00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

ג´ינג´יסטאן זה כאן

קוד חופשי

מהלומה נוחתת עלי וכולי בעתה

אתמול ישבתי בתוך הספה שם חפרתי לי מחילת מסתור מפני הבטטות או כל צרה שלא תבוא. ישב הבטטה על הספה אכל סינבון אימתני ועשה לי גשם של פירורים ישר על השפם. אמרתי לו הלו אני במחילה להירגע עם הפירורים. אמר לי טוב שהזכרת לי אני מוכרח למכור את הספה וההוא קם ובידיו מספרים פושטים מדולרמה אומר לי ג`ינג`י מתוק אין מנוס מלגזור לך את המחילה. בוינה רק שמעתי את זה ליבי החתולי נפל אל תוך תהום נשייה אמרתי איך אתה עושה לי כדבר הזה חשבתי שאתה אוהב אותי, אמר לי זוז אל תעשה לי רגשי חייבים למכור והתחיל לגזור תשטח שישבתי עליו. אמרתי הלהרגני אתה רוצה אמר הרגיעון במטבח לא יכולתי לעמוד במהלומה הלכתי ישר לפוך לא יצאתי משם עד אור הבוקר.

ביום המחרת אני רואה בחור ובחורה לוקחים את השולחן בסלון רצתי לבטטה אמרתי מה אתה עיוור יש פורצים בבית. ההוא שכב במיטה קרא ספר "הזכות לעצלות" אמר לי מכרתי לזוג הזה את השולחן. בוינה שמעתי את זה השתנקתי אמרתי זו עמדת התצפית שלי על היונים! אמר לי אתה חתול גמיש תקפוץ כשיונה עוברת אמרתי גיחי אמר לי טוב אני בשיא של הספר תן לנשום. אחרי זה אני רואה שהזוג לוקח כסא אחר כסא רדפתי אחר הכסאות כמו משוגע הבחורה רואה אותי אומרת איזה חתול חמוד, הבחור שם בי מבט אומר כן רק מה נורא שמן בטח הוא טוחן ביג מקים לארוחת בוקר. בוינה העלבון היה צורב מידי מילא קורא לי שמן אבל ביג מקים? חתול צמחוטבעוני אנכי. הלכתי לפוך אבל וחפוי זנב.

סופשבוע הגיע אני בא לבטטה אומר לו יש לך פנאי אלי? אומר לי לא אני עסוק יש לי עוד פרק לגמור ב"הזכות לעצלות". אמרתי טוב אני מחכה. ההוא לא שת לדבריי קורא בשילהוב אומר לי זה ספר גאוני אתה חייב לקרוא. אמרתי אתה רומז שאני עצל כמוך תתבייש לך אין חתול חרוץ ממני. אמר לי טוב תרגיע. אחרי זה נרדם על הספר נעמדתי עליו אמרתי נראה לי שאגש ישר לעניין, אני מרגיש שמשהו קורה כאן ראיתי גם הזמנת לי תור לוטרינר הקקה תגיד לי מה קורה כאן.

הבטטה התיישב על המיטה וליבי נחת אפיים ארצה למה הוא מתיישב לעיתים נדירות אמר לי ג`ינג`י יקר יש לי משהו לשתף אותך. אמרתי שפוך לפני שאני מתמוטט מהתרגשות. אמר לי עוד חודשיים וקצת אני ואתה עולים על מטוס וטסים לישראל. אמרתי לו מה פתאום אני חתול קאנאטי עם אזרחות קאנאטית ויש לי תוכניות להקים מדינת חתולים בנונאווט יחד עם שאסי וצ`ופ גם אין שם סנאים וראקונים מה אני אעשה בלי סנאים וראקונים? ההוא קטע את דבריי אמר לי אני והבטטה השניה עשינו חושבים והחלטנו שהעתיד שלנו הולך להיות בארץ, אני יודע שנולדת כאן ואתה קשור למקום, אבל גם בארץ יכול להיות נחמד, אנשים שם חמים, יש אווירה של קיבוץ ונקנה לך שם פוך חדש, עבה במיוחד. אנחנו עדיין נחיה שם כמו כאן, משפחה קטנה ומלוכדת, לא נחסיר ממך דבר. אמרתי איך יכולתם ככה מאחורי גבי למה לא שאלתם את דעתי אמר לי מצטער אבל השיקולים שלנו קודמים לשלך, עם כל הכבוד אתה רק חתול. רק שמעתי את זה נכנסתי למצב של המימות טוטאלית אמרתי לו אתה ספישיסט ואתה יודע את זה דעתי צריכה להיות שקולה לדעתכם לא דרגה אחת פחות! אבל רק בגלל שצ`ופי משוש חיי שם אוותר לך אחרת היית מקבל שריטה בלחי באחריות.


 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

8 תגובות

קוד חופשי

"מה הם יודעים - כל המלומדים הללו, כל הפילוסופים הללו - על שכמותך? הם שכנעו את עצמם כי האדם, הנפשע שבכל המינים, הוא נזר הבריאה. כל היצורים האחרים נבראו רק כדי לספק לו מזון, עור, ולסבול ייסורים והשמדה. מבחינתם, כל בני האדם נאצים; עבור בעלי החיים כל יום הוא טרבלינקה."

(יצחק בשביס זינגר, "כותב המכתבים")

!Oh, stop it
ארכיון פוסטים
נקה
נשארים מעודכנים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
אולי עכשיו מעונן


© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל lovely cat my ass אלא אם צויין אחרת