22
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

המסע לעמק החלומות

ההזמנות שלי


איך מתקינים אהבה?

 

 

 

טכנאי: שלום, שמי משה, איך אני יכול לעזור לך?

לקוח: האם תוכל לעזור לי להתקין אהבה Dating?

טכנאי: כן, אני יכול לעזור. האם אתה מוכן?

לקוח: אני לא כל כך טוב בעניינים טכניים, אבל אני חושב שאני מוכן. במה אני צריך להתחיל?

טכנאי: השלב הראשון הוא לפתוח את הלב Beating Heart. האם אתה יודע איפה הוא?

לקוח: כן אני יודע, אך כרגע רצות עליו תוכניות אחרות. האם אפשר להתקין אהבה בזמן שתוכניות אחרות בפעולה?

טכנאי: איזה תוכניות רצות שם עכשיו?

לקוח: בוא נראה. יש לי פגיעה ישנה No, הערכה עצמית נמוכה Chick, טינה וכעס .

טכנאי: אין בעיה. האהבה תמחק בהדרגה פגיעה ישנה מהמערכת. הפגיעה תישאר בזיכרון הקבוע, אבל לא תפריע לתוכניות אחרות.
אהבה תחליף הערכה עצמית נמוכה במודול חדש שנקרא הערכה עצמית גבוהה .
אבל עליך לכבות תחילה טינה וכעס. אלה מונעים התקנה נכונה של אהבה.
האם אתה יכול למחוק אותם?

לקוח: אני לא יודע איך למחוק אותם. האם אתה יכול להנחות אותי?

טכנאי: כן, ברצון. חזור לתפריט הראשי (תפריט התחלה) והעלה סליחה. חזור על כך כמה פעמים שצריך, עד שכל הטינה והכעס נמחקו.

לקוח: OK, בוצע Beating Heart. אהבה החלה לטעון את עצמה. האם זה נורמאלי ?

טכנאי: כן, אבל זכור שיש לך רק את תוכנת הבסיס. אתה צריך להתחיל להתקשר ללבבות Call Meאחרים, כדי לקבל שדרוגים.

לקוח: אוי, יש לי הודעת שגיאה Heart Eyes. ההודעה אומרת: "שגיאה- התוכנה אינה עובדת על רכיבים חיצוניים". מה אני עושה עכשיו?

טכנאי: אל תדאג. זה אומר שתוכנת אהבה מיועדת לעבוד על לב פנימי, אך עוד לא עבדה על הלב שלך. במילים רגילות, זה אומר שתחילה עליך לאהוב את עצמך Kisses, לפני שאתה אוהב אחרים .

לקוח: אז מה אני עושה?

טכנאי: התקן "קבלה עצמית", אחר כך לחץ על "סליחה עצמית", "הכר בערך עצמך Super", ו"דע את גבולותיך ".

לקוח: OK, בוצע .

טכנאי: עכשיו העתק אותם לספריה Dating"הלב שלי". המערכת תבטל קבצים סותרים ותכנות שגוי. כמו כן אתה צריך למחוק "פטפטת של ביקורת עצמית" מכל הספריות, ולרוקו את "סל המחזור Easter Egg Smiley" (Recycle Bin ), לוודא ש"ביקורת עצמית" נמחקה לגמרי, ולא תחזור לעולם .

לקוח: הצלחתי! הלב שלי מתמלא בקבצים חדשים. חיוך עולה על המסך שלי , שלום, שלווה Love Songושביעות רצון מעתיקים עצמם לתוך הלב שלי . האם זה נורמאלי?

טכנאי: לפעמים כן. אצל אחרים זה לוקח זמן מה, אך למעשה כל דבר קורה בזמן הנכון.
אז עכשיו אהבה הותקנה, והיא רצה Couples. לפני שאנחנו מנתקים רציתי לומר לך עוד משהו.
אהבה היא חינם
In Love. תן אותה ואת המודולים השונים שלה לכל מי שאתה פוגש
. בתמורה הם יחלקו אותה עם אחרים, ויחזירו לך מודולים חדשים שלה.

 

ת ו ד ה !

 
8 דרכים להישאר מאוהבים כל החיים
 

להפתיע, לפנק, לתת פרחים ולעזור עם הכלים - את זה כולנו יודעים. אבל מהם הסודות הקטנים שיחזיקו אתכם מאושרים ומאוהבים כל החיים?
בלו ביחד ככל שאתם רק יכולים

הסמינר, “21 דרכים להישאר מאוהבים לנצח", היווה השראה לכותרת הכתבה הזו, ולהרבה מהרעיונות שבה. לא תמצאו פה דברים שלא שמעתם כבר (בעיקר אם אתם קוראים מגזיני נשים), ויתכן שתמצאו כמה דברים שלא תסכימו אתם. בוודאי שאין פה הכל. אבל אם העצות האלו יעזרו למישהו להכניס עוד כמה טיפות של אושר למערכת היחסים שלו, אפילו לשבוע, לחודש או לשנה, די בכך. כשממשיכים להיות מאוהבים, שבוע אחרי שבוע, אפשר להישאר מאוהבים כל החיים.

1. החליטוI Love You Flowers
העצה הזו יותר מעשית ממה שהיא נשמעת בהתחלה. החלטה פנימית, שלכם, שזו מערכת היחסים שתעשה אתכם מאושרים, ושאתם הולכים לעשות את כל מה שצריך כדי שהיא תצליח, היא תנאי חשוב לכך שזה באמת יקרה. שנו את סדרי העדיפויות שלכם, ושימו את הצלחת הקשר במקום הראשון.

עכשיו אתם מוכנים להתחיל.

2. אל תעמידו את בני הזוג במבחניםDating

אנוכיות, כתב אוסקר ווילד, היא לא להיות שקוע בעצמך. אנוכיות היא לצפות ממישהו אחר להיות שקוע בך. בני הזוג שלכם הם כמוכם – בני אדם, שלא עסוקים בלדעת הכל, אלא בעצמם. אם תצפו מהם לדעת לבד מה עובר עליכם, מתי אתם זקוקים להם ומה אתם רוצים מהם, הם לא יעמדו בציפיות. יהיו אכזבות, יהיו מריבות, ואתם תישארו בעיקר צודקים ונעלבים. ציפיות הן פצצות מצרר של מערכות יחסים.

במקום לחכות שהשני או השניה ירגישו מה אתם רוצים – בקשו את מה שאתם רוצים. במקום לחכות שיבינו למה אתם מתכוונים – אמרו למה אתם מתכוונים. אם משהו מאוד מפריע לכם – אמרו זאת, במקום ובזמן הנכונים. בקשו גם מבני הזוג שלכם פשוט לדבר ולספר ולבקש, ואז נסו לתת להם את מה שהם צריכים. בלי משחקים.
3. אהבו את מה שישIn Love

כשהתאהבתם, בני הזוג שלכם היו משהו מדהים. היו להם כמה תכונות טובות ומיוחדות. בהן התאהבתם. מאז גיליתם תכונות פחות זוהרות, והתחלתם לראות כל מיני תכונות טובות אצל אנשים אחרים. יתכן שברגע כלשהו בחייכם, חשבתם לעצמכם שיהיה נחמד אם בני הזוג שלכם ישתפרו בכמה תחומים.

בכל פעם שמחשבה כזו מגיעה, גרשו אותה. אל תנסו לשפר או לשנות את האנשים שאתם אוהבים. לא תצליחו, בדיוק כפי שהם לא יצליחו לשנות אתכם, וגם אתם, תנו לי לגלות לכם סוד, לא מושלמים. אנשים יכולים לנסות לעשות יותר מהדברים הטובים שהם עושים, ופחות מהדברים הלא טובים. אבל כדי להשתנות מעבר לכך צריך לפחות לעבור טיפול פסיכואנליסטי או להצטרף לכת.

קבלו את ההבדלים שביניכם לבין בני הזוג שלכם. אהבו את התכונות הטובות שלהם, ונסו לאהוב את הגרועות. כשהם לא מקשיבים למלה שלכם, מתחילים להתווכח על שטויות או שוב לא מנקים אחריהם, נשקו אותם. אחר כך בקשו את מה שאתם רוצים.
4. גרמו להם להרגיש הכי חשוביםCouples

הקשיבו לאהובים שלכם עם כל החושים הקשיבו לאהובתכם או לאהובכם עם האזניים, העיניים והכתפיים. הקשיבו להם באמת. הם ירגישו יותר טוב, ויקשיבו לכם יותר - שזו בפני עצמה שיטה מעולה להתאהב.

החליטו שהמטרה שלכם היא להבין למה הם מתכוונים ומה הם חושבים. כשאתם מקשיבים, נסו להבין מה הם אומרים. שאלו אותם. כשהם חושבים אחרת מכם נסו, במקום לתקן, להבין מה בדיוק הם חושבים ולשאול אותם על זה. אל תהיו צודקים. היו מבינים.

עודדו את אהוביכם, תמיד, ובעיקר בזמנים פחות מוצלחים. ספרו להם שהם יכולים. כי הם באמת יכולים. ואם הם גם יאמינו בכך, יתכן שיצליחו. הקשיבו ואמרו מילים מעודדות גם כשזה לא בא לכם בטבעיות.

הודו להם. פשוט אמרו "תודה" על דברים קטנים וטובים שהם עושים. תנו להם הרגשה טובה. זה חלק מהקטע של אהבה, לא?
5. השלימו לפני השינה Yowza

לא ברור מהיכן הגיעה הקלישאה של "אל תתנו לשמש לשקוע על ויכוח", אבל היא הגיעה ממקום כלשהו ורק אחר כך הפכה לקלישאה.

אל תיכנסו למיטה כשאתם עדיין בעיצומה של מריבה. לעולם. התרחקו ביחד מחדר השינה, ודברו על זה בסלון. או במרפסת. ותרו בדברים הקטנים. ודחו לפעם אחרת את הדברים הגדולים. החליטו ביחד על סדר עדיפויות שבו הדבר היותר חשוב הוא להיכנס למיטה אוהבים הלילה, והדבר הפחות חשוב הוא כל השאר. מקסימום, אם הבעיות האיומות לא תיפטרנה, תיפרדו. אבל לא הלילה.
6. הפסידו בוויכוחיםKisses

בלי קשר לשעה, כשיש אי הסכמות קטנות עם האדם האהוב עליכם, נסו פשוט לוותר. וכך גם בפעם הבאה, ובבאה אחריה. אתם לא חייבים לוותר בכל הדברים שחשובים לכם. פשוט ותרו בכל הדברים שחשובים להם.
7. היזכרו בימים הראשוניםI Love You

אל תלכו לישון כועסים
העצה הזו לקוחה היישר מהסמינר של בריאן טרייסי: ברגעים הקשים של הקשר, כשאתם באמת ובתמים לא סגורים על מה אתם עושים ביחד עם הבנאדם הזה. נסו לדמיין אותו, מחדש, כמו האדם שבו התאהבתם. היזכרו בכל התכונות הטובות שלו, שאז עשו לכם את זה אצלו. היזכרו בתקופת החיזור.

הוא לא השתנה. הדברים לא אבדו. רק נוספו הרבה דברים אחרים. מורכבים יותר, כבדים יותר. ככה זה במערכות יחסים. אם תדמיינו בכל הכוח את בני זוגכם כאנשים שבהם התאהבתם בפעם הראשונה, מבטיח טרייסי, זה יעזור להפיג את התחושה הרעה. ואולי גם באמת יעזור לכם למצוא בהם את התכונות האלו, שכבר שכחתם מהן. ואולי גם יעזור לכם לנהוג כמו שנהגתם אז, בהתחלה. זה מתחיל מהראש.
8. בלו ביחדBeating Heart

נשמע מובן מאליו, אבל צריך גם לעשות את זה. לא מוכרחים להיות ביחד כמה שיותר, או בכל הזדמנות, או כשביחד אז רק ביחד. לא תמיד.

אבל מצאו את הזמן להיות בו ביחד, שניכם, בלי סרט או מסעדה, או רדיו ברקע. גם בלי לענות לסלולרי. רק שניכם, ומה שיש לכם לספר זה לזו או לעשות זה עם זו. חצי שעה, שעה וחצי. אפשר יותר, אבל חייבים את זה לפחות. בנסיעות, נסו לכבות את הרדיו ולהישאר יחד עם השקט. סעו מדי שנה לחופשה ארוכה ביחד. צאו מדי שלושה-ארבעה חודשים לסופשבוע ביחד. עשו זאת בקנאות דתית.

יש עוד הרבה רעיונות ודרכים לגרום למערכת יחסים להצליח עד הסוף. כשחושבים על זה, כמעט כל עולם התרבות האנושי עוסק בזה. כדאי גם לכם לנסות להישאר מאוהבים לנצח. וכן, לפעמים תרגישו שזה לא כל כך פשוט. זה בגלל שזה לא כל כך פשוט.

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

8 תגובות

ארכיון פוסטים
נקה
קוד חופשי

הבלוג של הלב מזהב

קוד חופשי
הומלץ על ידי ה-בלוג
קוד חופשי
ההזמנות שלי

ארכיון פוסטים
נקה
קוד חופשי

הבלוג של הלב מזהב

קוד חופשי
הומלץ על ידי ה-בלוג
קוד חופשי
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל הלב מזהב אלא אם צויין אחרת