00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

Aliens & Mind Control

סכיזופרניה - "החומה האטלנטית" של השולטים החוצנים.

("החומה האטלנטית" - מערכת הביצורים הגרמנית לאורך חופי מערב אירופה במלחמת העולם השנייה שנחשבה לבלתי חדירה).

רציתי לכתוב מאמר המסביר כיצד הסכיזופרניה הפכה להיות המסלקה הגדולה שתחת הגדרותיה המעורפלות מסבירים את כל התופעות הנוצרות מ- mind control.

עד שגיליתי באתר אמת אחרת מאמר שנקרא:
לוחמה פסיכוטרונית - כלי הנשק של העידן החדש כבר כאן.
שחסך לי הרבה עבודה.
בתוך המאמר יש תרגום של חלק ממאמר אחר מהאתר Global Research שנקרא:

On the Need for New Criteria of Diagnosis of Psychosis in the Light of Mind Invasive Technology

מאת פסיכולוגית בשם קרול סמית'.
הכותבת אמנם מייחסת את התופעות למבצעים אנושיים, אולם חלק מהתופעות הללו נעשה על ידי חוצנים.

להערכתי הסכיזופרניה הומצאה על יד חוצנים בדיוק למטרה הזו:
שתשמש כהסבר זמין לתופעות ה- mind control.
אני יודע בוודאות על אדם אחד שחוצנים גרמו לו סכיזופרניה.
אם יש אחד, יש נוספים.

אני מביא כאן ברשות את התרגום למאמר כפי שהופיע באתר "אמת אחרת".
אני מעיד מנסיוני האישי כי חלק גדול מהתופעות הפיזיות קיים בדיוק כפי שהכותבת מתארת אותן.

הצורך בקריטריונים חדשים לאבחון פסיכוזה לאור קיומן של טכנולוגיות חודרות תודעה.

"…כלי נשק פסיכו-אלקטרוניים, שמטרתם האולטימטיבית היא לחדור אל המוח ואל הנפש… טכנולוגיה להיכנס למוחות ולשלוט בהם מרחוק… העדים היחידים שמדברים על הטכנולוגיה הנוראה הזו… הם הקורבנות עצמם… בעוד שאלה שהושארה בידיהם המלאכה של אבחון מחלות נפש מנסים להשתיק את הקורבנות על ידי סיווגן של הראיות ושל העדויות שלהם כסימפטומים של סכיזופרניה…

אחד המאפיינים הבולטים של שליטה במחשבות (מיינד-קונטרול) הוא התחזוקה השוטפת של הסימפטומים, שמחקה בדיוק כה רב, ולבטח לא בלי תכנון מראש, את הסימפטומים של סכיזופרניה.
חלק מהמאמץ הוא להזכיר לקורבן שהוא נתון כל הזמן תחת שליטה ומעקב.
צורות נפוצות של "תזכורות" הן 'דקירות' או 'דחיפות' אלקטרוניות, רעשי גוף, כאבים חדים והתכווצויות בכל חלקי הגוף, האצת קצב הלב, הפעלת לחץ על איברים פנימיים - והכל בסיוע מערכת מקודדת אישית של תגובות שמשודרות לאדם על מחשבות שהאדם חשב ועל אירועים, שמתוכננת ליצור לחץ נפשי, פאניקה ויאוש.
זוהי הצורה המתונה ביותר של שליטה במחשבות. יש יסוד לחשש מפני שימוש באנרגיה מוקרנת לביצוע תקיפות קטלניות נגד בני אדם, כולל גרימת דום לב ודימום במוח …יש אפילו סיבה יותר מוצדקת לקבוצת אנשים חדשה לכעוס מאוד על האופן שבו מפוענחים רפואית הסימפטומים שהם חווים.

גזר דין אכזרי כפליים נגזר על אנשים שהם קורבנות גם של ההתעללות המזעזעת ביותר שמבוצעת על ידי ניסויים מדעיים-צבאיים, וגם של חברה שלחלוטין אינה מבינה את העניין ואדישה לראיות שהם מציגים. הפיתוח של מחלקה חדישה של כלי נשק מאפשר לחדור אל המוח, הנפש והגוף של אדם אחר, על ידי אמצעים טכנולוגיים.

בחוגים רפואיים, לא הצליחה הכותבת למצוא נוירולוג או פסיכיאטר או חוקר של מערכת העצבים, או אפילו רופא כללי, שמכיר אפילו בקיומו של פוטנציאל למניפולציה של מערכת העצבים, כבעיה שדורשת את תשומת ליבו המקצועית… בגלל שלא הופכים את המידע לגבי טכנולוגיה זו לזמין עבורם. הם מתייחסים לכל מי שמנסה להסביר להם שמוחו מותקף כאל בעיה פסיכיאטרית, תוך שהם מתעלמים מהפשע שמבוצע.

כיום לא קיימת עבור הקורבנות אפילו האפשרות לקבל טיפול רפואי עבור השפעות הקרינה שהם סופגים מכך שהם מהווים מטרה לתקיפה. נמנעת מהם ההכרה כקורבנות תמימים שמשתמשים בהם כבשפני נסיון אנושיים. הם נדחפים להתאבדות בעקבות ההתמוטטות של חייהם, מתייחסים אליהם כאל בלתי-שפויים, ובמקרה הטוב מתייחסים אליהם כאל 'מקרים עצובים'.
נוכחותו הקבועה של "אדם אחר" בתוך מוחו וגופו של אדם כלשהו, הינה מעצם הגדרתה מעשה של האכזריות הבלתי נסבלת ביותר. בשל כך, לאנשים שנאלצים לסבול זאת, אבל מסרבים לתת לכך לשבור אותם, אין שום ברירה אחרת אלא להפוך את עצמם לפעילים בנושא הפסיכוטרוני, חייהם נשאבים אל המאבק נגד זוועות כאלו, וכל האנרגיות שלהם מוקדשות לעורר מודעות בקרב הציבור ולהתריע בפניו על דברים שהוא אינו רוצה לשמוע או להבין לגבי כוחות רשע שפועלים בקרבו.

בשנת 1998… חוקר צרפתי… אמר שפיתוחים בהדמיה גולגלתית הופכים את ההיקף (האפשרי) של פלישה לפרטיות לעצום… ניתן להשתמש בציוד החדירה למוח ממרחק, וזה יפרוץ את הנתיב עבור התעללויות כגון פלישה לחירות הפרטית, שליטה על התנהגות, ושטיפת מוח.
דאגות אלה רחוקות מלהיות דאגות של 'מדע בדיוני', ומהוות סכנה רצינית לחברה.

ב-1999, הפרלמנט האירופי קרא לאיסור גלובאלי מוחלט על כל פיתוח והצבה של כלי נשק שעלולים לאפשר כל צורה של מניפולציה על בני אדם… איום אמיתי שכלי נשק אלו מהווים לזכויות האדם ולדמוקרטיה.

הצעת חוק של חבר קונגרס אמריקני, 2001 לחשוף ולהפסיק ניסויים של שליטה פסיכו-אלקטרונית במחשבות על אזרחים שלא הסכימו לכך… כלי נשק אלקטרוניים, פסיכוטרוניים, או כלי נשק של מידע, חומרים כימיים שמרוססים על ידי מטוסים במעופם, קרנות חלקיקים, ענני פלזמה, קרינה אלקטרומגנטית, ELF או ULF (שידור בתדירויות נמוכות באופן קיצוני, או באופן קיצוני ביותר), או טכנולוגיות של שליטה במחשבות (מיינד קונטרול).

בשנת 1969 פרסם פסיכולוג אמריקני בשם דוקטור ג'וזף דלגדו ספר בשם: “שליטה פיזית על המוח".
בתמצית, הוא הציג בהדגמות פרקטיות כיצד ניתן לשלוט על תפקודי המוח באמצעים חשמליים…

ניתן לשנות את קצב הלב ואת קצב הנשימה, כמו גם את התפקוד של רוב המעיים, ואת מידת ההפרשה של נוזל המרה מכיס המרה. ניתן לגרום להזעפת הפנים, לפתיחה ולסגירה של העיניים ושל הפה, ללעיסה, לפיהוק, לשינה, לסחרחורת, ולהתקפים אפילפטיים בבני אדם בריאים. ניתן לשלוט בעוצמת הרגשות שאדם מרגיש.

ישנם מדענים שסרבו להמשיך לבצע את עבודתם כאשר פנו אליהם ה CIA -ונציגים סובייטיים. אלו הם הגיבורים האמיתיים של המדע.

מדוע זה, שכאשר מישהו מעיד שמוחו סופג הפרעות מבחוץ ושהוא סובל מהתנכלות על ידי שיטה בלתי נראית של טכנולוגיה פולשנית, אנו לא מצליחים להביא את עצמנו למצב שבו נאמין לו?

כדי להיפתח לאמונה שאדם אחר עובר פלישה פיזית ונפשית לתוכו באמצעות גורם מניפולטיבי בלתי נראה, צריך להשקיע מאמצים אדירים ב'עצמי' כדי להתמודד עם אימה (פחד עצום).

מדינות משאירות את אזרחיהן חשופים לכלי נשק פסיכוטרוניים שנפרשים על ידי ארגונים אכזריים שהאינטרסים שלהם הם בדיוק ההיפך מדמוקרטיה ומזכויות אדם.

במאמרו של ד"ר מייקל פרסינגר 'על האפשרות לגישה ישירה לתוך כל מוח אנושי על ידי השראה אלקטרומגנטית של אלגוריתמים', 1995, הוא מסביר את האופנים שבהם ניתן להתגבר על הבדלים אישיים בין מוחות אנושיים, ומגיע למסקנה לגבי האפשרויות הטכנולוגיות להשפיע על רובם של כשישה מיליארד אנשים על כדור הארץ. זאת, מבלי להעביר את ההשפעה דרך אמצעים חושיים קלאסיים, אלא על יד יצירה (שידור) של השראה אלקטרומגנטית של אלגוריתמים בסיסיים לתוך האטמוספירה.

מכיוון שגישה למכשיר לקריאת מחשבות תאפשר למפעילו נגישות לרעיונותיו של אדם אחר, עלינו להכין את עצמנו לסדר עולמי חדש… אונס של מוחות וביזה שלהם.

הכניסה המחושבת והטכנולוגית לתוך מוחו של אדם אחר היא מעשה של ברבריות אדירת מימדים… פגיעה בזכויות האדם… עבור כל מי שכופים עליו את הגיהנום של חיים עם אנס בתוך מוחו, המאמץ להישאר שפוי הוא מעבר לגבול של מה שניתן לסבול.
יכולתו של אדם בעל מוח רגיל לדמיין, אינה יכולה לתפוס את היקף הזוועה שבכך.

למרות שכניסה בכוח אל תוך מוח של אדם היא בהגדרתה מעשה מגונה ודוחה, הערכה מצומצמת של ההשפעות שאנשים שפלשו למוחם מתארים, מעידה גם על האופי המעוות והסוטה של הניסויים. רעשים מוזרים נפלטים מתוך הגוף, גוף שבעליו מכיר אותו מספיק טוב כדי לאבחן שהרעשים נגרמים ממקור חיצוני. אויר נשאב פנימה והחוצה מתוך פתחים בגוף כאילו על ידי משאבת אופניים.

בהדרגה ה'רפרטואר' מתרחב: כאבים חדים, עוויתות ופרכוסים בעיניים, באף ובשפתיים, טיקים מוזרים, כאבים בראש, צלצולים באוזניים, חסימות בגרון, לחץ על המעיים ועל שלפוחית השתן שגורם לאי נוחות, עקצוצים באצבעות הידיים ובכפות הרגליים, לחצים על הלב ועל הנשימה, סחרחורת, בעיות עיניים שמובילות לקטרקט, דמיעה רבה בעיניים, נזלת (רבה) באף, גרימת האצה של פעימות הלב והעלאה של הלחץ בלב ובחזה, בעיות חזה ונשימה שמובילות לברונכיטיס ולהידרדרות של הריאות, מיגרנות מייסרות, להיות מוערים בלילה - לעיתים על ידי מכת הלם נוראה, נדודי שינה, רמות בלתי נסבלות של לחץ כתוצאה מאובדן הפרטיות.
אוסף הסימפטומים המגוון הזה הינו אתגר לכל אדם העוסק ברפואה לאבחן.

אם את מה שהוזכר לעיל ניתן לסווג כלא-קטלני, הרי שישנו פוטנציאל רציני יותר של השפעות קטלניות, משום שלאולטרה-סאונד ולאינפרא-סאונד יש יכולת לגרום לדום לב ולפגיעות מוחיות, לשיתוק ולעיוורון, כמו גם לעיוורון על ידי קרן לייזר, או לגרום חנק על ידי שינוי של התדרים בתוך המוח ששולטים בנשימה, או התקפים אפילפטיים - כל אלו ואחרים עלולים להיות בהישג ידם של אלו שמפתחים אותם, אלה שבוחרים להשתמש ביכולות אלו אולי יושבים בנוחות עם הנשק, שדומה בגודלו נניח, לטלפון נייד קומפקטי…

עדויות של קורבנות על התעללות צריכות להיות מובאות לידיעתו של הציבור… יש לסייע לקהילה הרפואית להכיר את הסימפטומים של שליטה במחשבות (מיינד קונטרול) ושל התעללות פסיכוטרונית, ויש לבטל את הסיווג של המידע המודיעיני לגבי פרישתם של כלי הנשק האלו, כדי שההתעללות הזו תיראה כפי שהיא באמת, ולא תפורש באופן אוטומטי כאינדיקציה למחלת נפש.

את השיטות הפסיכוטרוניות שבהן משתמשים על בני אדם לא הצליחו לחשוף על ידי שימוש באמצעי גילוי קונבנציונאליים.
ככל הנראה האותות שבהם משתמשים הינם חלק מסוג של פיזיקה שאינה ידועה למדענים שאין להם את רמת הסיווג הבטחוני הגבוהה ביותר.
להתעלם מהראיות של הקורבנות, פרושו להכחיש, אולי עם תוצאות קטסטרופליות להכחשה, את הראיות היחידות שאולי אחרת היו מובילות את מגיניה של החרות האנושית להיות ערים לפיתוחה של שיטה חדשה ומפחידה של השמדה.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל franse אלא אם צויין אחרת