00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

הפתעות החיים

לאוזנייך בלבד...

 אין לי שום הסבר לכך, אבל לא כל כך אוהבת לחרוז עגילים. אבל "העם דרש" ,העם יקבל.

את הדוגמא לעגילים,כולל תרשים מצאתי  כאן ,לא עקבתי במדויק אחרי השלבים,אך התוצאה מצאה חן בעיניי.


http://ewagyongyosvilaga.blogspot.it/2011/07/ajsa-...


חומרים


פנינה 4 מ"מ


פנינה 3 מ"מ


חרוזי טווין


חרוזי ונציה מס' 8


חרוזי ונציה מס' 11


חרוזי ונציה מסי 15


חוט פיירליין


מחט


סוגר


שלב 1


משחילים פנינה 3 מ"מ + חרוז ונציה 8 מ"מ  ,חוזרים על כך 6 פעמים. עוברים עם המחט דרך כל החרוזים שהשחלנו,מהכיוון הנגדי וקושרים את קצוות החוט. נוצר עיגול.שלב 2


כשהחוט יוצא מתוך החרוז ונציה מס' 8 משחילים  פנינה 4 מ"מ + פנינה 3 מ"מ + פנינה 4 מ"מ ונכנסים עם המחט מהכיוון הנגדי לתוך החרוז ונציה מס' 8 ,איתו התחלנו את השלב. חוזרים על הפעולה מסביב לעיגול.


שלב 3


כשהחוט יוצא מצידה העליון של הפנינה מס' 4 משחילים חרוז טווין + חרוז ונציה מס' 11 + טווין ונכנסים עם המחט ,מלמעלה כלפי מטה בתוך הפנינה  הבאה בתור .עוברים עם המחט דרך הפנינה מס' 3 לחרוז ונציה מס' 8 הבא וחוזרים על השלב עד סוף השורה.


שלב 4


נכנסים עם המחט לחור העליון של החרוז טווין. כשהחוט יוצא מצידו העליון של החרוז טווין משחילים 3 חרוזי טווין ונכנסים עם המחט לצידו העליון של החרוז טווין השני. חוזרים על אותה פעולה לאורך כל השורה.שלב 5


כשהחוט יוצא מתוך הפנינה מס' 3 משחילים 3 חרוזי ונציה מס' 15 ונכנסים עם המחט לצידו העליון של החרוז טווין (הראשון מהשלישייה)


שלב 6


משחילים חרוז ונציה מס' 11 ונכנסים עם המחט לצידו העליון של הטווין השני. משחילים חרוז ונציה מס' 11 ונכנסים עם המחט לתוך החרוז טווין (השלישי בשלישייה) . משחילים 3 חרוזי ונציה מס' 15 ונכנסים עם המחט לתוך חרוז הפנינה מס' 3 .

* חוזרים על שלבי 5-6 עד סוף השורה.שלב 7


כשהחוט יוצא מתוך החרוז טווין( האחרון בשלישייה) משחילים 2 חרוזי ונציה מס' 15 + פנינה מס' 4 + 2 חרוזי ונציה מס' 15 ונכנסים עם המחט לתוך החרוז טווין(בצידו העליון)  ,הראשון מתוך קבוצת השלושה הבאה בתור.

שלב 8


עוברים עם המחט דרך החרוז ונציה מס' 11 שליד הטווין המרכזי ,משחילים חרוז ונציה מס' 15 + חרוז ונציה מס' 11 + חרוז ונציה מס' 15 ונכנסים עם המחט לתוך החרוז ונציה מס' 11 (השני בקבוצת שלושת חרוזי טווין) .נכנסים עם המחט לצידו העליון של  החרוז טווין האחרון.

* חוזרים על שלב 7-8 עד סיום השורה.


בהצלחה!הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

34 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל הפתעה100 אלא אם צויין אחרת