00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

ג´ינג´יסטאן זה כאן

קוד חופשי

בנונאווט אקים את מדינת החתולים!

 
אל תשאלו אתמול היה לי את המבחן הגדול לאזרחות במדינה הצפונית של צפון אמריקקה וחרשתי על החומר כמו משוגע וגם עשיתי כמה מבחני דמה באינטרנט עד שהבטטה נרגעה ואמרה ג`ינג`י נראה לי אתה מוכן. אמרתי לה טוב סבבה רק תביאי את הפאה שאת שמה עלי לכבוד המבחנים ככה שלא יחשדו בי שאני חתול, אמרה לי מה אתה גנוב הפעם אסור לי לקחת שום סיכון ולכן מצב זה דורש היערכות רצינית ואחרי חמש דקות הקקה הופיעה עם בד שחור. אמרתי לה נראה לך אני נכנס לזה הדבר הזה עושה לי דהחתוליזציה לא מוכן לעטות את זה עלי. אמרה לי חסר לך שאתה עושה לי עכשיו בעיות אני עוד אעלים לך ת`קומונה, אמרתי לה עזבי אותי לא שם את זה וזה סופי. בוינה זאתי טרקה את הדלת לא דיברה איתי שעה.
 
אחרי זה באו אלי הבטטות ואמרו שזה נורא חשוב שאני אכסה את עצמי בבד הזה ושאני אפילו יכול להשתמש בזה בתור מחאה יענו שיחשבו שאני אישה שהיא לא רק מאחורי רעלה אלא גם גמדה וזה יתן לאנשים לחשוב בקיצור זה יהפוך אותי למיצג מחאה אנושי. חשבתי על מה שאמרו ובסוף התרצתי, כאילו לפעמים לקקות יש דברי טעם, אין מה לומר.
 
 
 
 
 
 
כשהגעתי למבחן ראיתי אישה שגם היא היתה מכוסה כל הגוף אז התיישבתי לידה יענו שיחשבו שאני אחותה הגמדה או משהו וככה זה יראה הגיוני. אחרי זה ראיתי שבעלה הגיע אז נצמדתי לבעלה יענו ככה יחשבו שאני אשתו השניה וככה הכל יעבור חלק.
 
בסוף קראה לי הפקידה אמרה לי מה שלומך היום מיז? אמרתי שלומי טוב תודה. אחרי זה ביקשה תעודות מזהות ודרכונים. הראתי לה. אמרה לי תראי אני מכבדת את האמונה שלך ואת אורח חייך והלבוש, אבל אני מוכרחה לודא שהתעודות הן שלך ועל כן בואי היכנסי עימי לחדר צדדי שם תוכלי להסיר את הבד.
 
זאתי גררה אותי לחדר הצדדי אמרה לי בבקשה אני ממתינה. אמרתי לה שאני לא יכול. אמרה לי זה בסדר רק אני כאן ואם את רוצה אנעל את הדלת. אמרתי לה שאני מתבייש למה אני נראה מצחיק וגם ככה אני גמדה אז אני חושש שתלעג לי. אמרה לי מה פתאום שאלעג בתמונות את נראית בסדר גמור. אמרתי לה אבל זה היה לפני שנפל עלי מגהץ לוהט על הפנים ועכשיו הכל כוויות ואת רק תלעגי לי. בוינה זאת עשתה פרצוף מלא ברחמים, שאלה איך נפל המגהץ? אמרתי לה שהיה תלוי מהתקרה מגהץ והחוט היה רופף ואני סתם עברתי וזה נפל עלי. שאלה איך מגהץ הגיע לתקרה? אמרתי לה, אני יודע? נראה לי עכביש קשר אותו לקורים שלו למה חשב זה חרק או משהו. אמרה לי שהיא מצטערת על מה שקרה לי, ואמרה שאם ארצה היא מוכנה לשלוח עובדת סוציאלית לביתי שרק תראה אם הכל בסדר. אמרתי לה הכל בסדר אין מה לשלוח.
 
בסוף הניחה לי לנפשי, אמרה נמשיך את השיחה ביננו אחר כך למה אנשים מחכים בתור. אז הושיבה אותי בצד ואמרה לי תמתיני כאן בבקשה. אמרתי לה אבל מה אעשה בינתיים? זאתי הביאה לי מפה של אמריקקה אמרה בינתיים תשנני פרובינציות עד שנראה מה קורה איתך.
 
ישבתי ובהיתי במפה ואז פתאום חשבתי שיש את הטריטוריה האינדיאנית הזאת בצפון אמריקקה שקוראים לה נונאווט שהיא טריטוריה אמריקקית הגדולה בשטחה אפילו מכל מערב אירופה ויש שם לא יותר מ-30 אלף איש יענו השאר שומם מאדם. חשבתי זה מקום מצוין להתיישב שם אם אתה חתול, ושאולי זה הפיתרון לכל החתולים באשר הם; מקלט מדיני בנונאווט. בוינה זה גאוני! תודו! וחשבתי למשל שאני אוכל להיות ראש הממשלה כי יש לי רעיונות כרימון וכי אני דיפלומט כזה ונוח לבריות, שאסקי מצידי יכול להיות הנשיא כי יש לו אינטגרטי ושפה עשירה.
 
 
מפת קנדה - נונאווט בהדגשה
         נונאווט האדמונית; מדינת כל חתוליה.
 
 
הבטטות כמובן השביתו את שמחתי, אמרו שהרעיון מפגר, שרק דוב קוטב יהיה מרוצה מהטמפרטורה שם ושאני ממשיך בהזיותיי. אמרתי להם שכשאהיה ראש ממשלה הם יצטערו על כל החרא שהם מעבירים אותי וילקקו לי בלי סוף אבל זה יהיה מאוחר מידי. הקקות המשיכו להתבדר על חשבוני עד שהתעייפו מהצחוק של עצמם ונרדמו על הספה. הלכתי לפוך בבושת פנים וכולי תוגה ודיכדוכין.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

15 תגובות

קוד חופשי

"מה הם יודעים - כל המלומדים הללו, כל הפילוסופים הללו - על שכמותך? הם שכנעו את עצמם כי האדם, הנפשע שבכל המינים, הוא נזר הבריאה. כל היצורים האחרים נבראו רק כדי לספק לו מזון, עור, ולסבול ייסורים והשמדה. מבחינתם, כל בני האדם נאצים; עבור בעלי החיים כל יום הוא טרבלינקה."

(יצחק בשביס זינגר, "כותב המכתבים")

!Oh, stop it
ארכיון פוסטים
נקה
נשארים מעודכנים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
אולי עכשיו מעונן


© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל lovely cat my ass אלא אם צויין אחרת