00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

מסחר באופציות בינאריות

על אופציות בינאריות ועל עולם חדש

אופציות בינאריות מביאות מונח פשוט. כאשר מדברים על מסחר שוק ההון מדברים על צורך בהבנה מינימאלית בנוגע לנישה של אופציות בינאריות. לעומת מסחר אחר כמו נגיעה במניות, ניירות ערך ואפילו סחורות ונכסים אחרים, אופציות בינאריות הן שונות. כאשר מדברים על אופציות בינאריות לא צריך לרדת אל עומקם של דברים. אין צורך לגעת בפשר הדברים. אופציה בינארית מזכה את מי שתר אחריה את הרווח הרצוי. כל המסחר מתנהל באמצעות ניחוש של 0 או 1 דהיינו רווח או הפסד. במסגרת אופציות בינאריות ניתן יהיה להיתקל בלא מעט סוגי אופציות בינאריות כדלקמן.


אופציות בינאריות זה להיות פשוט?

יש פשוט ויש מורכב, כאשר מדברים על אופציות בינאריות או אופציות דיגיטליות, מדברים על נישה פשוטה ומורכבת בו זמנית. יש התייחסות הבאה לידי ביטוי על פי סוג הנכס בהקשר לנכס הקשור לאותה אופציה בעוד מהותה של אופציה בינארית באה לידי ביטוי בתשלום מראש לביצוע העסקה בתנאים עתידיים. מכיוון שמדובר בנישה של אופציות אשר הכול כמעט בשליטה, כך גם הרווחיות והעסקה העתידית הכדאית. דוגמא טובה לכך הינה זכות לרכישה בעלות של 800 שקלים. העלות הזו היא בעצם סוג של שמירת הזכות לרכוש בעתיד נכס או כלי מבוקש בעתיד. אם המחיר יעלה בחצי שנה בעלות מעל 800 שקלים שהרי מדובר בעסקה כדאית של רווח ובמידה והמחיר ירד או לא ישתנה עלול הסוחר או רוכש האופציה להפסיד את ההשקעה. זו אכן דוגמא נכונה כאשר מדברים לצורך העניין ברכישת אופציות פוט  שבהן על הסוחר לנחש שער מדד עתידי נמוך ממה שנקבע בעבר.


מאפייניה של אופציה בינארית
מאפיין נוסף מדבר על מהותה של אופציה בינארית. מתי כדי לרכוש אותה? האם בעקבות הרכש העכשווי יביא העתיד עלייה בערך הנכס? כאשר מדברים על נישה שכזו יש שייכות לאופציית קול שהיא ההפך מאופציות פוט. כאן, יצטרך הסוחר לסחור את אותם 800 שקלים בעודו מקווה כי לאחר חצי שנה ערך הנכס שירצה לרכוש, ירד. אזי הוא בעצם מרוויח. מאפיין נוסף באשר לבחירת אופציות בינאריות בא לידי ביטוי גם על פי מועד המימוש. אם המימוש יתרחש בסוף התקופה שהרי מדובר באופציה בינארית הקשורה לבינארית אמריקאית בעוד אי הגבלה וגמישות יתר, תבוא לידי ביטוי בבחירת אופציות בינאריות מהסוג האירופאי. בסיכומו של דבר, אופציות בינאריות מביאות אפיונים שונים ומגוונים בעוד כולן ככולן עוסקות בגידור. לכל אחד יש את הגידור שלה ואם זה לא מתרחש בדבר אחד זה בהחלט מתרחש בנישה אחרת.


האם כדאי לסחור באופציות בינאריות על פני מניות?

לצורך העניין, היתרון הגדול של אופציות בינאריות בא לידי ביטוי ביכולת לדעת את כל הנתונים הרבה לפני המסחר המתבקש. כאשר מדברים על מניות, אולי תוכלו להרוויח סכומי עתק ומאידך, בגלל חוסר הגידור, תצטרכו לקחת בחשבון את גודל ההפסד שאף הוא צפוי.
 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

2 תגובות

תגיות
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל iantrader אלא אם צויין אחרת