00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

לוטו lottery

הסיכוי לזכות בלוטו
http://isrlotto.blogspot.com

Number of numbers in the game:


Number of numbers drawn:
4 5 6 7

Number of numbers you want to play:
(For Lotto, the same as "number of numbers drawn")


Number of numbers to match:
1 2 3 4 5 6 7Games and gambling calculators.
מפעל פיס הלוטו הגרוע

אחד הלוטו הגרועים ביותר בעולם – לוטו מפעל הפיס 6/37

לוטו זה משחק של מזל, אף פעם לא צריך לצפות שתמיד תרוויחו, אבל בלוטו 6/37 מפעל הפיס לקח את הנושא הזה והקצין אותו לרמות בלתי סבירות

נניח שקניתי טופס של 14 טבלאות בעלות של 40.6

לכיסוי מחיר אני צריך 4 פרסים של 3/6

או פרס אחד של 4/6 בלי חזק

אין אף לוטו מרכזי של מדינה שמצריך כלכך הרבה פרסים קטנים רק לכיסוי מחיר שליחה.

מחיר שליחה! אני כבר לא מדבר במונחים של רווח

נניח שקנית טופס לוטומטי של 10 טבלאות

לכיסוי מחיר +רווח של שקל אני צריך 3 פרסים של 3/6

אין אף לוטו מרכזי של מדינה שמצריך כלכך הרבה פרסים קטנים רק לכיסוי מחיר שליחה.

מחיר שליחה! אני כבר לא מדבר במונחים של רווח

הרבה מאוד פעמים פרס של 4/6 הוא בסביבות ה40 שקל, כלומר זכית ב4/6 ועדין הפסדת כסף

בואו נדבר רגע על פרס של 3/6 ,פרס של 3/6 בלי חזק שווה ל10 שקלים, ב10 שקלים תוכלו לקנות 3 טבלאות,אבל רגע לא ניתן לקנות מספר אי זוגי של טבלאות, פרס של 10 שקלים מספיק רק ל2 טבלאות.

וזה כבר מתקנון מפעל הפיס למשחק הלוטו

כלומר אם יש עודף מפרסים של 3/6 או 5/6 העודף יעבור לקרן איזון, במקום להגדיל את סכום הפרס

 המגוחח של פרס 3/6

ושמספיק רק ל2 טבלאות במקום זה הכל עובר לקרן איזון.

בואו נדבר רגע על יחס הוצאה וזכייה

נתון בסיס מחיר כניסה ללוטו הוא 2 טבלאות בעלות 5.8

פרס של 3/6 =10 שקלים   10/5.8=1.72

פרס של 4/6 =45 שקלים  45/5.8=7.75

לדוגמא הנה לוטו של ניו זילנד 6/40

ניו זיילנד לוטו 6/40 עלות כניסה 2.4דולר ניו זלינדי =4 טבלאות

יחס זכייה 3/6+ 23/2.6=9.58

למה זה משנה? ככל שיחס הזכייה גדול יותר ככה גם הרווח שלי

ההפקרות נגמרת כאן, לא יהיה מצב כזה שגם שאני זוכה בכמה פרסים אני מפסיד כסף

לא יכול להיות מצב שגם הזוכים בפרסים קטנים מסבסדים את הזכיות הגדולות

פרס גדול זה מצויין, אבל לא על חשבון פרסים קטנים מגוחחים

3 פרסים קטנים רק שיהיה כיסוי למחיר שליחה ולא רווח?

בקרו גם בקומונה לוטו ומשחקי מפעל הפיס בתפוז

רוצים להגיב להודעה זאת? בתגובות של הפוסט הבא - תגיבו

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1527938

                             חראלוטו, 100 זוכים השאר בוכים

איפה מבקר המדינה המועצה לצרכנות וכל תוכניות הצרכנות בטלווזיה?

/>

isrlotto.blogspot.com

lotto wheel

לדעת את הסיכויים: להיות מנומסים לא עולה מיליון בלוטו

התור שלפני קניית כרטיס הגרלה וחוסר ההבנה מתמטית מעמידה את הנימוס בכל מקום בסימן שאלה, דע את זה: זה לא משנה, תן לקשישים בתור להיכנס לפניך ברכישת כרטיס לוטו. אנא המשך להיות נחמדים לקשישים.

היתה זאת גלוריה מקנזי שקנתה את כרטיס הלוטו של 590 מיליון דולרים בפלורידה בחודש שעבר, שעלתה את הנושא לדיון, אישה הרבה יותר צעירה נתנה לאישה הקשישה לעקוף אותה בתור, על פי דיווחים שפורסמו. רבים מאלה שהצביעו על כך שהמעשה החסד האקראי של האישה הצעירה עלו לה 590 מיליון דולרים. זאת לא האמת.

כמה רוכשי כרטיסי לוטו מגיעים עם ערכת ברירת מחדל של לוטו מספרים קבועים בראשם - אולי יהיו אלה תאריכי הלידה של הילדים שלהם, ואולי - ולקנות כרטיסים עם לוטו מספרים קבועים בלי משמעות מיוחדת. אחרים נותנים למכונת ההגרלה לייצר מספרים, שנקרא פיק מהיר (Quick Pick) במדינות רבות ואצלנו נקרא לשלוח לוטו לוטומטי.

עם זאת, מספרי פיק מהירים באופן תיאורטי יכולים להיות שנוצרו בקבוצות של, נניח, 10 מספרים באותה העת על ידי מחשב מרכזי, ולאחר מכן מופצים למסופי הלוטו המקומיים. או שאולי אתה יכול לייצר 25 מספרים שיופצו אילו בחנויות, ולאחר מכן נמסרו ללקוח. אם זה היה נכון, מקומה של גלוריה מקנזי בשורה היית בהחלט חשוב.

 אבל זה לא נכון. מחשבים הם טובים במיוחד ביצירת מספרים אקראיים בלוטו האמרקני, ששחקו תפקיד חשוב במדעי המחשב מההתחלה. מספרים אקראיים נדרשים בכל פעם שמתכנת רוצה להפתיע את משתמש, כגון משחקי וידאו. יש גם את מכונות המחשב הבסיסיות ביותר יכולת מובנית ליצור כמה די אקראי, לעתים קרובות באמצעות השעונים הפנימיים שלהם כדי להפוך אותם עוד יותר אקראי. לפיכך, בכל אלפית שנייה סופר למחולל מספרים אקראיים בלוטו האמרקני.

במילים אחרות, קיים "סיכון להיות נחמד." לעדות הפסקת התעטשות לפני רכישת כרטיס פיק מהיר באותה קלות כמו שמישהו יכול לעלות מספר אתרי מסחר מקוון לזכייה.

בנוסף, בכל מספר שנוצר הוא עצמאי של כל המספרים לפני. אין מספרים רשומים ברשימה ראשית, ומשאיר אותך עם הזדמנויות מוגבלות יותר. אם הסיכויים הם 1 ל 100,000,001 כאשר אתם לוחצים על הקו, רוב הסיכויים שעדיין 1-100,000,001 כשאתה נותן למישהו לפניך לעקוף.

באופן טבעי, מנהלי לוטו לא בדיוק נוטים לפרסם את העבודה שלהם במחשבים - מחוללי מספרים אקראיים בלוטו אינם מושלמים, ומכונות לוטו הן יעד קבוע לתוקפים - עלינו לעסוק בספקולציות קטנה. אך ניתן למצוא תיאורים רבים מצביעים על כך שזו היא הדרך בה אנו עובדים. לדוגמה, הנה תיאור של שאלות נפוצות בלוטו של טקסס.

"יש המחולל מספרים אקראיים בלוטו הדרך המהירה לבחירת משחקים מקוונים אין זיכרון. ברגע שקבוצה של מספרים שנאסף במשחק, התהליך של מספרים אקראיים בלוטו מתחיל טרי למשחק הבא. העובדה כי מספר נאסף במשחק בודד אינו משפיע על הסיכויים הרים במשחקים הבאים. כל קבוצה של מספרים שנוצרו על ידי הבחירה המהירה קשורה לאפשרות לבחור אחרת מהירה. "

(אתה כמעט יכול להרגיש המתמטיקאי מתוסכל אחרי הסבר חוזר ונשנה, נכון?)

כמובן, גורמים אחרים לעשות את הסיכון "להיות ידידותי" היגיון לקוי. אנשים קנו כרטיסי לוטו בחנויות ברחבי הארץ. בזמן שייקח כדי לדחוף את גברת זקנה בתור, אלפי אנשים במקומות אחרים יהיו "צעד אחד לפניך."

פאוורבול הוא הגרלה
אנחנו יכולים לדבר משחק המזל שבו "העלות של להיות נחמדים" יכולה להיות נכונה. הרבה של כנסיית כרטיסים עם מספרים עוקבים אולי נראה כדי כמשחק שמיקום בתור ישנה. נניח שאתה עוזב את התור עם מספר גבוה, והוא קנה את מספר הכרטיס הזוכה 1065, משאיר אותך עם ערך כרטיס חינם עם מספר 1066. כמובן, אם המספר הזוכה היה למעשה אקראי, זה לא משנה גם, אבל זה בהחלט הייתי "מרגיש" רע (הערה: את הרגשות והמתמטיקה לעתים רחוקות שומעים היטב) ..

מצד השני, דמיינו הרבה של כרטסי לוטו עם מספר סופי של ערכים, שבו האיש הזקן קנה חמישה מספרים, ולא יכול לקנות ארבעה כרטיסים, כי האספקה ​​אזלה. על ידי הגבלת סיכויי זכייה שלך, יש לך "סיכון ממשי של להיות ידידותי."

למרבה הצער, יש פאוורבול אספקה ​​בלתי מוגבלת של כרטיסים לטיפשים עם כסף, כך שהתסריט אינו חל.

הגרלות לעתים קרובות כבר נקרא מס על אילו שלא שולטים מתמטיקה, זה לא מפתיע שלוגיקה מתמטית יכולה להיות נדירה כשמדובר בהגרלות. אחרי הכל, כל מי שמשתמש בהיגיון להשקעה שלך בכרטיסי לוטו ובתבונה - וזכייה

אבל הנה מחשבה מאושרת. משום ששני המספרים הזוכים והמספרים שנוצרו פיק מהיר באופן אקראי, "פרס של להיות נחמדים" יש לו את אותו ערך כמו "הסיכון". במילים אחרות, אתה רק סיכוי בסופו של דבר עם כרטיס זוכה, כי זה מאפשר למישהו לפניך. תחשוב על זה בפעם הבאה שאתה מחשיב להיות מנומס ... זה יכול לחסוך לך 590 מיליון דולרים!

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל a8145060 אלא אם צויין אחרת