00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

Aliens & Mind Control

הסימפטומים הקשים של הטרדה, תקיפה והשתלטות חוצנים.

אנשים בפורום שואלים אותי איך מזהים מישהו שיש עליו mind control והאם זה לא דמיון מפותח שלי.
בהודעה שבשרשור אני מפרט חלק מהסימפטומים המאפיינים את מי שחוצנים מתעסקים לו במוח.
ההבדל בין mind control שאמור להיות סמוי ובלתי מורגש, לבין השתלטות אלימה על מוח של בן אדם שהורסת לו את החיים, הוא בעיקר מידתי. זוהי אותה תופעה בדיוק.
אני חוזר וטוען שמדובר בתופעה המונית שהורסת את החיים לאלפי אנשים. למעשה אנחנו, המין האנושי על כדור הארץ, ציווילזציה שנשלטת באופן אלים על ידי חוצנים.
עד שלא נוציא את התופעה מהארון ונדבר עליה באופן חופשי, לא נוכל להתקדם כגזע. השליטים ימשיכו לשסות אותנו אחד בשני לעוד ועוד מלחמות.
להערכתי כדי להיפטר מהתופעה נצטרך לקבל עזרה מחוצנים טובים. למעשה העזרה הזאת כבר ניתנת, אחרת הבלוג הזה לא היה נכתב.
אבל אי-אפשר לעזור למי שלא עוזר לעצמו. הם יכולים לעזור ולהגן מדי פעם, אבל לא לעשות את העבודה במקומנו.

המשתתף asafasaf26 משתף אותנו בחוויות שעבר.
שימו לב לחוויה מספר 2 שעוסקת בחוסר הבנה בין שלושה אנשים.
מצב אופייני שבו החוצנים מתעסקים במקביל בשלושה אנשים ומכניסים למוח של כל אחד מהם אינפורמציה מעט שונה. התוצאה: מצב שעל סף פיצוץ.
כל אחד רואה את הבעיה מהזווית שלו - הפרד ומשול.
אם זה מה שהם עושים לשלושה אנשים, תארו לעצמכם מה הם עושים למדינות שלמות.
האבחנה של asafasaf26 נכונה:
החוצנים מסוגלים באופן ממוקד ושיטתי לשבש לאדם את המעשים החיוביים וליצור אצלו את הרושם שכל מה שמתחיל בטוב נגמר ברע.
עשו לי את זה לא מעט.
התוצאה היא שאנשים עם כוונות טובות לא מתערבים בחיי החברה ומשאירים לחברה להתנהל על ידי פקידים צייתנים ושלוטי מוח שכל עיסוקם הוא ניירת, חוקים ותקנות המשעבדים את החברה האנושית כבר אלפי שנה.

asafasaf26:
משהו מפחיד שקורה לי כשאני נהיה עם חשיבה חיובית.

לפני 2 חודשים דברתי עם דוד שלי בטלפון שהיה בדכאון וניסיתי לעודד אותו שהכל יהיה בסדר ושאין לו מה לדאוג ושאני מוכן לעזור לו ולטפל בו (למדתי כל מיני דברים ברפואה הוליסטית) והרגשתי עם זה ממש טוב שהנה אני  הולך לעזור למישהו וזה אולי ייגרום לי להיות ולהרגיש שזה שאני עושה משהו ועוזר למישהו יוציא אותי מהדכאון של עצמי שאין לי בשביל מה לחיות וכו.., דקה אחרי שניתקתי את השיחה נכנסתי לאוטו ונסעתי בזמן שאני נוסע באה מכונית והזיזה אותי מהמסלול שלי והעבירה אותי למסלול השני וכמעט זה נגמר בתאונה איומה.

חוויה 2:
חזרתי מהבית כרגע ותוך כדי הנהיגה חשבתי לעצמי שנמאס לי מאיזה תרופה פסיכיאטרית שאני לוקח כדי לישון ושאנסה בכוחות עצמי להסתדר ולהרגע ולישון כי אין לי כוח להיות תלוי בכדורים,הגעתי לתחנת דלק, המוכר שאל כמה אני רוצה אמרתי לו 25 שקל, הוא שאל שוב אמרתי לו 25 שקל.
הוא  מילה והלך ופתאום ראיתי שזה זז וזז וזה הגיע למאה שקל אמרתי לו אמרתי לך ב 25 הוא התחיל לצרוח לא נכון אמרת לי למלא במלא ופתאום בא אדם מבוגר (שלא עובד שם)  והתחיל לצרוח עלי נכון גם אני שמעתי מלא ושניהם צרחו עלי אז התחלתי לצעוק עליהם ששזה לא נכון שאני בקשתי ב 25 שקל ואז התנפלתי על האדם המבוגר שהתערב כי הוא לא עובד שם ואמרתי לו מה אתה מתערב וקיללתי אותו חתיכת מכוער כי כבר הרגשתי שנמאס לי מהמדינה הזו והוא שיקר כי הוא היה רחוק ממני ואני ישבתי בתוך האוטו והוא היה רחוק ולא ייתכן ששמע שאמרתי שימלא מלא הרגשתי באותו רגע שנמאס לי ואני רוצה פשוט למות ושנסעתי הביתה אמרתי לעצמי אני עכשיו הולך לקחת 2 כדורים במקום כדור אחד שאני בדכ לוקח וכל התחושה שאני רוצה לישון בלי הכדור נעלמה והתחלפה בצורך עז ליותר כדורים.

ואז הייתי כל כך מתוסכל שצעקתי לא פלא שהמדינה הזו סובלת תראו איזו התנהגות של אנשים וממש רציתי למות לא מספיק אני סובל הרגשתי שהיקום אומר לי יאללה תתאבד כבר נמאסת על כולם.
מה זה מה קורה ? מי יוצר את המצבים האלו? התת מודע? האגו?

חגית פפרו:
אסף יקר לא קל לחיות עם ההרגשות האלה...
שאתה חש, כה פגיע כה רגיש. יש אנשים עם נשמה רכה ופגיעה. אני חשה שקרבת אנשים תועיל לך. להיות בחברת אנשים ולא כל כך לבד. האם יש אפשרות כזאת? מאחלתלך שלווה וריפוי.

asafasaf26:
אני לא יודע איפה להכיר אנשים, ועוד דבר...ניסיתי לשאול את עצמי למה זה קרה וזה מה שהבנתי:
קודם כל אלו הן החוויות החיובית:
בחוויה הראשונה:
אמרתי לדוד שלי שאני יעזור לו ויטפל בו וזה נתן לי הרגשה טובה שאו הנה אני עכשיו לאט לאט ייצא מהדכאון דרך זה שאני אטפל בו וזה יעשה לי טוב לעזור לאדם ולא להתעסק כל הזמן בעצמי.
בחוויה השניה:
להפסיק להיות תלוי בכדורים פסיכיאטרים ולהתחיל להרגע דרך עצמי ללא כדורים.
שאלתי את עצמי למה זה קרה והבנתי שזה קרה כי אני רוצה מאוד להשתנות ומהר והתת-מודע והאגו נלחצים ואז הם יוצרים את הסיטואציות האלו כדי להחזיר אותי למצב הישן.

אני:
אסף חביבי תחפש בכיוון של תקיפת חוצנים וטפילים.
יש לך את הסימפטומים הקלאסיים.
שולטים בך ועושים לך מניפולציות על המוח.
הקשקושים הפסיכולוגיים לא יעזרו לך.
בהצלחה.

the breezer:
ולהפחיד אותו כן יעזור?...

אני:
יעזור בהחלט אם זאת האמת.
צריך למצוא מישהו שמתמחה בתקיפות חוצנים ולהבדק אצלו.
אם התשובה חיובית צריך להיות מטופל בהתאם.
אם לא - להמשיך לחפש.
התנאי הראשון להחלמה הוא אבחון נכון של הבעיה.

מסתובבים ביננו אלפי אנשים (אני לא מגזים) שחוצנים משחקים להם במוח ללא ידיעתם.
איזונם הנפשי מופר, חיי החברה שלהם נהרסים, בריאותם מתדרדרת, הם נאבקים להחזיק במקום העבודה ומצבם הכלכלי תמיד בסכנה.
כל אחד מכם יכול להסתכל במקום מגוריו ולזהות כמה מהאנשים האלה. הם בכל מקום.
צריך להוציא את נושא תקיפות החוצנים אל מחוץ לארון משום שאלפי אנשים סובלים על ללא עוול בכפם.
זה לא ייגמר אם לא נספר.

בבדיקה שעשה הילר מסוים במקום מגוריי הוא זיהה שעל כרבע מהאוכלוסיה יושבים טפילים.
הטפילים משבשים את התנהגות האנשים בתבנית אחידה למדי שחוזרת על עצמה.
התופעות המקובלות הן:
התנהגות כפייתית, חוסר סבלנות והתפרצויות כעס "נאציות", התעסקות ללא הרף בחוקים ותקנות (מה "מותר" ומה "אסור"), קמצנות רגשית והיעדר אמפתיה היכולים להפוך לרשע במקרה ולאדם המוטרד יש שליטה על אנשים אחרים במסגרת תפקיד ניהולי כלשהו.
אמירת דברים בבטחון עצמי רב תוך חוסר שימת לב שהם אינם רציונאליים או סותרים משהו שאמר קודם לכן (מאד נפוץ).

במקרים חמורים יותר אנשים מפתחים אורח חיים בשולי החברה.  
למשל:
אדם המתפרנס ממשמרות לילה במפעל במשך שנים ובעצם אינו מתפקד כלל במשך היום (בגיל ההתבגרות היה לו התקף אמוק בו טען שרודפים אחריו ואושפז לתקופה קצרה).
אדם אחר שהתכונן להתחתן אולם אשתו אושפזה (היה לה רקע ידוע) ומאז לא נראתה בחברתו.
בחור שהיה ספורטאי מעולה, סיים תואר שני בטכניון ולפתע "ירד מהפסים".
בחור אחר שהיה נערץ על חבריו בגיל ההתבגרות, אישפז את עצמו מרצון במוסד פתוח כלשהו.
הרבה אנשים צעירים (מתחת לגיל ארבעים) שחיים לבד, לאחר שלא הצליחו לפתח מערכת חיים זוגית.

הרבה אנשים צעירים שחיים על תרופות פסיכיאטריות.
לדוגמא:
בן כיתה שלי שהיה נורמטיבי לגמרי (שירות ביחידה קרבית, לימודים, חתונה,ילדים) סיפר לי שהוא בטיפול פסיכיאטרי וכדורים ללא כל סיבה "מוצדקת".
בת כיתה אחרת שחיה על כדורים מאז הצבא והפסיקה להראות באירועים חברתיים.
מקרים נוספים:
בן כיתה אחר שהיה נורמטיבי לגמרי ובשנים האחרונות החל להתנהג מוזר: הבחור נראה מנותק רגשית ונמצא כאילו מעבר למסך זכוכית אבל לא ממש מודע לכך.
בחור אחר יפה תואר ויצירתי אבל בכלל לא רגיש, נכשל בכל מה שעשה בחייו, קיבל מבט מנותק ובוהה בעיניים (אין סיפור של סמים), מאשים את הסביבה בהאשמות חסרות בסיס ובודה סיפורים על רומנים שלא היו ולא נבראו.
וכך הלאה הרשימה ארוכה.
רבותי מדובר בתופעה המונית שאינה זוכה לתשומת לב הראויה בתקשורת.
רוב המקרים זוכים ליחס פרטני אולם אף אחד לא מתעכב רגע לעצור ולהתבונן בתמונה הכללית.
אני לא אומר שהכל זה חוצנים רעים וטפילים אבל יש כאן משהו שאומר דרשני.

השרשור המקורי כאן:

משהו מפחיד שקורה לי כשאני נהיה עם חשיבה חיובית.

בשרשור נוסף אסף במצב לא טוב. מעלה את הרעיון של התאבדות.
המשתתפים נותנים לו עצות מתחום הפסיכולוגיה והרוחניות.
אני מתעקש שזאת לא הבעיה.

asafasaf26:
שאלה בנושא התאבדות.

אם אני מתאבד מה קורה?
אני בטוח יתגלגל שוב בגוף פיזי עם קראמה דומה וחוויות דומות, כי אני כל כך כועס ועצבני על העולם ועל עצמי ממיליוני סיבות שאניי שונא את עצמי היום יצאתי עם ידיד למקום בילוי של גייז הוא נראה כמו בת כזו יפה והתחילו איתו מלא ולי מחמיאים רק אנשים שלא קשורים לקהילה הספר שלי אמר שאני צריך ללכת לדגמן בסופר שאני קונה כל הבנות רודפות אחרי אמרו לי שאני דומה למאמן בחדכ שלי שנראה יותר מידיי יפה לטעמי ובכלל זה אני לא נמשך אליו, אז למה לעזאזל לא ניגשים אלי במקומות בילוי ובסופר הבנות כן נגשות ומתחילות מה הקטע אני לא מבין?

חזרתי מהבילוי בהרגשה שאני כלום זה תמיד איתו ככה אנחנו יוצאים הוא כזה מחייך פה ושם רוב הזמן עצבני ומתחילים אית  אני גם מחיי פה ושם ורוב הזמן עצבני למה אני לא מצלליח להכיר מישהו מה הבעיה?
היה לי ידיד שממש לא נראה יפייפה והוא הכיר מישהו במסעדה והם היו זוג, אני הולך ברחוב לא רואה בנים שמסתכלים לא יודע כאילו אני לא קיים עבורם מה הבעיה שלי? יש בתוכי הרבה כעס על העולם על האנושות על הגברים קנאה תסכול.

ראיתי ראיון של אסתי גינזבורג שאומרת שכשהיא יוצאת למועדונים לא מתחילים איתה והמראיינת היתה בשוק זה גרם לי לחשוב אולי בגלל שאני יפה מאוד לא  מתחילים איתי, אז למה עם הידיד הרוסי שלי שנראה כמו אישה יפה בלונדינית כן מתחילים?
אני מתוסכל עצבני אני לא מצליח להכיר מישהו אני בן 33 ואני נושא את הבעיה הזו שנים על גבי שנים רק בשנתיים האחרונות הדימוי העצמי שלי עלה וגם התחלתי לקבל המון פידבקים שאני מאוד יפה ושאני צריך לדגמן וזה עם הזמן נהיה יותר ויותר אבל זה קורה במקומות כמו סופר\ספר וכו..

חשבתי קצת ואמרתי אולי אלוהים שומר עלי מפני אנשים לא מתאימים אולי האנשים במסיבות לא מתאימים בשבילך.. אבל יש בי חלק שאומר שומר או לא שומר אתה משדר מרמור תסכול עצבים תתרחקו ממני, יש לי גם מחשבה שבא לי להרוג את כל הגברים אני מתעב אותם הם מעצבנים אותי.
אם לא היו אומרים לי שאני דומה למאמן בחד שלי הייתי חושב שאני נראה ממוצע או סתמי.
אין ספק שיופי זה לא הכל בחיים הבעיה המרכזית היא שאני לא יודע למה אני לא מצליח ליצור קשרים עם אנשים למה אני תוקפני כלפיהם ועצבני ולא רוצה להכיר אני ממש היום בעטתי בקיר ואמרתי נמאס לי מכולם שימותו אף אחד לא מסתכל עלי.

אני מתסכל על עצמי במראה ומשווה את עצמי ולחבר שלי ואני אומר לעצמי אני יותר יפה ממנו לא הייתי רוצה להראות כמוהו אז למהנ הא כן מקבל נמחמאות שהוא יפה ולמה איתו כן מתחילים(וגם לו לא חזר גם הוא ממורמר לא קטן) אומנם לא כמוני אבל עדיין לא חסר לא מתחילים איתי בכל מקום ברחוב איפה שלא תרצו.

ומה איתי?????????????????
איפה אני?
אני בשנה לא מקבל את מה שהוא מקבל בערב!!!!
אני רוצה להכיר מה קורה לי למה הכל חסום לי מה זה למה מה עשיתי רע? אוקי אניממורמר זה מריחיק אנשים אבל גם הוא ממורמר ומרחיק אנשים אולי פחות ממני ממורמר אבל עדיין!!

אני מצד אחד שונא אותו מצד אחד מאוד אוהב אותו כי הוא כזה טוב לב ורגיש כלפי ונעים ואכפתי ומנסה לעזור ומצד שני שונא כי אני מקנא כי גם אני רוצה..

כשאני נזכר במאמן בחד שלי שהוא גם גיי אני אמר לעצמי אני לא נמשך אליו הוא נראה יותר מידיי כזה מושלם יותר מידיי חתיך ויפה.
אני לא מרגיש את זה על עצמי למרות שחשב שאני זה הוא.

מסקנה.
אם מישהו פה מתקשר עם ישויות אור?
1.איך אני יוצא כל הכעס שיש בתוכי על עצמי על העולם על הגברים.
2.למה לא מתחילים איתי למה לא מחייכים אלי ראבאק אני מרגיש שאני אוויר צל( אני בוכה שאני כותב את זה)
יש לי גם עולם פנימי למדתי רפאה הוליסטית וכל מיני דברים איפה האנשם שרוצים להכיר את אסף למה היקום לא מביא אותם אלי מה עשיתי רע????????

אני:
Mind Control
מן הסתם.

מישהו דוחף לך בכוח לגוף ולמוח אנרגיה לא שלך.
המשפט שלך מייצג את המאפיינים הקלאסיים:
"
הכעס והשנאה מתגברים ואינני יודע למה ואיך לעצור"...
ודאי שאינך יודע. משום שזה לא בא ממך. זה בא מבחוץ.
אשד של אנרגיה שמציף את המוח ללא שליטה ונותן לאדם תחושה שהוא נסחף בתוך מערבולת של רגשות בלי יכולת לעצור.
השנאה העצמית היא תוצר לוואי של תהליך זה. ככה זה עובד.
לכולם: תלמדו את הסימפטומים ותראו שמדובר בתבנית שחוזרת על עצמה אצל הרבה אנשים.
רק אחרי שמבינים מה הבעיה ניתן (לפעמים) לטפל בה.

השרשור המקורי כאן:

שאלה בנושא התאבדות.

ברשומה שתי משתתפות בפורום שסובלות מתקיעוּת רגשית ואנרגטית עמוקה ישנן שתי דוגמאות לתופעה זו.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל franse אלא אם צויין אחרת