22
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

צליל מטפלת הוליסטית - ייעוץ והכוונה

Twitter timeline
youtube

פירוש שמות לבנות

 

 

 

 

פירוש שמות לבנות                    

 

 

שמות שמתחילים באות א....


אביבה – ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, רכושנות תהיה נחלתה. בעלת חשיבה קונקרטית.

אביבית – ילדה זו תחשוב הרבה, יכולת כתיבה גבוהה, חשיבה קונקרטית, קשורה לביתה, תוכל להגיע בקלות לתת מודע שלה, רגישות פנימית חזקה, יכולת הובלה. תהיה בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם.

אביגיל – ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. בעלת יכולת למידה גבוהה, יצירתית ובעלת נתינה גבוהה. עוקצנית במקצת.

אביה – ילדה זו באה לעולם להראות לנו את הדרך הנכונה. בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, צריכה את החופש והמרחב, יש לה את האור והידע, רגישות פנימית גבוהה. יכולת הובלה.

אביטל – ילדה זו תהיה בעלת חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. מאוד רוחנית ובעלת יכולת טיפולית גבוהה, חייבת את השקט על מנת ל"הטעין מצברים". בעלת רוחב לב, שאיפתה להיות במרכז.

אבישג – ילדה זו לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות לכן תשאף לעצמאות. אסתטית ובעלת חשיבה לוגית. יצירתית, תהיה עליה שמירה. תוכל להשיג שפע רוחני וחומרי. בעלת נתינה גבוהה, רומנטית. יצירתית ובעלת יכולת כתיבה גבוהה.

אגם – ילדה זו תהיה בעלת אנרגיות מאוד חזקות, שאיפה לכסף ולסמכות, נחושה מאוד בדרכה. לא מוותרת עד שמשיגה את מטרותיה. בפנימיות שלה היא תשלב רוחניות, שפע חומרי, שפע רוחני, מזל, גאולה והצלחה.

אדוה - ילדה זו תהיה בעלת חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. מאוד רוחנית ובעלת יכולת טיפולית גבוהה, חייבת את השקט על מנת ל"הטעין מצברים". זקוקה לחופש ולמרחב, מידי פעם תחפש את ה"מריבות הקטנות".

אהובה - ילדה זו לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות לכן תשאף לעצמאות. אסתטית ובעלת חשיבה לוגית. זקוקה להרבה חופש ולמרות זאת תהיה קרובה מאוד למשפחתה.

אודיה – ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. אינטואיציה טובה, עיקשת לדרכה, תחפש את המריבות הקטנות.

אודליה - ילדה זו תחשוב הרבה, יכולת כתיבה גבוהה, חשיבה קונקרטית, קשורה לביתה, רגישות פנימית חזקה, יכולת הובלה. תהיה בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. זקוקה לחופש ולמרחב.

אופיר – ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. אינטואיציה טובה. תנסה לפשר בין אנשים, רגישות גבוהה.

אופירה – ילדה זו תזדקק להרבה חופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, נמשכת לקיצוני ולשונה. ילדה שתחפש את הפרסום סביבה. בעלת נוכחות, זקוקה שידעו שהיא בסביבה. תנסה להשיג את התענוג והפאר במהירות. בעלת יכולת הנהגה.

אור - ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. בעלת רגישות גבוהה, תפשר בין אנשים ותימנע מעימותים.

אוראל – ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, רגישות פנימית גבוהה, יכולת למידה גבוהה. תחפש את היציבות בחייה.

אורה - ילדה זו תזדקק להרבה חופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, נמשכת לקיצוני ולשונה. ילדה שתחפש את הפרסום סביבה. בעלת נוכחות, זקוקה שידעו שהיא בסביבה. רגישות פנימית גבוהה, תהיה לה את ההארה והידע.

אורטל – ילדה זו תהיה יצירתית מאוד, אהבה לזולת ולילדים, נתינה גבוהה מאוד, ילדה זו תשאף להיות במרכז, צורך לשלוט, הדחף להישגים, הגאווה התעוזה והשליטה. תנסה לפשר בין אנשים.

אורין - ילדה זו תהיה עם אינטלגנציה ריגשית גבוהה מאוד, משפחתית ומסתדרת עם כולם, קשורה מאוד להוריה, תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, תימנע ממריבות ותנסה לפשר בין אנשים, מחוברת לעצמה, תהיה מאוזנת, יכולת הובלת מהלכים לידי ביצוע.

אורית - ילדה זו תזדקק להרבה חופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, נמשכת לקיצוני ולשונה. ילדה שתחפש את הפרסום סביבה. בעלת נוכחות, זקוקה שידעו שהיא בסביבה. רגישות פנימית גבוהה, תחפש את היציבות והמשפחתיות. תוכל להגיע בקלות לתת מודע שלה.

אורלי – ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, רגישות פנימית גבוהה, יכולת למידה גבוהה. תחפש את היציבות בחייה. יכולת למידה גבוהה, בעלת רעיונות וחידושים.

אורנית – ילדה זו תהיה בעלת חוש אסתטי, תחפש את הניהול והעצמאות בחייה. מצד אחד תחפש את היציבות והקרקע ומצד שני תהיה זקוקה לחופש ולמרחב. בעלת רגישות פנימית גבוהה.

אורפז – ילדה זו תשים את המשפחה בראש סדר העדיפויות, תשתדל להסתדר עם כולם, תימנע ממריבות ותנסה לפשר בין אנשים. תנסה להשיג את הפאר והכספים במהירות. תהיה מבורכת, תחפש את הפרסום.

אושרית – ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכוון יש לכוונה מגיל צעיר, אנרגטית מאוד, תשאף להגיע במהירות לסמכויות וכספים. רגישות מאוד גבוהה, תהיה עליה שמירה. חרוצה ועיקשת לדרכה. תוכל להגיע בקלות לתת מודע שלה. תהיה לה עזרה להגיע למטרותיה.

אורנה - ילדה זו לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות לכן תשאף לעצמאות. אסתטית ובעלת חשיבה לוגית. זקוקה להרבה חופש ומרחב, תשאף לפרסום סביבה, צריכה שידעו שהיא באזור. רגשיות פנימית גבוהה.

אושרה - ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכוון יש לכוונה מגיל צעיר, אנרגטית מאוד, תשאף להגיע במהירות לסמכויות וכספים. רגישות מאוד גבוהה, תהיה עליה שמירה. תהיה לה עזרה להגיע למטרותיה. יכולת פרסומית גבוהה. בעלת נתינה גבוהה. רצון לפשר בין אנשים.

איב – ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, רגישות גבוהה. תחפש את היציבות בחייה. יכולת למידה גבוהה, בעלת רעיונות וחידושים. יכולת הובלה והנהגה.

איה – ילדה זו תהיה בעלת חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. מאוד רוחנית, כושר איבחון גבוה. זקוקה למנוחה על מנת "לטעון מצברים". יכולת הובלה. תחפש את הפרסום. תהיה בה ההארה והבנה.

אילה - ילדה זו תהיה בעלת נחישות גבוהה, חרוצה מאוד, חשיבתה מבוססת על איסוף נתונים, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות לכן תישאף לעצמאות, תפתח את ה"אני" שלה, יכולת הובלה והנהגה, בעלת חשיבה קונקרטית, תחפש את האיזון, יהיה בה את האור והידע, בעלת רעיונות וחידושים, בעלת יכולת למידה.

אילנה – ילדה זו תהיה מאוד קשורה למשפחתה, הרמונית ומסתדרת עם כולם. אנרגטית, תחפש את הפרסום סביבה. יש בה את ההבנה וההארה. תהיה לה יכולת ביצועית גבוהה.

אילנית – ילדה זו תהיה משפחתית והרמונית, תחפש את היציבות והקרקע. עוקצנית במקצת. יכולת הובלה והנהגה. מחוברת לתת מודע שלה. תנועתית ופרסומית.

אילת - ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. יצירתית ובעלת יכולת למידה גבוהה. מחוברת למשפחה ולקרקע, אינטואיציה טובה. מחוברת לתת מודע שלה.

אינה – ילדה זו יצירתית, בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90 , ידיים טובות לעשייה. תחפש את הפרסום סביבה. יש בה את ההבנה והאור.
 


אירה - ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. רגישות פנימית גבוהה, תחפש את הפרסום סביבה. יש בה את האור וההבנה.

איריס - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, אגו גבוה, עוקצנית במקצת, דברים יזוזו בצורה קשה.

אירית – ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך אותנו ללכת למקומות טובים יותר, בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, עוקצנית במקצת. מחוברת לקרקע, מחוברת לתת מודע שלה. אגו גבוה ובעלת רגישות פנימית גבוהה.

אלה - ילדה זו תהיה בעלת יכולת העברת מסרים גבוהה, באה לעולם להראות לנו דרכים טובות יותר. יצירתית, נתינה גבוהה, תקשורתית. יש בה את האור וההבנה.

אלונה – ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, בעלת חשיבה קונקרטית. זקוקה לפרסום סביבה. יצירתית, תנסה לחבר בין אנשים.

אליאן - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, בעלת חשיבה קונקרטית. זקוקה לפרסום סביבה. יצירתית, אגו גבוה, חריצות וקושי לוותר.

אליאנה - ילדה זו תהיה בעלת חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. מאוד רוחנית, כושר איבחון גבוה. זקוקה למנוחה על מנת "לטעון מצברים". יכולת הובלה. תחפש את הפרסום. תהיה בה ההארה והבנה. חריצות מאוד גבוהה, יכולת להתרכז ברמה גבוהה. משיכה ליופי ולפאר.

אליה – ילדה זו לא תאהב שאומרים לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית. תחפש את הפרסום סביבה, נמשכת לשונה, תחפש את הנסתר והמיסטיקה. יכולת למידה גבוהה.

אלינוי - ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכוון יש לכוונה מגיל צעיר, אנרגטית מאוד, תשאף להגיע במהירות לסמכויות וכספים. עוקצנית במקצת. אגו גבוה, קושי להתפשר. יכולת הובלה והנהגה.

אליס - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. חוש צדק מפותח, אהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש מוגבלת ומעוכבת.

אלירז – ילדה זו תהיה אנרגטית, זקוקה להרבה חופש ותנועה, תחפש את השונה והנסתר. תחפש את הפרסום סביבה, זקוקה שידעו שהיא בסביבה, אגו גבוה, יהיה לה הכח, הדייקנות והסדר.

אמה - ילדה זו לא תאהב שאומרים לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית. תחפש את הפרסום סביבה, נמשכת לשונה, תחפש את הנסתר והמיסטיקה. תהיה בעלת תכונה אימהית, יהיה לה המרץ, הכח להצלה, ההגנה האינסופית, בעלת אינטואיציה פנימית והיכולת הרוחנית הגבוהה במיוחד.

אמונה – ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, אהבה לאנשים, חיוך קבוע על פניה, רצון לעזור לאנשים. תחפש את הפרסום סביבה, משיכה לשונה. תהיה בעלת תכונה אימהית, יהיה לה המרץ, הכח להצלה, ההגנה האינסופית, בעלת אינטואיציה פנימית והיכולת הרוחנית הגבוהה במיוחד.

אמילי - ילדה זו לא תאהב שאומרים לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית. תהיה עוקצנית במקצת. יכולת הובלה והנהגה. תהיה עליה שמירה. תהיה בעלת תכונה אימהית, יהיה לה המרץ, הכח להצלה, ההגנה האינסופית, בעלת אינטואיציה פנימית והיכולת הרוחנית הגבוהה במיוחד.

אמירה - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, רגישות גבוהה. תחפש את היציבות בחייה. בעלת רעיונות וחידושים. יכולת הובלה והנהגה. עקשנות ונחישות לדרכה. בעלת תכונה אימהית, יהיה לה המרץ, הכח להצלה, ההגנה האינסופית, בעלת אינטואיציה פנימית והיכולת הרוחנית הגבוהה במיוחד.

אן – ילדה זו תהיה הרמונית, מחוברת מאוד למשפחתה, תישאף להסתדר עם כולם. אנרגטית ועוצמתית, מאוזנת, חשיבתה תהיה קונקרטית ומבוססת על איסוף נתונים. יש יכולת תיכנונית וביצועית ברמה גבוהה מאוד. משיכה למיסטיקה ולניסתר.

אנה - ילדה זו תהיה רגישה מאוד, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, תימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. תחפש את החופש והריגושים, קשורה למשפחה, קינאה ורכושנות תהיה נחלתה. בעלת חשיבה קונקרטית. יש יכולת תיכנונית וביצועית ברמה גבוהה מאוד. משיכה למיסטיקה ולשונה. תחפש את הפרסום והזוהר.

אוסנת - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, תחפש את היציבות בחייה. עקשנות ונחישות לדרכה. מחוברת לתת מודע שלה. חוש גבוה לצדק, אהבה לחופש, תרגיש מעוכבת ומוגבלת למרות נחישותה להצלחה.

אסתר - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, תחפש את היציבות בחייה. עקשנות ונחישות לדרכה. מחוברת לתת מודע שלה. חוש גבוה לצדק, אהבה לחופש, תרגיש מעוכבת ומוגבלת למרות נחישותה להצלחה. רגישות גבוהה, יכולת ניתוחית גבוהה.

אפריל – ילדה זו תשים את משפחתה בראש, הרמונית ומסתדרת עם כולם. תחפש להגיע לפסגה במהירות. רגישות גבוהה, יש בה את הנדיבות וההתחשבות.

אפרת – ילדה זו תשים את משפחתה בראש, הרמונית ומסתדרת עם כולם. תחפש להגיע לפסגה במהירות. רגישות גבוהה, יש בה את הנדיבות וההתחשבות. מחוברת לתת מודע שלה, משיכה למיסטיקה ולנסתר. תחפש את היציבות.

אראלה – ילדה זו תהיה יצירתית, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, אהבה לילדים, אוהבת להיות בחברת אנשים, יכולת הובלה והנהגה, נחישות ועקשנות בפנימיות שלה, יכולת למידה,

ארבל - ילדה זו תהיה בעלת הרבה אנרגיות לעשייה, יצרים חזקים, יכולת לעשות כמעט הכל ופה יש את קושי הבחירה. רגישות מאוד גבוהה, יצירתית מאוד. תחפש את הכספים והסמכויות.

אריאלה - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לצפות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, רגליים על הקרקע. חשיבה אנליטית, תחפש את היציבות בחייה. עקשנות ונחישות לדרכה. נחישות ועקשנות להשגת מטרתה.

ארין – ילדה זו באה לעולם להראות לנו דרך טובה יותר, באה כדי להדריך אותנו, תחפש את הפרסום סביבה. בעלת רגשות סוערים. יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולשונה.

אתל – ילדה זו תהיה בעלת אנרגיות מאוד חזקות, שאיפה לכסף ולסמכות, נחושה מאוד בדרכה. לא מוותרת עד שמשיגה את מטרותיה. בפנימיות שלה היא תחפש את היציבות, מחוברת לתת מודע שלה, יכולת למידה. נדיבות וטוב לב.שמות שמתחילים באות ב....


בלה – ילדה זו לא תאהב שיאמרו לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית, רגישות מאוד גבוהה, תהיה קשורה למשפחתה. נדיבה ומתחשבת. תהיה בה את ההארה וההבנה.

בילהה – ילדה זו תהיה בעלת חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, כושר איבחון. חייבת את הקט והפינה על מנת "לטעון מצברים". בעלת רגישות גבוהה, קשורה למשפחתה. יהיה בה האור והידע, בעלת רעיונות חדשים.

בקי – ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, פרטנית, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר. רגישות גבוהה, תהיה עליה שמירה, בעלת רעיונות וחידושים. יכולת הובלה. בפנימיות שלה תהיה פרקטית, רכושנית ומינית.

בר - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, פרטנית, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר. רגישות גבוהה. תהיה לה תנופה להשגת מטרותיה, כח מנהיגות ושאיפה גבוהה להשגת מטרותיה.

ברוריה – ילדה זו באה לעולם כדי להעביר מסרים, בעלת יכולת דיבור גבוהה, רגישות מאוד גבוהה, תהיה לה את התנופה להצלחה. האור והידע יהיו בחזקתה. קשורה למשפחתה, תנסה לפשר בין אנשים ולהימנע מעימותים.

ברית - ילדה זו באה לעולם כדי להעביר מסרים, חיבור ליופי ולאומנות, מידי פעם תימצא עצמה מסבירה לאנשים על חוקי העולם, יש בה רגישות רבה, קשר חזק למשפחתה, מתחשבת מאוד בדעות הוריה, מחוברת למשפחתה ולקרקע, יש בה נדיבות וטוב לב. למרות רגישותה בפנימיותה יש בה רצון להוביל ולהנהיג.

ברכה – ילדה זו תהיה בעלת דימיון מפותח, רגישות מאוד גבוהה, חשיבה מרובה, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. חייבת לדאוג לתזונה נכונה, תשאף להיות במרכז העניינים. יהיה לה האור וההבנה.

ברקת - ילדה זו באה לעולם כדי להעביר מסרים, בעלת יכולת דיבור גבוהה, רגישות מאוד גבוהה. תחפש את היציבות, תהיה מחוברת לתת מודע שלה, משפחתית, בעלת תנופה להצלחה. בפנימיות שלה תהיה פרקטית, רכושנית ומינית.

בושמת – ילדה זו לא תאהב שיאמרו לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית, רגישות מאוד גבוהה, תהיה קשורה למשפחתה. נדיבה ומתחשבת. תחפש את היציבות בחייה, מחוברת לקרקע ולמשפחתה, מחוברת לתת מודע שלה. תהיה בעלת תכונה אימהית, תהיה עליה שמירה, בד"כ תשיג את מטרותיה.

בת – ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות. רגישות מאוד גבוהה, רגליים על הקרקע, מחוברת לתת מודע שלה. הרצונית ומסתדרת עם כולם.

בתאל - ילדה זו לא תאהב שיאמרו לה מה לעשות ולכן תשאף להיות עצמאית, רגישות מאוד גבוהה, תהיה קשורה למשפחתה. תחפש את היציבות בחייה, מחוברת לקרקע ולמשפחתה, מחוברת לתת מודע שלה. נדיבות ויכולת למידה גבוהה.

בתחן – ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, יצרית מאוד ותחפש אחר סמכויות וכספים מגיל צעיר. תחפש את הפרסום, תשים דגש על העולם הזה. מחוברת לתת מודע שלה, תחפש את היציבות והקרקע.

בתיה – ילדה זו דברים יסתדרו לה בדקה ה 90 , יצירתית ובעלת נתינה גבוהה, רגישות גבוהה, מחוברת לתת מודע שלה, מחוברת לקרקע ולמשפחתה. יש לה יכולת להוביל ולהביא חידושים ורעיונות חדשים.

בת שבע - ילדה זו באה לעולם כדי להעביר מסרים, בעלת יכולת דיבור גבוהה, רגישות מאוד גבוהה. תהיה מחוברת לתת מודע שלה, תחפש את היציבות. אינטואיציה טובה, שמירה גבוהה, בד"כ תשיג את מטרותיה.

בת שחר – ילדה זו תישאף לעצמאות מגיל צעיר, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות, חריצות, מחוברת לתת מודע שלה, רגישות גבוהה, שמה דגש על העולם הזה. תהיה עליה שמירה. ילדה שבד"כ תשיג את מטרותיה.שמות שמתחילים באות ג....

גאולה – ילדה זו באה לעולם כדי להעביר מסרים, בעלת אינטואיציה חזקה, בעלת יכולת דיבור גבוהה, בעלת נתינה גבוהה, יהיה לה שפע חומרי, מזל לגאולה והצלחה. יצירתית מאוד, תהיה לה את ההארה וההבנה. זקוקה לחופש ולפרסום סביבה.

גאות - ילדה זו זקוקה לחופש מירבי, תחפש את הפרסום סביבה, תמיד תדאג שידעו שהיא בסביבה, משתעממת מהר, תחפש ריגושים, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, אהבה למרחבים ומקומות פתוחים. תהיה בעלת נתינה גבוהה, יהיה לה שפע חומרי, מזל לגאולה והצלחה, יצירתית, תהיה מחוברת לתת מודע שלה, יכולת לירידה לפרטים, ביקורתית. תחפש את האיזון והקרקע.

גאיה – ילדה זו תהיה עצמאית, תחפש את העסקים והניהול. לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות. בעלת נתינה גבוהה, יהיה לה שפע חומרי, מזל לגאולה והצלחה. יצירתית מאוד, תהיה לה את ההארה וההבנה. בעלת רעיונות וחידושים. תחפש את החופש והפרסום.

גבריאלה – ילדה זו תהיה בעלת אנרגיות גבוהות, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. שאיפה לסמכויות וכספים. בעלת נתינה גבוהה, יהיה לה שפע חומרי, מזל לגאולה והצלחה. יצירתית מאוד, תהיה לה את ההארה וההבנה. בעלת רעיונות וחידושים. תחפש את החופש והפרסום. רגישות פנימית חזקה.

גוני – ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, בעלת רעיונות וחידושים. יהיה לה את הכח להצלחה. פוטנציאל לשפע רוחני וחומרי. יצירתית ובעלת נתינה גבוהה. ילדה שתנסה להימנע מעימותים, תנסה לחבר בין אנשים.

גילה – ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, אהבה לילדים. בעלת רעיונות וחידושים. יצירתית מאוד, זקוקה חפרסום מסביבה. בעלת הוכחות.

גילי - ילדה זו תהיה בעלת אנרגיות גבוהות, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. שאיפה לסמכויות וכספים. בעלת נתינה גבוהה, יהיה לה שפע חומרי, מזל לגאולה והצלחה. יצירתית מאוד. בעלת רעיונות וחידושים. עוקצנית במקצת. תהיה עליה שמירה.

גיתית – ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, תחפש את היציבות והקרקע, עוקצנית במקצת, מחוברת לתת מודע שלה. יכולת ירידה לפרטים. בעלת ביקורת מאוד גבוהה. בעלת יכולת להביא רעיונות וחידושים. יכולת לצפות מהלכים קדימה. המזל יאיר לה פנים.

גל – ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות. בעלת נתינה גבוהה, יצירתית. יהיה לה שפע רוחני וחומרי. יכולת למידה גבוהה. אוהבת להיות בחברת אנשים. בעלת תמימות מסוימת.

גלי – ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. יכולת רוחנית גבוהה. זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". פוטנציאל לשפע רוחני וחומרי.

גליה – ילדה זו תהיה יצירתית ובעלת נתינה גבוהה, ידיים טובות לעשייה. דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, נתינה מאוד גבוהה, שפע רוחני וחומרי. תחפש את הפרסום מסביבה, יהיה בה את ההבנה וההארה.

גלית – ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא בסיבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם. חשיבה מרובה. צריכה להיזהר מהידבקות במחלה. מחוברת לתת מודע שלה, צריכה יציבות וקשורה לביתה.

גנית - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, יכולת ירידה לפרטים. בעלת ביקורת מאוד גבוהה. בעלת יכולת להביא רעיונות וחידושים. יכולת לצפות מהלכים קדימה. משיכה למיסטיקה ולשונה.

גפן - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר. חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. יכולת רוחנית גבוהה. זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". פוטנציאל לשפע רוחני וחומרי. משיכה לשונה ולניסתר. תאווה ורדיפת התענוג והפאר.


שמות שמתחילים באות ד....


דבורה – ילדה זו תחפש את העצמאות והניהול בחייה, בעלת אגו גבוה, נפגעת בקלות, תחפש את המריבות הקטנות. רגישות גבוהה מאוד, זקוקה לחופש ולפרסום סביבה. תיכנס להרבה אינטריגות עם סביבתה.

דבי – ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". כושר איבחון גבוה. רגישות מאוד גבוהה, יכולת להביא חידושים לעולם.

דבש - ילדה זו באה לעולם על מנת להעביר מסרים, להדריך אותנו לחיים אוניברסליים טובים יותר, יכולת רוחנית גבוהה, תהיה לה הצלה והגנה, כח ועצמה. בפנימיות שלה היא תהיה רגישה, קשורה למשפחתה ודיעות הוריה.

דגניה – ילדה זו באה לעולם להעביר מסרים, באה להדריך אותנו לחיים טובים יותר. זקוקה לחופש ולתנועה. פוטנציאל גבוה לשפע רוחני וחומרי. מידי פעם תיכנס למריבות קטנות. משיכה למיסטיקה ולניסתר. תחפש את הריגושים.

דגנית – ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, נחושה מאוד, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. סמכותית ודומיננטית. תיכנס לאינטריגות עם הסובבים אותה. פוטנציאל גבוה להצלחה חומרית ורוחנית. מחוברת לקרקע, מחוברת לתת מודע שלה.

דונה – ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא עצמה במצבים סבוכים ורגישים של האדם, נשית ודיפלומטית. זקוקה להרבה חופש ותנועה, זקוקה לפרסום בחייה. מצד אחד תהיה משפחתית ומצד שני תחפש את החופש שלה. צריכה להיזהר מהפסדי כספים.

דורה – ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, נחושה מאוד, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. סמכותית ודומיננטית. תיכנס לאינטריגות עם הסובבים אותה. רגישות פנימית מאוד חזקה, אנרגטית, זקוקה לפרסום סביבה.

דורין - ילדה זו באה לעולם להעביר מסרים, באה להדריך אותנו לחיים טובים יותר. זקוקה לחופש ולתנועה. מידי פעם תיכנס למריבות קטנות. משיכה ליופי, מחפשת את השלמות, בעלת רעיונות וחידושים. רגישות פנימית גבוהה.

דורית – ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, נחושה מאוד, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. סמכותית ודומיננטית. תיכנס לאינטריגות עם הסובבים אותה. מחוברת לקרקע, מחוברת לתת מודע שלה. קשורה למשפחתה, רגישות פנימית חזקה.

דיאנה - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". כושר איבחון גבוה. אגו גבוה, תחפש את הריגושים והפרסום, משיכה לשונה ולנסתר, זקוקה לחופש ולתנועה בחייה.

דין - ילדה זו תחפש את העצמאות והניהול בחייה, בעלת אגו גבוה, תחפש את המריבות הקטנות. זקוקה לחופש ולפרסום סביבה. תיכנס להרבה אינטריגות עם סביבתה. פנימיות חזקה, משיכה לשונה ולניסתר.

דינה – ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר החשיבות, הרמונית ומסתדרת ממשפחתה, זקוקה לחופש ולתנועה בחייה. יכולת הבאת רעיונות וחידושים. נמשכת למיסטיקה.

דלית – ילדה זו תהיה יצירתית, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, אוהבת חברה, רגליים על הקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, יכולת הבאת חידושים, מידי פעם יהיו לה אינטריגות עם אנשים.

דנה – ילדה זו תהיה בעלת רצון לחופש ולשינויים בחייה, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, תחפש את הפרסום סביבה, בעלת נוכחות וזקוקה שאנשים ידעו שהיא בסביבה. תימשך לקיצוני ולשונה.

דניאל – ילדה זו תהיה בעלת רצון לחופש ולשינויים בחייה, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, תחפש את הפרסום סביבה, בעלת נוכחות וזקוקה שאנשים ידעו שהיא בסביבה. תימשך לקיצוני ולשונה. אגו גבוה, נחישות פנימית חזקה.

דניאלה - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא עצמה במצבים סבוכים ורגישים של האדם, נשית ודיפלומטית. זקוקה להרבה חופש ותנועה, זקוקה לפרסום בחייה. נחישות פנימית חזקה, צריכה להיזהר מהפסדי כספים.

דנית - ילדה זו תהיה בעלת רצון לחופש ולשינויים בחייה, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, תחפש את הפרסום סביבה, בעלת נוכחות וזקוקה שאנשים ידעו שהיא בסביבה. תימשך לקיצוני ולשונה. מצד שני תחפש את היציבות בחייה, מחוברת לתת מודע שלה.

דפנה – ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית מאוד, תחפש את המושלם, תחפש את הפרסום והתנועה בחייה. תהיה בה את ההארה וההבנה. מריבות קטנות עם הסובבים אותה. אנליטית בחשיבתה, בעלת כושר אילתור ותמיד יהיה לה מה לומר.

דקל - ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, נחושה מאוד, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר. סמכותית ודומיננטית. תיכנס לאינטריגות עם הסובבים אותה. מחוברת לקרקע, בפנימיות שלה תהיה פרקטית, רכושנית ומינית.

דיקלה - ילדה זו תהיה בעלת רצון לחופש ולשינויים בחייה, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, תחפש את הפרסום סביבה, בעלת נוכחות וזקוקה שאנשים ידעו שהיא בסביבה. תימשך לקיצוני ולשונה. בפנימיות שלה תהיה פרקטית, רכושנית ומינית.

דתיה - ילדה זו תהיה בעלת רצון לחופש ולשינויים בחייה, יהיה לה קשה להישאר במקום אחד, תחפש את הפרסום סביבה, בעלת נוכחות וזקוקה שאנשים ידעו שהיא בסביבה. תימשך לקיצוני ולשונה. מצד שני תחפש את היציבות בחייה, מחוברת לתת מודע שלה.


שמות שמתחילים באות ה....


הגר – ילדה זו תישאף לעצמאות ולניהול, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות. פוטנציאל גבוה לפרסום, יהיה לה את הידע וההארה, רגישות גבוהה, יהיה לה כח רצון להגיע להישגים. בפנימיות שלה יהיה בה שפע רוחני וחומרי ומזל.

הדס – ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, הרמונית ומסתדרת עם כולם. צריכה תנועה וחופש בחייה, יהיה לה חוש לצדק ואהבת החופש.

הדסה – ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריכה להיזהר מהידבקויות במחלות. זקוקה לשינויים ולתנועה בחייה. חוש לצדק, נאמנות ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש שדברים תקועים בחייה.

הדר - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריכה להיזהר מהידבקויות במחלות. זקוקה לשינויים ולתנועה בחייה. מידי פעם תחפש את המריבות הקטנות. צריכה להיזהר מהפסדי כספים.

הודיה – ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, יצירתית ודברים יסתדרו לה בדקה ה 90, זקוקה להרבה חופש בחייה, תנועתית ופרסומית. אהבה לאנשים, צריכה להיזהר לא להיגרר אחר אנשים רק כדי לרצותם.

הילה – ילדה זו זקוקה להרבה אוויר וחופש בחייה, זקוקה לשינויים ומרחבים, בעלת נוכחות וזקוקה שידעו שהיא בסביבה. תחפש את הפרסום, בעלת רעיונות וחידושים.

הלית – ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש להם תשובה לכל דבר. למרות שזקוקה לחופש ולשינויים תחפש גם את היציבות והקרקע בחייה. תהיה מחוברת לתת מודע שלה.

הלן - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש להם תשובה לכל דבר. למרות שזקוקה לחופש ולשינויים תחפש גם את היציבות והקרקע בחייה. יכולת למידה גבוהה.

הלנה – ילדה זו באה לעולם להדריך ולהעביר מסרים על מנת להראות לנו דרך התנהלות טובה יותר. אינטואיציות טובות. זקוקה לחופש ולפרסום, תעשה הרבה שינויים בחייה. משיכה למיסטיקה ולשונה, כושר תיכנון ברמה גבוהה.שמות שמתחילים באות ו....


ויקי– ילדה זו אנרגטית מאוד, יצרית וסמכותית, יכולה לעשות הכל ולכן צריכה ללמוד להתמקד, ראייתה חומרית, זקוקה להיות בפעילות, צריכה להיזהר מפגיעות פיזיות. תהיה לה משמעת עצמית, פרקטית רכושנות, יציבות, הרמוניה ויופי. החברה תימשך אליה. בפנימיות שלה תהיה דייקנית, חרוצה וצורך בסדר.

ויקטוריה – ילדה זו תשים לב לכל דבר, תימשך לתחום המיסטיקה, נחישות ועקשנות לדרך, בעלת עקרונות, רכושנות , מיניות. זקוקה להרבה חופש ותנועה, מרגישה צורך לשלוט ולהגיע להישגים, בעלת גאווה, תעוזה ושליטה. רגישות פנימית גבוהה, אגו גבוה, יכולת הובלה, קושי להזיזה מדרכה.

ורד - ילדה זו דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, יצירתית, צריכה להיזהר מהיגררות אחרי אנשים, טוב לב ונתינה גבוהה. בעלת משמעת עצמית גבוהה, יציבות, הרמוניה ויופי יהיו מנת חלקה. רגישות פנימית גבוהה, מידי פעם תיכנס לאינטריגות עם החברה.

ורדית - ילדה זו אנרגטית מאוד, יצרית וסמכותית, יכולה לעשות הכל ולכן צריכה ללמוד להתמקד, ראייתה חומרית, זקוקה להיות בפעילות, צריכה להיזהר מפגיעות פיזיות. פרקטית רכושנות, יציבות, הרמוניה ויופי. החברה תימשך אליה. בפנימיות שלה תהיה דייקנית, חרוצה וצורך בסדר. תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה.שמות שמתחילים באות ז...


זהבה – ילדה זו תישאף להיות עצמאית, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות, תהיה מבורכת, מלאה באנרגיות, תחפש את השינויים. בילדה זו תהיה ההבנה וההארה, רגישות פנימית, קשורה מאוד למשפחתה.

זהבית - ילדה זו תישאף להיות עצמאית, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות, תהיה מבורכת, מלאה באנרגיות, תחפש את השינויים. לילדה זו יהיה הרבה רעיונות לחידושים, תהיה עליה שמירה, זקוקה ליציבות ולקרקע, תהיה מחוברת לתת מודע שלה.

זוהר - ילדה זו תהיה רוחנית ובעלת אינטואיציה טובה, ילדה זו תהיה מבורכת, תחפש את השינויים ויהיה בה חוסר שקט. ילדה זו תהיה רגישה מאוד, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. נידבקת מהר במחלות לכן צריכה להיזהר במיוחד בחורף ובשינוי עונתי. בפנימיות שלה היא משפחתית אך גם זקוקה לחופש ולתנועה.

זואי – ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, הרמונית ותסתדר עם כולם. תהיה מבורכת, מלאה באנרגיות, תחפש את השינויים. תנסה להימנע ממריבות ותחבר בין אנשים. תהיה לה היכולת להוביל ולהנהיג. בעלת רעיונות חדשים.

זיוה - ילדה זו תישאף להיות עצמאית, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות, תהיה מבורכת, מלאה באנרגיות, תחפש את השינויים. בילדה זו תהיה ההבנה וההארה, תנסה לחבר בין אנשים, צריכה את הפרסום סביבה. תשתדל שישימו לב שהיא בסביבה. בעלת משמעת עצמית.

זמירה – ילדה זו לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות לכן תישאף לניהול ועצמאות, תהיה מבורכת, מלאה באנרגיות, תחפש את השינויים. בילדה זו תהיה ההבנה וההארה, רגישות פנימית, קשורה מאוד למשפחתה. תהיה לה תכונה אימהית, יהיה לה המרץ וההגנה האינסופית.


שמות שמתחילים באות ח...


חביבה – ילדה זו באה לעולם על מנת להראות לנו דרכים טובות יותר, בעלת יכולת דיבור גבוהה, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת יכולת הבאת חידושים, רגישות פנימית גבוהה, קשורה להוריה, זקוקה לחופש ומרחב.

חבצלת – ילדה זו תהיה אנרגטית, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש למקדה בגיל צעיר, תשאף להגיע לכספים ולסמכויות במהירות, חייבת להיות בפעילות. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. תחפש את אזורי הכח והשליטה (צבא, משטרה, חוקים) , בעלת יכולת למידה, יצירתית וקלת דעת.

חגית – ילדה זו תהיה בעלת יכולת טיפולית גבוהה, אינטואיציה גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לא לאבד שליטה, זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, פוטנציאל לשפע חומרי ורוחני.

חדוה – ילדה זו זקוקה להרבה אוויר וחופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, בעלת נוכחות, צריכה שידעו שהיא באזור. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. תחפש את ה"ריב הקטן". צריכה להיזהר מהפסדי כספים. תנסה לחבר בין אנשים.

חוה – ילדה זו לא תאהב שיגידו לה מה לעשות ולכן תישאף לעצמאות וניהול, בעלת אגו גבו, פגיעה מאוד, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. תנסה לחבר בין אנשים. תחפש את הפרסום והמרחב לתנועה.

חופית - ילדה זו באה לעולם על מנת להראות לנו דרכים טובות יותר, בעלת יכולת דיבור גבוהה, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת יכולת הבאת חידושים, תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, תחפש להגיע מהר לתענוג והפאר. יכולת הובלה והנהגה.

חושן - ילדה זו תהיה פרפקציוניסטית, תשים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לה מהעיניים. יכולת ניתוחי ברמה גבוהה, יכולת לראות מהלכים קדימה, בעלת כושר אילתור, יש לה תשובה לכל דבר. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. תנסה לחבר בין אנשים, ילדה זו תוכל להשיג את מטרותיה.

חיה - ילדה זו זקוקה להרבה אוויר וחופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, בעלת נוכחות, צריכה שידעו שהיא באזור. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת יכולת ניהול והנהגה, יכולת הבאת רעיונות וחידושים.

חמדה – ילדה זו תהיה בעלת נתינה גדולה, יצירתית, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, אוהב לעזור לחבריה, אוהבת לצחוק, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת תכונה אימהית, תחפש את המריבות הקטנות, יהיה בה את המרץ והכח להצלה.

חן - ילדה זו תהיה פרפקציוניסטית, תשים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לה מהעיניים. יכולת ניתוחי ברמה גבוהה, יכולת לראות מהלכים קדימה, בעלת כושר אילתור, יש לה תשובה לכל דבר. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת יכולת תיכנון גבוהה. זקוקה לחופש ולפרסום.

חנה - ילדה זו באה לעולם על מנת להראות לנו דרכים טובות יותר, בעלת יכולת דיבור גבוהה, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר. זקוקה לאוויר ולחופש.

חני - ילדה זו זקוקה להרבה אוויר וחופש, תעשה הרבה שינויים בחייה, בעלת נוכחות, צריכה שידעו שהיא באזור. בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. בעלת יכולת ניהול והנהגה, יכולת הבאת רעיונות וחידושים. יכולת תיכנון גבוהה.

חנית - ילדה זו באה לעולם על מנת להראות לנו דרכים טובות יותר, בעלת יכולת דיבור גבוהה, בילדה זו יהיה את החן אך גם את הכח, תשים דגש על העולם הזה, צריכה להיזהר מהיסחפות אחרי האסור. יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר. תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה.שמות שמתחילים באות ט....

טובה - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לראות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. בעלת רגישות פנימית גבוהה, תנסה לחבר בין אנשים.

טופז – ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, יצירתית, אוהבת להיות בחברת אנשים. תעשה הרבה דברים על מנת להתחבב על חבריה. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. בעלת רגישות פנימית גבוהה, תנסה לחבר בין אנשים. תחפש להשיג את התענוג והפאר במהירות.

טימור - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לראות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. בעלת תכונות אימהיות, תהיה עליה השמירה, יהיה את המרץ להצלה.

טינה – ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, ילדה שחושבת הרבה, הרבה מתחים, שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. נמשכת לשונה ולמיסטיקה.

טל – ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, יצירתית, אוהבת להיות בחברת אנשים. תעשה הרבה דברים על מנת להתחבב על חבריה. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. יכולת למידה גבוהה, נדיבה, מתחשבת ומשכילה. צריכה להיזהר מקלות דעת.

טלי - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, ביקורתית, יכולת לראות מהלכים קדימה, פרפקציוניסטית, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. יכולת למידה גבוהה, נדיבה, מתחשבת ומשכילה. צריכה להיזהר מקלות דעת. בעלת יכולת להביא רעיונות חדשים ויהיה את הכח לממש רעיונות אלו.

טליה – ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך ולהוביל אותנו לדרך טובה יותר, בעלת אינטואיציה טובה. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. יכולת למידה גבוהה, נדיבה, מתחשבת ומשכילה. צריכה להיזהר מקלות דעת. בעלת יכולת להביא רעיונות חדשים ויהיה את הכח לממש רעיונות אלו. זקוקה לתנועה ולפרסום סביבה.

טל שחר – ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, בעלת יכולת רוחנית גבוהה, צריכה לנוח על מנת ל"טעון מצברים". שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. יכולת למידה גבוהה, נדיבה, מתחשבת ומשכילה. צריכה להיזהר מקלות דעת. ילדה זו בד"כ משיגה את מטרותיה, תהיה לה את ההצלה וההגנה. תשים דגש על העולם הזה.

טמירה - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, יצירתית, אוהבת להיות בחברת אנשים. תעשה הרבה דברים על מנת להתחבב על חבריה. שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. בעלת יכולת אימהי, תהיה עליה שמירה, יכולת האאת חידושים ומימושם. בעלת כושר מנהיגות.

טניה - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, ילדה שחושבת הרבה, הרבה מתחים, שאיפתה להיות במרכז, בעלת רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה, תעוזה ושליטה. נמשכת לשונה ולמיסטיקה. יכולת ביצועית גבוהה.שמות שמתחילים באות י.....


יהודית – ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, אוהבת לעזור ולהיות בחברת אנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, בד"כ יצליחו לבטא את כישוריהם. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. מידי פעם תהיה עוקצנית.

יהל – ילדה זו באה לעולם להדריך ולהוביל אותנו לדרך טובה יותר, אינטואיציה טובה, משיכה ליופי ולהרמוניה. בד"כ יצליחו לבטא את כישוריהם. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. יצירתית ובעלת יכולת למידה, צריכה להיזהר מקלות דעת. בפנימיותו זקוקה לחופש ולפרסום.

יהלי – ילדה זו לא תאהב שיגידו לה מה לעשות ולכן תישאף לעצמאות ולניהול, בעלת אגו גבוה, תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. מידי פעם תהיה עוקצנית.

יובל - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, אוהבת לעזור ולהיות בחברת אנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, בד"כ יצליחו לבטא את כישוריהם. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. בעלת ידיים טובות לעשייה, רגישות פנימית גבוהה.

יוכבד – ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, תנסה לפשר בין אנשים, תימנע ממריבות למרות שמידי פעם תחפש את הריב הקטן, הרמונית ותסתדר עם כולם. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה.

יולי – ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, תצטרך להיזהר לא להידבק במחלות, תחשוב הרבה מאוד, דימיון מפותח. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. מידי פעם תהיה עוקצנית. יכולת למידה גבוהה, צריכה להיזהר מקלות דעת.

יוליה – ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, חשיבתה תהיה לוגית מתוך הפחד לא לאבד שליטה, יכולת רוחנית גבוהה, צריכה את השקט והםינה על מנת ל"טעון מצברים". תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. מידי פעם תהיה עוקצנית. יכולת למידה גבוהה, צריכה להיזהר מקלות דעת. צריכה חופש ופרסום סביבה.

יונה – ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, תישאף להגיע מגיל צעיר לכספים וסמכויות, בעלת התנהלות יצרית, תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. יכולת תיכנון גבוהה, נמשכת לשונה, משיכה לניסתר.

יונית - ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, תישאף להגיע מגיל צעיר לכספים וסמכויות, בעלת התנהלות יצרית, תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. יכולת תיכנון גבוהה, נמשכת לשונה, משיכה לניסתר. תהיה עוקצנית במקצת, תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה.

יונת - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, חשיבתה תהיה לוגית מתוך הפחד לא לאבד שליטה, יכולת רוחנית גבוהה, צריכה את השקט והםינה על מנת ל"טעון מצברים". תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. תחפש את היציבות והקרקע, תהיה מחוברת לתת מודע שלה. משיכה לשונה ולניסתר.

יוספה - ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, תישאף להגיע מגיל צעיר לכספים וסמכויות, בעלת התנהלות יצרית, תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. יהיה לה חוש לצדק , נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש שדברים "נתקעים" לה.

ים - ילדה זו תחפש את התנועה והריגושים בחייה, בעלת נוכחות. זקוקה שידעו שהיא נימצאת בסביבה. למרות הרצון שלה "להשתגע" יהיה בה הצד שישאיר אותה עם הרגליים על הקרקע. יכולת הובלה והבאת רעיונות חדשים לעולם. בעלת תכונה אימהית. יהיה לה את הכח והמרץ להצלה.

ימימה - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, תנסה לפשר בין אנשים, תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. בעלת ידיים טובות לעשייה. תהיה עוקצנית במקצת, יהיה בה את הכח להצלה, הגנה אינסופית, זקוקה לחופש ותנועה בחייה.

יסמין - ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, תישאף להגיע מגיל צעיר לכספים וסמכויות, בעלת התנהלות יצרית, תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. יהיה לה חוש לצדק , נאמנה ואהבה לחופש. הרבה פעמים תרגיש שדברים "נתקעים" לה. בעלת תכונה אימהית, תהיה עליה הגנה, תהיה עוקצנית במקצת.

יעל - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, תצטרך להיזהר לא להידבק במחלות, תחשוב הרבה מאוד, דימיון מפותח. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. יכולת למידה גבוהה, צריכה להיזהר מקלות דעת. תהיה בעל ביקורת עצמית גבוהה, עקשנות פנימית ואמביציה.

יערית - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, תנסה לפשר בין אנשים, תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. תהיה עוקצנית במקצת, תהיה בעלת ביקורת עצמי גבוהה, יכולת הובלה והשגת יעדים, תחפש את היציבות ותהיה מחוברת לתת מודע שלה.

יפה - ילדה זו תחפש את התנועה והריגושים בחייה, בעלת נוכחות. זקוקה שידעו שהיא נימצאת בסביבה. בעלת נוכחות, זקוקה לשינויים ומעברים בחייה. תרצה להגיע מהר, לפאר ולתענוג. אנרגטית מאוד.

יפית - ילדה זו תחפש את התנועה והריגושים בחייה, בעלת נוכחות. זקוקה שידעו שהיא נימצאת בסביבה. בעלת נוכחות, זקוקה לשינויים ומעברים בחייה. תרצה להגיע מהר, לפאר ולתענוג. אנרגטית מאוד. עוקצנית במקצת, למרות הרצון לחופש תחפש גם את היציבות והקרקע, תהיה מחוברת לתת מודע שלה.

יפעת - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, תצטרך להיזהר לא להידבק במחלות, תחשוב הרבה מאוד, דימיון מפותח. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. תהיה בעל ביקורת עצמית גבוהה, עקשנות פנימית ואמביציה. תחפש את היציבות והקרקע בחייה, תהיה מחוברת לתת מודע שלה.

ירדן - ילדה זו תהיה בעלת נתינה גבוהה, אוהבת לעזור ולהיות בחברת אנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, בד"כ יצליחו לבטא את כישוריהם. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. מידי פעם תיכנס למריבות קטנות, צריכה את החופש והמרחבים.

ירדנה - ילדה זו תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, תישאף להגיע מגיל צעיר לכספים וסמכויות, בעלת התנהלות יצרית, תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. מיד פעם תחפש את ה"מריבות הקטנות". נמשכת לשונה ולניסתר.

ירין - ילדה זו באה לעולם להדריך ולהוביל אותנו לדרך טובה יותר, אינטואיציה טובה, משיכה ליופי ולהרמוניה. בד"כ יצליחו לבטא את כישוריהם. תהיה מחויבות לקדוש ברוך הוא, תביא חידושים, דייקנית וחרוצה. בעלת יכולת הובלה, משיכה לשונה ולניסתר, בעלת יכולת להוציא דברים לפועל.


שמות שמתחילים באות כ.....


כוכבה – ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, תישאף לכספים וסמכויות, צריכה לדעת להתמקד, צריכה להיות בפעילות מתמדת. יהיה לה את הכח להצלחה, שגשוג, כנות ויושר. אוהבת להיות במרכז העניינים. חייבת להקפיד בתזונה נכונה. בעלת רגישות גבוהה, זקוקה לשינויים ולפרסום. תהיה בה את ההארה והידע.

כוכי – ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, יהיה לה את הכח להצלחה, שגשוג, כנות ויושר. אוהבת להיות במרכז העניינים. חייבת להקפיד בתזונה נכונה. יהיו לה רעיונות וחידושים, תהיה עליה שמירה.

כינרת – ילדה זו תחפש את הפרסום סביבה, צריכה להיות בתנועה וחופש, בעלת נוכחות, צריכה שידעו שהיא קיימת. יהיה לה את הכח להצלחה, שגשוג, כנות ויושר. מחוברת לתת מודע שלה. צריכה יציבות וקשורה למשפחתה. בעלת רגשות סוערים, נמשכת למיסטיקה ולשונה.

כלנית – ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות שלה, הרמונית ומסתדרת עם כולם. תנסה לחבר בין אנשים, יהיה לה את הכח להצלחה, שגשוג, כנות ויושר. מחוברת לתת מודע שלה. צריכה יציבות וקשורה למשפחתה. יכולת למידה גבוהה.

כרמית – ילדה זו תשים לב לכל דבר, בעלת עקרונות, תכונה אימהית, שמירה אינסופית, מחוברת לקרקע, תחפש את היציבות, משפחתית וטובת לב. יהיה לה את הכח להצלחה, שגשוג, כנות ויושר. מחוברת לתת מודע שלה. יכולת הובלה והנהגה.

כרמל - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, יהיה לה את הכח להצלחה, שגשוג, כנות ויושר. חייבת להקפיד בתזונה נכונה. יהיו לה רעיונות וחידושים, תהיה עליה שמירה. בעלת תכונה אימהית, יכולת למידה גבוהה, יצירתיות, רגישות.

כרמלה – ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, כושר איבחון גבוה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים". יהיה לה את הכח להצלחה, שגשוג, כנות ויושר. חייבת להקפיד בתזונה נכונה.


שמות שמתחילים באות ל....

לבבית – ילדה זו תהיה יצירתית, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, חיוך קבוע על פניה למרות שסובלת ממתחים, לילדה זו יהיה דימיון מפותח, פנטזיונרית, רומנטית ותחפש קשרים רציניים בלבד, קשה לה ליישם החלטות שקיבלה, נדיבה ומתחשבת, רגישות פנימית גבוהה מאוד, קשורה מאוד למשפחתה, תחפש את היציבות והקרקע, תהיה מחוברת לתת מודע שלה, חרוצה ודייקנית, בעלת יכולת הבאת חידושים ורעיונות, צריכה להיזהר מהיגררות רק כדי לרצות אנשים אחרים.

לבנה – ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, תהיה הרמונית ותסתדר עם כולם. תהיה בה את הנדיבות, ההתחשבות, המשכילה והאינטלקטואלית. היא תהיה רגישה, תימשך לשונה ולניסתר, תהיה בה את ההארה וההבנה.

לוטם – ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, אנליטית מאוד, יכולה לראות צעדים קדימה, תהיה לה תשובה לכל דבר, נחישות מאוד גבוהה, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור, תהיה בה את הנדיבות, ההתחשבות, המשכילה והאינטלקטואלית. יהיה לה את המרץ, והכח להצלה, תהיה עליה שמירה, בעלת תכונה אימהית. תהיה בעלת רוחב לב, דחף לשליטה, דחף להישגיות, גאווה ותעוזה.

לוסי - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, צריכה סדר בחייה, חשיבה לוגית על מנת לא לאבד כיוון, זקוקה למנוחה מרובה, שקט פנימי גבוה, תהיה מחוברת לרוח. תהיה בה את הנדיבות, התחשבות, בעלת רעיונות. משיכה ליופי ולהרמוניה, תהיה לה חוש לצדק ונאמנות, תהיה לה נטייה סוציאלית, הרבה פעמים תרגיש מעוכבת.

לי - ילדה זו תשים לב לכל פרט ופרט, אנליטית מאוד, יכולה לראות צעדים קדימה, תהיה לה תשובה לכל דבר, נחישות מאוד גבוהה, בעלת עקרונות, בעלת כושר אילתור, תהיה בה את הנדיבות, ההתחשבות, המשכילה והאינטלקטואלית. בעלת יכולת הובלה רעיונות לידי מעשה. תהיה חרוצה ודייקנית.

ליאה – ילדה זו תהיה בעלת אגו גבוה, לא תאהב שיגידו לה מה לשעות לכן תישאף לניהול ולעצמאות. , תהיה בה את הנדיבות, ההתחשבות, המשכילה והאינטלקטואלית. בעלת יכולת הובלה רעיונות לידי מעשה. תהיה חרוצה ודייקנית. יהיה בה את האיזון וחשיבה קונקרטית.

ליאור - ילדה זו תהיה פרפקציוניסטית, ביקורת מאוד גבוהה, יכולה לצפות מהלכים קדימה, נחושה מאוד לדרכה, שמה לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לה מהעיניים. בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר, תהיה לה את הנדיבות וההתחשבות, תהיה משכילה ואינטלקטואלית. תנסה לחבר בין אנשים, תהיה בעלת חשיבה קונקרטית ומאוזנת. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה.

ליאורה – ילדה זו באה לעולם להדריך ולהעביר מסרים, משיכה להרמוניה וליופי, בעלת אינטואיציה גבוהה, תהיה לה את הנדיבות וההתחשבות, תהיה משכילה ואינטלקטואלית. תנסה לחבר בין אנשים, תהיה בעלת חשיבה קונקרטית ומאוזנת. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. תחפש את הפרסום וההארה.

ליאל – ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, תחשוב שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, ראייתה חומרית, יצרית ותחפש להשיג סמכויות במהירות. צריכה להיות בפעילות מתמדת. תהיה נדיבה ומתחשבת, משכילה ואינטלקטואלית. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. צריכה להיזהר מקלות דעת.

ליאם – ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך אותנו לדרך טובה יותר, תימשך ליופי ולהרמוניה. תהיה נדיבה ומתחשבת, משכילה ואינטלקטואלית. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. בעלת אינטואיציה טובה. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. יש בה את המרץ והכח להצלה, הגנה אינסופית, בעלת אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד, תהיה לה תכונה אימהית.

ליאן - ילדה זו תהיה בעלת אגו גבוה, לא תאהב שיגידו לה מה לשעות לכן תישאף לניהול ולעצמאות. , תהיה בה את הנדיבות, ההתחשבות, המשכילה והאינטלקטואלית. בעלת יכולת הובלה רעיונות לידי מעשה. תהיה חרוצה ודייקנית. יהיה בה את האיזון וחשיבה קונקרטית. תימשך לניסתר ולשונה.

ליאת – ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך אותנו לדרך טובה יותר, תימשך ליופי ולהרמוניה. תהיה נדיבה ומתחשבת, משכילה ואינטלקטואלית. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. בעלת אינטואיציה טובה. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. תחפש את היציבות והקרקע, תהיה מחוברת לתת מודע שלה.

ליבנת - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, תהיה הרמונית ותסתדר עם כולם. תהיה בה את הנדיבות, ההתחשבות, המשכילה והאינטלקטואלית. היא תהיה רגישה, תימשך לשונה ולניסתר, תחפש את היציבות והקרקע, תגיע בקלות לתת מודע שלה.

ליבי – ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה ויכולת טיפולית גבוהה, חשיבתה שונה משל האחרת, חשיבה לוגית מתוך הפחד שליטה, מאוד רוחנית וכושר איבחון גבוה. צריכה לנוח על מנת ל"טעון מצברים". תהיה בעלת יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, עוקצנית במקצת. קשורה למשפחתה.

ליה – ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך אותנו לדרך טובה יותר, תימשך ליופי ולהרמוניה. תהיה נדיבה ומתחשבת, משכילה ואינטלקטואלית. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. בעלת אינטואיציה טובה. תחפש את החופש והפרסום סביבה, תהיה בה את הארה והידע.

ליהי - ילדה זו תהיה בעלת אגו גבוה, לא תאהב שיגידו לה מה לשעות לכן תישאף לניהול ולעצמאות. , תהיה בה את הנדיבות, ההתחשבות, המשכילה והאינטלקטואלית. בעלת יכולת הובלה רעיונות לידי מעשה. תהיה חרוצה ודייקנית. עוקצנית במקצת, תחפש את הפרסום והתנועה.

ליז – ילדה זו תהיה רגישה מאוד, תהיה במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. חשיבה מרובה ודימיון מפותח. תהיה בה את הנדיבות, ההתחשבות, המשכילה והאינטלקטואלית. בעלת יכולת הובלה רעיונות לידי מעשה. תהיה חרוצה ודייקנית. יהיה בה חוסר שקט והרבה שינויים

ליטל - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה ויכולת טיפולית גבוהה, חשיבתה שונה משל האחרת, חשיבה לוגית מתוך הפחד שליטה, מאוד רוחנית וכושר איבחון גבוה. צריכה לנוח על מנת ל"טעון מצברים". תהיה בעלת יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. שאיפתה להיות המרכז, רוחב לב, דחף להישגיות, גאווה ותעוזה. צריכה להיזהר מזלזול וקלות דעת.

לילי – ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, תחשוב שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, ראייתה חומרית, יצרית ותחפש להשיג סמכויות במהירות. צריכה להיות בפעילות מתמדת. תהיה נדיבה ומתחשבת, משכילה ואינטלקטואלית. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. צריכה להיזהר מזלזול ומקלות דעת.

לילך - ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך אותנו לדרך טובה יותר, תימשך ליופי ולהרמוניה. תהיה נדיבה ומתחשבת, משכילה ואינטלקטואלית. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. בעלת אינטואיציה טובה. צריכה להיזהר מזלזול וקלות דעת. כנה וישרה, צריכה להקפיד על תזונה נכונה, רגישות מאוד גבוהה.

לימור - ילדה זו בעלת אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, זקוקה למנוחה רבה על מנת ל"טעון מצברים", צריכה סדר בחייה על מנת לא לאבד שליטה, חשיבתה שונה משל האחר, מודעות גבוהה ליופי ואסתטיקה, תהיה נדיבה ומתחשבת, יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יש בה את המרץ וההגנה גבוהה.

לינדה - ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך אותנו לדרך טובה יותר, תימשך ליופי ולהרמוניה. תהיה נדיבה ומתחשבת, משכילה ואינטלקטואלית. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. בעלת אינטואיציה טובה. תחפש את המריבות הקטנות, תימשך לשונה ולניסתר, יהיה בה את האור והידע.

לינוי - ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה חזקה ויכולת טיפולית גבוהה, חשיבתה שונה משל האחרת, חשיבה לוגית מתוך הפחד שליטה, מאוד רוחנית וכושר איבחון גבוה. צריכה לנוח על מנת ל"טעון מצברים". תהיה בעלת יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. עוקצנית במקצת, משיכה לשונה ולנסתר, תנסה לחבר בין אנשים.

לינור - ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, תהיה הרמונית ותסתדר עם כולם. תהיה בה את הנדיבות, ההתחשבות, המשכילה והאינטלקטואלית. היא תהיה רגישה, תימשך לשונה ולניסתר, תנסה לחבר בין אנשים. יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע.

ליפז - ילדה זו תהיה בעלת אגו גבוה, לא תאהב שיגידו לה מה לשעות לכן תישאף לניהול ולעצמאות. , תהיה בה את הנדיבות, ההתחשבות, המשכילה והאינטלקטואלית. בעלת יכולת הובלה רעיונות לידי מעשה. תהיה חרוצה ודייקנית. תחפש את העונג והפאר במהירות, אנרגטית, חסרת שקט.

לירון - ילדה זו תהיה אנרגטית מאוד, תחשוב שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, ראייתה חומרית, יצרית ותחפש להשיג סמכויות במהירות. צריכה להיות בפעילות מתמדת. תהיה נדיבה ומתחשבת, משכילה ואינטלקטואלית. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. תנסה לחבר בין אנשים, משיכה לניסתר ומיסטיקה.

לירז - ילדה זו תהיה פרפקציוניסטית, ביקורת מאוד גבוהה, יכולה לצפות מהלכים קדימה, נחושה מאוד לדרכה, שמה לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לה מהעיניים. בעלת כושר אילתור ויש לה תשובה לכל דבר, תהיה לה את הנדיבות וההתחשבות, תהיה משכילה ואינטלקטואלית. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. חשיבה אנליטית, תנסה לחבר בין אנשים, חסרת שקט.

לירי - ילדה זו תהיה עם אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, שקט פנימי גבוה, צריכה סדר בחייה, זקוקה למנוחה על מנת ל"טעון מצברים", תהיה בה ההתחשבות והנדיבות, מחוברת לרוח, בעלת אסתטיקה גבוהה, יכולת הובלה רעיונות לידי מעשה, עוקצנית במיקצת, שנתה עמוקה.

לירן - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, דימיון מפותח, צריכה להיזהר בנושא הבריאות, חשיבה מרובה, יכולת כתיבה ברמה גבוהה, צריכה לפעול בשותפות, תהיה נדיבה ומתחשבת, דיפלומטית, תימשך לניסתר, יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה.


שמות שמתחילים באות מ....


מאי – ילדה זו תשים את משפחתה בראש סדר העדיפויות, תחפש קשר משמעותי, תסתדר עם כולם, תנסה לחבר בין אנשים, תהיה שירותית מאוד, בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, בעלת רעיונות חדשים, כח, דייקנית וחרוצה, בעלת חשיבה קונקרטית, תחפש את האיזון בחייה.

מאיה – ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, דימיון מפותח, חשיבה מרובה, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, יהיה בה את האור והידע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, בעלת רעיונות חדשים, כח, דייקנית וחרוצה, בעלת חשיבה קונקרטית, תחפש את האיזון בחייה.

מאירה – ילדה זו עיקשת לדרכה, פרפקציוניסטית, שמה לב לכל פרט ושום דבר לא בורח לה מהעיניים, יש לה תשובה לכל דבר, בעלת כושר אילתור גבוה, תחפש את ההיגיון בכל דבר, רגליים על הקרקע, יהיה בה את האור והידע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, בעלת רעיונות חדשים, כח, דייקנית וחרוצה, בעלת חשיבה קונקרטית, תחפש את האיזון בחייה. יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע.

מור – ילדה זו תהיה עם חיוך על פניה, רומנטית, נתינה גבוהה, אוהבת לעזור לאנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, צריכה להיזהר מהיגררות אחרי החבר'ה, בעלת כושר התנדבות, אוהבת להיות בחברת צעירים, תחפש קשרים רציניים, תחפש את היציבות והחיבור עם אנשים בחייה, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר.

מוריה – ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, בעלת אינטואיציה טובה, משיכה להרמוניה וליופי, רואה את הדברים כמכלול. תחפש את היציבות והחיבור עם אנשים בחייה, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, יהיה בה את האור והידע.

מורן – ילדה זו תהיה אנרגטית, ראייתה חומרית וסמכותית, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, צריכה להיות בפעילות מתמדת. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, תחפש את היציבות בחייה, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, משיכה למיסטיקה ולרוח.

מזל – ילדה זו תחפש את הפרסום בחייה, זקוקה לריגושים ולשינויים, בעלת נוכחות, צריכה שכולם ידעו שהיא בסביבה, צריכה להיזהר לא להיסחף בהתנהלותה, נדיבה ומתחשבת, קשה לה עם השיגרה, חוסר שקט, אנרגטית. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר.

מיה – ילדה תהיה בעל חוש אסתטי גבוה, אגו גבוה, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות ולכן תשאף לעצמאות ולניהול, רוצה לקבוע עובדות, חרוצה ומעריכה כל עבודה, בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, בעלת רעיונות חדשים, כח, דייקנית וחרוצה, בעלת חשיבה קונקרטית.

מיטל - ילדה זו תהיה אנרגטית, ראייתה חומרית וסמכותית, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, צריכה להיות בפעילות מתמדת. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, נדיבה ומתחשבת, דחף לשליטה, דחף להישגים, גאווה ותעוזה.

מיכל - ילדה תהיה בעל חוש אסתטי גבוה, אגו גבוה, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות ולכן תשאף לעצמאות ולניהול, רוצה לקבוע עובדות, חרוצה ומעריכה כל עבודה, בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, בעלת רעיונות חדשים, כח, דייקנית וחרוצה, נדיבה ומתחשבת, בעלת יכולת לימודית גבוהה, אוהבת להיות במרכז הדברים, צריכה להקפיד בתזונה.

מילי - ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, בעלת אינטואיציה טובה, משיכה להרמוניה וליופי, רואה את הדברים כמכלול. תחפש את היציבות והחיבור עם אנשים בחייה, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, עוקצנית במקצת, נדיבה ומתחשבת, חרוצה ודייקנית.

מימי - ילדה תהיה בעל חוש אסתטי גבוה, אגו גבוה, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות ולכן תשאף לעצמאות ולניהול, רוצה לקבוע עובדות, חרוצה ומעריכה כל עבודה, בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, בעלת רעיונות חדשים, כח, דייקנית וחרוצה, עוקצנית במקצת.

מיקה - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, דימיון מפותח, חשיבה מרובה, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, יהיה בה את האור והידע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, בעלת רעיונות חדשים, כח, דייקנית וחרוצה, פרקטית, רכושנית ומינית.

מירב - ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, בעלת אינטואיציה טובה, משיכה להרמוניה וליופי, רואה את הדברים כמכלול. רגישה ובעלת חיבור חזק למשפחתה, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, חרוצה ודייקנית.

מירה - ילדה זו תהיה עם חיוך על פניה, רומנטית, נתינה גבוהה, אוהבת לעזור לאנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, צריכה להיזהר מהיגררות אחרי החבר'ה, בעלת כושר התנדבות, אוהבת להיות בחברת צעירים, תחפש קשרים רציניים, יהיה בה את האור והידע, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר.

מירי - ילדה זו תהיה אנרגטית, ראייתה חומרית וסמכותית, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, צריכה להיות בפעילות מתמדת. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, חרוצה ודייקנית, בעלת הבאת רעיונות חדשים והוצאתם לפועל, עוקצנית במקצת.

מירית - ילדה זו תהיה עם חיוך על פניה, רומנטית, נתינה גבוהה, אוהבת לעזור לאנשים, דברים יסתדרו לה בדקה ה 90, צריכה להיזהר מהיגררות אחרי החבר'ה, בעלת כושר התנדבות, אוהבת להיות בחברת צעירים, תחפש קשרים רציניים, תחפש את היציבות והקרקע, מחוברת לתת מודע שלה, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, חרוצה ודייקנית, עוקצנית במקצת.

מישל - ילדה זו תהיה בעלת רגישות גבוהה, תימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, דימיון מפותח, חשיבה מרובה, צריכה להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, יהיה בה את האור והידע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, בעלת רעיונות חדשים, כח, דייקנית וחרוצה, נדיבה ומתחשבת, תהיה עליה שמירה גבוהה.

מלאני - ילדה זו תחפש את הפרסום בחייה, זקוקה לריגושים ולשינויים, בעלת נוכחות, צריכה שכולם ידעו שהיא בסביבה, צריכה להיזהר לא להיסחף בהתנהלותה, נדיבה ומתחשבת, קשה לה עם השיגרה, אנרגטית. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, משיכה לשונה ולניסתר, יכולת הבאת חידושים לעולם, חרוצה ודייקנית, תחפש את האיזון בחייה.

מלכה - ילדה זו תחפש את הפרסום בחייה, זקוקה לריגושים ולשינויים, בעלת נוכחות, צריכה שכולם ידעו שהיא בסביבה, צריכה להיזהר לא להיסחף בהתנהלותה, נדיבה ומתחשבת, קשה לה עם השיגרה, אנרגטית. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, נדיבה ומתחשבת, רוצה להיות במרכז הדברים, צריכה להקפיד על תזונה נכונה. יהיה בה את האור והידע.

מעיין - ילדה זו באה לעולם על מנת להדריך ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, בעלת אינטואיציה טובה, משיכה להרמוניה וליופי, רואה את הדברים כמכלולמשיכה למיסטיקה ולניסתר, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, חרוצה ודייקנית, עוקצנית במקצת, משמעת עצמית גבוהה, שאפתנות גבוהה.

מרגלית - ילדה זו תהיה אנרגטית, ראייתה חומרית וסמכותית, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, צריכה להיות בפעילות מתמדת. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, תחפש את היציבות והקרקע, תהיה מחוברת לתת מודע שלה, תהיה עליה שמירה גבוהה, נדיבה ומתחשבת, יכולת הוצאת רעיונות לידי מעשה.

מרגנית - ילדה תהיה בעל חוש אסתטי גבוה, אגו גבוה, לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות ולכן תשאף לעצמאות ולניהול, רוצה לקבוע עובדות, חרוצה ומעריכה כל עבודה, בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, בעלת רעיונות חדשים, כח, דייקנית וחרוצה, תחפש את היציבות והקרקע, תהיה מחוברת לתת מודע שלה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, תהיה עליה שמירה גבוהה.

מרי – ילדה זו תהיה בעלת אינטואיציה גבוהה, הרבה פעמים תימצא לבד, זקוקה למנוחה מרובה על מנת ל"טעון מצברים", חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, בעלת היכולות הרוחניות הגבוהות ביותר. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, בעלת רעיונות חדשים, כח, דייקנית וחרוצה, יכולת הוצאת רעיונות לפועל.

משי - ילדה זו תהיה אנרגטית, ראייתה חומרית וסמכותית, תרגיש שהיא יכולה לעשות הכל ולכן יש לכוונה מגיל צעיר, צריכה להיות בפעילות מתמדת. בעלת תכונה אימהית, יהיה בה את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעלת אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, חרוצה ודייקנית, בעלת רעיונות חדשים. 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

4 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל צליל ייעוץ בתהלים1 אלא אם צויין אחרת