00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

בחירות נכונות

סטנדרט היהלום finish quantum gel

05/03/2013

       

 

 בגילוי נאות אומר כאן שכאשר הוצע לי לנסות את המוצר החדש של finish quantum מסדרת מוצרי פיניש למדיח הכלים,  גיליתי התעניינות יתרה. ואתם קבלו את ... 

סטנדרט היהלום

 מבית רקיט בנקיזר ומשפחת פיניש.

הטוען לכתר וכבר משתלב אצלי במטבח בין סידרת מוצרי פיניש של מדיח הכלים המפונק


 

הייתי סקרנית לדעת למה quantum? ויצאתי לחקור את הקשר... 

בשלב ראשון העלתי שאלה - סטטוס בקיר הפייסבוק שלי ושאלתי את חברי (יש לי למעלה משלושת אלפים חברים) מה אומר להם השם quantum כאשר הם שומעים אותו בהקשר למוצר ניקיון. התשובות החלו לבוא במהירות. היו מי שקשרו את המונח לתורת הקוונטים ואני נאלצתי להסתפק בידע הבסיסי (הדל) שרכשתי בשעורי הפיזיקה בתיכון... 

בשלב שני הרמתי טלפון לשרות הצרכנים של  רקיט בנקיזר - יצרנית פיניש.  טלפנית מקסימה בשם שושי קבלה את שאלותי ופנתה לאחראי המותג כדי לקבל למעני את התשובות הראויות.  בקשתי לדעת למה יצרני פיניש מיחסים למוצר הנבחר את התואר קוונטום.

אחרי ברורים הגיעה תשובתם: כאשר אנו קונים מוצר quantum אנו קונים מוצר שמעניק ניקיון עוצמתי, מוצר יוקרתי, המשלב טכנולוגיה מתקדמת ומכאן אייכותו הגבוהה. ואני יצאתי לבדוק ולאמת זאת בעצמי. 

 

מי אתה  finish quantum? 

פיניש קוואנטום הוא ג`ל לניקוי עוצמתי מושלם לתוכניות הדחה רגילות  וקצרות (אין דבר כזה במטבח שלי...) יתרונו היחסי היא מידת הריכוז הגבוהה אשר בג`ל. אמנם הג`ל מכיל גם את פעולת המלח לריכוך המים, אבל אני למרות זאת המשכתי להשתמש במלח למדיח.ובה בעת גם  מעצים את פעולת ההברקה. (שמהווה את נקודת התורפה האישית שלי...)

 

מבחינתי. הג`ל מעניק את המענה הראוי:  מתמוסס מהר, מסיר את שאריות המזון שילדי מתעצלים תמיד להסיר לפני הכנסת הכלים למדיח. (תמיד נראה להם שאחרי שסוגרים את הדלת ולוחצים על כפתור הפעל- מגיע הקוסם ועושה את קסם הנקיון במקומם... 

 

ההתנסות:

ערמתי את המדיח: השלמתי את כל החומרים הנדרשים: הנוזל להברקה והמלח. בתא המיוחד לחומרי הניקוי העברתי היישר מהבקבוק ג`ל קוונטום בכמות של 30 מ"ל , למרות שהיתה לי אופציה נוספת של 20-25 מ"ל. אלא שאני מעדיפה לעשות את הפעולה הנקייה ביותר, גם אם  תכולת המוצר תשמש אותי למספר נמוך יותר של הדחות ובלבד שאקבל כלים מבריקים. בתום 1:37 דקות הגיעה התוצאה המקווה.  (אין לי מושג למה 1:37 הוא אורכה המדוייק של הפעולה שקבע עבורי הטכנאי מהיום הראשון... :()

 

עם כל הליכלוך...

 

 finish quantum gel  נכנס לתא 

 

תוכנית ההדחה יוצאת לדרך. 

 

 

כשהסתיימה פעולת ההדחה, פתחתי את דלת המדיח. הכלים יצאו בוהקים, ניחוח של ניקיון השתחרר במטבח ואני הייתי סוף סוף- מרוצה באמת.

 

 

 

המדיח אמר את דברו:

שילוב חומרי הנקיון במצב צבירה נוזל, מתאימים לי הרבה יותר מאשר טבליות. כך גם נהגתי כשעברתי להשתמש בנוזל למכונת הכביסה לפני שנה ויותר. אני לא עומדת בפני הדילמה האם הטבליה/האבקה תתמוסס לחלוטין ולא תשאיר עקבות. הכלים נקיים וזה מה שהיא רצוי וחשוב לי. 

 

 מהיום סטנדרט היהלום של   finish quantum gel  

יבצע עבורי כל הדחה. 

 

 

 

 

כאשר נכנס המדיח למטבח שלי - לפני שנתיים וחצי בלבד, הייתי בעיקר: מתוסכלת מהתחושה שהנקיון בלתי מושלם. מהר מאוד גיבשתי לעצמי את השימוש במוצרים ברמה טובה עד בלתי מתפשרת.  הקושי  הגדול שלי עלה בפעמים שיצא לי לפתוח דלת לאחר סיום פעולת מדיח ממושכת ולפגוש כלים לא נקיים, לא מבריקים דיים וטבלית ניקוי שיוצאת שלמה כלעומת שנכנסה לפני שהמדיח החל בפעולה שארכה קצת פחות משעתיים.

כששמעתי על  finish quantum  מוצר על בסיס ג`ל שמחתי מאוד לקבלו להתנסות והבנתי שזה הפתרון הנכון מבחינתי יחד עם מה שכבר היה בשימושי מוצרי פיניש כולם. 

 

טבליות הנקיון:  

 

תורמות לפעולת ההדחה את מרבית הניקיון:

הסרת כתמים קשים, מסיר שומנים

פעולת השרייה, הסרת כתמי תה

פעולת הברקה: הברקת כלי נירוסטה

הגנה על המדיח מפני אבנית

הגנה על כלי זכוכית, הגנה על כלי כסף

פעולת PowerBoostלניקוי עוצמתי

 

 

נוזל ההברקה:

 

 פיניש נוזל הברקה: משלב  בעצם שתי פעולות בו זמנית: ייבוש הכלים והברקתם.  הנוזל מכיל חומרים פעילים שהופכים את המים לשכבה דקה במיוחד, כך שבמהלך מחזור השטיפה של המדיח המים מתייבשים ומתאדים בקלות, ללא השארת סימנים או טיפות על הכלים. מאפשר קבלת כלים יבשים ישירות מהמדיח, עם ברק מושלם!

כך שבעצם... נוזל ההברקה  של פיניש הוא ה"קוסם"   שמנקה את שאריות הלכלכוך ומשאיר רק את ברק היהלום! סביר שידעתם ששאריות אוכל וחומר ניקוי עלולים להידבק אל הכלים שלכם במהלך מחזור השטיפה ולהשאיר עליהם כתמים. ודווקא לכבודם  נדרשת פעולת נוזל ההברקה שמשתלבת במחזור השטיפה, ומאפשרת ניקיון יסודי של

 

שאריות מזון וחומר ניקוי. ומקדמת את הפיניש... לסטנדרט היהלום.  

 

אז בואו באמת נבין ולו לרגע מה קורה שם אחרי שנסגרת הדלת... איך מתגלגל הקסם ממאפשר לנו לאכול עם כולם, להכניס למדיח ולחזור לשבת על מנה אחרונה מתוקה מבלי לדאוג לכך שערמת הכלים של סעודת השבת ממתינה לנו בחוסר סבלנות:

1. פעולת קדם-שטיפה: לרב המכונות יש פעולת קדם-שטיפה שמנקה פיסות לכלוך שנשארות על הכלים. מים נשאבים אל תוך המכונה ומותזים באופן מכני אל עבר הכלים באמצעות זרוע ההתזה. בתום הפעולה, המים בדרך הכלל נשאבים החוצה ומוחלפים במים טריים.

2. פעולת שטיפה עיקרית: בתום שלב הקדם-שטיפה וכשמתחילה פעולת השטיפה העיקרית, נפתח התא של חומר הניקוי ובעצם מאפשר לחומר להתערבב עם המים. התמיסה הזו נשאבת דרך זרועות ההתזה, שמסתובבות בעוצמה ולמעשה מגיעה אל כל הפריטים במדיח. המים מתחממים בהדרגה ומגיעים לטמפרטורות שבין 50 ל-70 מעלות צלזיוס, בהתאם לתוכנית שנבחרה. בתום פעולת השטיפה העיקרית, המים נשאבים החוצה.

3. פעולות שטיפת ביניים: בפעולת שטיפת הביניים, שאריות לכלוך שנותרו על משטח המכונה ו/או על הכלים מסולקים באמצעות מים קרים.

4. שטיפה סופית / פעולת ייבוש: בפעולת השטיפה הסופית, נוזל ההברקה או תוסף הייבוש מתווספים למי השטיפה. המים מתחממים בהדרגה עד לטמפרטורה של 70 מעלות צלזיוס. בשלב זה יוצאים המים החוצה והכלים מתייבשים בזכות החום שנותר.

 

פיניש מלח למדיח 

 פיניש מלח למדיח- מרכך את המים כדי לשפר את איכות הניקיון!

 

 

כדי למנוע הצטברות אבנית על הכלים ובמדיח, כדאי לשטוף את הכלים במים רכים. המלח של פיניש מרכך את המים ביעילות, ממריץ את פעולת חומר הניקוי ומונע הצטברות כתמים וסימני מים על הכלים שלכם. המלח של פיניש נקי משאריות לכלוך. הניקיון שלו מבטיח שיחידת ריכוך המים המובנית במדיח שלכם תפעל ביעילות. מלחים אחרים עלולים להכיל חומרים מזהמים ולכן מוטב שלא לחסוך בהם ולהבין שתרומתו של המלח היא משמעותית. 

 

פיניש מנקה מדיח הכלים

מנקה את המדיח ומבריק את הכלים. כי כשהמדיח מלוכל...  סביר שגם הכלים שלי לא יבריקו.:D

 

 

אנו נוטים לחשוב שמדיח הכלים נקי, אך עם הזמן, במהלך השימוש, שומן ואבנית מצטברים בחלקים החיוניים של המדיח, גם אם אינם נראים לעין: מסננים, זרועות התזה, משאבות מים וצנרת.

ולכן ראוי להשתמש גם בפיניש מנקה מדיח כלים שמעניק תוצאות ניקיון מושלמות בזכות הפעולה הכפולה:

1. השכבה הצהובה מסירה את השומנים שהצטברו במדיח 2. והשכבה השקופה מסירה את האבנית. כאשר מדיח הכלים נקי – הכלים נקיים יותר.  

אני כבר מודעת ליעילותו. הוא מפחית נזק מצטבר למדיח הכלים. למדתי עם הזמן שהשומנים מצטברים גם אם אני מנגבת במטלית בחומץ אחרי כל פעולת מדיח. עדיין  אחת לחודש וחצי אני מפעילה אותו ללא כלים ומנקה. הריח שמשתחרר ברגע שמסתיימת פעולת הניקיון, תמיד מזכיר לי את תחושת ההכנות לחג הפסח... פיניש מנקה מדיח כלים  מסיר שומן ואבנית מנקה את המדיח שלי ביסודיות. גם בזכותו הכלים שלי מבריקים!

 

 את פיניש מרענן למדיח כלים ואת  פיניש מפיץ ריח למדיח רכשתי רק לאחרונה. (זה הזמן... ) 

 

    

 

מנסיוני ,כאשר אתם מעמיסים כלים מלוכלכים למדיח, מתפתח ריח רע בתוך המכונה בין שטיפה לשטיפה. אני ממעטת להשאיר את הכלים במדיח לפני פעולת ההדחה כי כל השהייה מעכירה את ריח התכולה ונותנת לי הרגשה לא טוב. וזה מאוד לא נעים במיוחד כאשר פותחים את המדיח וממלאים אותו. הפתרון שהכרתי לאחרונההוא : המרענן את מדיח הכלים בניחוח לימוני. בעל 2 תאים היוצרים פעולה כפולה, כך שבכל פעם שפותחים את מדיח הכלים נהנים מתחושת ניקיון ורעננות בניחוח לימון וליים. 

 

 

 

 

ואם מדברים על הרגלי נקיון המטבח והכלים שלנו, זו הזדמנות מצויינת להודות לאוגדן המתכונים מבית קארין גורן שהעניקו לנו כחלק מחבילת ההתנסות ב...  finish quantum gel

שהרי כדי שנפעיל את המדיח חובה עלינו להשתמש בכלים, לבשל, לאפות, להגיש ובעיקר להינות ממטעמים מופלאים. את המתכון האישי שלי אני שמחה לשתף גם אתכם

 

קבלו באהבה:

1.  כמה טיפים מועילים בשימור וניקיון המדיח והכלים.

2. טיפים מבריקים לניקוי כלים מושלם 

3. כמו גם התירונות הרבים  והחיסכון בהדחת הכלים במדיח לעומת שטיפה ידנית. 

4. ואם עוד נותרה בכם סוגיה לא פתורה ואתם מתלבטים באילו מהמוצרים להשתמש הרי לכם טבלת המוצרים שתשיב לכם על אותה השאלה

5. ויחד עימה תשובות לכל השאלות הנפוצות  או התקלות שאנו נתקלים בהם בין לבין, בעת השימוש במדיח הכלים. 

 

 

כי מגוון מוצרי   המותג המוביל במוצרי ניקיון למדיח הכלים,  

בסטנדרט היהלום

 מעניקים לי ולכם תוצאה מיטבית בכל הדחה. 

 

אבל לא אפרד מכם בלי סדנא וטעימה ממתכון משפחתי של פיצה על לבנים. כל שעליכם לעשות כרגע הוא: 

 ללוש בצק מהחומרים 

3 כוסות קמח/ מעט מלח/ כף שמרים יבשים/ שליש כוס שמן/ כוס מים פושרים. לכסות במגבת ולהותיר להתפחה. אחרי ההתפחה לרדד, לפזר את כל מרכיבי הפיצה שאתם אוהבים ולאפות. (כנסו לקישורית) 

 

 

 

  

 

ואחרי שתלקקו את האצבעות. הכניסו הכל למדיח, שימו כמות נדיבה של finish quantum gel 

וצאו לשתות קפה... 

 

תודה  תודה 

 

 

       

 

 

תודה שהגעתם לכאן והכרתם עוד חלק ממני. אשמח ויותר כשתגיבו. 

מזמינה אתכם לדף הפייסבוק שלי 

  שלכם ואתכם תפו     

 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

5 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל תפו ופוזה אלא אם צויין אחרת