00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

The Reporter

כשחברת-כנסת אומרת את האמת

כשרוצים לבדוק כמה אלים יכול להיות יציע אוהדים של קבוצה מסוימת, אם בכלל, כל מה שצריך הוא להשליך פנימה צעיף של הקבוצה היריבה. אם הראשון ירימו ויתחמם בו או אם אף- אחד לא ישים לב לצעיף, סימן שמדובר בקהל מתורבת וחף מאלימות. אם יעוטו עליו כל יושבי היציע ויפרקו אותו לחוטין-חוטין תוך קריאות מלחמה -סימן שמדובר באוהדים אלימים.

כל הארגונים הפמיניסטיים, על יושביהם, היו ידועים לי מאז ומעולם כמי שההגיון הוא מהם והלאה. עצם התמיכה בארגון פמיניסטי מעיד על כך שהאדם התומך מוותר על השאיפה לפעול בהגיון והוא נגרר אחרי התלהמויות חבריו ליציע.
התבטאויותיה של חברת הכנסת יוליה שמאלוב-ברקוביץ' היו לצנינים בעיניהם של הארגונים הפמיניסטיים שכמו אותו צעיף שהושלך לעבר יציע אוהדי הקבוצה היריבה, מיד זינקו לעברה בקריאות גנאי שזכו לגיבוי מוחלט מהתקשורת כולה, שמזמן הפכה לשופר של אותם ארגונים.
העליהום על ח"כ שמאלוב הגיע באותה מתכונת מיזנדרית שמניע את הארגונים, כמו למשל בדרישתם למיגור הזנות. הם - המבקשים לאסור את הזנות לחלוטין, גם אם אותה נפקנית מבקשת לעבוד בכך בלב שלם ובנפש חפצה, היות ומדובר בכסף קל או מכל מניע סובייקטיבי אחר - לא פועלים מאהבתם לנשים כמו משנאתם לגברים, והמחשבה שקיומה של הזנות הוא טוב לגברים ולהנאתם - הוא זה שמניע אותם לפעול למיגור הזנות.
ההתנפלות על ח"כ שמאלוב לא שונה במאומה. ח"כ שמאלוב השתתפה בכנס של ארגון הפועל למען הורות שווה, הקשיבה למצוקת הגברים והצהירה שיש המון עיוות בחקיקה, הפועלת נגד גברים בזמן גירושים. מיד קמו עליה הארגונים הפמיניסטיים בחסות התקשורת לערוף את ראשה. שדרנית הרדיו כרמלה מנשה, מירב מיכאלי, עיתון הארץ ועוד, עמדו בתור עם סכין-פסאדו-עיתונאית כדי לבוא עימה חשבון.
זה לא ממש משנה מה היא אמרה. העובדה שהיא נטלה חלק בכנס של ארגון המזוהה עם גברים, נשאה דברים שגברים מצאו בהם נכונים וחשובים - די בהם כדי לטלטל את הפמיניסטיות.
קחו למשל את נושא האמהות החד-הוריות. אמרה חברת-הכנסת ש"נהיה מין איזשהו בון טון להיות חד-הורית שהחליטה לעשות ילד מחוץ למשפחה ואחר כך לבוא למדינה ולבקש הטבות על זה ועל זה ועל זה וכולם מבסוטים". ההגיון, זה שנעדר כאמור מאותם ארגונים פמיניסטיים, הוא גם זה שהבין שחברת הכנסת מתנגדת לנושא האמהות החד-הוריות. גם בעיתונות וגם בתוכניתו של גבי גזית, הבהירה חזור והבהר, כי היא מתכוונת למצב שבו אישה מוותרת מרצונה ומתוך אידאל על התא המשפחתי הקלאסי ובוחרת להביא ילד לעולם לבדה. לאחר מכן היא מתייצבת במשרדי הביטוח הלאומי ומבקשת הטבות מפליגות כאם-חד-הורית על חשבון משלם המיסים.
ולמה הדבר דומה ? לאדם שיעקור את עיניו במכוון או יקטע את רגליו מתוך אידאל ואז יבוא למדינה ויבקש הנחות וסיוע שמגיעים לנכה. במקרה הזה, האם היה קם איזשהו ארגון או איזה אדם ומגנה את חבר הכנסת שהיה יוצא נגד תופעה של קטיעת איברים עצמית ? בוודאי שלא.
ח"כ שמאלוב גם תקפה את אורלי אינס שנזכרה "אחרי 100 שנה" על התקרית עם ניצב אורי בר-לב כדי להכשילו מלהיות מפכ"ל, והיא גם הטילה ספק גדול בדיווחים התקשורתיים בכך שכל אישה כמעט עוברת הטרדה מינית. היא היחידה שידעה לשים את הקלפים על השולחן ולומר – חברותיי, לא כל קריצה היא הטרדה; להפך, אם קורצים סימן שמחמיאים. ובנוגע לסטטיסטיקות ה"מראות" כי כל אישה שלישית עוברת תקיפה מינית ענתה ח"כ שמאלוב למירב מיכאלי: "אני לא מאמינה לסטטיסטיקה הזאת ולא יעזור שום דבר לאף אחד... מה שקורה כרגע הוא שהנושא הזה פרוץ... יש מדיניות מכוונת של ארגוני נשים קיצוניות להפוך את הגברים למפלצות.. כי אז יגנו עליהן, ישלמו להן הרבה כסף וייתנו להן תמיכה".

וכמו תמיד, במקום שהארגונים הפמיניסטיים והתקשורת העוטפת אותם ינסו להתמודד עם האמת, הם מבקשים להשתיקה ועד לדרישה כי תסולק מהכנסת.
ואם לחזור לאנלוגיה לאוהדי הכדורגל - הגיע הזמן שב"התאחדות" ישקלו כמה משחקי רדיוס ללא קהל ...

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

14 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל פנומן 72 אלא אם צויין אחרת