00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

עמק החיות המוזרות

רעידת אדמה

חברים יקרים. תודה לכל מי שהגיבו באופן וענייני. כיוון שרבים בחרו גם בדרכים אחרות אני סוגרת את הרשומה לתגובות שכן איני רוצה להפוך את הבלוג לזירת התגוששות. זו אינה דרכי. אז שיהיה שבוע נפלא לכולם!

ביום חמישי בו הייתה התקיימה שביתת הבלוגרים (או שמא שביתת הבלוגרים התפוזיים, לא יודעת וזה ככל הנראה לא באמת חשוב) פרסמתי רשומה - השלב הבא. פרסום הרשומה בוצע מתוך זעם קשה וכואב על האופן בו בוצעה השביתה הזו. כפי שכבר יצא לי לכתוב ברשומה להיות ילדה, שפורסמה שוב ביום הרשומה יש לי שריטה אמיתית שאני חייבת לחוש שדברים שאני עושה הם תוצאה של בחירה שלי ושלי בלבד. לא כי אמרו לי לעשות, לא כי החלטתי לפעול ההפך ממי שאמר לי לא לפעול הפוך וכן הלאה. כתבתי שם שאני מצליחה להתפלנטר עם הנקודה הזו, והנה דוגמא חיה.

אז ראשית אני חשה חובה אמיתית להתנצל בפני אותו הבלוגר עליו דיברתי ברשומה הקודמת. כעסתי ואני עדיין כועסת (אף הרבה פחות) אבל ביום ההוא כתבתי מתוך קריזה. אני לא רוצה לחזור ולפרט כאן כחלק מתגובה שעיקרה התנצלות את כל הדברים ש"חיממו" אותי, רק אומר שאם הבקשה הייתה לשבות ותו לא, במיוחד אחרי שהדברים כבר פורסמו בפורום הבלוגיה מן הסתם הייתי שובתת אולי לא בכיף, כי כפי שאמרתי בתגובות לתגובות אצלי אז ראשית אני חשה חייבת לתפוז הרבה יותר ממה שהם חייבים לי ונוטה להאמין שהם עושים כמיטב יכולתם, ותקלות ברשתות מחשב הן (כמה שהבנתי בתחום אפסית) רע הכרחי, ובנוסף שיחק מזלי ולא נתקלתי בגלל בתקלות מ'וריות שהפריעו לי ורק מעט מאד בתקלות מינוריות שכל שעלו לי היה מספר דקות המתנה ותו לא, אבל הייתי שובתת כדי לפרגן לחברים וירטואליים אמנם ברובם אך שחברותם יקרה מאד לליבי. אך כאן היו עוד ועוד דברים שהרתיחו אותי עד שהגעתי שפרסמתי את הרשומה. אולי לא צריך להיות כך, אולי אם הייתי חושבת במועד על אפשרות של מסרים הייתי בוחרת בה, אך זו לא עלתה בדעתי עד אחרי שפרסמתי. בכל מקרה עכשיו ההתנצלות היא פומבית בכוונה. אם פרסמתי באופן פומבי מגיע לאותו הבלוגר היקר, המוכשר, החביב מאד - בתקווה שלא מחק אותי לגמרי - שגם ההתנצלות תהיה פומבית. הרשימו אותי מאד תגובותיו: ראשית אלי במסר (שהוא סיפר עליו בעצמו, אחרת כמובן לא הייתי חושפת) וגם אחר כך ברשומה כששמר על "ידיים נקיות" ולא לכלך אותן (כמוני) בבוץ.

כפי ששס"ד כתב לבלוגר שהריץ את השביתה הייתי כל השבוע באילת. לקחתי עמי לפ טופ. מעולם לא כתבתי בלפ טופ עד כה. המלון רצה תעריף מוגזם לגלישה מהחדר אז הלכתי עם המחשב לבית קפה. ראיתי את המסר שכתב לי ולבי נחמץ. ניסיתי שלוש פעמים לשלוח לו מסר אך בכל פעם כל המסך נמחק ולא הצלחתי. אמרתי שכשאגיע הביתה אתנצל גם ברשומה ואם יהיה צורך אז גם במסרים, אבל המחשב - נו-נו-נו לו, לא שיתף עמי פעולה. התלונן על טמפרטורה מוגזמת (מה הוא מתלונן? היה צריך לראות איך היה באילת כשגם בבוקר התרמומטרים דיווחו על 42 מעלות), אחר כך נילדים רצו אימא לידם ולא אימא על המחשב וכל העסק קצת נדחה.

בכל מקרה לאחראי על השביתה קבל נא את התנצלותי הכנה (ולא, דו פרצופית זה הדבר האחרון שאפשר לומר עלי, יקירי) על הרשומה שנכתבה בעדנא דריתחה - דבר שיכול לקרות לכולנו, אף שאתה הוכחת שלא על כולנו הוא ישפיע באותה צורה וכעת בושה אני ונכלמת, ובגינה התלוננתי על כל רעה חולה שאפשר למצוא בבלוגיה גם אם אינה קשורה לבלוג של הוגה ומפעיל השביתה אלא דנה בכלל הבלוגרים השובתים ולפיכך "הרעים" בעיני באותו הרגע. מקווה שתוןכל להאמין שהתפעלות שלי מרשומותיך לא הייתה מגיעה מתוך... קשה לי בכלל לחשוב על סיבה להתמדה שלי מעבר להנאה אמיתית מהן.

אז אני מאד נקווה שגדלות נפשו של אותו הבלוגר תאפשר לנו לשים את הפרשה העגומה הזו מאחורינו, ואם לא - אצטער כמובן אך אקבל עלי את הדין. זו אשמתי שהרשיתי לעצמי לפעול מתוך הכעס (למרות שבאמת השתדלתי - כשלתי, וזה ככל הנראה מה שקובע.

וליתר הבלוגרים - תודה רבה מאד למי שמכירים אותי ודיברו בזכותי, פחות תודה למי שלא מכירים אותי והרשו לעצמם לגנותיני וקצת מאוכזבת ממי שמכירים אותי ואני ראיתי כחבריי הוירטואליים שהפנו אלי את גבם. בחלק מהמקרים ממש הופעתי ונפגעתי. ייתכן שזה לטובה כי כך גרמו לי לחוש כפי שגרמתי אני לאותו הבלוגר, אך קשה לי לראות בזה משהו שהוא רק לטובה (אולי רק אם אני מנסה ליישם את מה שאמרו לגבי בנוגע לאותו בלוגר, ולהפעיל אותו לגביהם בנוגע אלי (כואב נורא לחשוב שהם אינם חברים אמיתיים...)).

הלואי שכל העניין יתגלה עם הזמן כלא יותר מסערה בכוס מים.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

64 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל גגג האחת אלא אם צויין אחרת