב, כואב לשמוע כמה אתה סובל.
יש איך להקל עליך, אל תמנע מעצמך חיים שלווים ומאוזנים.

Adam Levin יש לנו את הנשמה שאין לאף מין אחר, הם מענים אנשים כמו פרנץ כדי לנסות להבין אותה.
פרנץ, אני מתקרב לסברה הנכונה?

Hannan Sabat מהכרותי את הנושא, הרי שמרבית הטיעונים המועלים בפוסט הנ"ל, מקורם באנשים הלוקים בנפשם מסיבות כאלו ואחרות. אין כאן שום נושא חוצני או שקשור לחוצנים, פרט לדמיון מפותח ורקע נפשי.
מהכרותי את כל ה"מטפלים בחוצנים", הרי שמדובר בשרלטנים ובתופעה מסוכנת ביותר.

Eyal Pozniak חנן - "מרבית הטיעונים מקורם באנשים הלוקים בנפשם" - יש נתונים?

Hannan Sabat יש מחקרים שנערכו במספר מקרים, בהם אנשים טענו שנחטפו ממיטתם או שהושפעו ישירות ע"י חוצנים. הפסיכיאטריה מסוגלת להגדיר מספר רב של מקרים כאלו.
מה שמעניין, אלו המקרים החריגים, שלא ניתנים להסבר מוכר, במקרים בהם אנשים טענו שנחטפו בשעת ערנות; מקרים של חטיפות מרובות (יותר מאדם אחד); מקרים בהם היו עדים לחטיפה שראו אותה ממקום אחר ומקרים בהם נותרו סימנים קליניים בעדים או שיש הצלבה ממקורות אחרים (כמו זיהוי עצמים לא מזוהים במכמים צבאיים בעת האירוע).

Eyal Pozniak חנן - באמת מעניין, לא לזה כיוונתי בשאלה. אולי לא הבנתי נכון את מה שכתבת, חשבתי שאתה מתכוון לניסיונך בפורומים מהסוג שפתחו את השרשור הזה. יוסי אוזר (?) - במקרה היום קראתי עבודת דוקטורט שמצאה הבדלים בפעילות המוחית של סכיזופרנים לעומת קבוצת ביקורת בזמן מטלת החלטה מילולית. לא בדיוק מה שכיוונת אליו, אבל מראה שהתחום עם פוטנציאל. וגם מגניב ממש.

Hannan Sabat למיטב ידיעתי, מעולם לא הוכח כל קשר בין אנשים הטוענים שחוצנים "נטפלים" אליהם או בקשר איתם, לבין טענותיהם. אני מבדיל ביניהם לבין מקרים "חריגים" - ראה למשל פרשת הזוג בטי ובארני היל.

אלינו פנו במשך השנים עשרות אנשים עם טענות שונות ומשונות ולפחות אלו שהגיעו אלינו, רוב רובם פשוט אנשים עם רקע של מחלות נפשיות שונות וכאלו שטיעוניהם ניתנים להפרכה מיידית (לעיתים) - למשל כאלו הטוענים שהמקרה אירע בתאריך מסויים בליל ירח (בשעה שלא היה ירח), או במקום מסויים שהוכח שהם לא היו בו (למרות טענתם) וכ"ד.
כמו כן, אני אישית הכרתי ומכיר חלק מאותם אנשים הטוענים שהם בעלי "מרפאות חוצניות", או מציעים שירותים כאלו - שומר נפשו ירחק!!!

Franse Saiphan חנן שלום.
למרות הניסיון הרב שלך בנושא העב"מים נראה לי שבנושא מרפאות החוצנים אתה הולך בארץ לא מוכרת.
הייתי בקשר כזה או אחר עם 14 הילרים שמטפלים בעזרת חוצנים.
אף אחד מהם לא היה שרלטן.
כולם רצו לעזור לי ואמרו לי את האמת כפי שהבינו אותה.
השיפור במצבי לאחר הטיפולים במרפאות החוצנים (באפקטיביות משתנה בין מטפל למטפל) יכול להחשב לנס רפואי.
הבעיה היתה כאשר הבנתי שהחוצנים שטיפלו בבעיות יצרו אותן בעצמם, כחלק מניסיון לגייס אותי לדת הניו-אייג' שלהם.
על מנת ליצור את הרושם של נס רפואי, היה עליהם קודם להרוס את חיי. הם עשו זאת ללא היסוסים מיותרים.
כאשר ראו שהתרגיל לא עובד, שינו את דעתם והחלו לתקוף אותי.
הבעיה איננה ברמת ההילרים אלא ברמת החוצנים.
החוצנים מרמים אותם, משתלטים על מוחם ועושים עליהם מניפולציות.
כל תורת הניו-אייג' ההזויה היא פרי המניפולציה הזו.
ייחוס לקויות נפשיות לכל המתלוננים על התערבות עוינת של חוצנים בחייהם היא בדיוק המסקנה שאליה החוצנים רוצים שנגיע.
כמי שחוקר את הנושא אני יודע בוודאות שחוצנים גורמים למחלות נפש ולהפרעות קשות.
אין זה אומר שאין חולי נפש המדמיינים חוצנים.
אולם מעקב אחר תלונות האנשים בפורומים השונים מראה שישנן תבניות שחוזרות על עצמן המעידות על מעורבות גורם חיצוני בבעיה, שאינן עולות בקנה אחד עם שום מחלת נפש ידועה.
כמו כן חלק מהמתלוננים אינם חולים כלל. הבדיקות שהם עוברים מעלות תוצאות שליליות.
בנוסף לכך, חלק מהתלונות אינן גופניות אלא קשורות לאירועים המתרחשים בבית כגון תקתוקים, רעשים שונים והבהובים.
הניסיון להכניס את כל התלונות והעדויות להגדרה הנפשית הצרה נראה לי כל כך מגוחך, עד שאני מתייחס למי שעושה זאת כאל מי שמצהיר בפשטות שהנושא לא מעניין אותו.
לא שיש בזה משהו רע...

Gilad Diamant
1) "אף אחד מהם לא היה שרלטן. כולם רצו לעזור לי ואמרו לי את האמת כפי שהבינו אותה." - זה כמובן לא הופך אותם בהכרח לצודקים.

2) "על מנת ליצור את הרושם של נס רפואי, היה עליהם קודם להרוס את חיי."... "השיפור במצבי לאחר הטיפולים במרפאות החוצנים יכול להחשב לנס רפואי." ..."כאשר ראו שהתרגיל לא עובד, שינו את דעתם והחלו לתקוף אותי." - כלומר, אתה מתאר מהלך מאוד מתנדנד של סימפטומים פיזיולוגיים/נפשיים מסויימים. מניין לך שיש קשר כלשהו לחוצנים, ולא שהמצאת את כל הסיפור הזה בדיעבד כדי להסביר את החוויות שאתה עובר?

3) "אולם מעקב אחר תלונות האנשים בפורומים השונים מראה שישנן תבניות שחוזרות על עצמן המעידות על מעורבות גורם חיצוני בבעיה, שאינן עולות בקנה אחד עם שום מחלת נפש ידועה."
אולי מדובר במחלת נפש/בעיה נוירולוגית לא ידועה / לא מקוטלגת?

4) "כמי שחוקר את הנושא אני יודע בוודאות שחוצנים גורמים למחלות נפש ולהפרעות קשות." - והראיות?

Franse Saiphan לגלעד דיאמנט:
1. זה לא הופך את ההילרים לצודקים אבל זה הופך אותם לישרים ומעביר את מקור השרלטנות לגורם שנמצא מאחוריהם.

2. לא היו שום תנודות במצבי אלא תהליך מתמשך של שיפור מהטיפול הראשון אצל אדריאן דביר בנובמבר 1999 ועד הטיפול האחרון בתקופת הטיפולים הראשונה ביולי 2004.
בכל הפרמטרים שטופלו לא היתה שום נסיגה מה שמוציא מכלל אפשרות אוטוסוגסטיה.
אז היו כחמש שנים של הפסקה כאשר אני יודע שהחוצנים מלווים אותי ולא מצליח להבין למה אני לא מגיע לריפוי מוחלט וחזרה לחיים נורמאליים למרות יכולות הריפוי שהדגימו בפני.
במקביל החלו להופיע בעיות בריאות שלא היו קודם כגון התקפים של קוצר נשימה, צרבת, כאבי ראש וכל מיני דקירות בגוף.
לקח לי זמן להבין שהחוצנים אמנם נמצאים בדירה שלי אבל אין קורלאציה בין התלונות שלי למה שהם עושים. הם פועלים על פי אג'נדה משלהם ועושים בגוף שלי כל מיני דברים ללא רשותי.
הנסיונות שלהם עוד בזמן הטיפולים לעניין אותי בניו-אייג' לא הצליחו.
שנתיים נוספות לקח לי להבין שרימו אותי, שהריפוי המוחלט לא יגיע ושצריך לסגור את הפרק הזה בחיים: להיפרד מהחוצנים, מהחלום להיות מטפל עם חוצנים או בכלל בקשר איתם.
מכיוון שהחוצנים הם טפילים ביסודם, הם לא היו מעוניינים להסתלק.
הרצון שלי להיפרד מהם היה הסימן עבורם שעבודת הרמאות שלהם נכשלה והגיע הזמן לתקוף.
מה שקרה אחרי זה הוא פחות או יותר גיהינום עלי אדמות.
מ-2009 נעזרתי בעוד ארבעה הילרים רק כדי לעצור את התקיפות.
למרות שלדעתי כל החוצנים שעובדים היום עם הילרים הם רעים, התקיפות ירדו בהרבה משום שהאינטרס העליון של החוצנים הוא עדיין לשמור על סיפור הכיסוי שלהם, שיש טובים שמגינים מהרעים.
במהלך הטיפולים נעשה שוב ניסיון בוטה לנסות לשכנע אותי ביעילות של טקסי הניו-אייג' (דמיין פירמידה של זהב מעל הראש וכו') כאשר כפרס יינצלו חיי. למרות זאת לא שוכנעתי.
יותר מכך, בשלב מסוים הבנתי שעצם הסכמתי להיגרר לטקסים אלה רק משכנע אותם שיש עדיין סיכוי לשכנע אותי ולכן כדאי להמשיך להציק לי.
להערכתי הם יכולים לחדש את התקיפות מתי שבא להם. אני, כמו שאר תושבי כדור הארץ, חסר הגנה לחלוטין.
הפתרון נמצא כרגע בהעברת מידע למאקסימום מתושבי כדור הארץ משום שהנשק העיקרי של החוצנים הוא מניפולציה ורמאות.

3. אם אתה כבר מחפש גורם לא ידוע לכל ההפרעות והמחלות, מדוע לא לבדוק את ההסבר שלי, הנותן מבחינה תיאורטית מענה טוב לכל התופעות?
"אחרי שביטלת את כל מה שבלתי אפשרי, מה שישאר בידך הוא האמת, לא משנה עד כמה בלתי הגיונית היא נראית".

4. שוב, אתה מצפה מנושא הנמצא בחקירה ולימוד, את והוודאות של נושא שהחקירה לגביו הסתיימה.
כמו מרצה באוניברסיטה שמחפש בעבודה הסמינריונית את הטעויות שימנעו ממנה לקבל ציון 100.
אבל כאן זה לא אוניברסיטה שמגישים בפעם העשירית עבודה על אותו נושא, אלא החיים האמיתיים.
הראיות הישירות היחידות שתקבל כרגע הן אם יתקפו אותך ואת זה אני לא מאחל לך.
יש כמובן חומר רב על חוצנים ועל שליטה מוחית - חוצנית ואנושית כאחד.
השאלה אם זה מעניין אותך.

Avi Avidan
1.איך זה הופך אותם לישרים? כי העבירו לך את האמת כפי שהם תופשים אותה? מי אמר שהם באמת תופשים אותה כמו שאמרו ולא תופשים אותך במצב רגיש שמחפש תשובות? עצם ההתעסקות בנושא והובלתם אותך בתהליכים וטקסים היא שרלטנות ואני רק משער שבטח בתשלום.

2. לאחר טיפול בו לא היו נסיגות בתחומים שטופלו... אתה כבר יודע ולא רק חושש.
לי נשמע כמו טיפול שהעצים את החוויה שלך ואת כמות הזמן והאנרגיה שאתה מקדיש לנושא ולכן העניין מכיל יותר ויותר חלקים בחייך ומשם הדרך ל״יודע״ נראית ברורה, כל הסימפטומים שהופיעו לאחר מכן יכולים להגרם באופן טבעי מהמון סיבות אחרות למרות שזה נשמע כמו לחץ נטו.
תלונות שלך? למי התלוננת? איך תקשרת את העניין לאותם חוצנים? לאיזו קורלציה ציפית באותה נקודה? תגדיר נמצאים?
איזו אג׳נדה משלהם? ובניגוד לאיזו אג׳נדה? נסיונות של מי בדיוק לעניין אותך בניו אייג׳? איך הם נעשו? מי רימה אותך?
טפילים ביסודם? באיזה אופן? איך הם הביעו את חוסר העניין להסתלק? איך העברת את הדרישה להסתלק?
גיהנום עלי אדמות? פרט נמק והדגם בבקשה, אילו ראיות ישנן שאותו גיהנום נוצר ממעשה של חוצנים? אותם ארבעה הילרים אישרו את העניין הזה?
מאיפה אתה יודע מה האינטרס של אותם חוצנים שנכשלת בלתקשר איתם?

הנשק של החוצנים.... משמש בטח להשיג את אותה אג׳נדה משלהם שכל מטרתה היא לשמר את סיפור הכיסויי שיש חוצנים טובים ורעים? או פשוט שיש חוצנים נקודה? מה יקרה אם תשתכנע בניו אייג׳? למה זה משרת איזו שהיא אג׳נדה שמטרתה לשמר סיפור כיסויי?

3. כי ההסבר שלך חסר לוגיקה... ולא נותן שום מענה לשום תופעה פרט לזו אותה אתה חווה בעזרתם של שרלטנים.

4. נראה שגלעד היה עדין איתך וברר מילים כיוון שניכר שמצבך הנפשי מעורער, ולא ממש חיפש למה התיאוריה שלך לא שווה ציון מאה, אבל לא אדבר בשמו.

בעיניי (שוב ובפעם האחרונה) אתה זקוק להסתכלות פסיכיאטרית כדי שמשהו או מישהו יוכל לעזור לך לצאת מהלופ שנכנסת אליו.

כמו כל דבר אחר בעולם שהיית משקיע בו כל כך הרבה אנרגיה גם הנושא הזה הופך לחלק גדול יותר ויותר בחייך ורק מאשש את אמונתך שגורמת לך להשקיע עוד אנרגיה וחוזר חלילה.

בהצלחה חבר:(

Gilad Diamant 
1) הנקודה אינה אם הם שרלטנים או לא, אלא אם הם צודקים בפרשנות שלהם.

2) בכל מה שענית על 2 אינך עונה על שאלתי המקורית: "מניין לך שיש קשר כלשהו לחוצנים, ולא שהמצאת את כל הסיפור הזה בדיעבד כדי להסביר את החוויות שאתה עובר?" - מה שאתה מספר נשמע כמו תפירה אד-הוקית בדיעבד למצבך הגופני/נפשי.

3) זו תיאוריה מאוד גרועה, כי אין לה שום כוח חיזוי וכי ההסבר שהיא מציעה מסובך בסדרי גודל מהסברים אלטרנטיביים (בעיה נוירולוגית שעדיין לא מוכרת בשם, למשל). ההסבר למעשה לא רק שאינו מסביר את התופעות, אלא הוא מוסיף עשרות מושגים והשערות שעכשיו גם אותן צריך לאשש *באופן בלתי תלוי* למקרה שלך (ולא, אין הכוונה לתפור מהלכים אחרים לאדם אחר שסובל ממשהו שנראה דומה סימפטומטית לך).

4) אז אנחנו מסכימים שאין ראיות לכך שחוצנים הם האחראים למצבך. על הראיות שחוצנים קיימים או קשורים לאיזשהו דבר אחר נדון בהזדמנות אחרת. אנחנו מדברים על מצבך הספציפי.

ברמה ה"תיאורטית" ניתן לתפור למצבך עשרות הסברים אלטרנטיביים באופן אד-הוקי, בדיעבד, ש"יסבירו" את מצבך באותה מידה של הצלחה.

בדבר אחד אין ספק, מצבך אינו טוב, ואתה סובל.
אני מצטרף להמלצה, פנה ועזרה. ומוסיף - אולי לא הגעת לאדם הנכון? אולי עליך למצוא מומחה עולמי שכן נתקל במקרים כאלה ומכיר דרכים להתמודד עם המצב? האם ביררת את הנושא בחו"ל? אולי סוג אחר של מומחים? האם נבדקת ע"י נוירולוגים? אני די בטוח שיש אנשים בקבוצה כאן שיש להם ידע מסויים בנושא וקשרים עם מומחים בתחומים מגוונים שיכולים להיות רלוונטיים.
האם לבקש מהם לפנות אליך בפרטי?

Franse Saiphan לגלעד דיאמנט:
1. האבחנות של ההילרים לגבי בעיות הבריאות שלי, מצבי הנפשי והמבנה הפסיכולוגי שלי היו מדויקות להפליא.
אנחנו שקופים לגמרי מול החוצנים פיזית ונפשית. לכן כל כך קל להם לעשות עלינו מניפולציות.
יכולת הריפוי של החוצנים מדהימה, ברמה של מדע בדיוני ממש, אם הם רוצים.
אבל הם לא רוצים. הם מעדיפים להשתמש ביכולות שלהם כדי לעשות מניפולציות על המין האנושי ולשעבד אותו.
נוכחתי בזאת בפעמים שבהן רצו לרפא אותי, בעיקר בתחילת כל סידרה של טיפולים, אז היו צריכים להראות תוצאות על מנת שארצה לחזור.
השיטה היתה לרוב שבטיפול הראשון או השני יש התקדמות משמעותית, אפילו דרמטית, ואז מתחילה איזושהי התברברות והטיפול נתקע.
במקביל מתחיל איזה "טיפול נפשי" שהוא במהותו בלבול מוח: מה היית בגלגולים קודמים ואיך זה משפיע עליך, ניסיון לגרום לך להתחיל בכל מיני טקסי ניו-אייג' לטיהור הגוף והבית, ואינספור סיפורים על גורמים במימד מקביל שמסתובבים סביבך ומשפיעים עליך.
יש אכן גורמים במימד מקביל, החוצנים, אבל הם מציגים את עצמם כעשרות גורמים שונים (מדריכים, מלאכים, ישויות אור, דמויות תנ"כיות) על מנת ליצור בלבול ולהקל את השליטה על המין האנושי.
הם ימשיכו למכור לנו את הסיפורים האלה כל זמן שנסכים לקנות.
יש אנשים שנלכדים ברשת הזאת שנים ואף לכל החיים.
לסיפורים האלה מתלווה מניפולציה טכנולוגית על המוח (שליטה מוחית) שמקשה מאד על האנשים להתנתק מהם (כפי שאני עשיתי) ואף יוצרת התמכרות לתקשורים ורעיונות הניו-אייג' על פי עדותם של חלק מהמשתמשים כמו למשל הקורא גולן (בבלוג שלי), ועדותי שלי.

2. השאלה הזאת מעידה שמשהו בחשיבה שלך השתבש.
מקריאה בבלוג שלי ובתשובות שכתבתי לך בעבר, ברור שעברתי תהליך ארוך בו מעורבים עשרות אנשים נוספים ולא ישבתי בבית והמצאתי הכל בדיעבד.
ציינתי אנשים, מקומות, תאריכים ואירועים.
איך אפשר לתפור את כל זה אד הוק? לך הפתרונות.

3-4. התיאוריה פחות גרועה ממה שהיא נראית.
מרפאות החוצנים אינן המצאה פרטית שלי אלא תופעה המונית.
בשנת 2004 היו כ-150 מרפאות חוצנים בישראל. אני לא יודע כמה יש היום. אני מקווה שפחות.
בשאלת קיום החוצנים על כדור הארץ עוסקים אלפי אנשים.
כדאי להזכיר את השימוע האזרחי בנושא החשיפה שהתקיים לאחרונה בוושינגטון בין התאריכים 29 באפריל - 3 במאי 2013.
ברמה התיאורטית לא ניתן לתפור ולו הסבר אלטרנטיבי אחד למצבי אם מקפידים להתייחס לכל הסימפטומים והתופעות שאני מתאר.

לגבי מצבי הרפואי:
בתשובתי לאיל ברשימה "כתבו עלי בבלוג חשיבה חדה", פירטתי את העזרה הרפואית שקיבלתי.
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2440157
איננה יודע למה אתה מניח שלא פניתי ולא קיבלתי עזרה. ההפך הוא הנכון.

מבחינת מצבי הביטחוני:
במושגים של סרטי מאפיה אני "איש מת מהלך".
אני יודע יותר מדי ואי-אפשר לעשות עלי מניפולציות או לשחד אותי.
בהקשר זה ציינתי את התאונה של יו"ר המרכז לחקר עב"מים אבי גרייף, שענה לקריטריונים דומים.
החוצנים הבהירו לי אלפי פעמים שאינם מכבדים את הריבונות שלי על גופי, ושחיי אדם נחשבים בעיניהם כקליפת השום.
בישראל הדיבור על נושאים אלה נחשב לחריג, אולם בפורומים בחו"ל כגון פרויקט קמלוט הנושא של תקיפות מקובל.
ידוע המקרה של קלרק מקללאנד, איש נאס"א במשך 37 שנה שהותקף קשות וכנראה עומד למות בקרוב, וקארי קאסידי המדווחת שתמיד לקראת אירועים חשובים נשק אנרגטי כלשהו מכוון אליה.
ביל ראיין, בן זוגה לפרויקט, התחיל לפני מספר שנים לגמגם קשות כתוצאה מתקיפה כזאת.
לדיוויד אייק, האיש שטוען שאנו נשלטים על ידי רפטיליאנים, יש יד אחת הרועדת ללא שליטה, אותה הציג באחד הראיונות, לדבריו כתוצאה מתקיפה.
ג'ון קטלר, מתקשר ידוע עם חוצנים, מדווח על סימפטומים דומים וקשים שהרופאים אינם יודעים להסביר.
http://johnkettler.com/john-kettler-status-report/
הוא אינו מעלה בדעתו שהחוצנים שאיתם הוא מתקשר עושים לו זאת.
אני מתכנן רשימה חדשה בבלוג שתקרא: "גון קטלר - כשפראייר הופך להיות מקצוע."
אבל בהתחשב במצבי ספק אם היא תצא לפועל.
מי שחושב ש"אי-ידיעה פוטרת מעונש" משלה את עצמו. תוקפים גם אנשים תמימים שלא יודעים דבר על חוצנים, כפי שאני מראה ברשימה שלי.

Ronny Sayfan "יכולת הריפוי של החוצנים מדהימה, ברמה של מדע בדיוני ממש" - לא, באמת?
"השאלה הזאת מעידה שמשהו בחשיבה שלך השתבש" - אתה השופט הטוב ביותר בקשר לדברים האלה אני מניח...
"אני יודע יותר מדי ואי-אפשר לעשות עלי מניפולציות או לשחד אותי"
- שוב, מה עוצר את החייזרים מלהרוג אותך..?
אחי, פנה לעזרה. אני מקווה שאינך עומד לפגוע בעצמך או באחרים.
בכל מקרה אתה משעשע ביותר.

Gilad Diamant לא משעשע בכלל האמת. פרנז, אין לי מה לומר, באמת.
אם זה היה עניין פחות אישי הייתי שואל אותך מה היה מפריך את אמונתך בחוצנים. אבל לא נראה שיכול להיות קיים דבר כזה.
אתה יודע, כשמשהו מתאים *יותר מדי טוב* זה סימן לחשד שאנחנו שבויים בתיאוריית קונספירציה.

Ronny Sayfan מה אומר גלעד? שנינו עומדים מול אדם שלכוד במעגל-קסמים.
אין לנו איך לעזור לו.
כל עוד הוא לא מהווה סכנה לעצמו או לאחרים - שיאמין במה שהוא רוצה... אתה יכול לרחם עליו וייתכן שהוא מרחם עליך.
אין הבדל בינו ובין אדם דתי מאוד מלבד סוג האמונה.
שיבושם לו.

Avi Avidan פרנז ישנן כל מיני פראזות באופן הצגת הנושא שטומנות בחובן כמה אקסיומות שקיבלת לעצמך לצורך בניית התיאוריה או אישורה.
כל הנכתב פה נובע מאיזו תפישה מתנשאת כאילו האמת אצלך ואתה ממש אבל ממש מתאמץ להעביר את המסר כאליו זו חובתך כלפי האנושות.
על המסך לפחות זה עובר שטחי לא מבוסס ובעיקר לא קוהרנטי.

העובדה שישנם פרויקטים שונים שעוסקים במרפאות/ריפויי בעזרת חוצנים לא מעידה על כלום פרט לעובדה שישנם עוד אנשים שתקועים בלופ הזה, להזכירך כל האנושות עד גלילאו האמינה שהעולם שטוח. שרלטנים יש בכל תחום בו יש מצוקה אנושית.
הרעיונות שאתה הוגה מוצגים כעובדות ומובאים כראיות, ומקשים על דיון ענייני, אין דרך להתקדם איתך בדיון אם בכל תשובה נמצא רעיון שכזה המוצג כעובדה.

אני לא חוקר, אבל רק מקריאה של דבריך ועברתי גם על פורום המדובר ישנן כמה ״קפיצות״ לוגיות אותן אתה עושה בנונשלנטיות שלרב המגיבים פה צורמות כיוון שהן לא מיישבות עם לוגיקה פשוטה ובריאה.
ולי לפחות כל תשובה שאתה נותן רק מעלה עוד שאלות איך הגעת למסקנה הזו כיחידה האפשרית.
אם לא טיפול פסיכולוגי, הייתי מציע לך ללמוד מעט פילוסופיה והמון לוגיקה.
מאמין שלאחר שתחזיק בכלים אלו ותשתמש בהם על מנת לבחון את התאוריה שלך בינך לבין עצמך יצוצו לך אותן שאלות שצצו בשרשור הזה.

אני יכול להבין שכל כך הרבה ממה שאתה כותב מסתמך על המון דברים שקצרה ידך מלהביא בכתב פה, שב עם עצמך ונסה לבנות את העניין על דף, ציר זמן? תרשים זרימה? או כל פלטפורמה שתציג לך את התמונה כולה בלי ״אחד בראש״, בסס כל אקסיומה על עובדות או וותר עליה ואז תבחן מהן אבני היסוד שנותרו עומדות, למה הן נותרו עומדות? ומה אפשר לגזור רק מהן.
כל השאר נשמע שמגיע מנפש רדופה:/

Franse Saiphan למעשה גלעד, ישנה אפשרות נוספת שהתקיפות מבוצעות על ידי בני אדם שעובדים בפרויקטים סודיים ומשתמשים בבני אדם כשפני ניסיון.
זו תופעה מוכרת שיש עליה הרבה חומר.
אולם בגלל פרטי המקרה שלי, ההיגיון נותן עדיפות לחוצנים שגם עליהם הצטבר חומר.
בכל מקרה ההנחה המקובלת היא שפרויקטים מסוג זה נמצאים בשליטה או פיקוח של חוצנים, כך שמדובר באותו גורם במישרין או בעקיפין.

לגבי השימוש שלך במילה "אמונה":
לאחר שקראת כל כך הרבה חומר שלי בנושא, השימוש במילה זו הוא תמוה.
אין שום דבר ברשימות שלי שעוסק באמונה, רק בעובדות וניתוחן.
השימוש שלך במילה איננו מקרי.
הוא אומר שהגעת לגבולות האישיות שלך מבחינת היכולת לעסוק בנושא ואתה בעצם חוזר להתחלה.
זה מראה שוב על שיבוש, קל ביותר אמנם, בחשיבה הרציונאלית שלך.
כאשר מגיעים לנושא בעייתי, אתה עושה לעצמך הנחות.
לתשומת ליבך.

Avi Avidan שוב עובדות? איזה עובדות? איסוף תגובות בפורום!?
ניתוחן? ע״י מי? מה אמינות הנתונים? מה הכשרת המנתח? מנהל פורום בתפוז!?

פרנז אתה תוקף את מבנה האישיות של האדם אליו פנית לעזרה כיוון שהוא בוחן את הדברים באותם כלים אותם ביקשת ממנו להביא לדיון כדי לבחון את דבריך- כשל לוגי.
כל מי שלא רואה את המציאות כמוך מוגבל? אז למה אתה מבזבז זמן מוגבלים?

הדיון נשמע יותר ויותר כמו מניפולציה אחת גדולה בה רק רצית לקבל אישור מקבוצה חושבת כדי שיהיו לך עוד ״עובדות״ אותו תוכל לנתח ולהציג לקהל מאמינך שוב כמחקר
כך שבעצם כל ההתעלמות שלך מהפן השרלטני היא כדי לא לשמוט את הקרקע מתחת רגליך.

Avi Avidan תופעה מוכרת...
הנחה מקובלת...
פרוייקטים שבשליטת חוצנים...

מוכרת למי? ע״י מי?

מקובלת על מי? לאחר אלו בדיקות? היכן פורסמה?

פרוייקטים בחסות מי? מי מממן? מה מטרות הפרויקטים?

השימוש באמונה נראה הולם כיוון שכל עובדה שהצגת פה כאשר מפורקת ליחידות בסיסיות נשענת על אמונה ״שאין לך הוכחות כי הנושא במהלך מחקר״.

Franse Saiphan ל- Avi Avidan:
מקריאת ההודעות שלך עולה שחסר לך המון חומר רקע בנושא.
אני מציע לך לקרוא את הבלוג שלי וכמובן מקורות נוספים.

אנסה בכל זאת לענות בקיצור על כמה מהשאלות שלך:
את עובדת היותי מותקף אישרו עשרה הילרים.
נושא התקיפות ידוע בקרב קהילת המטפלים עם חוצנים.
למעשה אין כמעט הילר שלא הותקף.
הילר שטיפל בי ב-2012 סיפר לי שהותקף שבע (7) פעמים.
מה שאני מוסיף לדיון הוא שלדעתי את התקיפות מבצעים אותם החוצנים שעובדים עם ההילרים ולא גורם אחר.
מדוע? מפני שמלכתחילה לא באו הנה לרפא אלא לקדם את האג'נדה שלהם שהיא הכנסת המין האנושי לדיקטטורה עולמית - New World Order.
הניו-אייג' ו"תהליך ההתעלות" הוא סיפור הכיסוי שנועד להציג את החוצנים כטובים.
מטרתו להסיט את בני האדם מחשיבה רציונאלית והוא עושה זאת בהצלחה לא מבוטלת.

לא היתה קורלציה בין התלונות הרפואיות שלי למה שעשו החוצנים בגופי אצלי בבית, לעומת קורלציה סבירה בזמן הטיפולים עם ההילרים.
לאחר שרכשו את אמוני (או כך קיוו) שיחררו את עצמם מהאתיקה הרפואית והחלו להזיק.
לתקשר עם חוצנים זו לא בעיה. הם קוראי מחשבות מעולים. אפשר להביע רצון בדיבור אבל הם קולטים את הרצון כבר בשלב המחשבה. השאלה מה הם עושים עם זה.

הספקות שלך לגבי המתודולוגיה המחקרית שלי ברורים, אולם כשעוסקים ביצורים במימד אחר, בעלי טכנולוגיה מתקדמת העושים במוח האנושי כאוות נפשם, צריך לעבוד עם מה שיש.
מה שעושים זה איסוף פיסות המידע מההתנסות האישית, עדויות של אחרים, הכנסתם לתוך מודל תיאורטי המתבסס על מה שידוע לנו על העולם והמדע הקיים, והרכבתם לפאזל ענק עד שמתקבלת תמונה.
התמונה היום כבר די ברורה. המין האנושי בצרות גדולות.
ההודעות שלי פה ובבלוג שלי הן פחות או יותר תרשים הזרימה שביקשת.
שים לב גם לתמונות המצורפות לבלוג.

הפרויקטים ממומנים על ידי האמריקאים על ידי "תקציב שחור" שאינו מדווח לקונגרס.
כולם עוסקים במדע מתקדם למטרות שונות.
הבעיה היא שכל זמן שהם סודיים הם אינם תורמים לרווחתו המין האנושי אלא בעיקר לשעבודו.
המאבק של פרויקט החשיפה (בין השאר) הוא לחשוף אותם.
אם אינני טועה חנן סבט יודע על כך די הרבה.
לגבי הגיהנום - פרטתי בבלוג.
אודה לך אם תספר לי ולקוראים מה הכשרתך בתחום הפסיכיאטרייה.

Avi Avidan שום הכשרה רלבנטית, בעל הגיון בריא ורגישות למצוקות של הסובבים אותי.
במקרה נתקלתי בשרשור והגבתי מתוך דאגה לך ובריאותך כי מצוקתך הציפה את המסך.
אם זה מעניין אז אני עוסק בפרסום וגרפיקה.

לא אכנס שוב להצגת עמדתי לגבי אופן הניסוח והשימוש הנרחב בעובדות וראיות ללא ביסוס לוגי.

יכול להיות שחידוד השפה והמונחים בהם אתה משתמש יקל על ספקנים בכלל להכיל את המסר שאתה מביא לשולחן, שלא לדבר על קיום דיון ענייני בניגוד ללופ שבו מנסים להבין את דבריך אל מכל תשובה עולת שאלות נוספות.

או שגם אני הגעתי לגבול הרוחני/נפשי שלי או איך שלא ניסחת את העניין.

Mikhail Leitsin אין, אתה באמת ובתמים משוגע... אני לא מצליח להבין אם אותם "הילרים" הם משוגעים כמוך או שהם משוגעים קצת פחות ואתה פשוט מפרש את דבריהם בצורה שמתאימה לך. מה שבטוח, הוא שכל אחד מכם מזין את טירופו של האחר, וכך אתם יוצרים קהילה שבה הזיה של אחד פורשת כנפיים ומיד הופכת להזיה של הכלל.

אני באמת לא יודע מה להמליץ לך, בעיקר בגלל שכנראה תתעלם מזה. אולי תנסה ללכת לפסיכיאר ולפרוש בפניו את משנתך, ואז כבר תסמוך עליו שהוא ינסה לטפל במה שאתה לוקה בו (קרוב לוודאי שבעזרת כדורים).

Stav Orpeli אני רק אניח את זה פה
http://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%9B%D7%99%D7%96%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%A0%D7%99%D7%94_%D7%A4%D7%A8%D7%A0%D7%95%D7%90%D7%99%D7%93%D7%99%D7%AA

סכיזופרניה פרנואידית – ויקיפדיה

Gilad Diamant קריאה מאלפת, סתיו.

Franse Saiphan לגלעד:
ממך הייתי מצפה לפחות להגיד לגברת Stav Orpeli שנושא הסכיזופרניה כבר נטחן עד דק ומוצה.
הייתי שואל אותך מה היה מפריך את *אמונתך* בסכיזופרניה, אבל לא נראה לי שאתה נמצא כרגע בגבולות המגרש שאתה הגדרת, כלומר חשיבה רציונאלית.
להזכירך: השאלה "מה קדם למה" כבר נענתה, אם כי לא באופן שציפית.

Franse Saiphan רשימה חדשה בבלוג:
כך נראים, מתנהגים וחושבים אנשים תחת שליטה מוחית.
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2554053
מי שלא צפה בראיון, שלא יטרח להגיב. תודה.

Efi Drey נראה כמו Paranoid schizophrenia עם Delusional disorder קשה ביותר. אם פסיכיאטר יאבחן אדם כזה, הוא יכניס אותו מהר מאוד לתא בעל השגחה 24/7....

Franse Saiphan לאפי: את החוכמות האלה ענף העב"מים מכיר כבר שישים שנה. מתערב שאין לך כל הכשרה בפסיכיאטרייה. לך ולכל "המאבחנים" שיבואו אחריך.
 

Hannan Sabat אין שום קשר בין נושא העב"מים לבין טענותיך Franse.
אנא הקפד להבחין בין מחקר מדעי של תחום העב"מים לבין כל הספיחים הלא מדעיים שלו, שטובלים בניו-אייג', מיסטיקה וכ"ד.

Franse Saiphan חנן במקרה ולא שמת לב, אני מתנגד גדול לניו-אייג'.
לגבי הטענות שלי על השליטה המוחית:
הנושא נחקר לא פחות מאשר נושא העב"מים וברצינות לא פחותה והמסקנות מאד דומות:
הנושא שריר וקיים אולם נראה דמיוני ופנטסטי עבור מי שלא מתעניין בתחום.
מאמרים על היכולת האנושית בתחום זה התפרסמו כבר בשנות השמונים.

הקשר בין חוצנים לשליטה מוחית וטלפתיה מגיע ממקורות רבים.
הבחירה שלך שלא לעסוק בנושא מעידה יותר על הרצון שלך להישאר "באזור הבטוח" של חקר העב"מים כפי שאתה תופס אותו, מאשר על הנושא עצמו.
למעשה מרמה מסוימת של התעניינות ומעורבות בנושא (מרצון או שלא מרצון), אי-אפשר יותר להתעלם מהתחום שכן הוא משולב באופן כה הדוק בנושא עד שאי-אפשר להפריד ביניהם.
למשל סטיבן גריר והדרך שבה הוא וחבריו "מזמנים" עב"מים בהר שאסטה.
יש לי ביקורת קשה כלפי סטיבן גריר והדרך שבה הפך לחסיד שוטה של החוצנים, אבל זה לא סותר את העובדה שטלפתיה מעורבת בסיפור.

Gilad Diamant פרנז, אני אנסה לנסח את זה ככה:
הדברים שאתה מביא נראים לרבים מאיתנו כמו הפרעה נפשית קשה כלשהי. אנחנו לא פסיכיאטרים, ולכן אנחנו לא יכולים לאבחן דבר כזה, בטח לא דרך האינטרנט. זו סתם השערה של הדיוטות.
אבל זה עדיין נראה לרבים מאיתנו כמו הפרעה נפשית קשה כלשהי.
מה עוד אתה רוצה שנאמר?
לשכנע אותנו שזה לא נראה לנו, ההדיוטות, כמו הפרעה נפשית קשה כלשהי? אבל ממילא אנחנו לא אנשי מקצוע בתחום, אז בשביל מה לנסות לשכנע אותנו?
זה כמו שיסתובב ברחוב מישהו שדם משפריץ לו מהעורק, ואנשים יצביעו ויצעקו - הי! אתה מדמם! גש למיון!
יגיד האדם: לא נכון. אני מפריש אנרגיות אדומות. הכל בסדר. ובכלל אתם רופאים? איך אתם קובעים דבר כזה?!
וכך ימשיך המחזה שוב ושוב.

Boris Nomæd Aranovič, Franse אתה אומר שנושא העב"מים ושליטה מוחית נחקר ויש מסקנות. אני משער שזה אומר שיש מחקרים שמפורסמים בספרות אקדמית עם ביקורת עמיתים? או שאתה מדבר על אנשים שיושבים בבית, "חוקרים" בלוגים וסרטונים, ומסיקים מסקנות?

Ronny Sayfan 54:14 (כדאי להתחיל כמה שניות קודם כדי להבין את ההקשר) המראיינת מזכירה ש"נאמר לה" שנעשה שימוש בפצצות אטומיות בסוריה... שיש לכך ראיות.

Avi Avidan מקבץ אנשים טובים מנסים לרמוז בעדינות שאתה זקוק לעזרה....
מרגיש לי שפה בקבוצה לא תגייס חברים חדשים לפורום הנ״ל.
אז אם זה שווק זה לא קהל היעד שלך, אם זו קריאה לעזרה שמענו אותה והגבנו בעניין, אם לא שווק ולא קריאה לעזרה אז מה אתה רוצה בעצם? מה תהיה תוצאה שתספק אותך? לאן אתה חותר? ואיך אפשר לעזור לך להגיע לשם כבר???

Franse Saiphan לגלעד דיאמנט:
קודם כל יפה שאתה קורא לדברים בשמם:
"אנחנו לא פסיכיאטרים, זו סתם השערה של הדיוטות".
נשאלת השאלה מדוע אתם ממשיכים להתעסק עם ההסבר הפסיכיאטרי, במקום לעיין בממצאים כפי שמקובל בכל תחום מחקרי.
כי זה לא נוח?
לגבי הסרט:
אני מביא דברים בשם אומרם.
האנשים מעידים על עצמם שהופעלה עליהם שליטה מוחית על מנת להקל על עבודתם כמתנקשים.
האם גם זה חלק מההפרעה שלי?
נראה כי בהתמודדות עם החומרים שאני מביא זנחת לחלוטין את הגישה הרציונאלית ובחרת באמונה בהסבר הפסיכיאטרי. מעניין.

לבוריס:
בתשובה שלי לאיל בבלוג הפניתי לקישור מעניין:
SynTelepathy.pdf
http://projectavalon.net/forum4/attachment.php?attachmentid=19210&d=1352864902
מדוע שלא תבצע חיפוש בגוגל אחר המונח mind control phenomenon ותראה מה אתה מוצא?
הנה קישור לדוגמא:
Torture-based Mind Control as a Global Phenomenon: Empirical Research.
http://ritualabuse.us/mindcontrol/eas-studies/torture-based-mind-control-as-a-global-phenomenon/
מקווה שתישן טוב בלילה.

לאבי אבידן:
אני מנסה לרמוז לך בעדינות שאם אין לך הכשרה בפסיכיאטרייה, אל תספק אבחנות פסיכיאטריות.
מטרת ההודעות שלי היא להפיץ מידע הנראה לי כחשוב ביותר.
יש בקבוצת חשיבה חדה כ- 2000 איש. אל תדבר בשם כולם.
אם הנושא גורם לך לכל כך הרבה אי-נוחות אתה לא חייב לקרוא.

Boris Nomæd Aranovič בקשר ללינק השני, שאלתי אם יש משהו בספרות האקדמית עם ביקורת עמיתים, לא בלוג שבו מישהו מפגש בצורה מאוד יצירתית תוצאות של סקרים אנונימיים שבהם אנשים מאמינים העידו על עצמם שהם מאמינים.

ישנתי מעולה בלילה, תודה. ואמשיך לישון עוד יותר טוב עכשיו כשאני מבין שאין שום ראיות לשליטה מוחית ע"י עב"מים, ובאופן כללי שליטה מוחית זאת דעה של כמה אנשים בשוליים.

Boris Nomæd Aranovič זה לא אומר שאי אפשר לשחק לאנשים בזיכרונות, לשתול כאלו ולעשות מניפולציה לקיימם, או דברים עוד יותר קיצוניים. אבל המרחק בין זה לבין הטענות שהושמעו כאן הוא עצום.

Adam Levin חשוב לציין שלכל הדברים שציינת בוריס דרוש בן אדם שיעשה דברים פיזיים כמו להדריך אותך דרך תמונות שהוא מראה, יהפנט, וכו'-זה לא משהו שמישהו יכול לעשות לך דרך הטלפון או שדר.

Boris Nomæd Aranovič כן. אלא אם כן אתה מאמין לתיאוריות קונספירציה לא מבוססות, לגבי HAARP למשל, או שהפלרת מים איכשהו נועדה לשלוט לנו על המחשבות (אני לא יכול לדמיין אפילו איך).

Adam Levin אני מדבר על מה שהקבוצה מדברת-מחקרים מבוססים.

Gilad Diamant "אני יודע" / "שמעתי ש.." / "הראו בטלויזיה ש" / "בלוגר אחד כותב ש" - אינן נחשבות ראיות רלוונטיות לדיונים כאן.

 Ori Dor טוב, זה רק ראיות נסיבתיות. אני חושב שפראנז מתלונן על פושעים נגד האנושות שבדומה לד"ר מנגלה רק נראים נורמאליים. זה לא טענה שיכולה להתברר פה, כואב הלב לקרוא על פרנז כי אני עובר דברים דומים ויותר גרועים מהמפלצות אדם האלה. כאמור, אשמח לתת לינקים כדי להסתכל על הנושא מזוית אחרת. http://deepthought.newsvine.com/ זה חומר קריאה שמסביר את הניסויים הלא חוקיים האלה, יש אנשים שכן בודקים את זה אנחנו חיים בתקופה אפלה חושך ממש. אתם לא חייבם לענות עכשיו, זה המון זמן להתעמק בזה, הבן אדם הזה מדבר לעניין. הדבר הזה דומה למלחמת אזרחים וראוי ללמוד עליו. http://www.freedomfchs.com/thematrixdeciph.pdf גם פה יש הסברים למי שמעוניין ללמוד על זה. זה אנשים שאיבדו צלם אנוש, גם יהודים כשרים בארץ שמתנהגים כמו נאצים, זו השפעה רעה שאתם כלל לא מודעים לה.

אני לא יוסיף יותר, אני מנסה להאיר חושך עם נר.

Efi Drey אשאל שוב: כמה מכל אותם אנשים בעלי התנהגות מוזרה עברו אבחון ע"י פסיכיאטר?
חייל חוזר ממלחמה עם הלם קרב חמור. אם לא יגידו לכם שיש לו הלם קרב, אתם תטענו שחייזרים שולטים עליו (או הנאצים, הקומוניסטים, או אלוהים יודע מי....)

Adam Levin אורי, אני מבין את הכאב שלך ושל פרנץ.
למרות זאת, אין שום ראיה שמה שקורה לכם קורה מחוץ לראש שלכם (אני מצטער, זה המצב).
כל טכנולוגיה שאתם מדברים עליה משפיעה במובן הפיזי, מה שאומר שאפשר למדוד את ההשפעות שלה ולעלות על המקור שלה.
עם זאת, מעולם לא נמצאו ראיות שכאלו, לא פורסם שום מחקר, לא נמצא מנגנון מלבד אלו שפועלים פסיכולוגית ונויירולוגית בתוך הראש של האינדווידואל שחווה אותם.
פה בקבוצה אנחנו מתבססים על ראיות כי זאת הדרך המדעית.
עד שיהיו ראיות, אין על מה לדבר...

Franse Saiphan
לאורי דור:
העדות שלך היא הצלבה שנייה לגבי אירועים אלה.

(הראשונה על ידי ישי בבלוג).
הקישור שהבאת The Matrix Deciphered מעניין מאד ויחסוך לי הרבה עבודה.
נתקלתי בקובץ הזה בעבר אולם אז הוא נראה לי פחות רלוונטי.
הכותב מזכיר חוצנים ומציין שהוא שונא אותם. אני יכול להבין אותו.
לא כל כך קל לעבוד עלי:
עשרה הילרים איבחנו שהתוקפים אותי הם חוצנים.
כל הפרויקטים לשליטה מוחית והטרדה שמבוצעים על ידי בני אדם פותחו בעזרת חוצנים ומפוקחים על ידם, כך שעקרונית מדובר באותם גורמים.
אני מבין שעברת חוויות קשות.
אם אתה מעוניין לכתוב בקצרה על הסיפור שלך אשמח לפרסם אותו בבלוג שלי.

לבוריס:
מדובר בנושא חדש שהעובדות לגביו טרם נתגלו במלואן.
יש כאן שילוב של מחקר מדעי עם חקירה בלשית.
בנוסף לכך נשואי המחקר עושים ככל שביכולתם על מנת שהמידע לא יגיע לציבור, כולל לרצוח את החוקרים.
אז אתה רוצה ספרות אקדמית עם ביקורת עמיתים.
מה זה פה, עבודה לאוניברסיטה?
הבאתי לך אתר גדול ופסלת אותו למרות שחלק גדול מהמאמרים עונה לדרישות שלך, כולל רשימת מקורות.
קצת השקעה לא תזיק.

לאדם לוין:
אוי ויי.
"מעולם לא נמצאו ראיות, לא פורסם שום מחקר"...
אלה בדיוק המשפטים שנאמרו על עב"מים בהתחלה.
ומה עם האתר שהפניתי אליו את בוריס? קומיקס?
חיפוש בגוגל אחרי המונח "military mind control" מביא 354,000 תוצאות.

Gilad Diamant חיפוש אחרי AURA מביא 358,000,000, וחיפוש אחרי GOD מביא 1,630,000,000

Ori Dor שלום פרנז, החוצנים שהוא כותב זו בדיחה זה רק כינוי שהוא נותן להם הוא רואה אותם בתור יצורים.

 Ori Dor אם אתה רוצה לשכנע אותם על עב"מים, אז אני לא חושב שיש לי איך לשכנע אותך אחרת, הם משגעים אנשים בבית שלהם. לדעתי עד שיהיו צילומים שלהם מופיעים בבתי משפט, חלקם יקבל מאסרי עולם, כיסא חשמלי זה לא יעניין אף אחד וגם אחר כך יעטפו בעיתון שזה הופיע דגים. מצער לראות שההתיחסות לזה היא כזאת שגורמת לחוצנים מרושעים לחשוב שלכל אחד כתוב על המצח "תעשה לי ניסויים כאלה עם טכנולוגיה אלחוטית, אני אזרח פראייר ואדיש ואני לא מתערב עד שגם לי עושים את זה". ובבניין ציון ננוחם. אנחנו לא צריכים להיות שעירים לעזאזל ולחטוף מטר עגבניות.

Ori Dor אני לא חושב כלל שאלו עבמים. אני יודע שאי אפשר לשכנע אותך אחרת. ולא מחפשים אותם בכלל, ככה שאתה יכול להמשיך לחשוב ככה מבחינת תוצאה זה לא משנה.
יש להם מאגר של אזרחים ולא מחפשים אותם, זה מספיק בשבילהם.

Gilad Diamant- Ori Dor, Franse Saiphan - אני מציע שתמשיכו את ההתכתבות שלכם בפרטי. אתם מוזמנים לחזור לכאן אם וכאשר תמצאו ראיות שיכולות לשכנע גם מי שאינם סבורים שהם נשלטים ע"י חוצנים.

Franse Saiphan לגלעד: חוסר ראיות וחוסר רצון לבחון את הראיות זה לא אותו דבר.

Gilad Diamant פרנז, בדקתי "ראיות" דומות לא פעם בעבר, ולא השתכנעתי.
זה שאקרא על עוד אנשים שחושבים ששולטים במוחם, לא ישכנע אותי יותר. יש 7 מיליארד אנשים על הפלנטה הזו. אחוז מסויים מהם חושבים שישויות זרות שולטות להם על המחשבות.
אני שוב מבקש, אנא חזור לכאן אם וכאשר תמצא ראיות שיכולות לשכנע גם מי שאינם סבורים שהם נשלטים ע"י חוצנים.

Gilad Diamant
 הדיון הזה סגור עד להבאת ראיות משכנעות.
תודה לכל המשתתפים.
במקרה ספציפי זה ארחיק ואבקש שקבוצת "חשיבה חדה" לא תהיה המקום הראשון בעולם שישתכנע שיש דברים בגו.
במילים אחרות, אני רוצה לקרוא על ספקנים אחרים שהשתכנעו בכך לפני שהנושא יחזור לדיון כאן.

השרשור המקורי כאן.
 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

2 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל franse אלא אם צויין אחרת