44
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

הגן המרחף בין העולמות...

מבוא למאגיה של האהבה

המאמר הזה נכתב דווקא כדי לעזור למכשפים היותר מנוסים להבין את המאגיה שקשורה לאהבה והתאהבות בצורה יותר יעילה- אם כי הוא יכול לסבר עיניים לאנשים גם למתחילים ולאנשים שמתעניינים בנושא. קודם כל דיסקליימר, אני רוצה במאמר זה לדבר דווקא על לחשים שמטרתם לגרום לאינדבידואל ספציפי להתאהב במטיל הכישוף, או זה שהכישוף נעשה בהזמנתו. הלחשים הללו שנואים במעגלים רבים ואנשים לא מדברים עליהם לרוב, אבל הם מהווים את רוב הבקשות שמכשפים מקבלים, ויש צורך לדעת לסווג אותם כדי לתת את השירות הטוב ביותר. אז השאלה הראשונה שנשאלת "מדוע הלחש הזה נדרש?" יש לכך סיבות רבות והמכשפה תצטרך לשבת עם הלקוח או הלקוחה ולדבר איתם זמן רב לברר בדיוק מה נדרש. למרבית הצער, אנחנו לא חיים בחברה מאגית מסורתית שאפשר לדעת בה בדיוק מה מתבקש לכל דבר- ולכן צריך להכין את מבקש הכישוף לכל תוצאה אפשרית.אז הנה דוגמאות קלאסיות בנוגע למה יכול לקרות:

1."היא זרקה אותי, ואני מרגיש גרוע, היא רמסה אותי ואני רוצה לחזור אליה כדי לשלם לה כגמולה" : יש כאן בעצם מספר הצהרות- הצורך הראשון כאן הוא נקמה. לפיכך המכשפה, אם תבחר בכך, כן יכולה להשתמש באלמנטים של שליטה ומניפולציה על מושא הכישוף עליה רק להעלות את האמת מול המטופל כי מדובר בנקמה שהוא מחפש ואנשים רבים לא מבינים זאת. דבר שני יש כאן אלמנט נוסף: השאלה שעשויה לעלות לצופה החיצוני הוא: "אם היא כל כך פגעה בך, מדוע שתרצה לחזור אליה?" התשובה הבסיסית היא שהחומרים שיש לנו במוח שמשתחררים בזמן התאהבות ואהבה הם בעצם סוג של סם שממנו אנחנו חווים גמילה כל פעם כאשר ליבנו נשבר. וגם, אהבה זה טירוף- על זה ארחיב אחר-כך. אנחנו גם פיסית נעשים חולים לעיתים בעקבות זאת. רוב הסיכויים שאם המכשפה תטיל כישוף מניפולטיבי להחזיר את הבחורה- אותו בחור לא ימצא בליבו לזרוק אותה בצורה משפילה, בגלל ששוב יש אספקה של אותו אנדורפין יקר, וגם את זה צריך ליידע את מזמין הלחש.

2. "הוא פגע בי, והיו גם זמנים טובים, כשאני יושבת בלילה לבד, אני נזכרת בכל הזמנים הטובים ואני רוצה אותו בחזרה." אז הרמז הוא, שהיא לא רוצה אותו בחזרה. היא רוצה את כל הזמנים הטובים בחזרה, מבלי לקבל את המורכבות האנושית שמגיעה עם האדם שהיא אוהבת.  היא רוצה שהמכשפה תשנה אותו, תחליף את החלקים הרעים בטובים. זה לא אפשרי גם עם קאוון מלא של מכשפות שעבדו שלושים שנה בשירות וכישוף. אפשר לשנות אופי בסיסי של אנשים נגד רצונם, אבל היא תקבל פיסות שבורות של האדם שהיא אהבה והוא יגרור אותה למקום של צער וכאב. בקיצור? לא מומלץ ויש ליידע. צריך להבהיר שאם מחזירים את מושא הכישוף יש לקבל אותו כמו שהוא או לוותר עליו מראש.

3. "נפרדנו ואני מפחד מהלבד." אחת מהאמירות הקלאסיות שיש ללקוחות- אין מה לפחד מלהיות לבד. להפך, יש לפחד שעולם התוכן הפנימי שלנו יהיה כה משמים עד שלא יהיה מקום לנו להיות מאושרים ושמחים לבד. כאן עדיף להציע ריפוי לב שבור וזימון לקרוא לאהבה חדשה וטהורה.

כישופי אהבה, בניגוד למה שאנשים חושבים הם כשפים פוליטיים, ואני מתכוון לפוליטיקה במובן הרחב: משמע, משחקי כוחות בחברה. בעבר, הנישואין לאדם הנכון הבטיחו חיים של נוחות ושפע והיה צורך לזרוח מעל הנשים האחרות כדי להגיע למעמד הזה. תשוקת יצרים מצאה או לא מצאה מימוש ובמאות שעברו קיבלו את זה בנוחות כחלק מן הטבע, עד התקופה הרומנטית. בנוסף לזה הוסיפו את העובדה כי תפקידי ותגובות המגדר משתנות בהתאם לאופי אישי שמתפתח בהקשרים של תרבות פופולארית, זכויות וחופש. כן, הגבר של המאה ה-19 הוא לא הגבר שלנו היום וגם לא האישה. אז תבניות רוחניות של נשים וגברים שאפשרו להשיג מעמד פוליטי באמצעות תשוקות הגוף של אז, זה ממש לא כישופי האהבה של היום- אז הבטחות של קבליסטיים לנוסחאת אהבה שלא נכשלת, לא קיימת ולו בגלל שהיסטורית הקונספט של אהבה רומנטית הוא חדש. בנוסף אפילו אם יש את אותו הזוג שוב ושוב שדורש סט של לחשי אהבה- כל אחד יהיה שונה כי הסיטואציה תהיה שונה בכל מצב ומצב- לא דורכים באותו נהר פעמיים. אהבה היא גם סוג של טירוף- אלו מאיתנו שאספו שנים יודעים כי אהבות שונות מרגישות אחרת- תערובת ה"סם" יחד עם שינויים במוח מביאים לאובססיה, קיבעון ותחושת קירבה שהחברה מחשיבה כמעט תמיד כמוגזמת- יש התרחקות מחברים קרובים, חוסר סבלנות, שינויי מצברוח- כל הסימנים של מחלת נפש מלבד זה שהחברה מזהה אותה כנורמטיבית. כן, בהחלט: אפרודיטה היא אינה אלת היופי ואהבה- היא אלת נישואין ואימא, שאהבה לדאוג לתלתליה הזהובים.

אז מתי הלחשים הללו נכונים לשימוש? מקרה אחד הוא, כאשר יש יותר משני אנשים מעורבים: האם יש ילדים, שעשויים לאבד אב או אם? האם ריב אחד באמת גרם לפרידה על בסיס שהוא יחסית לא עקרוני והאהבה עדיין שם? הקונספט של החזרת אהבה הוא גם מיושן ויחסית פרימטיבי, לרוב מדובר בלחשי השלמה (reconciliation spells) או תיקון יחסים- סך הכל כן מדובר במשהו מניפולטיבי, אבל זה לא לחש שליטה ברצון החופשי של הבחור או הבחורה- משמע, האם לייצר בושם שלא ניתן לעמוד מול ריחו, או קמיע שהופך את האנרגיה שלך למושכת זה מניפולטיבי? אולי, אבל גם אולי לא יותר מזמן בחדר כושר, דיאטה ולבוש פרובוקטיבי- בכל מקרה, זה נשמר בין המכשפה ללקוחה. לעיתים נדירות להחריד צריך ממש להשתלט על מוחו של מושא הכישוף- במקום זה צריך לעורר את הזיכרון של האהבה, לנשוף על הגחל כדי ללבות את להבותיו.

אז אחרי זה אתם עדיין רוצים כישוף אהבה? הנה השלבים מבוארים:

1. חיזוי. מה נדרש עבור התוצאה הטובה ביותר? אין סיכוי לוותר על חיזוי במקרה כזה- יש מומחים לחיזויים בעינייני כישופי אהבה- כל מיני כוהנות אפרודיטה ואושון, או אלות אהבה אחרות- צריך או לשלם, או להחזיק ידיד או חבר שזה העיסוק שלו. אהבה היא ים סוער, לנווט דרכה דורש הבנה מיוחדת של התודעה האנושית. איזה קלף טארוט מסמל אוקסיטוצין? איזו עצם מסמלת סיטואציה חיובית שמביאה לאיחוד? איזו רונה מדברת על הקורבן הנדרש? בקיצור- לא משהו שהמכשפה המתחילה יכולה באמת לעשות בלי קשר יציב וחזק לרוחות האדמה ויכולת חיזוי מתקדמת, אז לא לפשל בשלב הזה.

2. פתיחת השערים: צריך להיפתח שער בין בני הזוג. האם אלו שתי תמונות הפונות אחת לשנייה? בובות לחש, או שילוב שמות ושיער אחד בשנייה? בוודון זה לגבה אשו פותח השערים: אלו שלא נכשלו בשלב החיזוי עשויים להיכשל בשלב הזה: פתיחת השער בין הלקוח למושא הכישוף יגביר את התשוקה שלו למושא הכישוף- בקיצור, אם רצינו גמילה חלקה מאנדרופינים אז זה בדיוק ההפך.הדבר הזה מותח, מעכב ומאוד מקשה רגשית ואישית- ועשוי לקחת זמן המתנה ארוך. פתיחת השער משפיעה על שני האנשים, לא רק אחד- אז הלקוח צריך להיות מוכן לזה, ולהיערך בהתאם. סתם הערה בנוגע למחזור האנרגיה ו"כמה זמן זה לוקח" לכישוף כזה לעבוד- כאשר מושא הכישוף הוא אישה- חודש עד חודשיים- בגלל המחזור החודשי והאנרגטי שלה. לגבר בבגרות מינית מלאה? ארבעה חודשים עד חצי שנה לפחות. כן, זה לגמרי סקסיסטי, וייתכן שינוי מוקדם יותר או מאוחר יותר, אבל זה לוח הזמנים המקובל בעולם העוסק במאגיה.

3. אישור האבות הקדמונים: לכל דת או אמונה יש אבות קדמונים- לא מדובר במקרה הזה על מת ספציפי אלא יותר תודעה קולקטיבית של כל מה שבא לפנינו- להם יש את הסמכות להחליט מי ייזדווג עם מי ואיזו סוג של זוגיות תהיה.משמע, כל זוגיות שאי פעם הייתה לכם, קיבלה בעצם אישור מוקדם מאלו שבאו לפניכם ואהבתם יצרה את גופכם. אנחנו תוצרים של עשרות אלפים ואפילו מיליונים של איחודי אהבה כאלה. כן, בדיוק, אם סבתא לא מאשרת, אפרודיטה כבולת ידיים (בדימוי משעשע וקצרצר). ללא הרכיב הזה רוב כשפי האהבה יכשלו.

4. בירוקרטיה: מכשף מצרי ילך לתחות ויבקש לשים את שמו ואת שמה של הנערה (או הנער, הומוסקסואליות הייתה מקובלת במצרים) כתובים יחד כזוג בספר החיים. מי אחראי לזה במסורת שלכם? אצלי זה אורונמילה. צריך מסמך רוחני רשמי שיגדיר אתכם בזוגיות- אגב, על השלב הזה והקודם ניתן לוותר אם כבר היה בינכם סוג של מין- שזה באופן אוטמטי אישרור של האבות הקדמונים ושל אותו כתב אלוהי שאתם כמכשפים פונים אליו למטרות אלו. שוב, אם לא היה מין, השלבים השלישי והרביעי הכרחיים כדי להוביל להצלחה של הלחש.

5. סוף סוף הגענו לאלת האהבה: האם זה הספירה של תפארת? כוכב וונוס? מי יודע. אבל זה יקר מאוד לשחד את אלות האהבה להוביל אתכם לבן או בת זוגכם. לפעמים מצאתי את עצמי משליך חמישה יהלומים זהובים לזרם מים בשביל אושון למטרות אלו ממש. הכוח הזה הוא יחסית לא יציב ועם מצבי רוח- אז בואו אליו נקיים ולבושים יפה ותבקשו בנימוס- או שתקבלו גיחוך חתחורי, וסירוב. 

6. הרכבה ושליחת אנרגיה: אז מה הייתה הבעיה? ההורים לא מאשרים והלחץ מפריע? שקר שבר את מערכת היחסים? סתם התשוקה התפוגגה? כאן אנחנו שולחים את האנרגיה לכל ארבעת הכוחות האחרים ומאגדים אותם- בחפץ פיסי, בפיסת יקום קרובה או באופן כללי משחררים את האנרגיה וממתינים- אבל מחזיק האנרגיה מגדיר את התדר שלה והתדר צריך להכיל את התשובה לבעיה: משתיק חברתי, הבטחת אמת והתנצלות, ויסוד אש על בסיס מארס מיני. לא יודעים איך לתרגם את זה לצמחים, גבישים וחומרים אחרים מן הטבע? לכו למכשפה מקצועית- היא יודעת. ולאחר ההטלה לא מדברים על הלחש, ולא חוזים כל חמש דקות (נו זה עובד?!) כי זו טעות קלאסית שעשוייה להרוס את כל העבודה, ולא לאפשר לכם אפילו לעשותה שנית.

מורכב? מסובך? ובכן... כן. כישוף זה מקצוע- שנלמד במשך שנים. אפילו אני עדיין לומד את האמנות המדוייקת הזו. מאוד קל לפשל עם כישופי אהבה מהסוג הזה והם מסוכנים- הסיבה מדוע אני מפרט היא- בגלל שמידע מסורתי ומסודר כזה חסר ברשת, יש אזהרות, יש מתכונים אבל חסר הבשר של הפרקטיקה והתיאוריה שעושה אותם אפשריים לשימוש בצורה נכונה. יש רובדים נוספים: למשל בושם למשיכה אינו מריח אותו דבר על כל אחד ואחת- תערובות צמחים מסויימות מריחות אחרת על אדם וזה נקבע על פי המוצא שלו- בזיליקום מתאים לדוגמא לאלו שיש להם מקור יווני, רומי וגרמני- על עורם זה מריח כמו דבש עדין, על עור של בחורה אפריקאית לדוגמא זה יריח כמו חומר חיטוי. לה יתאים אגוז הקולה, עץ הסנדל והורד יתאימו לה יותר. ומה עם להט מיני זה לא הבעיה של הבחור? להכניס לשם יותר מידי מזה עשוי לייצר אובססיה. מה אם כל מה שנדרש זה מראה מתוחכם יותר? בקיצור, זו הסיבה מדוע זו אמנות.

 

בהצלחה וברכה,

ארדן של הגן.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

6 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל RainBird אלא אם צויין אחרת