77
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

זרה באפלה

האשיות שלך לפי צבע העיניים

06/05/2011
על פי החכמה הפופולרית, העיניים הן מראות הנפש. הרשומה הבאה מראה לך את סוג האישיות לפי צורת העיניים והצבע בעיקר, כדי ללמוד על עצמינו טיפה יותר, ויותר חשוב, על האדם שעומד מולך.
 
תחילה בקצרה, צורת העיניים:
 
- עגולים (מה שנקרא עיניי עגל): תמימות ואמון.
- מאוד גדולים: חוש הומור מפותח ואישיות ערמומית.
- שקדיים: אדם שקט מאוד שמדבר מעט.
- חצי מכוסה ע"י העפעפים: אדם סקרן, קנאי, בעל יומרות
  קיצוניות.
- קטנים: חשיבה חריפה.
- מרוחקים אחד מהשני: דעות ויעדים רחבים מאוד.
- קרובים אחד לשני: צרות אופקים אך אחראים מאוד בעבודתם.
- שקועיים: אדם מעט ידידותי שלא מרבה במילים. מאמין רק
  בעובדות ולא סבלני בדברים שמטרידים אותו.
 
באופן כללי, עיניים צלולות מראים על אדם רוחני.
 
צבע העיניים:
 
 
חום בינוני
 
 
אנשים אלה מודרכים על ידי חשיבה אינטואיטיבית והחלטותיהם מבוססות על הרגש. הם חולמניים, אנשי חזון והוגים יצירתיים. הם שונאים אחריות ניהולית. אוהבי אנשים ואוכל טוב, כמו כן אוהבים למשוך תשומת לב. הם לא אוהבים שמפחיתים בערכם, אך מקבלים ביקורת. כאשר הם צריכים להתמודד במצבים קשים, לרוב הם נשארים פסיביים. הם צריכים להרגיש "טוב" לפני ביצוע כל אחריות. הם אמנים מטבעם ואוהבים לייסם תכונה זו בכל תחום בחיים.
 
 
 
חום כהה או שחור
 
 
למרות שאומרים שצבע עיניים שחור טהור לא קיים.
אנשים אלה רגישים פחות לגירויים וכאב פיזי. אך העובדה שהם פסיביים, לא אומר שאינם איתנים. אנשים אלה, ברוגע ושלווה, משיגים את המטרות שהציבו לעצמם. גם הם פועלים באופן אינטואיטיבי, ללא הגיון, אך לרוב זה מצליח להם. הם לא מקבלים הסברים, אלה גורמים להם להסתכסך עם אנשים. מאמינים אדוקים באינטואיציה שלהם והדבר השנוא ביותר עבורם, הוא להציג להם הסברים הגיוניים. אבל הם צודקים, כי כאשר פועלים לפי הסברים, הם הולכים לאיבוד. הם מהירי קליטה, אך איטיים בפעולה. הם חיים בעבר וחלקם נופלים לדכאונות גדולים.
 
 
 
חום בהיר
 
 
אנשים אלה רגישים מאוד והרגש גובר על ההגיון. יש להם יכולת מצויינת לעבוד עם אחרים. הם נוטים לפעול לפי אינטואיציה מוצדקת ולאחר מכן נותנים הסברים הגיוניים. הם משיגים עמדות של חשיבות, ברוב המקרים בגלל אשיותם הפופולרית. קל לאהוב אנשים אלה, לרוב הם אמינים מאוד ובעלי יושרה ונוטים להרעיף חיבה ואהבה.
 
 
 
ירוק
 
 
האשיות של בעלי עיניים ירוקות, היא בדיוק באמצע הדרך של הרגש וההגיון. לכן, תגובתם לפעמים היא רגשית, לפעמים לוגית ולפעמים שתי התכונות ביחד. הם נוטים לשלוט על הכל ועל כולם. יש להם התפרצויות ומצב רוח הפכפך. הרבה מאלו סובלים מהפרעה ביפולרית, מאפוריה חסרת רסן הם נופלים לדכאון עם רגשי אשמה. הם שונאים הרגלים, רעים או טובים כאחד.
הם יכולים להיות במקצועם מאוד יצירתיים. רוב הגאונים הגדולים של אמנות, מוזיקה, ספרות, שייכים לקבוצה זו. אנשים אלה, הם רגישים באופן קיצוני ונוטים להפגע בקלות, ללא כל פרופורציה למציאות. הם תמיד בתלבטים ונוטים לקנאות. אומרים גם שיש להם ראיה מעולה, יותר משאר צבעי העיניים.
 
 
 
כחול וכחול בהיר
 
 
בטיפוס זה, המרכיב הבולט ביותר הוא האינטלקט. ההגיון קובע מה הוא חושב או עושה. בגלל סיבה זו, הוא מקבל רק מה שניתן להוכיח, במעשים או מספרים. צבע זה מזוהה בדרך כלל עם גברים ונשים שלא נותנים לרגש לשלוט עליהם.
הם מקפידים מאוד על חוקים. איטיים להבנה ומהירי פעולה. כאשר הם עומדים מול אתגר, תחרות או קושי, הם לוקחים את המושכות ביד ולא את הסוס. לא אוהבים להכיר בטעותיהם.
אנשים אלה מונחים בעיקר על ידי מה שאחרים חושבים עליהם.
הם מנהלים טובים, מארגנים ובולטים בקהילה. ביחסי אנוש, לא מבקשים הרבה חיבה או תשומת לב.
 
 
 
צבע ערמון
 
 
 
סוג זה, הוא בעיקר רגשי. ההגיון משחק תפקיד חשוב, אך לא דומיננטי בחייהם. בדרך כלל הם שופטים את רגשות הזולת מגובה רב. הם רגישים מאוד, אך ההגיון מונע מהם להתמסר לחלוטין לרגשותיהם. בדרך כלל הם טיפוסים מאוד עצמאיים.
 
 
 
תכלת אפור
 
 
אנשים אלה מגיבים יותר לסביבה פחות לוגית, כי הם נוטים לרגשנות. הם אנשים רגועים ודומים מאוד לבעלי העיניים הכחולות, בעיקר בחוסר היכולת להודות בטעויות. הם רחמניים ולמרות שלוותם נוטים לפיצוצים והתפרצויות כעס. הם מעולים בלתת פקודות ובפיתוח רעיונות. בדרך כלל אנשים אלה הם מאוד טוטאליים בקשריהם הזוגיים אך נוטים להשחק במהרה.
 
 
 
ירוק כחול (יותר ירוק מכחול)
 
 
טיפוסים אלה אוהבים אחריות ופעולה. הם טובים במתמטיקה והנדסה. לנשים יש אותן היכולות שלגברים בקבוצה זו. בדרך כלל יעדיפו פעילויות פוליטיות וחברתיות מאשר להיות מוגבלות בחיי נשואים או מטלות ביתיות.
הם הוגים הגיוניים, אימפולסיביים ויותר מסורים לעבודה מאשר בעלי העיניים הכחולות. בדרך כלל הם חסרי חוש הומור מטבעם, אך לומדים בהמהלך חייהם לרכוש אותו.
 
 
 
כחול ירוק
 
 
אנשים אלה אימפולסיביים ביותר. הדחפיים שלהם אמנם עליוניים, אך ההגיון מנצח תמיד. הם נוחים יותר מבעלי היניים הכחולות.
התגובות שלהם מהירות, לכן הם מתאימים מאוד למשרות הדורשות החלטה מהירה. יש להם צורך גדול ביחסי אנוש ותחרויות ספורטיביות.
 
 
 
 
 
 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

34 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל רודפת מכנסיים אלא אם צויין אחרת