00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

באמריקה

הסיפור בהמשכים - פרק 3 (אנדי)

 הוא פילס את דרכו בחשיכה מסתמך בעיקר על החושים הפראיים המפותחים שלו, קרני השמש הבודדות שהצליחו לחדור מבעד לחופת העצים ריצדו כמו גחליליות ביער האפל, תשמור על עצמיך! אתה הסיכוי היחיד שיש לנו... הוא המשיך במסלול המוכר לו ובדק בדרכו את כל הסימנים שהטמין בשטח.. כולם היו במקומם כולם כמו שהשאיר אותם בפעם האחרונה ...והוא החליט לסיים את הפטרול והחל לגמוע את הדרך חזרה. נותרו לו מספר קילומטרים בודדים לפני שיגיע אל מאורת המחבוא..בקצב צעדי הענק שלו זה לא צריך לקחת לו יותר מעשרים דקות... כמנהיג החבורה הוא הציב את אודרי כאחראית על המשמר וגם לא שכח לפזר את הגבישים בפתח המאורה לפני שיצא, דבר שמסתיר אותם מהסריקות הטרמיות שה"פולשים" עורכים ביער. 

אנדי היה שונה מכל החבורה בצבע עורו הירוק אפרפר ובמימדי גופו האדירים שהיו יכולים להכניע גם דוב גדול במכה אחת! את גילו הוא לא ידע להעריך אבל דבר אחד ידע בביטחה...שהוא תמיד היה שם! לא כמו האחרים שהופיעו ונעלמו תכופות ...היער הוא ביתו! ולכן היה מחובר לכוחות שטמונים באדמה! ערב אחד אחרי שאכלו הוא אסף את כולם, כולל המוזרים, וסיפר להם שבחלומותיו הוא רואה את ה"פולשים" מחפשים את הכניסה לגן הנסתר ולמעיין שמפכה בתוכו...וגם ממשיכים הלאה.. בחלומות שלו הוא גם זכר את הדרך לשם אבל תמיד היה חסר משהו..כשמצא את קארין קיוה שאצלה נמצאת החתיכה שחסרה אבל מהר מאוד הבין שהיא עדיין לא נמצאת בשלבים האלו וצריך לתת לה עוד זמן לצאת מהטראומה שעברה..

אני איתך כל הזמן..אתה מרגיש אותי?

הוא הכיר לה חיבה והעריך את עזרתה כיחידה שהייתה מסוגלת לקרוא את מחשבות ה"פולשים". "צריך עוד קצת סבלנות" הסביר  לאחרים "היא המפתח לכל אני מרגיש את זה" אנדי כמעט ולא היה צריך לדבר..הוא העביר את מחשבותיו לכולם כולל הקטנים והמוזרים בצורה טלפטית וגם יכל להבין מה כל אחד מהם צריך רק במבט..ריאה סברה שמתת זו ניתנה למי שזכה לשתות ממי המעיין ולאכול מפירות העצים שניזונים ממנו.. אבל אנדי לא זכר אחרת ככה הוא היה תמיד. והקשר הטלפטי שפיתח עם קארין היה החזק מכולם והוא קיוה שיום אחד גם התעלומה שלה תיפתר והיא תוכל להשלים את הפאזל ולקחת אותם ל"מימד האחר" שאותו לא הכיר בחלומותיו...

אני המפתח לכל... אבל למה?

הוא החל לקבל מסר טלפתי מאודרי כשהחץ הראשון פגע בו בצוואר השני והשלישי ננעצו בגבו החשוף ואז..הם הגיחו מכל הכוונים לבושים חליפות טרמיות כך שהוא לא יכול היה לראות אותם כשזינקו עליו...תיזהר!!! "הם רבים מידי" חלפה המחשבה בראשו הודף אותם בכפותיו הענקיות ותולש את החיצים מגופו האימתני. "רק לא לתת לחומר להרדים אותי"  מילמל ותוך כדי הניף שלושה "פולשים" שנתלו עליו והטיח אותם קדימה..שומע את עצמותיהם מתפצחות כשפגעו בגזעים במהירות. הוא ניסה לפתוח בריצה אבל הארס שחילחל בגופו והמאבק המאומץ החלישו אותו.. הוא הרגיש מסוחרר והאישונים החלו הופכים כבדים..אלומות חזקות של אור כחול הבליחו בין העצים בחשיכה בעוד הפולשים החלו לסגור עליו ...

תתעורר אנדי! תברח!!! 

הרשת תפסה אותו לא מוכן ואחריה עוד אחת ועוד אחת עד שהפילו אותו לאדמה, הוא עדיין לא ראה אותם אבל יכול היה להרגיש עשרות מהם! גוררים אותו על האדמה הסלעית גופו נחבט ושוב מתעופף באויר ענפים צולפים בפניו והוא הרגיש שתוך שניות הוא מאבד את הכרתו הוא יודע שמי שהלך איתם אף פעם לא חזר..

לא!!! אתה לא יכול למות לי! לא שם..לא היום! הדרך עוד ארוכה...הבטחת לנו!..

לא בטוחה אם שמע אותה...

הרעידות הפנימיות אחזו בקארין היא הצטנפה לתוך עצמה ועיניה שהפכו שוב אדום לא איפשרו לה לתקשר איתו יותר והיא חזרה אל המערה מתייפחת והתקדמה בצעדים חרישיים לעבר אודרי עד שלבסוף התיישבה לידה בתנוחה עוברית, והחלה להתנדנד קדימה ואחורה בעוויות פנים משונות ממלמלת "הם לקחו אותו... ככה... ואת עמדת מפוחדת ולא עשית דבר"..סגרה את עיניה חושבת על הקץ  הקרב..

שניה אחת לפני שויתר..שמע אותה!!! הבטחת לנו! בכוחות עליונים כאלה שהוא לא חשב שנותרו בו...תוך ההיטלטלות הוא סגר את עיניו התעלם מהדם שזורם אל תוך עיניו התרכז רק בה בה ובעיניה הלבנות..דחק שתי רגליו מתחתיו וניתר הכי גבוה שיכל...כ עשרים מטר באויר! גורר אחריו את הפולשים המופתעים שקיבלו הוראה להביא אותו חי.. מנער אותם ממנו כמו זבובים שנופלים למטה אל האדמה, הוא שלח את ידו וחבק את אחד הענפים שעצר את נפילתו, קרע את הרשתות מעליו והחל להמלט משם כשכוחות מחודשים מפעמים בו והוא מדלג בין הצמרות הגבוהות ומתרחק משם במהירות עד שמצא את עצמו חזרה במערה! 

זב דם מורעל iמותש הוא הרים את עיניו וראה את קארין מחכה לו בפתח...

 


את הפרק הבא תוכלו לקרוא בבלוג של FIngertIps

את הפרק הקודם תוכלו למצוא בבלוג של ESenJi


קישורים

 

צילומים

את התמונות שמלוות את הרשומה צילמתי בטיולים ביערות של קליפורניה  ועיבדתי בצורה שמתאימה לאוירה של הסיפור.

 

כותבים

מי שמעוניין להצטרף לצוות הכותבים ולכתוב את הפרק שלו בסיפור... מוזמן בשמחה להגיב כאן!

 

שבוע טוב  

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

34 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל באמריקה אלא אם צויין אחרת