00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

ג´ינג´יסטאן זה כאן

קוד חופשי

ראיון בלעדי שלי עם עצמי - חלק ראשון

 
 
 
 
הוא מגדיר את עצמו כחתול אדום קצר שיער מסוג טאבי הכלוא בדלת אמות דירתו הקטנה שברחבי צפון אמריקקה, אולם מאידך גיסא שולט ברזי השפה העברית ולוקח חלק פעיל בחיי הבלוגספירה הישראלית. הוא שונא מוסדות ומרדן לא קטן אולם נישא זה עתה לבחירת ליבו בטקס ממסדי לחלוטין. הוא רואה את עצמו כפעיל רדיקאלי של זכויות של בעלי חיים ומטיף לקראת עולם אינטרספישיסטי. גינג`י; חתול, פילוסוף, מלנכולי, עדין נפש, כבד משקל ויפה תואר בריאיון חושפני ובלעדי לבלוגו "ג`ינג`יסטאן זה כאן" פותח בפניי את ליבו ומדבר על הכול.
 
 
ראשית הייתי רוצה לברך אותך על נישואיך לצ`ופי
תודה טוב ליבך מהמם אותי. לצערי צ`ופי לא כאן כדי לשמוע, היא נורא אוהבת ברכות.
איפה היא באמת?
תראה האמת היה לנו עכשיו ריב ראשון של נישואים כאילו לא נבהל מזה. מה שקרה זה שהתכרבלנו כירבול מהאגדות ואז היא אומרת לי שהשפם שלי ארוך מידי בשבילה וגם הגבות קצת קוצניות וביקשה שאקצץ לכבודה בקיצור שברה את ליבי לא יכולתי לעמוד במהלומה. כולי שפוף ומדוכדך רצתי לפוך וההיא רודפת אחרי אומרת מה לקחת קשה ג`ינג`י כולה הערונת. אמרתי לה חד וחלק זה או אני או הוויסקרז וזה כל חתול יודע ששפם זה האלף בית שלו זה הבסיס. אפילו עכבר או אריה ים נניח לא תתפוס אותם בלי שפם.
האמת נשמע שלקחת קשה כאילו ביג דיל
תגיד מה אתה תוקף אותי עכשיו? חשבתי אתה מראיין אובייקטיבי. אני אומר לך ששפם זה האלף בית, כל גור יודע את זה. כאילו להסתובב ככה בלי שפם וגבות? מה הלאה? אולי שגם תקצוץ את ציפורניי?
אולי אני רגיש לזה אני יודע, בכל זאת עברתי סירוס בילדותי ככה שיש גבול על כמה איברים אני יכול לוותר. די כואב מידי לדבר על זה אני הולך לקערה לאיזה ליקלוק ותכף חוזר.
 
 
 
 "זה בדיוק ספישיזם, האדם הוא נזר הבריאה וכל יתר הספישיז נועדו לשרת אותו. אז אם הוא ירצה שקט או סמינריונית או שיעשו לו מבחן להיות אזרח צפון אמריקקי אז זה מה שיהיה."
 
 
אתה ידוע כאקטיביסט בלתי נלאה המתנגד נחרצות לגילויי ספישיזם וקיוטיזם, מצד שני אני רואה אותך ולא נראה שאתה סובל במיוחד. למעשה אתה נקי, מבריק וחי את החיים הטובים, איך זה מסתדר?
תגיד אתה בסדר מאיפה הבאת את זה עכשיו שאני חי את החיים הטובים? לחיות בלי ביצים זה חיים טובים? לספוג באופן תדיר אפליה על רקע חתולי זה חיים טובים? אז זהו שניחוש שלי זה שאתה לא יודע מה אתה סח אם יורשה לי נדמה לי שאתה קקה קטן. אז ראשית רק לסבר את האוזן ספגתי ועודני סופג על בשרי ספישיזם מהסוג הנצלני ביותר זה כי אני גר עם בטטה שאני עושה לה תואר שלם לאוניברסיטה כמובן שלא אקבל על כך הכרה יענו לא משנה שאעשה לה גם את המאסטר וכן הלאה לא יחשיבוני לחתול בעל השכלה נרחבת. כעת אני עובד על העבודות הסמינריוניות שלה וזאת רודה בי על כל משפט יענו מציצה לי מאחורי הכתף לראות אם אני מבקר באתרים אחרים חוץ מקובץ וורד. והבטטה השניה גם כן הוא, זורק לי חטיפים רק אם הוא רוצה ממני משהו נניח הוא רוצה שאני אפסיק לאכול להם את הניירת כאילו שכתוב שם משהו חשוב סתם משחקי ארץ עיר. אז הסמארק זורק חטיף לכיוון הפוך ואז כשאני מגיע לפוך הוא מכסה אותי טוב טוב ואז אני נרדם כי ממש נעים אתה יודע וככה מידי יום מרדימים אותי ואם זה לא עושה את העבודה אז תמיד יש את הרגיעון. הן פשוט רוצות שקט הקקות, זה בדיוק ספישיזם, האדם הוא נזר הבריאה וכל יתר הספישיז נועדו לשרת אותו. אז אם הוא ירצה שקט או סמינריונית או שיעשו לו מבחן להיות אזרח צפון אמריקקי אז זה מה שיהיה.
 
 
 
"אמרתי לעצמי שאני חייב שהעולם ידע מה עובר עלי, עדות ממקור ראשון על הסבל היומיומי שהבטטות מעבירות אותי. ככה נולד פוסט הביכורים שלי."
 
 
איך החלטת לפתוח בלוג בתפוז? מאיפה הגיע הרעיון?
שאלה טובה אתה שואל תבורך על שאלתך זו. מה שקרה זה שהייתי כבן שלוש שנים וגם הבטטות העלילו עלי אמרו שאני לוקה בנפשי ושיש לי זיכרונות כוזבים מילדותי למה ברוב טימטומי התוודתי בפניהם שאני זוכר שהייתי בעברי תלמיד ישיבה ירושלמי מישיבת פונוביץ שהיא ישיבה שחורה אלה אמרו לי טוב אז צטט לנו קטע מהגמרא והאמת ציטטתי את הסיפור של רבי אלישע בן אבויה והללו השתנקו אבל אחרי דקה אמרו בטח מצאת את זה באינטרנט ולמדת בעל פה אמרתי מה אתם ליצנים אומר לכם הייתי תלמיד ישיבה בעברי. בסוף לקחוני לוטרינר הקקה וההוא דבר ראשון רשם לי רגיעון של חתולים ואז אמרתי לעצמי שאני חייב שהעולם ידע מה עובר עלי, עדות ממקור ראשון על הסבל היומיומי שהבטטות מעבירות אותי וככה נולד פוסט הביכורים שלי. הייתי אז מלנכולי ברמות שקשה לתאר גם מצבי הכלכלי היה רעוע אז עכשיו הוא רעוע פלוס עשרים שקל וכל זה אני חייב לתפוז וליקירי הבלוג ששומרים לי אמונים והאמת גם לבטטות שבסופו של דבר נותנות לי פה ושם זמן מחשב. 
 
 
 
המשך יבוא

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

12 תגובות

קוד חופשי

"מה הם יודעים - כל המלומדים הללו, כל הפילוסופים הללו - על שכמותך? הם שכנעו את עצמם כי האדם, הנפשע שבכל המינים, הוא נזר הבריאה. כל היצורים האחרים נבראו רק כדי לספק לו מזון, עור, ולסבול ייסורים והשמדה. מבחינתם, כל בני האדם נאצים; עבור בעלי החיים כל יום הוא טרבלינקה."

(יצחק בשביס זינגר, "כותב המכתבים")

!Oh, stop it
ארכיון פוסטים
נקה
נשארים מעודכנים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
אולי עכשיו מעונן


© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל lovely cat my ass אלא אם צויין אחרת