00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אנחנו לא לבד

קוד חופשי

אנחנו לא לבד

 ספר רב-מכר (24,000 עותקים), רב תחומים, להכרת היהדות  לרכישה אונליין

 תמימות דעים בקרב המדענים - העולם שבו אנו חיים הוא יצירה מכוונת-תכליתית ולא תוצר של שרשרת מקרים ממוזלים
 לראשונה נמצאה הדרך לגשר בין הגשמי והרוחני באדם
 חיי האדם אינם מרוץ עכברים אכזרי הנשלט על ידי גורל עיוור, אלא מכוונים על ידי השגחה פרטית
 הקדמה מאת אילן בן דב
 חיוני עבור מי שמחפש משמעות לחייו 
 מקצת הנושאים הנידונים בספר: משמעות החיים, חכמת התורה, בריאה יש מאין, המפץ הגדול, הקבועים האוניברסליים, אבולוציה, הקודים שבתורה, לשון הקודש, נבואות שהתגשמו, בינה מלאכותית, מוות קליני, גיל העולם, מוסר, ערכים, מספר הכוכבים, קידוש החודש ועוד.
 פרופסורים ידועים תומכים  

                

היכן מופיע אסון מגדלי התאומים בתורה?

טוב, הבטחתי שאני אספר לכם היכן מופיע אסון מגדלי התאומים בתורה. אז אני מקיים.

האירוע הזה נחקר על ידי פרופסור ריפס, שהוא פרופסור למטמטיקה באוניברסיטה העברית בירושלים. במחקר הוא גילה שהמילה "התאומים" נמצאת בדילוג של (36) אותיות, שהוא דילוגה המינימלי בכל התורה, כשהיא מופיעה בסמיכות למילה "מגדלי" שמופיעה בדילוג של (71) אותיות, שהוא דילוגה המינימלי השני בספר במדבר. בנוסף, נמצאו באותה סביבה המילים "מתקפת" ו-"מטוס" שתיהן בדילוגיהן המינימליים השניים בספר דברים. ההסתברות שחושבה עבור  הופעתן של המילים בצורה הזו היתה 1:10,000,000. מדהים נכון?

כדי להזים את הטענה שהמילים שנבחרו היו לפי נוחיותו, כלומר שבחר אותן כדי להתאימן לתוצאות, בחר פרופסור ריפס רשימת מילים הקשורה לאותם ארועים מתוך העיתון "מעריב" של אותם ימים.

 

 המילים בקטע העיתון המסומנות באדום הן המילים המשמעותיות ביותר שקשורות לאירוע והן אכן נמצאו בסביבה אחת בטקסט המקראי.  המילים המסומנות בסגול: "הרוגים, "הריסות", "אבל" שהן פחות מרכזיות, נמצאו אף הן באותה טבלה, אולם כדי להקל על הקורא הצגנו אותם כאן בנפרד, כטבלה בפני עצמה. המילה "הרוגים" מופיע בדילוג של (25) אותיות שהוא המינימלי הראשון בכל ספר במדבר. המילה "הריסות" מופיע בדילוג של (13-) אותיות שהוא דילוגה המינימלי בכל התורה. המילה "אבל" מופיע בדילוג של (2-) אותיות, שהוא דילוגה המינימלי בכל התורה. כמו כן מופיעות באותה טבלה עוד מילים משמעותיות לאותו ארוע ובדילוגים מרשימים, אולם בשל העובדה שהן לא הופיעו בעיתון השארנו אותם לסוף: "זוועה", "הלם". 

 יש לציין שגם המילים המסומנות בירוק נמצאו בטבלה בפני עצמה, אלא שהן הופיעו בכתיב שונה (מלא או חסר) מזה שבו הופיעו בעתון, ולכן נמנענו מלהביא את הטבלה שבה הן מופיעות, ואף כי גם היא מרשימה ביותר.

רוב התגובות על הטבלה הראשונה שהבאתי "רצח רבין בתורה", היו עינייניות, אבל חלקן היו ממש לא מכובדות. אני לא מפחד מביקורת אבל תהיו מבוגרים. שימו לב שמי שעשה את המחקר הזה הוא פרופסור למטמטיקה!

ואם מנהלי האוניברסיטה נתנו לו כבוד אני חושב שגם אנחנו צריכים להתייחס אליו בכבוד.

על צפנים נוספים, בהמשך.....

יום טוב

ושבת שלום

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל anigma1000 אלא אם צויין אחרת