00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

The World To Come

הנבואה ש-Attila קיבל

כבר ארבעה חודשים לא הייתי כאן, אבל הנה הגיע הזמן

האמת היא שהשקעתי את ההבעה ב-Facebook. שם ארגנו בית ספר בשם "בית הספר של ציון", אשר שמה דבר האלהים מתפרסם ואפשר להגיב. כיון שהכרתי עוד כמה אנשים מהונג קונג, אוהבי האלהים, אז יש עם מי לדבר. אנשים מביעים את מה שעובר עליהם ומעודדים ללכת בדרך הנכונה, כל זה באנגלית ובסינית גם קצת הונגרית, כך שהעברית הוזנחה :D

ופתאום היום הרגשתי לרשום, אז הנה: קודם כל מס' הקדמות:

אלישבע שהיא הינה רוח הקודש עזבה את הממד הזה כפי שסיפרתי לפני כמה שנים, ורוב הנבואות/מסרים הגיעו ממנה. זהו רצון האלהים. הוא דיבר האליה והיא רשמה. כאשר היא עזבה היה מסר בו אלהים בפירוש ממנה אותי להיות אחראי על הכל, את המסר היא קיבלה שנה לפני שהיא עזבה. לפני כן אמר אלהים שכל הכתבים שהיו עד אז בהונג קונג (רוב הכתבים) יגיעו אלי, וכך נעשה. רוב ההקלטות (נבואות שהיא קיבלה והקליטה ולא רשמה) עדיין בהונג קונג, אך גם כל הסלילים האלו צריכים להגיע לכאן. Attila מכולם הינו הבחור אשר היה הזמן הרב ביותר במחיצתה של אלישבע והוא הינו הממשיך שלה עכשיו. הוא ממשיך לקבל נבואות ומסרים באותו סגנון כפי שאלישבע היתה מקבלת מאלהים כאשר היא היתה בגוף של אדם. אלהים מינה אותו להיות האחד אשר מראה לאנשים את אלהים, וזה מה שהוא עושה. כך הגיע המצב שהיתה לי תוכנית לארגן אומנים שבאמצעות המוזיקה יעוררו את בני האדם לגלות את מציאותו של אלהים ורשמתי ל-Attila את החזון. כיון שהוא הינו הנביא והיועץ שלי, ביקשתי ממנו שיקבל נבואה מאלהים בענין הזה. בקשתי שישאל אם אלהים מאשר את התוכנית, אם היא רצונו, ורשמתי שברצוני לדעת גם שמות. שמות האנשים שיתחילו. תוך יומיים אלהים דיבר לאטילה (בהונגרית), וכאן ארשום את תרגום הנבואה לעברית, כפי שהיא נאמרה לו:

המוזיקה והאנשים

הונג קונג, 10/12/2010 (שעה 14:12 זמן הונג קונג)

אז, הבה ונעשה שזה יהיה כך! אך, קמעה בדרך שונה! זו היא הדרך השונה קצת: זהו זה! אז הינך מברר - אז הינך מחפש! אתה אכן מחפש אנשים, אשר יהיו טובים (מתאימים) עבור הגורם. אשר הינו ראוי עבור זה, מה שאתה חושב בענין הגורם ובענין האדם! כלל וכלל לא! כלל וכלל לא!

ישנו הגורם. האם יש? מה אתה חושב - האם יש? אין! יש רק אנשים! ישנם רק אנשים מסביבך! התבונן בהם - בכולם! ישנו חלק גדול של אנשים סביבך. וכל אחד מהם - כל אחד מהם הינו טוב עבור משהו! כולם הינם טובים עבור משהו - כל אחד עבור הדבר בו הנני רוצה שיהיה בו טוב - עבור מה שאני רציתי! לכן, התבוננן היטב באנשים, אשר הינם סביבך! התבונן בהם היטב - בכולם! התבוננן היטב אפילו באלו אשר אינך מחבב (אוהב). אינך מחבב? איך זה יתכן? שאתה - אימך מחבב? כן - זה יכול להיות - זה יתכן! זה יכול להיות שאינך מחבב חלק מהם! הודה בכך לעצמך - הודה בכך לי! זה נכון - זו האמת! אני יודע שזו האמת! ושזו איננה אשמתך! זה איננו החטא שלך!

זה איננו החטא שלך!

אם הבנת את זה טוב מאד! אם אכן, אז תדע: עבור מה - עם מי - מה - כיצד - מדוע! התבונן באדם טוב מאד לפני שהינך הולך לחפש מישהו אחר!

אז, מה בענין המוזיקה כיצד זה צריך להיות? אז - שיהיה זה כך - מוזיקה צריכה להיות כך! קרא, ופשוט הזמן את כל אותם האוהבים מוזיקה! לא! אותם האוהבים - להאזין למוזיקה - בזמן הנכון - במקום הנכון! המאזינים צריכים להגיע ראשונה, ואז יהיו הנגנים גם! כך זה צריך להיות! הסתיים - לא עוד!

קיבלתי והתחלתי לפעול בהתאם, התחלתי להתבוננן באנשים, גם באותם אשר אינני מחבב ולראות אותם אחרת. השמחה התחילה להתבהר בי. התחלתי ליצור קשר עם האנשים...

מספיק להיום

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל The Warrior אלא אם צויין אחרת