00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

The Reporter

קץ הימים

סדרת המאמרים הבאה נכתבה בקושי רב ומתוך רצון חסר סיכוי משהו לתת תשובות קודם כל לעצמי. הוא מדבר על הדבר שאנחנו מפחדים ממנו אולי יותר מהכל - סוף העולם. אין לי בעיה מאנשים שיטענו שכל מה שאני כותב זה רצף של קשקוש אחד גדול, אבל יש לי בעיה דווקא עם אלה שייפגעו מהמאמרים. היות ואני לוקח ברצינות את המאמרים האלה, אני מבקש, מפציר ומזהיר מכל בעלי הלב החלש, החרדתיים וההיסטריים - לא לקרוא את המאמרים. אני רציני לגמרי. הילכך ובהתאם לזאת - כל מי שנשאר לקרוא עושה זאת על אחריותו בלבד. ראו הוזהרתם !

 

הקדמה

חיי ידעו תהפוכות רבות. נולדתי למשפחה חילונית לחלוטין, אפשר לומר אפילו כופרת. שום דבר לא הכין אותי ממש למפגש יוצא הדופן עם איתן, גבר בשנות ה-40 לחייו, בזמן שאני הייתי חייל. איתן היה אדם מאמין, עטוי זקן עבות וכיפה גדולה לראשו המקריח. יום אחד נקריתי לויכוח תיאולוגי עם אותו איתן ומכיוון והמקום והשעה לא היו נוחים לאף אחד מאיתנו להתווכח, הוא הזמין אותי למשרדו בשעות אחר הצהריים. איתן שכנראה רצה מאוד להחזיר אותי בתשובה, הכניס אותי לסוד העניינים מהדלת האחורית. במקום לתת לי הרצאות על התורה, על המצוות ועל היהדות - הוא ניגש איתי לתאכלס. באותו היום ובמשך ימים רבים שבאו אחר כך, הוא היה מספר לי את כל מה שעתיד לבוא עד קץ הימים. וככל ששמעתי יותר כך רציתי לדעת עוד. יצר הסקרנות שהרג לי את התמימות.

מה שהדהים אותי היתה יכולת הניבוי המדויקת שלו, כמו קוסם שמעלים את פסל החירות, כך הוא הקסים אותי כשסיפר לי מה ייקרה עוד שבוע, חודש וחצי שנה. והוא צדק תמיד.

כעבור מספר שבועות חזרתי בתשובה ושקעתי בקריאת ספרי נבואות. לאחר מספר שנים חזרתי בשאלה אך יצר הסקרנות לא גווע. המשכתי לרכוש ספרי נבואה ולקרוא.

 

החלום

העיסוק בנביאים ובנבואותיהם לא גזל ממני זמן רב מדי. תמיד שמרתי מספר דקות כדי "להתעדכן", הספרים התחלפו בסרטי תעודה והרצאות מצולמות. הכל נשאב פנימה, חלחל והתעכל.

במשך השנים הייתי חולם מדי פעם, כמו כולם אני משער, על מלחמות על הפצצות על כאוס. ואיכשהו תמיד ריחפה מודעות מסוימת שלא ראיתי אותה אבל יכולתי בהחלט לחוש, מודעות שנשארה איתי גם כשהתעוררתי. וזה חזר פעם אחר פעם. המספר 2012. לא ראיתי אותו בחלום, אבל זה כאילו היה שם במחשבה.

 

המחקר

בשלב מסוים החלטתי לבדוק מדוע המספר 2012 מלווה אותי בכל חלומות הביעותים האלה וצללתי עמוק יותר ויותר כדי למצוא את התשובה. אם כל המחקר הזה יתגלה כאמיתי - בעוד כמספר חודשים כולנו נדע את התשובה.

 

בעוד כמספר חודשים, ואם לדייק באמצע חודש מאי, תעצור האנושות את נשימתה כדי לגלות האם כל מה שפורסם בנוגע לקץ הימים אכן היה אמת - או שמא מדובר בתרמית הגדולה ביותר מאז ומעולם.

 

כל מה שייכתב מעתה ואילך הוא סיכום של כל המידע הרב שנצבר, נטחן ונלעס עד דק עבורכם. כל האירועים האחרונים, ביניהם קריסת הכלכלה העולמית, והמלחמה במזרח התיכון היו ידועים לי מזמן והחלטתי לשתף את כולם במה שאני טוען שעוד עתיד להתרחש.

 

ניבירו

במרוצת אלפי השנים חיו לא מעט נביאים מכל הדתות והעמים השונים. לכל עם היתה גישה שונה וראיית עולם ייחודית אשר באה לידי ביטוי בסגנון נביאיה. גם הנבואות עצמן היו די שונות ולא היתה אחדות דעים בנוגע לכל הנבואות של כולם - להוציא תאריך אחד יוצא דופן - ה-21.12.2012. כל הנביאים כיוונו לתאריך הזה, לנקודת הזמן הזו, אשר מוגדרת בפיהם - קץ הימים. נביאי ישראל, קבליסטים, המצרים הקדמונים, האיסיים, בני הנבאחו, הצ`ירוקי, האבורג`ינים, ספר התמורות הסיני, נוסטרדאמוס, ובני שבט המאיה שחיו לפני 1,500 שנה ועוד - כולם ידעו את מה שבנאסא (סוכנות החלל האמריקאית) מנסים להכחיש: קץ האנושות מעבר לפינה.

 

ניבירו כפי שצולם באמצעות טלסקופים רבי עוצמה

 

נאסא הוקמה ב-1958. אחת המטרות העיקריות שלה היה מעקב אחר גרמי שמים המאיימים על קיומו של כדור הארץ. כל סלע שהתעופף לו בחלל תועד ונבדק. ב-1983 התברר כי האמת אכן נמצאת שם בחוץ, כאשר התגלה כוכב לכת ענק מימדים כגודלו של נפטון (פי 8 מכדור הארץ) אשר עושה את דרכו בצורה מעוררת דאגה היישר לתוך מערכת השמש. ממשלת ארה"ב החליטה להקים באנטרקטיקה מצפה כוכבים עצום בגודל של קניון המכיל טלסקופים עוצמתיים אשר יכולים לצפות בטווח של מיליארדי קילומטרים. ככל שעברו השנים, גילו המדענים לחרדתם כי כוכב הלכת האלמוני שזכה בתחילה לכינוי Planet-X עושה את דרכו היישר לכדור הארץ. המדענים העריכו את רגע הפגיעה בתאריך 21.12.2012 בשעה 11:11 בבוקר. התנגשות שכזו תעיף את כדור הארץ ממסלולו ולמעשה תחסל את האנושות סופית. המדענים האופטימיים יותר טוענים כי מירב הסיכויים שכוכב הלכת יחלוף בתוך האטמוספירה או מאוד סמוך לכדור הארץ, מה שיגרום לרעידות אדמה, התפרצויות הרי געש וגלי צונאמי במימדים נוראיים שדי בהם כדי להשמיד 90% מאוכלוסיית כדור הארץ. 10% הנותרים ימותו, ככל הנראה, מקור ומרעב. הם, האופטימיים, מסתמכים על הפעם האחרונה שבה ביקר Planet-X בכדור הארץ. אז זה נגמר במבול גדול מאוד ותיבה מעץ גופר ששרידיה נמצאו לפני מספר שנים בטורקיה.

 

המעקב הצמוד הוליד לכוכב הלכת העצום את השם ניבירו (Nibiru) ויש המכנים אותו אריס (Eris). המחקר גילה כי לניבירו מסלול אליפטי הנמשך כ-3,600 שנים, ולכן באמצע חודש מאי 2009, כך על פי התחזיות, ניתן יהיה לחזות בכוכב הלכת בעין בלתי מזוינת בחלק הדרומי של כדור הארץ.

 

 

מה ידעו בני שבט המאיה ?

פקאל ווטאן (Pacal Votan) היה נביא יוצא דופן של בני שבט המאיה שחי במאה השביעית לספירה. הוא היה זה שנתן ללוח השנה משמעות מיוחדת כאשר חזה במדויק אירועים שקרו אלפי שנים מאוחר יותר. לוח השנה כולו פעל כשעון שוויצרי ואשר התבהר עם הזמן כמי שנבואות פקאל ווטאן התגשמו אחת לאחת. הוא חזה את הקידמה, הטכנולוגיה ואת השתעבדות האדם לחומרניות. הוא גם טען שזה יהיה הדבר שיביא את קיצו של האדם. אלא שלוח השנה עצמו היתה יצירת מופת. בעוד שכל העמים לדורותיהם יצרו לוחות שנה המציינות מועדים (כמו לוח השנה העברי, המוסלמי והגרגוריאני), המאיה יצרו לוח שנה משל עצמם אשר היווה כמערכת של מחזורים רוחניים. למעשה, לכל יום היתה "רוח פטרונית". לא זו בלבד, אלא שהלוח ידע לומר את מיקומם המדויק של כוכבי הלכת. לוח השנה היה כ"כ מדויק שגם לאחר 1,500 שנים הוא פיגר אחרי לוח השנה הגרגוריאני ב-33 שניות בלבד.

הלוח הראשוני היה מבוסס על קבוצות של 13 ו-20 יחידות ומכיל חמישה תאים. קין (kin) מייצג יום אחד בתא הימני. 20 קינים מייצגים יואינל אחד (uinal), 13 אוניאלים מייצגים תון אחד (tun), כלומר 260 יום של הלוח הקצר. 20 תונים מייצגים קאתון אחד (katun) ו-20 קאתונים מייצגים באקתון אחד (baktun). ובסה"כ ללוח השנה ישנם 13 באקתונים.

אלא שהלוח הראשוני התברר כלא מדויק. היות ובני שבט המאיה היו אסטרונומים מופלאים ומתמטיקאים מדהימים לתקופתם הם שיפרו את הלוח והציבו אותו על 18 אוניאלים (חודשים) כלומר 13 ועוד 5 אשר בהכפלת 20 הקינים זה נותן 360 יום הזהה לשנה של מערכת השמש.

על פי המאיה, כדור הארץ נכנס ל"עולם החמישי" ב-13 באוגוסט 3113 לפני הספירה, אז גם החלה הספירה של לוח השנה. בני המאיה טענו כי ברגע שלוח השנה יסתיים, יקרה משהו מזעזע. כלומר שנת 13.0.0.0.0 היא למעשה 13 פעמים 20 פעמים 20 פעמים 18 פעמים 20 פעמים, כלומר 1,872,000 ימים. בחישוב מורכב ומדויק יותר מגיעים לכך שהספירה מסתיימת בדיוק ב-21 בדצמבר 2012.

 

בני שבט המאיה שהיו אנשים רוחניים לא דיברו על ניבירו או על קץ האנושות במונחים קטסטרופליים, אך הם ציינו כי באותה העת, יום שישי, היום הקצר בשנה, יושלם מחזור בן 104 אלף שנים ותהיה זו נקודה של זריחה חדשה בתולדות האנושות. ביקום ייווצר מצב שבו 13 פלנטות יתיישרו בקו אחד, לרבות כדור הארץ, השמש, הירח, ונוס, שביל החלב, הפליאדות, סיריוס ועוד. זה יקרה בשעה 11:11 בבוקר בדיוק. או אז יתהפכו הקטבים בכדור הארץ ויוזרם אלינו אור חדש וחזק של תודעה טהורה שתוקרן ללא הפרעה ותגיע ישירות אלינו. דבר אשר, על פי בני המאיה, ישפיע על התודעה שלנו וירומם אותה לרמות גבוהות.

גם היהדות לא פסחה על המאורע היחיד במינו וכינתה אותו - בואו של המשיח. אור חזק. התבטלות הגוף והחומר, ומעבר למצב של מודעות בלבד.

 

 

 

 

 

 

המאמרים הבאים:

האם 2009 תהיה השנה הגרועה ביותר לאנושות ?

מי היו הנפילים המוזכרים בספר בראשית ?

האם אפשר להינצל ?

מה אלוהים רוצה ?

 

 

 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

8 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל פנומן 72 אלא אם צויין אחרת