22
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

יוסי רגב

רצח ארלוזורוב עוד חי: (טז) זה קרה לפני 75 שנה, רשימת הקטעים בבלוג

בקיצור: לפני 75 שנה בדיוק היה הרצח. זה דף תוכן העניינים לנושא הזה. $$$ [824]
      - 5,289 איש כבר נכנסו לדף הזה -
אל רשימת התגיות המסודרת ( <- קליק על)
אל רשימת הנושאים שלי ( <- קליק על)
הדף הזה פורסם במקור ב-16 ביוני 2008 ועובר עידכונים כל הזמן.
 
       מה שאתם רואים פה הינו תוכן העניינים של הספר "רצח ארלוזורוב עוד חי", ספר על פרשת רצח ארלוזורוב, אותו אני כותב חלקים חלקים, ויתפרסם בדפוס כאשר יהיה גמור. כל הקטעים שכבר כתבתי מופיעים בבלוג הזה, ורשימה שלהם מופיעה כאן, כאשר הרשימה מסודרת לפי סדר הופעתם בספר לכשיופיע.
        הספר השלם יהיה מוכן בעוד זמן רב ולכן, בשנת 2016, הוצאתי מהדורה מוקדמת שלו, מעין דו"ח ביניים. הספר "רצח ארלוזורוב עוד חי" יצא בשנת 2016. ניתן להשיג אותו  ב"מכון ז'בוטינסקי" בתל אביב, או ב"עשן הזמן" בבאר שבע או אצלי בטלפון (ר' בהמשך).
          התוכן של הספר נמצא כולו בהרצאה שנתתי במכון ז'בוטינסקי בתאריך 16.6.2016. ההרצאה כולה נמצאת ביוטיוב, ואתם יכולים לצפות בה בכתובות:

https://www.youtube.com/watch?v=OS0jkcsuDoA

https://www.youtube.com/watch?v=MhBCTqj2Dgc

         אתם יכולים לקרוא את המחקר כולו, אפילו מעודכן יותר מהספר המודפס, ע"י כניסה לתגית "רביזיוניסטים" (<- קליק על). תקבל את כל החלקים של הספר, אבל בסדר הופעה הפוך, מהאחרון לראשון. אתה צריך לקרוא אותם מהפוסט העתיק ביותר עד לזה שפורסם לאחרונה.

הרצאה לפי הזמנה

           כמו כן אני מוכן לבוא להרצות על הפרשה הזאת בפני כל פורום שיזמין אותי. ניתן להתקשר אלי בטלפון 08-6480133..

                 אם ברצונכם לקבל את הטיוטה של הספר הזה, בקובץ אחד, שכולל את רוב הקטעים (לא כולם) שהופיעו כאן, שלחו בקשה לדוא"ל שלי, שנמצא בדף:
http://www.bgu.ac.il/me/regev/wwwlist.html
ואני אשלח לכם את הקובץ בדוא"ל.
 
75 שנה לרצח ארלוזורוב
     היום לפני 75 שנה, בתאריך 16.6.1933, על חוף הים בתל אביב, נרצח חיים ארלוזורוב, מאורע שהדיו מתגלגלים עד עצם היום הזה. ספרים ומאמרים רבים נכתבו על נושא הרצח הזה ודנו בחידה: מי רצח את המנהיג הציוני המבריק הזה? תיאוריות רבות הועלו בקשר לפיתרון החידה הזו. עד היום, כאשר מאשימים מישהו במשהו מופרך הוא אומר: עוד מעט תאשימו אותי גם ברצח ארלוזורוב! עד היום יש רבים שמשוכנעים ששני חברי "ברית הבריונים" הם שרצחו אותו. עד היום יש אנשים שהולכים וכואבים את מה שניראה להם כעלילת דם על הרביזיוניסטים, תלמידי זאב ז'בוטינסקי ע"ה.
     לפני מספר שנים החלטתי להיכנס לנושא הזה ולנסות לתת פיתרון משלי לחידה הזו, ע"י ניתוח המידע הרב המצוי בסיפרות. אחר כך ניכנסתי לעולם הבלוגים ונשאבתי לתוכו לחלוטין, כך שיכולתי להקדיש פחות זמן לנושא המלהיב הזה, המלהיב אותי, אך לא בהכרח מלהיב את קוראי הבלוג שלי. להפתעתי, גליתי כי עדיין קיים מידע שלא עמד בפני האנשים הרבים שחקרו את הנושא לפני, עדויות של אנשים, שהחוקרים לא שמו אליהן לב. לכן עברתי לצורת עבודה שונה: אני מפרסם במסגרת הבלוג שלי, מפעם לפעם, קטעים קצרים שיצטרפו יחד כתשתית לכתיבת ספר על הנושא הזה. אי"ה אגיע לכתיבת הספר הזה, ששמו יהיה "רצח ארלוזורוב עוד חי", בעצמי. אם לא – ישמש החומר לאחרים שימשיכו להתעניין בו.
רשימת הקטעים שבבלוג הזה
     לפניכם רשימת הקטעים שכבר פורסמו בבלוג שלי, מסודרת לפי ההקשר, ולא לפי הסדר שבו הם פורסמו כאן. הרשימה הזאת אינה מעודכנת (בגלל תקלה במערכת "תפוז", שמנעה ממני לעדכן אותה) - ואני עובד כעת על עידכונה.
     כדי להגיע אל הרשימה הזאת מן הרשת, אין צורך לזכור את הכתובת של הדף באינטרנט. מספיק להיכנס לגוגל ולחפש את:
יוסי רגב מפרסם ארלוזורוב
או
רצח ארלוזורוב 75
וכך מגיעים לדף הזה עם הרשימה הזאת.
     אל הקטעים, שפורסמו לאחרונה, שהקישורים אליהם ברשימה הזאת עוד לא נכללו ברשימה הזאת. אליהם תוכלו להגיע ע"י הכניסה למדור רצח ארלוזורוב .
     כל פריט ברשימה הוא קישור לקטע אחד בתוך הבלוג. כדי לקרוא את כל הקטעים בזה אחר זה יש לעשות קליק על כל פריט ברשימה, לפי הסדר (פרט לראשון), ואחרי קריאת כל קטע, וקליק על  פתיחת כל התגובות , לעשות קליק על כפתור  חזור , הוא Back, ולחזור כל פעם לרשימה הזו. אפשר גם להשתמש בפקודה Open link in new tab (מקליק ימני), כדי לראות את הקטעים השונים בטאב חדש.
 
רצח ארלוזורוב עוד חי
 
תאריך עדכון הרשימה: 9.10.2016
קטעים שהופיעו אחרי תאריך זה אינם כלולים עדיין ברשימה.
 
     האם אני צודק? אל תסכימו אתי.
       מה אתם חושבים? מה אתם מרגישים?
יוסף רגב
-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-
   המונה היומי: עד היום היו 94,197 כניסות לבלוג שלי, וזאת מאז שהתחלתי ב-22.2.2006
 
   אם בהמשך הקטע (הפוסט) הזה יש תגובות, קראו גם אותן. כשאנשים מתווכחים אתי, עולות נקודות חשובות, שלא נכנסו למסמך המקורי שכתבתי.
   אם הדברים שכתבתי פה מעוררים אצלכם מחשבות, והרי לשם כך אני כותב אותם, אנא, הגיבו לדברי בבלוג עצמו, ע"י קליק על "הוספת תגובה", כדי שאדע שקראתם וחשבתם עליהם. אין צורך להיות בלוגר רשום. אין חובה לתת כתובת דוא"ל. כל אחד יכול להגיב.
       את רשימת הנושאים בבלוג שלי וגם את הוראות השימוש, ניתן לראות בכתובת:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=897416
 
 
תגיות: רצח ארלוזורוב, הסטוריה, רביזיוניסטים, ברית הבריונים, בלוג, עבדול מג`יד, סטבסקי, רוזנבלט, יהודה ארזי, יצחק חנקין, עליאש, ויקיפדיה, אבא אחימאיר, רעיה רגב (ברמן), ז`בוטינסקי, שרמייסטר, חזית העם, חיים ארלוזורוב, סימה ארלוזורוב, ועדת בכור, טסלר, מגדה גבלס, דן מרגלית, בן ציון כ`ץ, הרב קוק, חיים גורי, קפטיין רייס, יצחק בנדור, שאול אביגור, בודילי
 
פורסם במקור ב-16 ביוני 2008
גירסה שנייה ב-14 במאי 2009
גירסה שלישית ב-26 ביולי 2013 (אחרי תיקון התקלה ב"תפוז")
גירסה רביעית ב-3 באוקטובר 2014
גירסה חמישית ב-23 במרץ 2019
     כל אלה לא כולל עדכונים של קישורים לקטעים שנכנסו לכאן

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

26 תגובות

סטטיסטיקה
מספר כניסות לבלוג מה - 02/2006
1,067,372
תגיות
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל יוסי רגב אלא אם צויין אחרת