00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

המסך הגדול

פורסמה רשימת המועמדים לאוסקר

06/02/2010
פורסמה רשימת המועמדים לאוסקר:
 
השנה סרט ישראלי נוסף (עג`מי) מגיע לרשימת המועמדים הסופיים והוא יתחרה בעיקר בסרט הגרמני.
 
בקרוב התחזיות שלי לזכיות.
 
ולרשימה המלאה:
 
Best Motion Picture of the Year

Best Performance by an Actor in a Leading Role

Nominees:

Jeff Bridges for Crazy Heart (2009)

George Clooney for Up in the Air (2009/I)

Colin Firth for A Single Man (2009)

Morgan Freeman for Invictus (2009)

Jeremy Renner for The Hurt Locker (2008)

Best Performance by an Actress in a Leading Role

Nominees:

Sandra Bullock for The Blind Side (2009)

Helen Mirren for The Last Station (2009)

Carey Mulligan for An Education (2009)

Gabourey Sidibe for Precious: Based on the Novel Push by Sapphire (2009)

Meryl Streep for Julie & Julia (2009)

Best Performance by an Actor in a Supporting Role

Nominees:

Matt Damon for Invictus (2009)

Woody Harrelson for The Messenger (2009/I)

Christopher Plummer for The Last Station (2009)

Stanley Tucci for The Lovely Bones (2009)

Christoph Waltz for Inglourious Basterds (2009)

Best Performance by an Actress in a Supporting Role

Nominees:

Penélope Cruz for Nine (2009)

Vera Farmiga for Up in the Air (2009/I)

Maggie Gyllenhaal for Crazy Heart (2009)

Anna Kendrick for Up in the Air (2009/I)

Mo`Nique for Precious: Based on the Novel Push by Sapphire (2009)

Best Achievement in Directing

Nominees:

Kathryn Bigelow for The Hurt Locker (2008)

James Cameron for Avatar (2009)

Lee Daniels for Precious: Based on the Novel Push by Sapphire (2009)

Jason Reitman for Up in the Air (2009/I)

Quentin Tarantino for Inglourious Basterds (2009)

Best Writing, Screenplay Written Directly for the Screen

Nominees:

The Hurt Locker (2008): Mark Boal

Inglourious Basterds (2009): Quentin Tarantino

The Messenger (2009/I): Alessandro Camon, Oren Moverman

A Serious Man (2009): Joel Coen, Ethan Coen

Up (2009): Bob Peterson, Pete Docter, Thomas McCarthy

Best Writing, Screenplay Based on Material Previously Produced or Published

Nominees:

District 9 (2009): Neill Blomkamp, Terri Tatchell

An Education (2009): Nick Hornby

In the Loop (2009): Jesse Armstrong, Simon Blackwell, Armando Iannucci, Tony Roche

Precious: Based on the Novel Push by Sapphire (2009): Geoffrey Fletcher

Up in the Air (2009/I): Jason Reitman, Sheldon Turner

Best Achievement in Cinematography

Nominees:

Avatar (2009): Mauro Fiore

Das weisse Band - Eine deutsche Kindergeschichte (2009): Christian Berger

Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009): Bruno Delbonnel

The Hurt Locker (2008): Barry Ackroyd

Inglourious Basterds (2009): Robert Richardson

Best Achievement in Editing

Nominees:

Avatar (2009): Stephen E. Rivkin, John Refoua, James Cameron

District 9 (2009): Julian Clarke

The Hurt Locker (2008): Bob Murawski, Chris Innis

Inglourious Basterds (2009): Sally Menke

Precious: Based on the Novel Push by Sapphire (2009): Joe Klotz

Best Achievement in Art Direction

Nominees:

Avatar (2009): Rick Carter, Robert Stromberg, Kim Sinclair

The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009): David Warren, Anastasia Masaro, Caroline Smith

Nine (2009): John Myhre, Gordon Sim

Sherlock Holmes (2009): Sarah Greenwood, Katie Spencer

The Young Victoria (2009): Patrice Vermette, Maggie Gray

Best Achievement in Costume Design

Nominees:

Bright Star (2009): Janet Patterson

Coco avant Chanel (2009): Catherine Leterrier

The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009): Monique Prudhomme

Nine (2009): Colleen Atwood

The Young Victoria (2009): Sandy Powell

Best Achievement in Makeup

Nominees:

Il divo (2008): Aldo Signoretti, Vittorio Sodano

Star Trek (2009): Barney Burman, Mindy Hall, Joel Harlow

The Young Victoria (2009): John Henry Gordon, Jenny Shircore

Best Achievement in Music Written for Motion Pictures, Original Score

Nominees:

Avatar (2009): James Horner

Fantastic Mr. Fox (2009): Alexandre Desplat

The Hurt Locker (2008): Marco Beltrami, Buck Sanders

Sherlock Holmes (2009): Hans Zimmer

Up (2009): Michael Giacchino

Best Achievement in Music Written for Motion Pictures, Original Song

Nominees:

Crazy Heart (2009): T-Bone Burnett, Ryan Bingham("The Weary Kind")

Faubourg 36 (2008): Reinhardt Wagner, Frank Thomas("Loin de Paname")

Nine (2009): Maury Yeston("Take It All")

The Princess and the Frog (2009): Randy Newman("Almost There")

The Princess and the Frog (2009): Randy Newman("Down in New Orleans")

Best Achievement in Sound Mixing

Nominees:

Avatar (2009): Christopher Boyes, Gary Summers, Andy Nelson, Tony Johnson

The Hurt Locker (2008): Paul N.J. Ottosson, Ray Beckett

Inglourious Basterds (2009): Michael Minkler, Tony Lamberti, Mark Ulano

Star Trek (2009): Anna Behlmer, Andy Nelson, Peter J. Devlin

Transformers: Revenge of the Fallen (2009): Greg P. Russell, Gary Summers, Geoffrey Patterson

Best Achievement in Sound Editing

Nominees:

Avatar (2009): Christopher Boyes, Gwendolyn Yates Whittle

The Hurt Locker (2008): Paul N.J. Ottosson

Inglourious Basterds (2009): Wylie Stateman

Star Trek (2009): Mark P. Stoeckinger, Alan Rankin

Up (2009): Michael Silvers, Tom Myers

Best Achievement in Visual Effects

Nominees:

Avatar (2009): Joe Letteri, Stephen Rosenbaum, Richard Baneham, Andy Jones

District 9 (2009): Dan Kaufman, Peter Muyzers, Robert Habros, Matt Aitken

Star Trek (2009): Roger Guyett, Russell Earl, Paul Kavanagh, Burt Dalton

Best Animated Feature Film of the Year

Nominees:

Coraline (2009): Henry Selick

Fantastic Mr. Fox (2009): Wes Anderson

The Princess and the Frog (2009): John Musker, Ron Clements

The Secret of Kells (2009): Tomm Moore

Up (2009): Pete Docter

Best Foreign Language Film of the Year

Nominees:

Ajami (2009)(Israel)

Das weisse Band - Eine deutsche Kindergeschichte (2009)(Germany)

El secreto de sus ojos (2009)(Argentina)

Un prophète (2009)(France)

La teta asustada (2009)(Peru)

Best Documentary, Features

Nominees:

Burma VJ: Reporter i et lukket land (2008): Anders Østergaard, Lise Lense-Møller

The Cove (2009): Nominees to be determined

Food, Inc. (2008): Robert Kenner, Elise Pearlstein

The Most Dangerous Man in America: Daniel Ellsberg and the Pentagon Papers (2009): Judith Ehrlich, Rick Goldsmith

Which Way Home (2009): Rebecca Cammisa

Best Documentary, Short Subjects

Nominees:

China`s Unnatural Disaster: The Tears of Sichuan Province (2009) (TV): Jon Alpert, Matthew O`Neill

The Last Campaign of Governor Booth Gardner (2009): Daniel Junge, Henry Ansbacher

The Last Truck: Closing of a GM Plant (2009) (TV): Steven Bognar, Julia Reichert

Królik po berlinsku (2009): Bartosz Konopka, Anna Wydra

Music by Prudence (2010): Roger Ross Williams, Elinor Burkett

Best Short Film, Animated

Nominees:

French Roast (2008): Fabrice Joubert

Granny O`Grimm`s Sleeping Beauty (2008): Nicky Phelan, Darragh O`Connell

La dama y la muerte (2009): Javier Recio Gracia

Logorama (2009): Nicolas Schmerkin

Wallace and Gromit in `A Matter of Loaf and Death` (2008) (TV): Nick Park

Best Short Film, Live Action

Nominees:

The Door (2008): Juanita Wilson, James Flynn

Istället för abrakadabra (2008): Patrik Eklund, Mathias Fjällström

Kavi (2009): Gregg Helvey

Miracle Fish (2009): Luke Doolan, Drew Bailey

The New Tenants (2009): Joachim Back, Tivi Magnusson

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל ohadk אלא אם צויין אחרת