00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אני, אמנות ונשים

אני

תמיד ששואלים אותי מתי התחלתי לצייר, יש לי 2 תשובות. הראשונה היא - מאז שאני זוכר את עצמי. בגן שלחו אותי למבחנים לילדים מחוננים ואני יודע למה לא עברתי. כי לא עניתי אפילו על שאלה אחת ששאלו אותי, רק רציתי לצייר, תמיד הייתי מצייר - בגן, ביסודי, בתיכון. אבל תמיד היו כאלו שהיו יותר טובים ממני בזה. יותר התבלטו. אני פשוט הייתי מצייר הרבה.
איי שם בכיתה ח` עשיתי את הציור קיר הראשון שלי ובכיתה י"א, הגיעה אלינו תלמידה חדשה לכיתה...היא היתה יושבת לידי בשיעורי מתמטיקה. היינו מדברים הרבה והראתי לה קצת ציורים שלי. היא סיפרה לי שהיא רוצה ציור קיר בבית, אז קבענו שניפגש בחופשת הפסח ואצייר לה. היא בחרה ציור ועם היום הראשון של החופש התייצבתי אצלה בבית. כל יום ציירתי אצלה, כל יום- שישי שבת, חג. ובכל יום 6-8-10 שעות ביום. וכל זמן שציירתי, היא היתה שוכבת על המיטה מול הקיר של הציור ומסתכלת.
הציור לקח 3 שבועות בערך...
היא בחרה משהו שבהחלט היה מעבר למה שיכולתי לצייר באותו זמן. ציור פנטזיה שכזה. אני רק התחלתי עם דמויות פשוטות של דיסני לחדרי ילדים.
בכל אופן... בשבוע הראשון של הציור.. קרה לי דבר מאוד מוזר ומיוחד. הדבר הזה שינה אותי ואת חיי בכלל. וזו התשובה השניה שלי - בכיתה י"א התאהבתי בבחורה ואז הכל התפרץ.

בכיתה י"א התאהבתי בבחורה ואז הכל התפרץ. אבל זה לא היה כזה "פשוט". באותו יום מיוחד, אני ציירתי והיא שכבה על המיטה מאחרי ודיברה כהרגלה. אחרי כמה זמן שמתי לב שנהיה שקט. הסתובבתי אליה, היא נרדמה. ואז, ראיתי משהו מוזר ומיוחד. הדבר הזה, מצד אחד הוא היה מפחיד מאוד, מבהיל ובלתי צפוי. מצד שני, זה היה כמו לקבל את החיבוק הכי נעים שיש, שרק לא רוצים שיפסק! זה, זה היה כמו להיות מאוהב, אבל כ"כ מאוהב עד שאתה לא יכול להכיל את כל הרגש בתוכך. אז עמדתי שם רועד ממש.
נראה לי כמה דקות. עם דמעות בעיניים. ומאז, זה משהו שאני רואה בכל אישה שאני מסתכל עליה. אמנם ברמות אחרות...
כשאני מסתכל על אישה, אני רואה צבע. בעצם, לא רואה... מרגיש ואל תשאלי אותי מה זה אומר להרגיש צבע. עדין לא יכול להסביר את זה.
לכל אישה יש את הצבע שלה. זה צבע שלא משתנה והוא נותן לי תחושה לגבי אותה בחורה. את מכירה קצת את משולש הצבעים? יודעת מה זה צבעים משלימים?
אדום כחול וצהוב - הם צבעי היסוד אלו צבעים ש"פשוט קיימים" ולא ניתן להגיע אליהם מערבוב צבעים. סגול ירוק וכתום, הם הצבעים המשלימים לצבעי היסוד והם נוצרים מערבוב של צבעי היסוד. אלו השלושה צבעים שאני רואה – המשלימים. שאני אומר שלאישה יש צבע כתום... זה אומר שיש המון גוונים של כתום
כלומר, לנשים שונות יכול להיות גוונים כתומים שונים. בכלליות, ככל שהצבע בהיר יותר וזוהר יותר, זה מושך יותר. גם פיזית וגם אינטלקטואלית.

לרוב הנשים יש כתום... נקרא לזה "הרגיל". ירוק, הוא צבע מאוד נדיר, והוא נותן לי תחושה של קרירות וריחוק משום מה. למרות, ש שתי בחורות שהכרתי שהיה להן ירוק היו ממש מדהימות!
סגול.. סגול זה הצבע שאני הכי הרבה נמשך אליו. לפעמים זה בגדר חולשה. זה לא קשור למראה חיצוני,
גם לאישה זקנה יכול להיות סגול. אני רואה את זה הרבה לפני שאני בוחן את הגוף והיופי.
לפעמים.. אני הולך ברחוב, ועוברת בחורה ואני פשוט נעמד עם דופק מהיר ואני כ"כ רוצה לגשת, להגיד משהו. אבל מה כבר אני יכול להגיד? "הסגול שלך מדהים"?
בכל אופן.. את יכולה להבין באיזה עולם אני חי?
שכל אישה היא צבע? את יכולה להבין איזה עולם צבעוני ומיוחד?

כשהייתי קטן, לא היו לי ידידות. הייתי ילד דיי בישן. לא שעכשיו אני לא ביישן, אבל הרבה פחות. אותה בחורה שציירתי לה על הקיר, היתה הידידה הראשונה שלי. הבחורה הראשונה שהכניסה אותי לחייה. הכניסה מהבחינה של לשתף אותי בהם. זה היה מדהים. כי זה היה עולם כ"כ שונה ממה שהכרתי, כ"כ קסום. הכל היה יותר עמוק, אמנם מבולבל, אבל רגשי מאוד – בעוצמות. זה היה עולם אחר.
עולם מנקודת מבט של אישה.

הייתי יכול לשבת ולהקשיב לה שעות, לשתות בתאווה כל מילה שהיתה יוצאת לה מהפה.
אחד הדברים הראשונים שהיא שהיא שיתפה אותי בו, היה חיי המין שלה. נו, נערים מתבגרים בני 17... והיא אמרה משהו שהפתיע אותי, שלא ידעתי. "בנים לא עושים את זה טוב". אז כמו ילד טוב, ישבתי והקשבתי.
לאט לאט, כשהתחלתי לרכוש עוד ידידות... גם הן, אמרו אותו דבר. אז אמרתי לעצמי - אני לא רוצה להיות כזה.


בואי אשאל אותך שאלה
נגיד נער צעיר, ששוכב בפעם הראשונה עם בחורה... איך הוא יודע מה לעשות?

חברים?
החברים של הבחורצ`יק יודעים יותר ממנו? וכל אחד מוסיף כראות עיניו מהפנטזיות שלו.

סרטים?
בסרט כחול, הגבר עוד לא מתקרב לבחורה והיא כבר כולה רטובה וגונחת. אנחנו יודעים שבמציאות זה ממש לא ככה. ומתי נגמרת סצנה? כשהגבר גומר... אז זה לא פלא שנשים מתלוננות שגברים גומרים ומסתובבים.

יש מליוני גברים שחיים באשלייה שאם הם נהנים מסקס, גם האישה נהנית. אני הגעתי למסקנה שלשכב עם אישה, זה 90% להבין והשאר לעשות.
סקס, זה כמו שיחה.יש כאלו שאוהבים להשמע. הם מדברים חזק או אפילו צועקים, מנסים לשכנע את כולם שהם צודקים. יש כאלו שיושבים בצד, לא מדברים, אחוזי פחד ורגשי נחיתות. יש אנשים, שיושבים, מקשיבים בנחת, חושבים ואז מגיבים. ככה זה סקס טוב. לגוף יש שפה.
כשאני עם אישה.. כל נשימה, כל התמתחות שריר אומרת משהו. המבט שיש לה בעינים.

כשהייתי בתיכון, החלטתי החלטה. אני לא אהיה כמו אותם גברים. וכך היה. אמרתי לעצמי, אני לא אשכב עם אישה, עד שלא ארגיש שאני יכול לספק אותה. עד לצבא, בגיל 19 וקצת.
אמנם כל אותן בחורות שדיברתי איתן לא לימדו אותי מה כן צריך לעשות. אבל הן לימדו היטב מה לא.
וזה היה מספיק כדי להפיק את המסקנות הדרושות.

בצבא, שירתתי בקריה. בתחילת השירות שלי הייתי נשק, וכל יום בקריה - 40 שומרות, זו היתה התקופה הכי פורה מבחינת ציורים שהיתה לי. בחורה אחת התיידדה איתי והיינו מדברים המון, היא ידעה גם שאני בתול. היא רצתה מאוד שאצייר אותה. אז קבענו ערב אחד שהיא תבוא אלי, ישבנו ודיברנו, שתינו קפה
דיברנו עוד קצת ועוד קפה ואמרנו - יאללה, מציירים.
היא התפשטה, דבר שכבר הייתי "רגיל" אליו, שכבה על המיטה שלי. אני קמתי, לקחתי את הבלוק ציור, עיפרון ומחק וישבתי על הכיסא מולה. פתאום היא צעקה לי:
מה אתה עושה?????
ואני ככה כולי מבוהל, בחיים לא אעשה משהו רע לאישה.. לא מבין מה היא רוצה?! אומר לה - אני.. אמ.. מצייר אותך? והיא ענתה:
לא לא, קודם סקס. אח"כ מציירים!!
ובאותו רגע.. הרגשתי.. מוכן. אז התיישבתי לידה על המיטה, כולי נבוך עם חיוך מטופש. היא היתה בחורה מאוד מנוסה, היה לה גוף מהמם. חזה ענקי ועומד, היא היתה מרשימה ביותר. אחרי שקיבלתי שיתוק מוחי בערך, היא אמרה לי תפסיק לחייך! ולקחה את היד שלי ושמה על החזה שלה ונישקה אותי. לאט לאט, עד שהשתחררתי. וזה היה מדהים. זה... זה היה יותר ממדהים! הרגשתי שזה... כבוד. כן, כבוד.
אישה, נותנת לי לראות אותה ככה. נותנת לי לגעת לה בכל מקום בגופה, מכניסה אותי למקומות הכי אינטימיים שלה - גם בגוף ואולי גם בנפש. לא כבוד?
ולראות אישה, מתפתלת מהנאה בידיים שלי, זה היה מדהים! לדעת שאני, יכול לרגש ככה אישה...
הייתי בעננים.
היא גמרה פעמים באותו ערב, אני אפילו לא פעם אחת וזה לא עניין אותי בכלל. כי הסיפוק שלי היה הרבה מעבר לכך, הוא היה נפשי, רגשי. אני הרגשתי שהצלחתי, שאני לא כמו אותם גברים. שאני, כן יודע לגעת באישה.
אח"כ היא נרדמה וציירתי אותה.
כשהיא התעוררה, היא שאלה למה עבדתי עליה? כלומר, למה אמרתי שאני בתול. אז אמרתי - באמת הייתי בתול. היא שאלה, אז איך ידעת לעשות את כל מה שעשית? ואני עניתי... את אמרת לי. וזה באמת היה נכון
פשוט, גיששתי, חיפשתי תגובה וכשהיא היתה, נשארתי שם. הקשבתי לגוף שלה.

ככה, התחילה לה תקופה די מעניינת. התחלתי להכיר יותר נשים, היו גם הרבה סטוצים. הסקס כשלעצמו הוא מהנה ומרגש, אבל תמיד בשבילי זה היה מעבר. אף פעם לא היה לי "קוויקי". תמיד זה היה.. כמו טקס
במשך שעות. יש כ"כ הרבה מה לעשות, כ"כ הרבה להשקיע באישה. ללמוד אותה, להכין אותה וזה מה שתמיד הדהים אותי. ה..כבוד הזה שדיברתי עליו. היופי שבאישה מרוגשת שנמצאת לך בידיים. שאתה יורד למישהי והיא סוגרת עליך את הרגליים כאילו היא רוצה לבלוע את כל כולך לתוכה. זה פשוט מדהים! אני חושב שהמילה היחידה שיש בעברית שמתארת את זה, זה נשגבות. כמעט ולא משתמשים בה ואין הרבה שמכירים אותה אפילו, אבל.. נשגבות.

כשרואים ציורים או צילומים שלי תמיד שואלים אותי - למה עירום? וגם לזה יש תשובה. יש אנשים, שמתייחסים לגוף כאל משהו טמא, משהו אסור, שצריך להסתיר. אני רואה בגוף משהו נקי. טהור, קדוש!
אישה בשבילי, זה הדבר הכי יפה שקיים. כשאלוהים יצרה את העולם, היא חתמה את מלאכת היצירה באישה. הדבר האחרון שהיא היתה צריכה ליצור כדי שהעולם יגיע לשלמות. וכיצירה כזו, שנוצרה בעירום... אני רואה בגוף את מיטב היצירה האלוהית.

בואי נגיד שאני מצייר אותך.
אם אצייר אותך, בבגדים של נזירה, או בבגדי עור ושוט, או במדים של חיילת, תלבושת אחידה של תלמידת תיכון, חצאית מיני וגרביוני רשת, איפור כבד. בכל פעם, את אישה אחרת. אנשים מתייחסים לעירום כאל חשיפה, אני טוען אחרת. כשאת לבושה, אפשר להפיק המון מידע. אנשים בונים עולם שלם מסביבך לפי הלבוש. אפשר לדעת מיקום גלובלי, דת, מצב כלכלי, מקצוע ועוד המון דברים אחרים.
כשאת בעירום, זו את. ועוד 100 נשים ערומות לידך - אתן כלום מלבד נשים.
וזה מה שאני רוצה לצייר, לצלם. אותך, את האישה! לא מעניין אותי לצייר בד, לא רוצה לצייר את הקפלים, את המרקם. אני רוצה אותך.
אני לא רוצה לצייר את החוטיני היפה שלך, או את החזיה המהממת שקנית לפני שבוע. לא את הגזרה של
הג`ינס או את הגזרה של השמלה שיושבת עליך פצצה. אני רוצה אישה. טהורה, נקיה ומדהימה כמו שרק אלוהים ידעה ליצור.
זה למה עירום...

ועל זה, על זה אני חולם בלילה על זה אני חושב במשך היום. את זה אני רוצה לצייר. את זה אני רוצה לצלם כשאני מצלם בחורה. אני רוצה להראות מה זו אישה בשבילי.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

2 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל moti80 אלא אם צויין אחרת