11
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

יוסי רגב

אהוד ברק - בקולות הזייפנים והבריונים

בקיצור: איך זכה אהוד ברק בראשות מפלגת "העבודה"? בעזרת זייפנים ובריונים, שקיבלו תשלום עבור מעשיהם. גם בנימין (פואד) בן אליעזר "זכור לטוב". $$$ [755]

אל רשימת הנושאים שלי ( <- קליק על)

     - 200 (מספר עגול) איש כבר קראו את המאמר הזה -

 

       אהוד ברק, שר הבטחון ויו"ר מפלגת העבודה? איך הוא הגיע למקום הזה?  הודות לזייפנים ולבריונים שפעלו למענו במערכת הבחירות הפנימיות במפלגת "העבודה", וגם בזכות האנשים שהאמינו לו, התייצבו לצידו והיום הם יכולים לראות עד כמה הם טעו.

       כשהודיע אהוד ברק על התמודדותו לראשות מפלגת "העבודה" הראו כל הסקרים, כי הציבור זוכר לו את כשלונותיו בקדנציה הקודמת שלו, וגם בין חברי מפלגת "העבודה" רק מעטים תמכו בו. ב-12.6.2007, בסיומה של מערכת הבחירות הפנימיות זכה אהוד ברק בניצחון ברוב קטן של 34,561 קולות לעומת 32,214 הקולות שקיבל עמי איילון. מספר הערבים שהצביעו בעד אהוד ברק היה 5,630, והם שהעניקו את הניצחון לאהוד ברק. לדעתי, לא היה אפילו קול אחד אמיתי של ערבי בעד אהוד ברק. לאחר "מהומות אוקטובר 2000" שבהם נהרגו 13 ערבים מירי של שוטרים בתקופת כהונתו של אהוד ברק כראש ממשלה, לא היה אף אזרח ערבי במדינת ישראל שלא ראה באהוד ברק אחראי לכך. אעפ"כ 5,630 איש מן המיגזר הזה באו להעניק את השלטון לאיש השנוא עליהם. איך זה קרה?

נפלאות פואד

               שני שלבים היו במהלך הזה של המלכת אהוד ברק ובשניהם, אני חושד, היתה ידו של בנימין (פואד) בן אליעזר.

       השלב הראשון היה התפקדות למפלגת "העבודה". בשלב זה עסקו מצדדיו של אהוד ברק ומצדדיו של עמי איילון ב"התפקדות" של אנשיהם למפלגת העבודה. כל צד ניסה לשכנע אנשים רבים ככל האפשר שהמועמד שלו עדיף, ולכן ראוי להתפקד למפלגה ואחר להצביע בעדו. עמי איילון הוביל בסקרים, ולכן נידרש מאמץ גדול לפקוד אנשים למען אהוד ברק. במיגזר הערבי היתה התפקדות רחבה של אנשים, שלאחר מכן הצביעו בעד אהוד ברק. המארגן הגדול של התפקדות זו היה השר בן אליעזר, שיודע לתגמל את האנשים ההולכים איתו, מן התקציבים העומדים לרשותו כשר. בחירות פנימיות כאלה, לאחר תהליך כזה של "התפקדות", אינן הליך דמוקרטי, שבו ניבחר האיש הטוב יותר, אלא מהלך שבו מנצח האיש הרע יותר.

זיוף הבחירות

       השלב השני היה ביום הבחירות עצמו. אנשים, שאולי קשורים לפואד ואולי לא, השתלטו על הקלפיות בכפרים הערביים, זייפו  מעטפות הצבעה, הפעילו בריונות על המשקיפים מטעם איילון וכך הובילו לנצחונו של האיש שפואד תמך בו, של אהוד ברק. שימו לב לשם סעיד אבו ראס. זה האיש שהיה אחראי לקיום הבחירות הפנימיות במיגזר הערבי.

               להלן תיאור של מה שהתרחש בכמה כפרים ערביים, ע"פ "ידיעות אחרונות" מיום 30.8.2007 :

שעב: בבחירות השתתפו ילדים בני 13 ו-14 שהצביעו בעזרת תעודות זהות לא שלהם. המשקיפים מטעמו של עמי איילון היו מוטי זגורי ואשרף זועבי שהעידו על כך וסיפרו כי איימו עליהם: אם אתם לא בעניין, ניתן לכם מכות ונהרוג אתכם. יו"ר הקלפי קיבל מקבלן הקולות 5,000 ₪. כך ראיתי במו עיני, העיד מוטי זגורי, אני לא מערכניק, אני לא כלום, אבל אני ראיתי מה הולך בבית זונות הזה, לא האמנתי שיש דבר כזה במדינה, גוג ומגוג. לבקשת "ידיעות אחרונות" נבדק זגורי במכון פוליגרף ונמצא דובר אמת.

       תוצאות הבחירות בשעב: 90.3% הצבעה, מהם 98.7% לטובת ברק, לעומת 50.8% הצבעה במיגזר היהודי. יו"ר הקלפי היה חברו של סעיד אבו ראס.

יפיע: הקלפי הוצבה במשרד הצמוד למשרד של מטה אהוד ברק בכפר. במקום היתה מצלמת אבטחה, שבה ניתן היה לצלם את ההצבעה של כל מצביע. למשקיפים נאמר, כי מצלמת האבטחה אינה פועלת, אבל השאלה היא אם המצביעים חשבו כך. ליתר בטחון, יצא היו"ר מן החדר עם המעטפות החתומות וחילק אותן לאנשים בחוץ, כך העיד שמחה אורן, המשקיף מטעם עמי איילון. אורן התלונן, ואז הוחלף היו"ר בבסול  שאדי, שאשתו היא בת דודה של סעיד אבו ראס.

       תוצאות הבחירות ביפיע: 91.3% לאהוד ברק.

שפרעם: בתוך המעטפות היו כבר פתקי הצבעה. כך העיד עו"ד יובל מסילתי, המשקיף מטעם עמי איילון, בתצהיר משפטי ובתלונה למשטרה.

       תוצאות הבחירות בשפרעם: 97% לאהוד ברק. יו"ר ועדת הקלפי – איש של סעיד אבו  ראס.

כסייפה: מצלמות ערוץ 10 צילמו את הבאים להצביע, 60 איש, עד השעה שבע. שעתיים אחרי שהצלמים הסתלקו, נספרו בקלפי יותר מ-400 מעטפות. בספר הבוחרים היו 60 חתימות אותנטיות והיתר מסודרות מדי, כך העיד שי ברק, עוזרו של השופט אמנון סטרשנוב, יו"ר ועדת הבחירות הפנימיות במפלגת העבודה.

       התוצאות בכסייפה היו 60.2% לאהוד ברק.

המיגזר הדרוזי

       גם במיגזר הזה היו תוצאות מעניינות: אחוז ההצבעה היה 74.9%  (לעומת 50.8% כאמור במיגזר היהודי).

       בג`וליס, בקלפי אחת בה ישב ליאור מניסדורף כמשקיף מטעם עמי איילון, הוציאו מעטפות מחדר הקלפי ובריונים ניגשו לכל מי שהגיע להצביע ונתנו לו מעטפה. השיטה היתה "מעטפה מתגלגלת", כלומר: תחזיר את המעטפה שתקבל בפנים. איימו עלינו כל הזמן שיזרקו עלינו כסאות, שלא יתנו לנו לצאת מהכפר, שירצחו אותנו. לאחד האנשים שהיו אתנו אפילו הרביצו, הפילו אותו על הרצפה, כך העיד מניסדורף. בקלפי הזאת קיבל אהוד ברק 79.5% מהקולות. היו"ר היה איש של סעיד אבו ראס.

       בקלפי השניה בג`וליס התוצאות היו 80.1% לטובת ברק. יושבת הראש שם היתה סוהא, אחותו של סעיד אבו ראס.

מה קרה אחר כך

       איך השלים השופט אמנון סטרשנוב, יו"ר ועדת הבחירות הפנימיות במפלגת "העבודה", עם התופעות הללו? הוא לא השלים. הוא סירב לחתום על פרוטוקול  הבחירות והודיע על התופעות למשטרה. ניתן לבדוק מי עשה את המעשים הללו. ניתן לגלות מי אירגן את הזיופים הללו ומי שילם למבצעיהם. הבחירות התקיימו ב-12.6.2007 . עוד מעט אולי תהיינה בחירות כלליות, שבהן עלול אהוד ברק לנצח ולהגיע לראשות הממשלה (השם ישמור). אבל המשטרה עדיין חוקרת...

       מה עשה עמי איילון, כשהודיעו לו אנשיו על הזיופים ועל הבריונות? בהתחלה הוא הודיע שיערער על תוצאות הבחירות. אבל תוך זמן קצר הוא חזר בו, והודיע שהוא אינו מעוניין לגרור את מפלגת "העבודה" לתוך ביזיון של פרשת בחירות מזוייפות. הוא השלים עם בחירתו של ברק, הצטרף לממשלת אולמרט והודיע, כי יתמוך באהוד ברק, ויעזור לו להיבחר לראשות הממשלה. 

 

     האם אני צודק? אל תסכימו אתי.

       מה אתם חושבים? מה אתם מרגישים?

יוסף רגב

-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-

   המונה היומי: עד היום היו 80,196 כניסות לבלוג שלי, וזאת מאז שהתחלתי ב-22.2.2006

 

   אם בהמשך הקטע (הפוסט) הזה יש תגובות, קראו גם אותן. כשאנשים מתווכחים אתי, עולות נקודות חשובות, שלא נכנסו למסמך המקורי שכתבתי.

   אם הדברים שכתבתי פה מעוררים אצלכם מחשבות, והרי לשם כך אני כותב אותם, אנא, הגיבו לדברי בבלוג עצמו, ע"י קליק על "הוספת תגובה", כדי שאדע שקראתם וחשבתם עליהם. אין צורך להיות בלוגר רשום. אין חובה לתת כתובת דוא"ל. כל אחד יכול להגיב.

       את רשימת הנושאים בבלוג שלי וגם את הוראות השימוש, ניתן לראות בכתובת:

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=897416

 

                                       דרגו אותי באינדקס הבלוגים

                                         עשו קליק כאן

 

תגיות: אקטואליה, ברק אהוד, מפלגת העבודה, עמי איילון, פואד בן אליעזר

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

9 תגובות

סטטיסטיקה
מספר כניסות לבלוג מה - 02/2006
989,909
תגיות
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל יוסי רגב אלא אם צויין אחרת