11
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

יוסי רגב

"מרמרה" – מר מעמדה של ישראל בעולם

בקיצור: המשט הגיע למטרתו. מעמד ישראל רע, רע, רע. מה אנו עושים בנידון? $$$ [1536]

      - 2,321 איש כבר קראו את המאמר הזה -

אל רשימת הנושאים שלי ( <- קליק על)

 

       מעמדה של ישראל בעולם הולך ומתערער. האם שמתם לב לכך? האם אתם מודעים למצב?

משט התמיכה בחמאס

       הצלחת משט התמיכה באוכלוסית רצועת עזה היא גדולה. הצלחת המשט, שבראשו הספינה הטורקית "מרמרה", שהוא למעשה משט תמיכה בחמאס, היא גדולה מאוד. הוא הגיע למטרתו – לגרום נזק תעמולתי לישראל. משתתפי המשט הצליחו להפוך את המשט ל"טבח" בחברי משלחת עזרה הומניטרית לעזה. כמעט כל מדינות העולם קנו את סיפור ה"טבח" הזה וגינו את ישראל.

       מאות אנשים הצטרפו למשט הזה. אלפי אנשים הצטרפו להפגנות תמיכה בעולם. מיליוני אנשים בעולם רואים כעת בטלביזיה את קטע החדשות, בו רואים חיילים ישראליים תוקפים, הורגים 9 "אזרחים בלתי מזוינים" ופוצעים עשרות מהם. הם יראו גם קטע בו יספרו תומכי החמאס, ביניהם אחד ישראלי, אחת ניצולת שואה וכמה חברי הפרלמנט האירופי, על מצבם הנורא של תושבי רצועת עזה ועל הרישעות של מדינת ישראל, המקיימת מצור על אזרחים שלווים, נשים וילדים, וממררת את חייהם. אף אחד לא יספר באותה ידיעה על כך שהחמאס הוא תנועה מוסלמית פונדמנטליסטית מרושעת, שאנשיה ירו אלפי קסאמים על אזרחים ישראלים, מיררו את חייהם של נשים וילדים וגרמו למותם של 14 ישראלים. תנועה שהשתלטה על רצועת עזה ע"י זריקת מתנגדיה מהקומה ה-15 לרחוב, או יריה בבירכיהם. תנועה שדוגלת בשחיטה של כל הישראלים ובהשלטת השריעה, על העולם כולו. השריעה, החוק המוסלמי (בפרשנות של החמאס והטליבאן), מדכא את הנשים, אוסר עליהן לצאת לעבודה, ומעניש את הנאנסות, ולא את הגברים האונסים אותן.

       עוד כמה אנשים בעולם ישתכנעו שישראל היא מדינה כובשת ומרושעת. עוד כמה אנשים בעולם יצטרפו לחרם על ישראל, על האוניברסיטאות שלה ועל תוצרתה. ניצחון גדול מאוד לחמאס.

ההחלטה נגד נשק גרעיני בישראל

       189 מדינות הצביעו פה אחד בעד הצעת החלטה הדורשת מישראל להתפרק מנשק גרעיני. גם ארה"ב הצביעה בעד הצעה חד-צדדית זו. לא אירן היא הבעייה בתחום הנשק הגרעיני – אלא ישראל! לא אירן היא התוקפנית, אלא ישראל! כך פה אחד, 189 מדינות.

       אם ישראל תודיע על הסתלקותה מנשק גרעיני, יש סכנה שתהיה מייד התקפה מתואמת של מדינות ערב עלינו ויש סיכוי לא קטן שאף אחד מאיתנו לא יישאר בחיים. אובמה לא יודע את זה? 189 מדינות אינן יודעות את זה? אבל הם יודעים שלהחלטה הזאת אין שום תוקף במציאות, ולכן הם יכולים להתרצות למצריים. המצרים נלחמים בנו בנושא הזה כבר שנים רבות, שכן הם יודעים שכמות הנשק, הטילים, הטנקים, המטוסים וספינות הקרב שבידי מדינות ערב כיום היא כזאת שהן יכולות לסכן מאוד את ביטחוננו, ורק האיום הגרעיני הוא שגורם למצריים לקיים עימנו שלום קר.

רוסיה מספקת נשק לסוריה

       סוריה כבר חמושה היטב, בנשק ובעשרות אלפי טילים שהושגו במימון איראני. אבל זה לא מספיק לסורים. ממשלת רוסיה חתמה על חוזה של אספקת נשק וטילים נגד מטוסים, שעלולים לשמש את סוריה במלחמה עם ישראל. סוריה מתכוננת למלחמה עם ישראל ורוסיה מחזקת אותה. מה איכפת לרוסים מאיתנו?

       אגב, לדעתי המפלה המלחמת לבנון השנייה היתה בחלקה גם היא מעשה ידי הרוסים. הם סיפקו לסורים, שהעבירו לחיזבאללה, את הטילים ששימשו את החיזבאללה כדי לפגוע בכל טנק ישראלי ובכל יחידת חי"ר ישראלי שהתקרבו למארבים שלהם.

       רוסיה הבטיחה לישראל שלא תספק את הנשק הזה לסוריה, ולא עמדה בדיבורה. גם בעניין הטילים ההם, רוסיה הבטיחה שהטילים לא יגיעו לידי החיזבאללה, וכשהבאנו להם הוכחות, הם העמידו פני משתאים.

חרם על ישראל באיטליה

       אירגונים פרו-פלשתיניים קראו לחרם על מוצרים ישראליים ועל מוצרי חברות אירופיות העושות עסקים עם ישראל. המדובר בתוצרת חקלאית משל אגרקסקו ("מיוצרת בשטחים הכבושים"), תרופות של חברת "טבע" ("חברה ישראלית המדכאת את העם הפלסטיני וטובחת בתושבי עזה" ובראשה עומד גנרל ישראלי), חברת לוריאל וחברת לוואצה. רשת קופ, אחת מרשתות הסופרמרקטים הגדולות באיטליה, שמספר הלקוחות שלה מגיע לשישה מיליון, נכנעה ללחץ של הארגונים הפרו פלסטיניים, והחלה להחרים את מוצרי אגרקסקו.

פרץ לביא: הדור הבא באמריקה נגדנו

       נשיא הטכניון, פרופ` פרץ לביא, חזר מכנס בבוסטון נירעש כולו. הוא ראה כי הדור הבא של המשכילים באוניברסיטאות יהיה אדיש לישראל, ואולי אפילו עוין. הערבים מנהלים נגדנו מסע מאורגן היטב של דלגיטימציה של מדינת ישראל ושל זכותה להתקיים. המסע הזה זוכה להצלחה רבה, גם בשל תמיכתם של פרופסורים רבים, וביניהם גם יהודים כמו נועם חומסקי ונורמן פינקלשטיין וגם של ישראלים רבים כמו ניב גורדון. מתנגדי ישראל משמיעים את דבריהם באולמות ההרצאות ומחוץ להם, ואת תומכי ישראל הם מפלים ומדכאים. סטודנט אמריקאי ממוצע חשוף להרבה מאוד תעמולה נגד ישראל, רוצחת הילדים, וכמעט לא ניפגש עם תעמולה ישראלית.

שריפת המסגדים

       מתנחלים קיצוניים שרפו שני מיסגדים, הרסו בתים וחלקות חקלאיות של ערבים ביו"ש. הם לא מבינים כי מעשיהם מהווים עזרה גדולה לחמאס, וליתר שונאי ישראל, בתעמולה שלהם למען חיסולה של מדינת ישראל.

סין תומכת באיראן

       סין עומדת לתת לאיראן הלוואה של מיליארד יורו, למימון מיזמים בטהרן. סין מקבלת את הנפט שלה מאיראן ולכן היא מתנגדת לעיצומים על איראן בנושא הנשק הגרעיני. רוסיה כבר השתכנעה שיש צורך לפעול כנגד התחמשותה הגרעינית של איראן, אבל סין, אחת מחמש המעצמות בעלות זכות ווטו במועצת הביטחון, היא המגן העיקרי של איראן מפני העיצומים שאובמה מנסה לדחוף קדימה.

אלויס קוסטלו מצטרף לחרם

       הזמר אלויס קוסטלו, שהיה אמור להופיע בישראל, וכבר נמכרו אלפי כרטיסים להופעותיו, במחירים של יותר מ-500 שקל הכרטיס, הודיע שהוא מבטל את הופעותיו בישראל, מחמת "המצבים הכוללים הפחדה והשפלה, או דברים גרועים בהרבה, המופעלים על אזרחים פלסתינים בשם הביטחון הלאומי, ונראה כאילו לא נלקח בחשבון סיבלם של החפים מפשע". הזמר ידע (או לא ידע ואינו יודע גם היום) מה המצב בעזה וביו"ש כשהודיע שהוא יבוא להופעות בישראל. הוא היה תחת לחץ של אויבי ישראל, והוא ניכנע לו.

       הפאטנט של החיזבאללה עובד יפה, ועוד מכה לישראל.

הנייה בעד מדינה פלשתינאית בגבולות 1967

       איסמעיל הנייה, ראש ממשלת החמאס ברצועת עזה, הצהיר כי החמאס יסכים ל"מדינה פלשתינאית בגבולות 67`. אם ישראל תכיר בזכויותינו כעם, נהיה מוכנים להודנה לזמן ממושך". זוהי הצהרה למטרות תעמולה בלבד. הצהרה כזאת בתקופה שבה החמאס היה המימשל הניבחר בכל השטחים, גם בעזה וגם ביו"ש, הצהרה כזאת אז היתה יכולה להיות משמעותית. אבל הצהרה כזאת לא ניתנה אז. החמאס עמד אז על כך שאינו מכיר במדינת ישראל ולעולם לא ינהל עימה מו"מ. ההצהרה היום הינה רק אקט תעמולתי, ולא שינוי מדיניות מצד החמאס.

אנו עושים שטויות

       ישראל נמצאת תחת מיתקפת תעמולה, בעולם כולו. אני קורא למיתקפה הזאת בשם "מלחמת עולם כנגד ישראל", מלחמה המתנהלת על גבי מסכי הטלביזיה בעולם כולו. במלחמה הזאת זוכים הערבים, ובעיקר החמאס, לניצחון אחרי ניצחון. ההחלטה לשים מצור על רצועת עזה היתה מעשה איוולת. היא היתה מבוססת על ההנחה שאם לאזרחים ברצועת עזה יהיה רע, ולא יהיה להם מה לאכול, יהווה הדבר לחץ על החמאס. מה שאהוד ברק לא הבין, ואינו מבין גם היום, כי ככל שרע יותר ברצועה, הדבר משרת יותר את החמאס, שמראה לעולם כמה רע לפלשתינאים המסכנים שישראל מתנכלת להם. אילולא המצור לא היה בא לעולם כל משט התמיכה הנוכחי, שאורגן ע"י אירגון טורקי, בתמיכה של ממשלת טורקיה. טורקיה הפכה עוינת לישראל מאז "מיבצע עופרת יצוקה", אותו ניצל החמאס כדי להראות לעולם את הנזק שצה"ל גרם, נזק שניגרם במודע ע"י החמאס, שהשתמש באזרחים כמגן אנושי, לרוב בהסכמתם הפעילה.

       אם היינו ממשיכים את "מיבצע עופרת יצוקה" עד סופו, עד מיטוטו של החמאס כגורם שילטוני ברצועה, היה מצבנו היום טוב בהרבה. כל דו"ח גולדסטון לא היה בא לעולם, וכל הנזק העצום שניגרם לישראל כתוצאה מן הדו"ח השיקרי הזה, וכתוצאה מכך שישראל סירבה להקים ועדת חקירה לבירור ההאשמות השיקריות שבדו"ח, ולכן הן התקבלו בעולם כאמת. אפילו יהודים רבים בעולם קיבלו את השקרים של גולדסטון כאמת.

       השארתו של החמאס כגורם השולט ברצועת עזה, והצלחת תומכיו להביא ל"טבח" במשתתפי המשט, גורמת לכך שהחמאס הפך לנושא הדגל של "לוחמי החופש" הנאבקים בכיבוש הישראלי. החמאס, ולא אש"ף, זוכה עכשו לתמיכה מצד כל "האנשים הטובים" בכל העולם.

       אנו מדברים על תהליך השלום, אבל לכל ברור שתהליך זה לא יוכל להניב תוצאות. הוא לא יוכל להביא אפילו הסכם מדף, שייכנס לתוקף ביום שבו ישתלט אש"ף חזרה על רצועת עזה, משום ששני הצדדים לא יוכלו להסכים על ויתורים כואבים, אלא רק כאשר הם ידעו כי הם יביאו להקמת מדינה פלשתינאית, שמצהירה על נכונותה לחיות בשלום עם מדינת ישראל. כל עוד שולט החמאס בעזה לא יכון שלום, וישראל תיחשב כאחראית לכך. תוסיפו לכך את הצהרותיו של ביבי כי "ירושלים לא תחולק", מה שייתן לאבו מאזן תירוץ טוב לא להגיע לשום הסכם, שיעמיד אותם במצב שיואשמו ע"י החמאס בכניעה לישראל.

עוד

       איך ניתן להילחם בתעמולה הערבית תוכלו לקרוא בכתובת:

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=824692

       על תפקידם של הטילים הרוסיים במלחמת לבנון השנייה תוכלו לקרוא בכתובת:

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1185181

       על החרם על מוצרים ישראליים באיטליה תוכלו לקרוא בכתובת:

http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/111/380.html

       על הנזק שדו"ח גולדסטון גרם לנו תוכלו לקרוא בכתובת:

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1574468

 

     האם אני צודק? אל תסכימו אתי.

       מה אתם חושבים? מה אתם מרגישים?

יוסף רגב

-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-

   המונה היומי: עד היום היו 271,577 כניסות לבלוג שלי, וזאת מאז שהתחלתי ב-22.2.2006

 

   אם בהמשך הקטע (הפוסט) הזה יש תגובות, קראו גם אותן. כשאנשים מתווכחים אתי, עולות נקודות חשובות, שלא נכנסו למסמך המקורי שכתבתי.

   אם הדברים שכתבתי פה מעוררים אצלכם מחשבות, והרי לשם כך אני כותב אותם, אנא, הגיבו לדברי בבלוג עצמו, ע"י קליק על "הוספת תגובה", כדי שאדע שקראתם וחשבתם עליהם. אין צורך להיות בלוגר רשום. אין חובה לתת כתובת דוא"ל. כל אחד יכול להגיב.

       את רשימת הנושאים בבלוג שלי וגם את הוראות השימוש, ניתן לראות בכתובת:

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=897416

 

                                       דרגו אותי באינדקס הבלוגים

                                         עשו קליק כאן

 

תגיות: אקטואליה, פוליטיקה, פלשתינאים, חמאס, חיזבאללה, טורקיה, מצרים, מלחמת עולם נגד ישראל, עופרת יצוקה, לבנון, ברק אהוד, ביבי, אבו מאזן, חשיבה עקומה, ה`דובר שטויות`

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

259 תגובות

סטטיסטיקה
מספר כניסות לבלוג מה - 02/2006
989,763
תגיות
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל יוסי רגב אלא אם צויין אחרת