00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

The Reporter

קץ הימים (חלק ב`)

מעולם לא היתה תמימות דעים כל כך חד משמעית בנוגע לתקופה מסוימת או אפילו תאריך עתידי כלשהו. אלה לא היו רק בני שבט המאיה שבעזרת לוח שנה מדויק להפליא הצליחו לפצח את הקוד של אירועים שעוד עתידים להתרחש מאות שנים מאוחר יותר. לא רק הם. היו אלה גם הסינים והמצרים ועוד, אשר בכתביהם ניבאו את קץ הימים ואת מה שעתיד לקרות ממש עד הרגע האחרון.

ואם לא די בכך, גם האינטרנט מביא לנו חומר למחשבה שקשה מאוד להתעלם מקיומו:

אם תיקחו כל תאריך עתידי - מנוע החיפוש גוגל יתן לכם תוצאה הנעה בין מאות לאלפי קישוריות. החיפוש אחר 21.12.2012 יתן לכם כמעט מאה אלף תוצאות ! כיצד זה ייתכן ? האם מדובר על קונספירציה ? האם זו מתיחה מושקעת או שאולי מישהו הפריח תיאוריה ומאז אתרי האינטרנט חורשים על המזימה ומפתחים אותה עד אין סוף ? או שאולי מדובר באמת בתאריך שיש לו משמעות ?

 

למרות שמספר תרבויות עתיקות, ביניהן התרבות היהודית, הציגו נבואות בנוגע לקץ הימים, היו אלה בני שבט המאיה שעמדו בראש הפירמידה כדי לתאר את שלהי 2012 תוך ציון תאריך סופי והשלבים שתעבור האנושות עד לנקודה שהאנושות תשנה את פניה ולא תהיה עוד מה שהיא כיום. הכותרת שבה השתמשו בני המאיה כדי לתאר את שני העשורים האחרונים היו טיהור וטרנספורמציה של החומר, נבואה העולה בקנה אחד עם נבואת הגאולה של היהדות האומרת כי עם בוא המשיח תעלם החומריות (ויש המפרשים את החמור עליו יגיע רכוב המשיח - כמציין החומר, בסיכול אותיות) - ולא רק זה שגם החומרניות תעלם וקריסת הכלכלה העולמית הינו רמז לתחילתו של הסוף.

אך מה עם הטיהור ? שהרי העולם הפך בשנים האחרונות למקום הכי לא טהור שידעה ההיסטוריה, ובמקום שאנשים יהפכו טהורים יותר, האנשים הופכים למושחתים יותר ואחוז הפשיעה גדל בהתמדה, שלא לדבר על המצב האקולוגי שאף הוא רחוק מאוד מלהיות "טהור". גם לענין זה לא השאירו בני המאיה פירוש, והיה מי שפירש כי תנועות רוחניות רבות יתפסו תאוצה, בדיוק בזמן שהחומרניות תשקע וכי ייתכן ואלה יעברו את הטרנספורמציה בצורה חלקה יותר, ואף זה עולה בקנה אחד עם היהדות הגורסת כי אנשים טובים ורוחניים יגיעו לגן עדן ואף יזכו לתחיית המתים, אך אין לי כוונה להיכנס לנושא זה.

 

וצריך להבין נקודה חשובה - שבט המאיה לא דיבר על 2012 כעל חורבן כי הוא דיבר באופן מדעי לחלוטין. הידע העצום שהיה להם בנוגע לאסטרונומיה לא נודע לאדם המודרני גם מאות שנים מאוחר יותר. הטענה העיקרית שלהם היא כי ב-21.12.2012, בזמן שהפליאדות, הכוכבים, שביל החלב ומערכת השמש יוצבו בקו אחד - ייגמר הזמן. פשוטו כמשמעו.

ועם זאת תורת המאיה לא פשוטה עד כדי כך. ואם לתמצת: עם תום הזמן, בני האדם יעברו למצב תודעתי אחר, רוחני, קבלת אנרגיה בתדרים שאנחנו לא מכירים ומעבר למימד אחר. האם זה חופף לאור הגדול שמבטיחה הגאולה עם בוא משיח ? כנראה שכן.

 

אז מה יהיה ?

אם היה מישהו לוקח את כל ספרי הנבואה ה"מדעיים", כתבי המצרים הקדמונים, בני שבט המאיה וספר התמורות הסיני ה"איי-צ`ינג" על הטריגרמות וההקסגרמות שלו, ומתרגם את המילים לגרפים - הוא היה מקבל תמונה עוצרת נשימה של נבואות משחר ההיסטוריה ועד סוף העולם בדיוק של תאריכים. יש מי שמכנה את התלכיד הזה ל"ספר של אלוהים". הגרף היה נראה כמו קו מזוגזג העולה ויורד בפולסים כאשר כל פולס שכזה מסמל אירוע בעל משמעות לאנושות. גם בספר האיי-צ`ינג נגמר הזמן בסוף 2012.

 

ואחרי הכל, אינני מתיימר להתנבא. יכולותיי רחוקות מכך, אך אני יכול בעזרת החומר הרב שקראתי ובעזרת אינטואיציה לתת נקודות ציון עתידיות שאני מאמין שעוד עשויות להגיע.

קריסת הכלכלה העולמית לא היוותה הפתעה עבורי, כפי שכבר כתבתי למעלה בסימנים לקץ הימים. ההפתעה הגדולה היתה איך זה לא קרה עד אז, שכן העולם טבע בחוסר הגיון כלכלי, קבלת אשראי ללא כיסוי ופיזור כסף לכל עבר כאילו אין מחר. גם האנשים האופטימיים ביותר לא רואים התעוררות של השוק העולמי לפני סוף 2009, אלא שהתחזית האמיתית קודרת הרבה יותר: המשק העולמי לא יבריא לעולם. מחירו של הנפט יזנק ביותר מ-100%. הדולר האמריקאי יתרסק. הצמיחה בישראל תהיה קרובה ל-0.

הסיבה שבחרתי לפתוח דווקא בנושא כלכלי הוא מהסיבה שהוא השורש לכל הצרות האחרות שעוד יגיעו. עשרות מיליוני מפוטרים בכל העולם ומצב משפחתי ואישי גרוע ידחפו אנשים אל הפשיעה, אל השוחד והשחיתות בהיקפים עצומים שטרם נראו. התגברות מעשי השוד, הרצח והאונס. היקף החיסולים בעולם התחתון ימשיך לעלות. בישראל יוכפל מספר המתאבדים השנתי.

עסקים רבים יונו (מלשון הונאה) את הלקוחות שלהם, 50% יותר מהיום, יימכרו מכשירים מקולקלים ביודעין, וסחורה גרועה. מספר התביעות כנגד עסקים יגיע למצב שבו בתי המשפט לא יוכלו לעמוד בעומס ותביעות לא תטופלנה. אנשים רבים ייקחו את החוק לידיים וינקמו אלה באלה. היקף הפשיעה יחסל את החברה בישראל.

מספר תאונות הדרכים יעלה.

אקולוגיה - רעידות אדמה ושטפונות הרסניים ייטלו חלק בארבעת השנים הקרובות. לגבי 2009, לא בטוח כמה מתוך זה יהיה בה, אבל אם יהיו מספר רעידות אדמה בישראל זה לא יפתיע, כהכנה לדבר הגדול והאמיתי שעשוי להתרחש בישראל בתור מה שייחשב כמגה-רעידת-אדמה וחורבן.

מבחינה בטחונית - ביבי נתניהו יזכה בראשות הממשלה ובתוך מספר שבועות יצליח להסתכסך עם ארה"ב בעניינים עקרוניים ומהותיים לישראל. ארה"ב תובעת מישראל לסגת לגבולות 67 ללא כל דיחוי. ישראל מסרבת חד-משמעית. יחסה של ארה"ב לישראל מתקרר.

ישראל תתקוף באיראן עוד השנה.

מלחמות רבות ייפרצו בעולם - המשמעותית שביניהן בסביבות אפריל-מאי 2009 שיהווה פתח למלחמה כוללת.

הסבר חצי-הגיוני - עם התגלות ניבירו וחשיפת נאסא את הסודות בנוגע להתקרבותו של כוכב הלכת לכדור הארץ, יפרשו זאת המוסלמים בעולם כסימן מאת הנביא מוחמד לפתוח במלחמה לטיהור כדור הארץ מכופרים - בכל מחיר. בתוך ישראל: עזה תצא לסיבוב נוסף במאבק נגד ישראל, חיזבאללה יצטרף ויתקוף מצפון יחד עם סוריה ואיראן תבקש לנקום את ההתקפה הישראלית, ערביי ישראל יתקפו מבפנים. אחמדינג`אד אשר ייזכה לכהונה נוספת בבחירות הקרובות יכריז על "צעדת המיליון" שבו מיליוני אזרחים איראניים ייצאו לכבוש את ירושלים בקנאות דתית חסרת מעצורים.

בתגובה לסכסוך שנוצר עם ארה"ב, הנשיא אובאמה מסרב לתמוך בישראל והעולם לא שולח צבא על מנת להגן על מדינה מערבית מותקפת. גם ככה ניבירו בדרך ולמי יש ראש עכשיו להתערב בסכסוכים של מדינות אחרות ? מצרים וירדן לא ישתתפו במלחמה. באקט של להיות או לחדול ישראל תמחוק את סוריה ולבנון בנשק יום הדין.

 

ואחרי הכל אני מוכרח לסייג את דבריי:

כמעט כל האירועים קשורים אלה באלה ואני מאמין שהם ייתרחשו במועדם. עם זאת, במידה ולא ייתגלה כוכב הלכת או שלא נגיע לסיבוב מלחמה נוסף עם העולם הערבי בחג הפסח הקרוב - ייתכן וכל הפירוש הנבואי ייקרוס.

ולמרות שלרוב אני מעדיף להיות צודק - אני מאוד מאוד מקווה שהפעם אני ממש אטעה.

 

 

 

 

 

בחלקים הבאים:

מי היו הנפילים המוזכרים בספר בראשית ?

האם אפשר להינצל ?

מה אלוהים רוצה ?

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

10 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל פנומן 72 אלא אם צויין אחרת