00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

הכל או כלום

והכל בגלל הסקס.... התזה (תכינו את עצמכם- זה ארוך אבל מעניין!)

"...והנחש היה ערום מכל חיות השדה אשר עשה יהוה אלוהים ויאמר אל האשה אף כי אמר אלוהים לא תאכלו מכל עץ הגן: ותאמר האשה אל הנחש מפרי עץ הגן נאכל: ומפרי העץ אשר בתוך הגן לא תאכלו ולא תגעו בו פן תמותון:ויאמר הנחש אל האשה לא מות תמותון: כי ידע אלוהים כי ביום אכלכם ממנו ונפקחו עינכם והייתם כאלוהים ידעי טוב ורע: ותרא האשה כי טוב העץ למאכל וכי תאווה הוא לעניים ונחמד העץ להשכיל ותיקח מפרי ותאכל ותתן גם לאישה עימה ויאכל:
ותפקחנה עניי שניהם וידעו כי עירומים הם ויתפרו עלה תאנה ויעש להם חגורות..."

פרק א` - "ספר הספרים" או מטפורה פשוטה.

פשוט גאוני!! יצירה אומנותית לשמה מלאה בהרמוניה ציורית יפייפיה בפשטותה ובתמימות כתיבתה, יצירה הבנויה מצבעים כל כך עדינים ושקטים של ירוק וכחול וורוד וסגול וצהוב מעורבבים יחד כמו קשת בענן, וכמו שאפשר לומר - פשוט גן עדן!!!!
אין בן אדם שאינו יכול לתאר בעיניו את התמונה היפייפיה של עץ הדעת השולח ענפיו כעץ מושלם, כאשר הנחש מתפתל עליו במן קומפוזיציה סיבובית הרמונית, וחווה העירומה מחזיקה בענף מצדו השני ופניה מראות על שלווה נצחית, וכאילו מרגישים דרך אותה תמונה את הרוח המשחקת בשערה, ולרגליה מתרווח לו אדם במן נוחות מוחלטת מהופנט ושקוע ביופי גן העדן האין סופי המשתרע לכל עבר.... פשוט רומנטי!!

והאמנם?!

האמנם מיכלאנג`לו תיאר בציורו את האמת שבאותה הרמוניה, האם באמת אותו סופר הביא בפנינו תמונה יפה ותמימה של עץ הדעת המפורסם?!

פשוטו כמשמעו - לא!!
אין זו תמונה תמימה והרמונית, כלל וכלל!!
אין אותו אמן בא להראות לנו את סיפור גירושם של אדם וחווה כסיפור עלילה פשוט כפי שהוא נראה... כשם שאין ספר זה בו נכתבה אותה יצירה יפייפיה הינו סתם ספר מעשיות סטנדרטי שהכתוב בו בראייתו הפשוטה היינו המעשה שנעשה לפני אותם מיליוני שנים....
שכן, אין הספר אכן נכתב לפני עשרות מיליוני שנים כשם שלא היה איש על פני האדמה לפני כל כך הרבה שנים שיוכל לתעד את אשר קרה...
אז איך נסביר את העובדה שאנשים הלכו עיוור אחרי אותו ספר תמים למראה ונתנו לו סיפורי המשך ונתנו לו אלפי פירושים שונים וויכוחים ומלחמות ודם שנשפך בהמוניו במשך אותם מאות על מאות שבדורות עד עצם ימנו אנו!!!
שכן אכן... אין זהו סתם ספר ואין רשומות בו עלילות סרק, אלא אכן מצויות בו כל אותם תשובות לייקום הגדול הזה, ונמצאת בה התשובה לשאלה הגדולה ביותר : מהו עצם קייומנו - אותה תשובה למי הוא אותו מין אנושי מסתורי - מה שלנו הוא חידה!!!

אז בני אנוש יקרים, אל תדאגו - אותה פנטיות הקיימת לנו ברדיפה אחרי הספר המיסתורי הזה אינה בלתי מציאותית - והתשובות אכן קיימות שם, רק שדרך הבנתנו קצת משובשת או יותר נכון, ששיבשו לנו אותה - איננו יודעים לקרא את הנמצא בין השורות שבעצם נמצאות לנו מתחת לאפנו!!
אין צורך בעודף פירושים ולחתור עמוק עמוק לשם הבנתו... התשובה אכן נמצאת שם, רק בדרך טיפה אחרת, בדרך ציורית - כיצירה מטאפורית אחת גדולה!!!

את התשובה לדרך הפירוש אפשר להבין ע"י היסטוריה פשוטה:

אכן אותו סופר היה גאון... היה בידיו כל התשובות האמתיות להתנהגות המין האנושי, אותם תשובות לחיפוש אחרי האושר והשלווה, התשובות לחיים אמיתיים ונכונים, אך כשם שנוסטרדמוס רשם את נבאותיו בדרך שירה , בגלל אותה תקופה בה חי שקוסם ומגלה עתידות היה נחשב למכשף רשע, עובד שטן והיה נשרף על המוקד... ואנו היום נאלצים לנתח את נבואותיו, כך אולי אותו סופר "ספר הספרים" שרשם את סיפורו אולי לא כדרך השירה אלא אולי כדרך ציור... כדרך המטאפורה כיוון שאותם בני תקופתו לא יכלו בתודעתם לקבל אמת שכזאת, לנפץ את אשלייתם, לשלול את דרך חייהם, את הנורמות ואת הדרך שבה החברה של אותו הזמן שהייתה רבוייה בשטי וערב של אמונות טפלות ואלילים....
אין הם היו היו מסוגלים לעקל את אותה אמת אמיתית על מי הם, על קצה יכולתם וקצה מגבלותיהם ולשלול מהם את דרכם העכשווית.... ועד היום אני חושבת שמעטים הם האנשים היכולים להגיע לרמת תודעה כזאת שהם יוכלו באמת להשלים עם אותה אמת נסתרת שאותו סופר עילאי הצליח להבין ורצה לומר לנו אותה באיזה שהיא דרך, כיוון שהיה חייב לפרוק אותה החוצה מתוכו...
ללמד ולהדריך בדרך שלא תהווה כהלם, כשוק וטראומה לאותו מין אנושי - בלומר לו מי הוא באמת, ואיפה הוא טועה ואיפה הוא צודק - מה היא בעצם אולי הדרך הנכונה!
ואכן אין צורה יותר יפה ועדינה בלומר זאת בדרך ציורית והרמונית!!!
אך הבעיה שהוא רשם זאת בצורה יותר מידי מטאפורית שהיא הינה קשה מידי לפרוש שכן אלפי שנים עבר והתפיסה של המוח האנושי השתנת, השפה והנורמות, לכן אני גם מאמינה שככל שיעברו השנים כך יהיה לנו יותר ויותר קשה לפרש את אמת זאת הנמצאת בספר זה ובעיקר שכבר סרבלנו אותו כל כך והפכנו את השטי והערב לקשר אחד גדול!

ספר זה לדעתי רשום פשוט בשפה של אב המנסה להסביר וללמד את ילדו הפעוט את הדברים בחיים בצורה ציורית וילדותית כשם שילדים אכן מביניםאת הדברים ע"י סיפורי אגדות.... ובצורה מוחצנת כשם שמסבירים לילד פעוט איך באים תינוקות לעולם!!

פרק ב` - אדם, חווה ו"תאוות בשרים".

אז מהו בעצם אותו סיפור גן העדן הנודע...מהי ההתשובה המסתתרת מאחורי אותה תמונה ציורית, הרמונית ותמימה...
מהי אותה אמת שאנשים אינם מסוגלים לקבל...

אז ככה, באותה תקופה שנכתבה אותה יצירה, אין הסופר אכן יכל לדבר על כך בגלוי כיוון שאותה יצירה עוסקת במשהו שהיה נחשב כלא מוסרי, הדיבור על כך היה אסור ועוד יותר אסור היה תאור הדברים לפרטיו... אז אותו סופר חכם רשם את אותו תיאור "לא מוסרי" בצורה מטאפורית נעימה לקריאה, ציבעונית ופשוטה לאותם אנשים שחיו באותה תקופה - ואולי אף גם לאותם אנשים בני ימנו נבהלים מן אותה הפתיחות - אם הכתוב היה רשום בצורה ישירה, בפנים, ישר ולעניין!!
אז על מה מדברת בעצם אותה יצירה "תמימה" זו - אכן כן, ניחשתם נכון.... על הדבר הכי לא תמים שיש, על יצרנו הגדול ביותר, על התאווה הגדולה כל - על סקס!!!
לא על נתינת אהבים, לא על יחסים עדינים ולא על רומן על אמת.... זהו פשוט תיאור של אותו ייצר אנושי, אותה תאוות בשרים תמימה...
זהו סיפור אירוטי לחלוטין...!!!

ואיך הגעתי לזה אתם שואלים?!?!
... איכן אכן מסתתרת הארוטיקה, ואיפה מסתתר ה..ה..אה! ס-ק-ס?!

קודם כל השם עצמו "עץ הדעת" כבר מרמז על קיום יחסים אינטימיים - "וידעת את אישתך"! שזהו הוא בעצם הכותרת של הסיפור, זהו נושא הסיפור שכל העלילה מתרחשת סביבו - עץ הדעת הוא המרכז והוא האסור!!! העמוד שידרה!
אדם וחווה הינם עירומים ומתי שהוא חייב להווצר אצלם התסיסה של היצר - המשיכה!! יכול להיות שהיו הם עדיין ילדים שכל שעיניין אותם היה לשחק בגן היפה והגדול, כמו ילדים בקיבוץ שעד גיל מאוחר הבנים והבנות נמצאים אלה בחברת אלה עירומים, משחקים, ואינם מבינים כלל את המשמעות משיכה, משמעות הגוף האנושי, משמעות ההבדל בין המינים - הם הורגלו לעירום וראו בו דבר רגיל ונורמלי לעירום - עד הגיל בו ההורמון המיני מתחיל לקבל משמעות - היצר האנושי.
אותה תקופת התבגרות שבו בדרך טיבעית מתחילה להתבסס התודעה הגופנית, ואז אין הם כבר מתקלחים יחד או מתפשטים אחד ליד השני ומגיעים למצב עירום כל שהוא אחד עם השני... ובקיצור תהליך של התבגרות סטנדרטי לגמרי.
אז בואו ניקח בחשבון שאולי זה היה גילם של אדם וחווה , גיבורי הסיפור... בדיוק אותו גיל שהוא חצץ בין ילדות להתבגרות - הרי בתכלס` אף אחד לא בדיוק ציין בני כמה היו... וידוע שבזמנים קדומים היו מחתנים בגילאים צעירים מאוד, עד כדי אבסורדיות.
ואז נשאלת השאלה, מי הוא הנחש בכל הסיפור?! - אולי זהו אותו חלק במוח הנשי, אותו סיפור קליאופטרה הישן, אותו ייצר תחמני, מניפולטיבי, "נחשי" מיני וטיבעי באישה שרצת לגלות את משמעות קיומה, את עירומה המתפתח, את ההרגשה המוזרה, את העירום המתפתח... כן היא זו הראשונה שחשקה במגע האינטימי, היא זו שהביאה את אדם לחשוק בכך - לאכול מן התפוח!!ע"י עירומה המשתנה... האגן המתפתח... שדייה ההולכים ומתעגלים... ישבנה המתבלט...
להבין את אותו חשק מיני שהחל משתולל, את שבר התמימות, שבר הילדות שהיה קיים לפני ועכשיו מתחיל לקבל צרכים....

אכילת התפוח מסמלת אצל חווה את אותו רצון מיני שהתעורר לחיים, והרצון ההרפתקני הסקרן והמניפולטיבי הוא אותו נחש הנמצא בה....
ואז חווה מבינה שאצל אדם, בגלל תמימותו והתבגרותו המאוחרת יותר, שאין הוא מרגיש יצר זה עדיין, אין בו עדיין חשק מיני והוא מצידו להמשיך ולשחק "במגרש המשחקים" (כמו שאומרים, אפילו בתקופתנו, שנשים מתבגרות מהר יותר).
אך אצל חווה הפיתוי, הרצון למגע, לחוות אורגזמה, להתפרק.... היה כבר חזק מידי, ולכן בעקבות הנחש הקיים בתת מודע שלה - היא החליטה לשבור לאדם את תמימותו ולגלות לו את היצר הנחבא הזה והחדש הזה שהתעורר אצלה, ונתנה לו לטעום מן "הפרי האסור"... לאכול מן "התפוח", לפקוח את עיניו מן התמימות.... ובעצם לטעום מן המגע האינטימי המתקתק והאסור..

כן, מתקתק ואסור - כמו שהיום בין שני מתבגרים צעירים, בין ילדים, יש הרגשה של מעשה אסור, של משהו סודי שאסור לגלות, שלא מדברים עליו רק ברמיזות בין חברים, מן פחד לפתוח נושא שאין לדבר עליו בגלוי ולווא דווקא מתוך ביישנות מסויימת אלא מתוך הבנה שזה מותר רק למבוגרים.
ולכן אצל אותם מתבגרים בתחילת נצינהם המיניים, כאשר נוצר מגע אינטימי ראשוני ישנה מן סודיות, ישנה הרגשה של עשיית מעשה אסור המלווה בגאווה פנימית שטנית שכאזאת - האסור שמותר לעשות!!!
כשם שהרגישו אדם וחווה עם אכילתם מן "הפרי האסור", מן המגע האינטימי הראשון... מהסקס הראשון!!!

פרק ג` - הקמסוטרה ההרסנית.

ואכן לאחר אותו "אכילת תפוח" , רשום שידעו הם להבדיל בין טוב לרע וכיסו את אברייהם האינטימיים!
הם הבינו, אכן כן, הם הבינו מה זה טוב ורע...
ההבדלה בין טוב לרע מדברת על איבוד תמימות - על התבגרות, ומעשה אינטימי ראשון מסמל איבוד תמימות...

ת-מ-י-מ-ו-ת = אי הבחנה בין טוב ורע!!

ואז נשאלת השאלה, למה אלוהים לא רצה בכך, למה אלוהים ניסה למנוע את התפתחות אותו יצר מיני , את החופש לרצון לסקס, את אותו דבר כל כך טיבעי? מה רע בו?
אז תחשבו שמדובר בבני האדם הראשונים עלי אדמות, שהמחנך שלהם הוא אותו "אלוהים", האם ידע מה יצר מיני בלי ריסון יכול לחולל כאשר יבינו אדם וחווה, הילדים, שאותו "פרי" הוא בעצם אחד הדברים הטובים אם לא הטוב ביותר הנמצא "בגן עדן" - ושאולי זהו בעצם "גן העדן", וש"עץ הדעת" הוא מרכזו?
אז כמו שהאמונה הבודהיסטית אומרת שאחת הטנטרות המביאות להארה אלוהית, הנה טנטרת "הקמסוטרה", טנטרת הסקס, אותה אורגזמה אלוהית!
האם הבין אותו "אלוהים" שזה עלול ליצור אצלם תשוקות לסם האלוהות, ושכן, רק בני אנוש הם, שאם לא ינתנו חוקים תודעתיים סביבם, זה עלול להיות הרסני?!!!
לכן אוליאולי ניסה למנוע אותו? יכול להיות שבעצם ביים אותו "אלוהים" את אותה אסיטואציית גן העדן ושם שם במטרה את "עץ הדעת", את התשוקה, מלכתחילה כדי ליצור אצל בני המין האנושי המתפתח מן טראומה, כדי להטביע חותם לאורך כל הדורות שאין לתת עודף חופש לייצר זה, מן "תרופה לפני המכה"... שזהו ייצר שיש לרסנו, שיראה כאסור, אך בדרך מסויימת גם כמותר - הרי זהי הדרך היחידה בה אנו יכולים להתרבות, ועובדה שלאורך ההיסטוריה סקס היה לשם מטרה אחת בלבד - ילודה (...ורק אחרי החתונה.. )
אז , אם ידוע לנו שאלוהים הרי רצה צאצאים לרוב אז למה לנסות לרסן...?
אין אני צריכה להסביר מה היה קורה אם הסיפור הזה היה חסר גבולות ו"חוקים".. שכן אותה תשוקה יכלה גם להביא למעשי סדום,ילודה לא רצוייה,ניצול אונס ואפילו רצח!!!
אנו רואים זאת יום יום בתיקשורת, בכל מיני סיפורים...
עולם הסקס מגיע בצורות היפות ביותר ועד למעשים הזוועתיים ביותר, משירים ואומנות - עד לפסיכוטיה וסטיות, אז תחשבו מה היה קורה עם לא היה "אלוהים" מכניס לתודעתו של האדם שאותו יצר מיני היינו איפה שהוא קצת אסור, קצת סודי ואינטימי... בדלתיים סגורות ו"אסורות"....
אולי אותם מעשים היו יוצאים מגדר שליטה והיו מוכפלים באלפים ולא היה לכך שום מעצור.... אנרכיה מוחלטת של טוב ברע מעורבבים יחד, מה שהיה הורס בעצם את כל המטרה שמלכתחילה ניסה "אלוהים" או - אותו סופר גאון לעשות בעולם - סדר!!!
ולכן אותו אלוהים/סופר "הרואה הכל" וה"נמצא בכל מקום", שידע את המתרחש בגן עדן וידע מראש את היכול לקראת מאותו ייצר מדהים, וידע שלא יוכל להעלימו, כי בני אדם מטיבעם חושקים בהנאה, וסקס הוא אחד ההנאות הגדולות ביותר...אז הוא נתן לאדם וחווה לממש את דרכם הטיבעית, ולאכול מן התפוח, להבדיל בין טוב לרע, ולאבד את התמימות ... ורק אז התערב וקבע... שחייבים לרסן..... חייבים לרסן את ה ס- ק- ס!!!

הסוף...
הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

4 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל lilupink1 אלא אם צויין אחרת