00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

מי כסף - סרטן

מי כסף - ripuy.org

 

מי כסףמי כסףhttp://ripuy.org/silverwater

וירוסים אינם נושמים כמו כמעט בכלל אך הכסף מפעיל בהם תהליך של מוות תאי וירוסים גם אינם תאים במלא מובן המשמעות אך הוירוסים נקטלים ברגע המגע עם כסף. התכונה של כסף טהור (מתכת – מינרל) לקטול לא רק חיידקים כי אם למעשה וירוסים, רטרו וירוסים, טפילים, תולעים וכל שאר גורמי המחלות המוכרים למדע. תכונות אלו של כסף קולואיד או כסף יוני הפכו את מי כסף לאנטיביוטיקה טבעית היעילה ביותר עלי אדמות

מי כסף (אוליגו)

 

מי כסףמי כסף אוליגו

http://friends.alternativli.co.il/blogs/silverwater1

מי כסף (אוליגו - מיעוט מזערי בטוח של יוני כסף) אנטיביוטיקה טבעית בטווח פעולה להריגת חיידקים רחב ביותר. מי כסף אוליגו מכילים רק מים מזוקקים וכסף טהור במצב רחיפה במים. מינרל כסף ידוע כמחטא ומשמיד חיידקים לרוב. מי כסף היו בשימוש הרפואה עד לתחילת השימוש באנטיביוטיקה הרפואית. 

מי כסף -מה זה מי כסף

 

מי כסףמי כסף אוליגו אנטיביוטיקה טבעית ממים ומינרל כסף טהור http://cafe.themarker.com/post/870408

מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב.
מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף  הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי.
מי כסף

מי כסף

מי כסף

דיכוי סרטן בלוטות הרוק וחלל הפה עם מי כסף


דיכוי סרטן טבעי עם מי כסף קולואיד וכשלונה של הרפואה בטיפולי סרטן הפה ובלוטות הרוק בפרט ומחלות אחרות בכלל.

מספר חולי סרטן בלוטות הרוק עלה בחמש השנים האחרונות פי 3 ושכיחות גידולים בחלל פה כגון: בגרון, מיתרי הקול, בלוטות רוק לימפה, לשון, ובשאר רקמות הלוע והפה עלה דרמטית. משום שהרפואה אינה נוקטת בטיפולי סרטן עם מי כסף אוליגו קולואיד.
במסגרת מחקר של בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית בשילוב עם בית חולים הדסה ירושלים ובמעקב עם מנהל רישום הסרטן בישראל שבמשרד הבריאות לאורך של 36 שנה משנת 1970 ועד לשנת 2006 עלה מספר חולי סרטן בחלל הפה פי 2.8. מידי שנה מצטרפים 400 ישראלים עם סרטן חלל פה בהתפלגות כמצוינת בתרשים המצורף, בלוטת סבמנדיבולר, סבלינגואל, פרוטיד כמו גם בלשון שפתיים.
תוחלת החיים של חולי סרטן הלוע 5.5 שנים בממוצע וזאת משום שלרפואה הקונב` אין באמת תרופה לאף מחלה.
מי כסף
תהליך טיפול סרטן עם מי כסף קולואיד פשוט משום שאינו כרוך בשום טיפול פולשני, אינו כרוך בחיתוך תאי הסרטן ואינו כרוך בהרעלת הגוף בכימיקלים או בחומרים רעילים אחרים ונעדר תופעות לוואי.
מי כסף קולואיד יקטלו ואו ידכאו את חלק מגידולי הסרטן בחלל הפה, בבלוות הרוק, בלשון, גרון ובשאר חלקי הלוע ובשפתיים ביישום מדויק משום יכולת המגע של הכסף בגידולי הסרטן ברקמות הנזכרות בחלל הפה הגרון והלוע.

מי כסף

הודעה חשובה לגבי הנאמר בכתבה - אין להבין מהכתבה כי שתיית מי כסף מרפאת סרטן במובן הפשוט והשטחי של המושג והמשמעות. תובנה כזו אינה כוונת הנאמר ואינה נכונה.

מי כסף אוליגו

מי כסף משמידים תאי סרטן באותו עיקרון שכסף קוטל חיידקים ווירוסים ביעילות גבוה בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית, מי כסף מדכאים ומסלקים גידולי סרטן, מדכאים גרורות סרטן ומשמידים גורמים זיהומיים נלווים למחלת סרטן.

בהחלט אין להבין מדברי כי מי כסף מרפאים סרטן כפשוטו.

זו תובנה מוטעית ואינה נכונה בעליל


מי כסף אוליגו כאנטיביוטיקה טבעית בטווח פעולה בקטריוצידית נמרצת נגד חיידקים רחבה ביותר 
 משנת 1996
אילן רז
04-6230692
0505-300640

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

מי כסף - מבצע ספטמבר

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל מי כסף קולואיד אלא אם צויין אחרת