00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אם תרצו - אין זו אגדה!

אזהרה!
לאור הטקסט הנגלגל באינסופיות, האחריות לגלישה בבלוג בין 14:00 ל16:00 ולאחר השעה 23:00 בלילה הינה על הגולש בלבד. כותב הבלוג מסיר בזאת את אחריותו לאיבוד שפיותו של הגולש, חירפונו, או התרגזותו עד כדי זריקת המסך מהחלון.

התגובה שעולה במוחכם אוטומטית היא בוודאי: חבר, אתה חופר! מה אתה, חבר מע"צ?

"כרוניקה של בחירות".

"החלטה שעשויה לזעזע את המערכת הפוליטית בישראל: מגיש "אולפן שישי" יאיר לפיד פורש מהנחיית התוכנית בחדשות ערוץ 2, לקראת כניסתו לפוליטיקה."

יאיר לפיד, נושא הלפיד של "הישראליות", הידוע יותר כ"מר ישראלי" נכנס לפוליטיקה הישראלית, ומנפץ את החלונות בזעזוע רב. חברי הכנסת מימין כבר הזדרזו לדלג בין שברי הזכויות שכיסו את הרצפה במשכן, אל פטפטת מילולית חריפה, כדוגמת ניסים זאב מש"ס:

"זה טבעי שמפלצת כזו, שכולה תיבנה על שנאת יהדות ותהיה 'מהדורת 2' של טומי לפיד, הולכת לקום"

גם השר יעקב מרגי הזדרז לבדל את מפלגתו ש"ס מאישיותו של לפיד, לבל נתבלבל לחשוב כי חד הם:

"מי צריך את לפיד? יש את ליברמן. הם אותו דבר, זה אותו מצע"

חברי הכנסת של ש"ס הגדילו לעשות, ובשיחות פרטיות הפצירו בלפיד להמשיך בדברי גנות לחרדים, כמנהג אביו, ובכך יצרו את הדיל המפורסם בין השמאל לבין החרדים, שבעזרת הקצנה ודברי הבל, יוכלו לנווט את ההמונים הטיפשים כרצוי - משמאל לבחירה במפלגתו של לפיד, ומימין לבחירה במפלגתה של ש"ס.

אך בזאת הדרמה אינה מסתיימת. המתח עוד מוסיף וגועש כשהכוכב העולה מהצד הימני הינו לא אחר מאשר - אריה דרעי, שהורשע ב- 1999 על עבירות שיש עימן קלון, בניהן שוחד, מסתער גם הוא על המערכת הפוליטית. אריה דרעי הודיע כי:

"במדינת ישראל אי אפשר לתרום בלי כוח פוליטי, ולכן בבחירות הבאות אעמוד בראש תנועה".

כניתן להבין, אריה דרעי מתכוון לייצר מערכת שוחד משוכללת, אשר תיקח את שוחד העשירים, תלבין אותו, ותעבירו ישירות לבתיהם של העניים, שיזכו למעט חסד, בכפוף לעמלה שתיקבע כמובן ע"י ועידת שרים מיוחדת. אריה דרעי ענה בתגובה לתוכנית זו כי "אין בה מקצת האמת", וביקש מעבדכם כי "צא בחוץ". לשאלת זכויות היוצרים של הביטוי, הזדרז דרעי לציין כי "כבוד הרב עובדיה יוסף אישר לו להשתמש בביטוי המפורסם".

אריה דרעי אף הצטנע בנוגע לשאלת ריצתו לראשות הממשלה כי "לא קורצתי מהחומר הזה". לאחר עיכול התדהמה כי הוא אינו קורץ מזהב אלא אך רקמות אנושיות פשוטות, ניתן מדבריו להבין את המסקנה המזעזעת וחסרת התקדים כי אין ביכולתו לנהל משק שוחד משגשג כדוגמת שהציג אהוד אולמרט, ראש הממשלה לשעבר, ועל כן יסתפק במועט, בניסיון השפעה מעמדת שר. בנוסף לכך, חזר דרעי על דבריו ואמר:

"בכל סקר שיש אני מקבל 7 או 8 מנדטים, למרות הכלא וכל שאר הדברים שקרו לי"

ובכך הקל על המשטרה להבין את אומדן מספר האנשים המעניק לו שוחד.
כהכנות לקראת היום הדרמטי של הדמוקרטיה הישראלית, כינס את יועציו בנוגע להפעלת "מעריצי המגבעות" כפי שמכנים את מעריציו החסידים. התוכנית תעקוב באדיקות, ובהשגחת השם, אחרי התקדמות ההמלצות. נראה כיצד יוצאים הצעירים לחולל ברחובות, ולזעוק "הוא זכאי" כל אימת שיופיע לנאום בפינות שונות בארץ.

אך כידוע ריאליטי לא מסתיים כאן! כוכב חדש מנצנץ כבר באופק, מגיח אל תוך מפלגת העבודה, או בשמותיה האחרים - "המפלגה האבודה", "מפלגת העבודה בעיניים", וכמובן "מפלגת הקרנפים שלא זזים מכסאותיהם". התוכנית תעקוב במתח, ותציג את האור המגיח מהאפילה עם הגעתו של נועם שליט, המפורסם בעיקר כ"אבא". אביו של גלעד שליט לא שוקט על שמריו, ולאחר שהצליח להשיב את בנו לישראל מהשבי, ינסה לבצע את ההליך הנגדי, ולהשלים את שיבת הישראלים לידיים של החמאס. שלי יחימוביץ', כוכב מנצנץ בעצמה, לפני כ-5 דקות, ענתה בתגובה כי:

"מבחינתי נועם לא עשה שום שופינג ולא חיפש אג'נדה, כי יש לו אג'נדה, והיא האג'נדה של מפלגת העבודה, גם במישור המדיני, החברתי ותפישת שלטון החוק".

זאת בהתבסס על כל האמירות של נעם עד היום, הנוגעות לתחומים רבים במדינת ישראל, שהסתכמו ב"השיבו את גלעד הביתה". בהתבסס על מגוון רחב, מפורט, ומפורסם שכזה, קשה להבין את התנגותם של רבים לריצתו. עוד הוסיף נעם ואמר על ניסיונו הרב בניהול פוליטיקה שקטה לאורך כל שלבי המשא ומתן על בנו, שיוסיף רבות למפלגת העבודה, כי:

"אני עדיין לא פוליטיקאי, אני מחכה להיות אם וכאשר תהיינה בחירות במועדן"

עוד לא הספקנו להרגע מכניסת החברים החדשים למערכת הפוליטי, וש"ס כבר מצטרפת לשלמה מעוז לשליפת השד העדתי כיאה לתקופת בחירות. "האפליה העדתית חיה וקיימת!" זעק בקול ביטאון ש"ס. כן הוסיפו כי

"ש"ס אינה מופתעת מהפרסום משום שהיא זועקת במשך שנים נגד אפליית מזרחים"

וכך, בהינף יד קל, מאיים השד העדתי לפרוץ החוצה, להסתובב כשד טסמני, ולדרוס כסופת טרנדו את כל אשר יעמוד בדרכו. ואנו נצפה בכל רגע, נעזור ללבות את האש. נשמיע כל ציטוט איזוטרי, וכל מלמול על קיפוח, ונגדיל בכך את הדרמה המתווצרת.

 

ראשי המערכת הפוליטית כבר מתחילים לחשוש לכיסאם. רוה"מ שלח עקיצות לכיוונו של לפיד. בן אליעזר, שכבר הרגיש את כיסאו מבקש לעבור לחסות לפיד ובכך יוקל העומס המוטל עליו, האשים את לפיד שנתניהו יזכה לקדנציה נוספת בגללו. בכירים בקדימה מאשימים את לפיד ש"טעה" בכניסתו לפוליטיקה הישראלית השמורה להם בלבד, ואסור שתחולק לשאר העם. בליכוד מנסים לעומת זאת לזקוף אליהם את הפגיעה של לפיד, וטוענים כי בגלל נתניהו, הליכוד יאבד את הבכורה בבחירות הבאות.

המערכת מתחילה להכנס לסחרור. הלהגים משתחררים כקיטור המרחף בשמי משכן הכנסת. השאלה מתחילה להתגלגל על לשונותיהם של היועצים. הדרמה נכנסת להילוך גבוה. הלחישה נשמעת כבר בחדרי החדרים - "יהיו בחירות? לא יהיו בחירות?"
וכך, יום אחרי יום, נעקוב אחרי התפתחות הדרמה - בכלי התקשורת הקרוב לליבכם, תוכלו לצפות בשאלות הנפתרות אחת אחרי השניה: "מי יהיה הכוכב שיעלה בעוד 5 דקות?", "מה יהיה הסלוגן המפתה של המפלגה שלכם?", "על מה תהיה ההפגנה הבאה?" וכמובן "מתי נתניהו יפשל?".
כל זאת, ועוד. בקרוב, אצלכם - בעיתונים, בטלוויזיה, ובאינטרנט, תקבלו את הסצינות הלוהטות ביותר, את הריבים המתוקשרים ביותר, ואת הצעקות הנזעמות ביותר, בתוכנית ריאליטי חדשה "כרוניקה של בחירות" - מבית היוצר רביב וצוות הטיגריסים הלבנים, שהביאו לכם את הסדרות המפורסמות: "ההורגים", "קרקס הממשלה", "המלחמה", "התנתקות", ו-"הכתבן".
בנוסף, ניתן להצביע לח"כ החביב עליכם למספר קטגוריות, ע"י הצבעה ב SMS. סמסו למספר 030-0100200, ואולי תזכו בפרס הגדול ביותר - להינזף קשות ע"י הח"כ בו בחרתם, כולל שפיכת כוס מים על החולצה!
בקרוב, בשידור חי במעגל סגור של 24 שעות ממשכן הכנסת. אל תחמיצו!

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל TheWhiteTigris אלא אם צויין אחרת