00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

מדע אחר

תחרות הקב-ללה הגדו-ללה: איך לרמות את הפתי החדש שנולד בדקה שעברה

תחרות הקב-ללה הגדו-ללה מסתיימת באופן חגיגי עם הכרזת המנצח, וסקירה של שיטות העבודה של מרכזי הקב-ללה מסביב לעולם, כולל מכירת מים קדושים במחיר מופקע לחולי סרטן והסבר מעניין במיוחד על הסיבה לשואה (רמז, כולם חשבו שהקב-ללה היא שטות אחת גדו-ללה).
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 
אני שמח וגאה להכריז על סיום התחרות הראשונה של הבלוג: תחרות הקב-ללה הגדו-ללה. המתחרים נדרשו להגדיר בדיוק את אופיו, אישיותו ומראהו של בנימין. כל בנימין. צריך אנשים יוצאי דופן כדי לעמוד באתגר, ואכן נרשמו לתחרות ידוענים בתחום המדע הפופולרי כאמנון כרמל ורן לוי. כל השאר העדיפו שלא להזדהות בשמם המלא, אך התחזיות המפורטות שהציעו מעידות שיש להם עתיד טוב בקב-ללה.

לאחר הצבעה ארוכה ומתוחה, יש לי הכבוד להודיע כי המנצח בתחרות הקב-ללה הגדו-ללה הוא האיש הידוע בשם `מיכרו`, שכתב את התיאור המפורט והעמום ביותר של בנימין לדעת קוראי הבלוג. למי שלא זוכר:

"אדם מאד נוח המתעצבן רק כשמעצבנים אותו. גם נחישותו ראויה לציון כיוון שאינו נרתע משום דבר שאינו מרתיע אותו. הוא אוהב לחיות את החיים (בניגוד מוחלט לאלה שאוהבים לחיות דווקא ירקות או את המוות). הוא רגיש, אדיש ופטיש. יש לו נטייה להשתמש במילה "אני" בכל פעם שהוא מדבר על עצמו. כשהוא משקר – שפתיו נעות – וכך גם כאשר הוא דובר אמת. מעדיף להיות עשיר ובריא במקום עני וחולה. אינו אוהב שמשקרים לו וגם אינו אוהב להיתפס בשקר. מגלה העדפה מובהקת למזון טעים על פני מזון מגעיל. חושב שכמעט תמיד – כאשר מישהו בסביבתו קורא בשמו – הוא מתכוון אליו. הנ"ל אינו ביטוי של אגוצנטריות כיוון שכאשר מישהו בסביבתו קורא בשם שאינו שלו הוא יודע שלא מתכוונים אליו. יש מצבים שקריאה או התייחסות לאדם בשם תואר במקום בשם מפורש מעוררות בו ספק אם מתכוונים אליו או למישהו אחר. אם שם התואר הוא שלילי הוא לא יגיב ויחכה לראות איך הדברים מתפתחים. הסיכויים שיתחתן עם אישה ששמה פרציפלוחה ממש קלושים. סביר מאד שאילו נולד בסין הוא היה סיני."

 

מזל טוב לבבה מיכרו, הג`עמוס החדש של הבלוגיה!

מה יכול מיכרו לעשות עם התואר הנכסף? התשובה ברורה – עכשיו שמדונה בארץ, יכול הקב-לליסט החדש והנלהב שלנו ליהנות מחברתה המלבבת. ואם אי-פעם יימאס לו, הוא יוכל להצטרף לאחד ממרכזי הקבלה הפזורים בכל רחבי העולם, ולמכור מים קדושים לחולי סרטן.

הסיפור של מרכזי הקבלה מעניין בפני עצמו. לפי תכנית תחקיר של ה- BBC2, שעלתה לשידור לפני ארבע שנים, מרכז הקבלה הראשון הוקם על-ידי פיליפ ברג בישראל, סוכן לביטוח נסיעות בעברו, ועשיר מופלג בהווה. ארבעים מרכזי הקבלה של ברג שהוקמו מאז חורטים על דגלם את הרצון לסייע לאדם באשר הוא. אותו רצון הניע אותם למכור באנגליה את מי הקבלה המקודשים בקצת יותר מארבעה פאונד לבקבוק. לפי התכנית, אחד מהכתבים שהיה גם חולה סרטן התבקש לקנות עשרה ארגזים של מי הקבלה ב- 400 פאונד, ועוד 150 פאונד עבור מים `חזקים במיוחד`. בדיעבד, מסתבר שהמים מגיעים ממפעל בקבוקים רגיל לחלוטין בסמוך לאגם אונטריו שבקנדה. הבקבוקים מאותו מפעל נמכרים ללא תווית למגוון של שימושים אחרים. אני תוהה אם מי האגם הזה מרפאים סרטן, ומה ההשפעה שלהם על הלא-מאמינים.
למען ההגינות אני חייב לציין שהמרכז לקב-ללה הסביר שהמים עוברים תהליך טיהור מיוחד, במהלכו עושים קב-לליסטים מדיטציה מסביב למים ומזריקים לתוכם את האנרגיות שלהם. במידה והאנרגיות שלהם לא מספיקות, מעבירים הקב-לליסטים את המים תהליך הנקרא `טכנולוגיית רזוננס קוונטי`, ש- `בונה מחדש את המבנה האינטר-מולקולרי של המים`. אני מקווה שלא צריך לומר שאני נמצא במרכז המחקר בתחום הננו-טכנולוגיה כבר יותר משלוש שנים, ומעולם לא שמעתי על טכנולוגיה כזו. אולי אתם שמעתם?

אותו מרכז קב-ללה מציע גם את ספרי הזוהר הקב-לליסטיים בארמית למכירה, בכמה מאות פאונד לספר. ומה טוב, גם הם מסייעים לרפא סרטן. יש להודות שרוב תושבי העולם כיום אינם יודעים ארמית, ולפיכך גם אינם יכולים לעיין בספרים לפני השינה. הפתרון: מספיק להעביר את האצבעות על המילים כדי לזכות בהארה. זה נותן משמעות חדשה לפזמון "תן לאצבעות ללכת במקומך!" בזוהר הקדוש האצבעות לא יובילו אותך לדפי זהב, אלא לנצח של אהבה ומשמעות בחיים – והכל בלי לדעת אפילו על מה אתה מעביר את האצבעות!

ובכל זאת, באקט של נדיבות וטוב לב, מרכז הקבלה גייס כספים עבור קורבנות הטסונמי שהתחולל באותן השנים. לא כדי לרכוש מזון לילדים, חלילה. מה טעם במזון לגוף ולא לנפש? הכסף שימש כדי לרכוש ולשלוח את ספרי הזוהר לניצולי הטסונמי, כדי שיוכלו להעביר עליהם את אצבעותיהם ולזכות בהארה.

אחרון חביב, חייבים להעריך את הכנות של הקב-לליסטים מהמרכז. בדרך כלל כשמתרחש אסון, רוב האנשים נמנעים מלהגיד "אמרתי לך!" לקורבן. הקב-לליסטים של המרכז אינם טורחים להסתיר את דעותיהם בנושא. לפי התכנית של הבי-בי-סי, אחד מאנשי מרכז הקבלה הלונדוני הסביר לכתב במסווה את הסיבה האמיתית למותם של שישה מליוני יהודים בשואה. היטלר? ממש לא. הבעיה האמיתית היתה שהאור היה חסום אצלם. הם פשוט לא השתמשו בקבלה.

 

אז, בבה מיכרו היקר, ברוך הבא לרזי ולכספי הקב-ללה הגדו-ללה!

 

קישור לכתבות בנושא, כולל הכתבה המקורית מה- BBC:
 
http://news.bbc.co.uk/2/hi/4158287.stm

http://www.ft.com/cms/s/2/9d330896-65d2-11d9-8ff0-00000e2511c8.html

 


הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

17 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל רועי צזנה אלא אם צויין אחרת