00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אופנוען בדרכים

הזמנת האופנוען ל...

הופעות,חוגי בית,שירי האופנוען בדרכים ושירים שכולם אוהבים 0543055033

קבלת שבת שלישית - שעריי שמיים נפתחים - מנהיגים אטומים , מהפכה חברתית מתפרצת ושעריי הממסד נפרצים

 

 בכביש המהיר לירושלים שעת אחה"צ של יום שישי, בדרך לקבלת שבת שלישית,  הרגשתי  כאילו האופנוע  כבד יותר מהרגיל.

 "מה קרה? "   אמרתי לו    " לא התרגלת כבר לסחוב מגבר, מחשב מיקרופון ואידיאלים?" שאלתי אותו,    "אתה מכביד עליי"    נאנח האופנוע,

 " עד שהסכמתי לשתוק על הציוד שאתה מעמיס עליי, עכשיו הוספת לי  את כובד המכתב לראש הממשלה ! "  מה  אתה יוצא למלחמה ? למרות  שהזהירו אותך, איימו עליך, הפחידו אותך, ניסו להשפיל אותך ולהקטין אותך, עשו לך תרגילים כדיי שתהפוך לגימיק חולף, נכון יצאת מהכול מחוזק, האמונה שבך הפכה כל  ניסיון לגמד אותך לתוצאה הפוכה, אבל הפעם אתה מסתכן ובגדול, אתה יוצא נגד ראש ממשלה, אתה ? מי אתה? האופנוען בדרכים? טרובדור? שכותב מילים ומנגינות? ומהו הנשק שלך? אופנוע ישן שעומד להתפרק? אידיאלים ? הצחקת אותי ! מה המשאבים שלך?  מי תומך בך ?
המיתרים של הגיטרה ? "  המשכתי לרכב בדומייה, מהרהר ותוהה אוליי יש צדק בדבריו, אבל אלה מיתריי הלב שבי, זה גדול ממני, וזה עומד להתפקע, לכן  יצאתי לדרכים
" לעצור את הדימום הלאומי " ואי אפשר לצאת למלחמה  מבלי לדעת שבכל סיכויי להצלחה יש סיכון של כישלון, האופנוע שמע את הרהוריי ורצה לענות לי, אבל למזלי הגענו למתחם האוהל, שם בחוץ נכנסתי אל תוך ערמת עגלות נכים, כיביתי את המנוע של האופנוע, שישתוק!!! והתחלתי לשיר בקול רם " שלום עליכם מלאכיי השלום מלאכיי עליון...." כל הקהל התחיל לשיר, וקדושה מהולה באהבה החלה מתפשטת  בכל המתחם , ידעתי שהאמונה שבי חזקה מכל שיקול הגיוני,
( מוח-גוף- נשמה = מגן! עכשיו צריך רק לדעת להשתמש בהם בתבונה, ולשמור על בלאנס נכון בינהם, לזה התכוון המשורר באומרו " זכות הבחירה,הכל מונח לפיתחך גם הטוב וגם הרע האם תהיה מסוגל להבחין בינהם, ולבחור בדרך הנכונה?"
 
 
 
 
מפות לבנות כולם מסבים אל שולחן השבת שעל הכביש כמו משפחה גדולה אבל העיניים מדברות
 
 
 
 
 
מסביב לשולחן לפני שהתחלתי לקדש הקראתי להם את המכתב  הנוסף לראש הממשלה ...מחיאות כפיים סוערות, לא תארתי לעצמי שעוד הערב, יקיימו חבריי הנכים את שכתבתי במכתב ויחריפו את המאבק.
זכות גדולה היא לי לקדש על שולחן השבת הזה, שוב פעם דמעות של מלאכים נוזלות לכוס היין המבורכת טיפות נוסכות נחמה ותיקווה לכל הלוחמים החולמים
 
 
 
 
 
 
 
לאחר הקידוש שיחות עידוד מוזיקה טובה, אני  כמעט לא שר הערב, השבוע העמוס התיש אותי, לכן אני יותר מנחה מעודד ומעביר את המקרופון לדורון, לעו"ד יוני דוידוביץ שמלווה את המאבק, ליוחאי שמחזק ומעודד, לשמחה שמפרגנת לציון, ולצליק שבתמונה, שהביא עוגות ושמפנייה, ועושה את ברכת הגומל המיוחדת שלו, באוהל ההזדהות עם מצוקת הנכים, צליק אפילו קפץ על רגל אחת כדיי להראות שהוא בריא, כבר אמרתי לכם,  נשמה של בן 16!
 
 
 
 
 
 
דן המונשם מעודד את החברים, הבנתם את זה? דן שזקוק לצינור הנשמה ומצבר, וחייב כל כמה שעות לחזור הבייתה להטעין את עצמו, דן שמסכן את עצמו בקור הירושלמי כי אין לו מנגנון חיסוני כמו לאדם בריא, דן המופלא מגיע באופן קבוע לתרום את נוכחותו למאבק, ודן מעודד את חבריו, כשדן דיבר הבטתי באופנוע שלי, ושאלתי אותו " האם אתה מבין ?"
 
 
 
 
גילי המיוחדת מהקפה דה מרקר עם אושר שיושב על כיסא גלגלים, גילי עם לב ענק ונתינה ללא גבול! כל התמונות באדיבותה של גילי.
 
 
..
 
 
...אורי מימין ומלי משמאל ליד האופנוע והמגבר שעליו, מקשיבים למוזיקה ומפזמים את השירים, אמא סימה מאשקלון באה לחזק את המאבק, האופנוע התחיל להזדקף בגאווה על כך שהוא גורם הנאה למלי ואורי ולכל העגלות שהתקבצו מסביב למוזיקה,  הבטתי בו במבט שניסה להזכיר לו את דבריו בדרך לכאן.
 
לאט לאט שמתי לב, שתוך כדיי השירים והאווירה הנעימה, נעלמים לי נכים מהקהל, הסתבר שאכן מספר נכים החליטו להחריף את המאבק והחליטו לפרוץ אל  תוך משרדיי משרד הרווחה
 
 
 
 
 
מאיר וציון מול המחסום לאחר מספר שניות המחסום היה פתוח
 
 
 
 
יוחאי גם במאבק עם חיוך ניצחי על הפנים, מעליו איציק בבקא ,
 
ההמולה בשיאה שוטרים מוזרמים למקום, אני ניגש לאופנוע, ומתחיל לקשור את הציוד, מארגן את עצמי לתזוזה, מוציא את המכתב שכתבתי לראש הממשלה, ואשר הקראתי להם בתחילת הערב, וקורא אותו לעצמי ולאופנוע,
 
"שלום לך אדוני ראש הממשלה 
פעם נוספת אני כותב לך,  ובעצם זו הפעם השלישית , שחבריי הנכים ואני, מגיעים לעשות קבלת שבת באוהל המחאה כאן בירושלים, הרעיון של קבלת השבת עלה בי כדיי  להציג ולהראות, את הפן האנושי של ציבור הנכים, את החום והאהבה שבאנשים האלה, להדגיש את מצוקתם, אבל לא בדרך צעקנית ומתלהמת אלא בדרך מאופקת ומכובדת!
האם אני צודק? האם זו הדרך? או שהם צריכים לצאת לרחובות כפי שעשו היום, או לשרוף צמיגים ולאיים במעשים קיצוניים כפי שהם מתכננים בשבוע הבא. האם רק כך משיגים דברים במדינה ?
 
איתי מגיעים אנשים מקסימים בעליי מודעות חברתית ובעליי לב גדול וחם. ומה עם הלב שלך אדוני ראש הממשלה? אנחנו שוב פעם מזמינים אותך לעזוב את ביתך החם והמוגן ולבוא אלינו לאוהל המחאה,
תרשה לי לספר לך אדוני ראש הממשלה, שהמחאה החברתית שאני גאה להוביל, חוצה גבולות אנשים ומפלגות, ואוליי ישמע לך מוזר, שלמעלה משלוש מאות עשרים אלף איש קוראים את האופנוען בדרכים,
זה לא אני  ואין לי מנגנון של אנשיי תקשורת אנשיי תדמית ויחצנים כפי שיש לך, אלא אלה  המצוקות והשאיפות של העם לשנות את המצב ולברוא מציאות טובה יותר שמתנקזות אליי למאבק שלי בדרכים, אתה מבין אדוני ראש הממשלה, המצוקות שבמדינה מעצימות את כמות האנשים שמצטרפים אליי. אתה בעצם מעצים אותי!
 
שהריי לא נבחרתי לשום מפלגה ולא התיימרתי להוביל ולעבוד אצל אף אחד כפי שאתה הצהרת בנאום מפורסם שלך " אני עובד אצלכם "  תגיד לי ככה מתנהג עובד? רומס את המעסיקים שלו? 
אתה זה שאמרת בנאום אחר לאחר המלחמה " אני נשאר לתקן את הליקויים"  תגיד לי מה תיקנת? ואיך זה שבמקום לתקן יותר ויותר ליקויים ,קילקולים, אזלות יד, חוסר מנהיגות ורפיסות מדממת את החברה הישראלית למוות.
 
אדוני ראש הממשלה, לא אעבור איתך על כל החשבון שיש לי איתך ויש לי!  אתה הוא המנהיג שלי ואתה הכתובת האחראית על מה שקורה במדינה, את העיניינים שיש לי איתך  צברתי במפגשים שלי בדרכים עם העם, משדרות מוכת הקסאמים ועד משפחות החיילים החטופים, ממצוקת חסריי היכולת, ועד היאוש של המעמד הבינוני שמנסה לעבוד בכבוד ומגלה שבדרך הישר הוא לא גומר את החודש, לכן אני לא מדבר איתך עכשיו על מדיניות הקומבינות שמאלצת את העם להיות עבריין בשביל להביא אוכל הבייתה, לא מדבר איתך עכשיו על חוסר הביטחון האישי של האזרחים, זה חשבון אחר ושיחה אחרת. אני מתמקד במכתב זה בעיניין מצוקת הנכים, אתה מבין אדוני ראש הממשלה שמשהו דפוק במערכת אם הנכים פנו בבקשת עזרה לאופנוען בדרכים? אתה מבין שבעצם המערכת הממסדית האטומה לא התייחסה למצוקת הנכים שנאלצו לבקש עזרה להגברת המודעות ממני, ואני באתי רק ליום אחד ביום שלישי לפניי שלושה שבועות, ונשאבתי למאבק הצודק הזה שיכול היה להימנע, אפילו  השרים הממונים מצדיקים את מאבקם, אבל זה בדיוק כפי שאתם מצדיקים את תביעתם של ניצוליי השואה, ובקומבינה מעכבים את הכספים וסופרים כל יום כמה אומללים נוספים שמתים.
 
לכן אני פונה אל האדם שבך....אהוד  בוא לאוהל המחאה של חבריי הנכים
תאמין לי אתה תעשה טוב להם והרבה יותר טוב לעצמך, בוא דבר איתם, תקשיב למצוקתם
חבק אותם, תבטיח לעזור להם, בזה אני מבטיח לך שתיקנה את ליבם וגם את עולמך,
 
 
אני מחכה לך!
 
אתם זוכרים שאני מאמין שמילים בוראות מציאות, זה מתחיל במחשבה שהופכת לדיבור, דיבור שהופך למילים, מילים הופכות למשפטים משכנעים, וכל זה הופך למעשה.
 
השאלה שלי אתכם חבריי, אם אקרא לכולכם ולכולם, לבוא לערב אחד, לעצרת מחאה, חברתית כללית על כל האבסורד שמדמם אותנו למוות, ולבקש מראש הממשלה, להתפטר!!!, להעמיד מייד, חרום חלופית,
לקבוע זמן לבחירות, עם סטנדרטים ערכיים ומוסריים שיחייבו את כל המתמודדים ועל כך ארחיב בעתיד.
האם תצטרפו אלי ? האם תפעלו איתי ותדאגו שזו תהיה עצרת ענקית, האם כל מי מכם, שמכיר ארגונים חברתיים , תנועות נוער, גופים, ועדיי עובדים, וכלל עם ישראל, יעשה את כל יכולתו לרתום את כולם למשימה,
כי אם תשובתכם תהיה חיובית, אני קובע תאריך. ועובד על  תנועת  מחאה שבאה וצומחת מהעם, נקייה מאינטרסים פוליטיים, והעצרת שנעשה תהייה מפגן כוח ויריית פתיחה של כוח העם שהחליט  להצטרף לקריאתי ו.. " לעצור את הדימום הלאומי"   ב-"דם" (דרך מאבקים) 
 
מחכה לתשובתכם !
וברצוני להודות לכל החברים שהצטרפו ובאו לתמוך מצ"ב קישור לקומונת רוכביי הפרלמנט
 
כרגע הודיעו לי שיש כתבה נוספת החדשות וואלה, מצרף לכם קישור
http://news.walla.co.il/?w=//1304223 תראו שם את חברי היקר דן המונשם
 
ובנוסף מזכיר לכם את צוותא ת"א, מעתיק לכם פרטים מהרשומה הקודמת
ב5/8/08 אני מופיע בצוותא תל אביב בסיפורים ושירים מהדרכים  לכבוד הוא לי להופיע במוסד מכובד זה, שפתח את דלתותיו בפניי ברצון באהבה, ואני אפילו נרגש, וחש שזוהי אבן דרך ונקודת ציון אישית שלי שבאה מכל ההתעצמות החברתית שלנו!

 חשוב לי,  אם אפשר, שתיקנו כרטיסים  מראש תחזקו את הדרך ותעצימו אותה ואפילו תגרמו למופע להיות מכור מראש !  זאת הדרך שלכם לחזק את המסע !

אם זה יקרה, כל הזרקורים יופנו אל המסע החברתי הזה !

האם אני חולם? האם אני מציאותי?  זה תלוי בכל אחד מכם שירכוש כרטיסים מראש.

                   זאת קופת צוותא 03/6950156/7

 
 
 ניפגש בדרכים, בכיכרות, במצוקות
ובצוותא תל אביב
 
מחכה לכם
מגן 054/3055033
האופנוען בדרכים
 
 
 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

38 תגובות

קוד חופשי

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל מגן המקורי אלא אם צויין אחרת