5757
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

בלוג הבית

תחרות יום השנה לאהבה

24/02/2010

אהבה היא תעלומה. אחד הרגשות המורכבים, ההפכפכים והמסתוריים שאנחנו מכירים. אנשים עושים דברים מטורפים לחלוטין בגלל האהבה ועבור האנשים שהם אוהבים.
לאהבה, כמו לכל דבר, יש התחלה וסוף. כל אחד מהם יכול להיות דרמטי, להישאר חקוק בזכרוננו לשנים ארוכות ולהשפיע על המשך חיינו.
בפברואר 2007 ערכנו את תחרות סיפורי האהבה הראשונה בבלוגיה, והלבבות התעופפו באוויר. גם לסופים התייחסנו כאשר שנה לאחר מכן הקדשנו תחרות לסיפורי הפרידה שלכם.

אבל מה קורה באמצע? בין ההתחלה לסוף? איפה האהבה שלנו ביומיום?

ה- 14 בפברואר ידוע גם כ- Valentine's Day– יום האוהבים.
"רגע, חשבנו שט"ו באב הוא חג האוהבים, מה אתה מבלבל את המוח?".
נכון, שניהם חגים לאוהבים – אחד לאוהבי חורף ואחד לאוהבי קיץ. ואני אומר – כל המרבה באהבה הרי זה משובח.

לכן הפעם אנחנו מזמינים אתכם לכתוב על יום השנה שלכם. התאריך הפרטי שלכם אותו אתם חוגגים עם בני או בנות זוגכם מדי שנה, ומציין אבן דרך באהבה שלכם.
הוא יכול להיות הפגישה הראשונה, הצעת הנישואין, הפעם הראשונה שבישלתם ארוחה רומנטית לבת/ן הזוג או כל מאורע מכונן אחר בחיי האהבה שלכם. אתם יכולים לספר לנו על היום המקורי שאותו אתם מציינים, או על פעם אחת מיוחדת שחגגתם אותו באופן יוצא דופן.


איך משתתפים?
כתבו רשומה חדשה ונהדרת בבלוג, המספרת על חגיגות יום השנה שלכם. בתחרות ניתן דגש מיוחד על כך שהרשומות צריכות להיות כתובות ומנוסחות היטב.
צרפו לרשומה את התגית "תחרות יום השנה".
ניתן לצרף רשומות לתחרות עד ליום 2.3.10 בשעה 12:00.
מבין הרשומות המשתתפות, יבחרו נציגי תפוז את עשר הרשומות הטובות ביותר, והן יעמדו להצבעת הגולשים בסקר שיפורסם כאן בבלוג הבית. הזוכים בפרסים יקבעו באמצעות שקלול שווה של הצבעת הגולשים ושל דירוג נציגי תפוז.
שימו לב! קריאת תקנון התחרות הכרחית. פרסום הרשומה וצירוף התגית "תחרות יום השנה" תהווה אישור הצטרפות לתחרות והסכמה לתקנון.


הסיפורים הטובים, המעניינים והמרגשים ביותר יזכו כמובן את כותביהם בפרסים:
הזוכה במקום הראשון יקבל סוף שבוע זוגי (כולל ארוחת בוקר) בסוויטה זוגית מתנת "אחוזה גלילית".

הזוכה במקום השני בתחרות יקבל שובר מתנה לארוחה זוגית במסעדת "לילית".
הזוכה במקום השלישי בתחרות יקבל שובר הזמנה זוגית לארוחת ערב ב"מקום בלב".

 

ובינתיים, בפורומים...
בירה Leffe מגיעה לחגיגה של רומנטיקה בפורומים של תפוז.
לאורך חודש פברואר (החל מה - 01 ועד ה-21) מתקיימת תחרות נודדת ב-5 פורומים תפוזיים באשכול אהבה ורומנטיקה, כאשר בכל שבוע תנדוד התחרות לפורום אחר.
במסגרת התחרות הזו אנחנו אתכם לספר, כתגובה להודעה זו על רגע אינטימי שקרה לכם בעבר או רגע אינטימי שהייתם מאחלים לעצמכם בעתיד. זה יכול להיות התאהבות ראשונה, סוד שסיפרתם למישהו קרוב, לחיצת יד משמעותית או מקרה מצחיק שמספיק מבט אחד בשביל שתבינו האחד את השנייה.
הפרק הרביעי של התחרות החל ויימשך עד יום שני ה- 15.2. לחצו כאן לפרטים נוספים והשתתפות, ואולי תזכו בארוחה רומנטית ומפנקת מתנת בירה Leffe!

       

תקנון תחרות יום השנה לאהבה

1. כללי:
1.1        תפוז אנשים בע"מ ("תפוז" "עורכת התחרות") מכריזה על הפעילות נושאת הפרסים "תחרות יום השנה לאהבה" ("התחרות" או "הפעילות"), שתתקיים באתר http://www.tapuz.co.il ("האתר").
1.2        הפעילות פתוחה לכל הגולשים באשר הם, למעט עובדי עורכת התחרות ובני משפחותיהם.
1.3        הפעילות תחל ביום ג` 9.2.10 בשעה 17:00 ותסתיים ביום א' 14.3.10 בשעה 10:00 ("תקופת התחרות" או "תקופת הפעילות").
1.4       בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין התקנון לבין כל פרסום אחר, מכל סוג ומין, יגברו הוראות תקנון זה והן אשר תקבענה. המודעות והפרסומים השונים הם לנוחות המשתתפים בלבד.
1.5        בהשתתפות בתחרות מאשר המשתתף כי הוא מסכים לתקנון זה וכן לתקנון הכללי של אתר תפוז בכתובת http://www.tapuz.co.il/general/takanon.asp ("תקנון תפוז"), וכן פוטר את עורכת התחרות מכל טענה, דרישה או תביעה הקשורה, במישרין או בעקיפין, עם התחרות, בלא יוצא מהכלל.

2.         כללי התחרות:
2.1       מיום ג` 9.2.10 בשעה 17:00 - ועד יום ג'  2.3.10 בשעה 12:00, הגולשים יוזמנו לכתוב בבלוג שלהם בתפוז רשומה המתארת את סיפור "יום השנה" של חיי האהבה שלהם. יש לתייג את הרשומות באמצעות תגית "תחרות יום השנה".
המשתתף בתחרות מאשר בעצם ההשתתפות כי התוכן שהעלה לתחרות הנו פרי יצירה מקורית לחלוטין שלו, ולא מועתק, באופן מלא או חלקי, מכל חומר אחר, ושהוא בעל כל זכויות הקניין הרוחני המלאות בו, ושהסיפור אינו פוגע בזכויות צד שלישי כלשהו או מפר באופן אחר כל דין, לרבות (מבלי לגרוע) כל זכות קניין רוחני של צד שלישי; כל זאת מבלי לגרוע מהצהרות המשתתף על פי תקנון האתר
2.2       מבין הרשומות המשתתפות, תבחר עורכת התחרות את עשר הרשומות הטובות ביותר, והן יעמדו להצבעת הגולשים מיום א' 7.3.10 ועד יום א' 14.3.10 בשעה 10:00 באמצעות סקר שיפורסם בבלוג הבית של תפוז.
2.3       הזוכים בפרסים (כמפורט להלן) יקבעו באמצעות שקלול שווה של הצבעת הגולשים ושל דירוג שתקבע עורכת התחרות. כל גולש רשאי להצביע פעם אחת בלבד.
2.4       לאחר סיום ההצבעה תכריז עורכת התחרות על הזוכים.

3.         הפרסים:
3.1       הזוכה במקום הראשון בתחרות יקבל אירוח ב"אחוזה גלילית": סוף שבוע כולל ארוחת בוקר לזוג בסוויטה זוגית.
            הזוכה במקום השני בתחרות יקבל שובר מתנה לארוחה זוגית במסעדת "לילית".
            הזוכה במקום השלישי בתחרות יקבל שובר הזמנה זוגית לארוחת ערב ב"מקום בלב".
3.2       ההודעה על הזכייה תימסר לזוכה על פי שיקול דעתה של תפוז באחד (או יותר) מן האמצעים הבאים: דואר אלקטרוני או מסר אישי ("הודעת הזכיה"). בתוך שבוע ממועד שליחת הודעת הזכיה, על הגולש להשיב לתפוז באותו אמצעי מהם שמו המלא, כתובתו המדויקת לרבות מספר טלפון לבירורים, וכן כל פרט נוסף שיידרש.
3.3       זוכה אשר לא אותר על ידי תפוז תוך זמן סביר או לא השיב להודעת הזכיה כאמור, ייחשב כמוותר על זכייתו, יאבד את זכותו לקבלת פרס כלשהו ולא תהא לו כל טענה ו/או דרישה ו/אותביעה כנגד עורכת התחרות בגין אובדן הזכות כאמור.
3.4       הפרסים שיחולקו במסגרת הפעילות הינם אישיים ואינם ניתנים להסבה לאחר, להחלפה, לשינוי או להמרה בכסף ולא בשווה כסף ולא בכל פרס או מוצר אחר על ידי הזוכים. 
3.5       עורכת התחרות שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לגרוע, ולשנות את  הפרסים ולהציע פרס חלופי באותו ערך, על פי שיקול דעתה הבלעדי.
3.6       עורכת התחרות אינה אחראית לספק פרס נוסף או תחליף לו במידה שהפרס לא יגיע לאחר שיישלח בדואר ישראל.
3.7       מובהר כי מימוש הפרסים ייעשה ע"י הזוכים באופן ישיר ובתיאום מול ספק הפרס הרלוונטי. עורכת התחרות אינה אחראית לאיכות הפרס וטיבו ואינה אחראית לפעילותם התקינה של הגורמים המעניקים את הפרס ו/או המעורבים במימושו ו/או תוצאותיו. אשר על כן, עורכת התחרות לא תשא באחריות לשיבושים כלשהם כתוצאה מהפרס ומימושו על ידי הזוכה/ים ו/או לנזקים כלשהם, ישירים ו/או עקיפים, כלכליים, גופניים או אחרים, אשר ייגרמו לזוכים בגין מימוש הפרס. כל תלונה של הזוכה בנושאים כאמור לעיל, יש להפנות לספק הפרס הרלוונטי כמפורט בתקנון זה.

4.         פטור מאחריות:
4.1       המשתתף מצהיר בזאת, כי אין ולא תהיה לו ולכל הבאים בשמו או מטעמו, כל טענה ו/או  דרישה ו/או תביעה כלפי עורכת התחרות, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה, בין היתר, בכל הקשור והמתייחס לתחרות. המשתתף מצהיר בזאת, כי התחייבותו זו הנה בלתי חוזרת ובלתי ניתנת לביטול או לשינוי.
4.2       עורכת התחרות, מנהליה, עובדיה וכל מי מטעמה, אינם אחראים בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן.
4.3       מבלי לגרוע מכלליות האמור, מוצהר בזה במפורש כי השתתפות בתחרות הינה לצורכי שעשוע, כי עלולות ליפול טעויות בתחרות, וכי בכל מקרה ההשתתפות בתחרות לא תקים למשתתף כל עילה, טענה או תביעה הקשורה במישרין או בעקיפין עם התחרות, ניהולה, תוצאותיה ו/או כל הכרוך בה.

5.   תנאים נוספים:
5.1       עורכת התחרות רשאית להפסיק בכל עת, ולאלתר, מכל סיבה שהיא, לפי שיקול דעתן המוחלט והבלעדי, את התחרות, כולה או כל חלק ממנה, ו/או לשנות את תנאיה ו/או את מועדיה (לרבות כל מועד הנקוב בתקנון זה), בהודעה אשר תתפרסם באתר. מוסכם כי הודעה כאמור תשמש הודעה מספיקה והולמת והמשתתפים מוותרים על כל טענה בנוגע לסיום או שינוי תנאי הפעילות ו/או מועדיה כאמור. 
5.2       עורכת התחרות שומרת לעצמה את הזכות לעכב ו/או לבטל את מסירת הפרסים מכל סיבה שתמצא לנכון, אשר יש בה על פי דין, לעכב ו/או לבטל את מסירת הפרסים. 
5.3       עורכת התחרות רשאית לפסול מהשתתפות כל משתתף או להמנע ממסירה של פרס למשתתף שיש חשש שדורג או השתתף בתחרות תוך ביצוע מעשה של מרמה, זיוף, עבירה או בחוסר תוםלב, גם אם היה מדורג אף ללא אותו המעשה, וגם אם המעשה בוצע בקשר עם פעילות אחרת של תפוז. 

בהצלחה!

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

29 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל הנהלת הבלוגים אלא אם צויין אחרת