00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אופנוען בדרכים

הזמנת האופנוען ל...

הופעות,חוגי בית,שירי האופנוען בדרכים ושירים שכולם אוהבים 0543055033

אמא ! א=אוויר, מ=מיים, א=אדמה , כדור הארץ עומד לפנצ`ר את עצמו למוות!

א=אוויר, מ=מיים, א=אדמה

 

כמה פעמים קראנו "אמא" "אמא" "אמא " בימי חיינו...האם אפשרי ללא אמא?

 

א-אוויר - האם אפשרי בלי אוויר?

 

במקום תשובה רגילה אספר לכם על תרחיש שיקרה בעוד מספר שנים

 

"אין לי אוויר" הוא צעק, "הצילו אני נחנק" לאט לאט אזל האויר מריאותיו, אך כדור הארץ לא נחלץ לעזרתו. גם מהכדור אזל האויר " לכלכת, הפצצת אותי בכימיקלים,  היית אטום לזיהום,  תיעשת אותי למוות, הנשמת בי רעלים ששלחת אלי לשמיים, חנקת אותי באכזריות, לא התייחסת לסימנים, ועכשיו ברגעיך האחרונים אתה נחנק ומבקש עזרה"? " לא יכול לעזור לך" אמר לי כדור הארץ. "פלטת לתוכי חומרים  מזהמים  , בקעת בי חור, שהלך וגדל, נתתי לך סימנים, התרעתי, התחננתי, התחממתי, התקררתי, סערתי התרגזתי הפכתי ערים בסופות והוריקנים ואילו אתה המשכת, בתאוותיך, והרגליך, מלאת אותי קרינה, עשן ופיח, טינפת בי כול חלקה טובה, חיסלת את כול האויר הנקי שבי וכעת תסלח לי, אבל אינך נושם כי אתה אשם"!!

 

 מ – מים - האם אפשרי בלי מים?

 

במקום תשובה אספר לכם על תרחיש שיקרה בעוד מספר שנים

 

הצמא הכריע את גופו שהלך ונחלש, גרונו צרוב יובש, התגעגע לטיפת מים. מסביב ראה אנשים במצוקה כמותו, אחוזי תזזית ברגעים אחרונים, מנסים להציל את עצמם, להשיג משהו שירווה את צימאונם.

 בתוך כול הכאוס הזה, כדור הארץ הביט בהם בעצב מהצד " הויי בני אדם, איזה מין יצורים משונים, מה הם נזכרים עכשיו לצעוק הצילו, איפה הם היו כשהזהרתי אותם שיפסיקו לבעוט לי בכדור? איפה הם היו כשכול הקרחונים נמסו? איפה הם היו כשמקורות המים התדלדלו והמעט שנותר עורבב בחומרים רדיואקטיביים ממפעלים כימיים שונים שכול מטרתם להעשיר את חשבון הבנק של בעליהם? 

כשכמה צדיקים כבר קמו, צעקו והזהירו מפני כליה, התייחסו אליהם כמו אל תימהונים הזויים. מרבית בעלי הממון ועשירי הארץ  החליטו להמשיך לפעול רק מתוך אינטרסים בולמסיים רגעיים. כול הארץ זעקה חמס, יערות נגדעו, האיזון בטבע הופר בני האדם עישנו אותי למוות.

 מה יש בי ?  הרי אני בסך הכול כדור, כשלוחצים אותי- אני נלחץ, כשמנקבים בי חור- אני מאבד נוזלים ומשתנים בי הלחצים. והעצוב מכול, צילמתם אותי ותיעדתם  אותי קורס ונהרס בשידור חי, "נעלמת לי הגלקסיה" צעקתי לעברכם אבל אתם המשכתם לזהם אותי למוות. 

אכן בתבונתכם הבנתם שבעצם  הריסתכם אותי, אתם מביאים כליה על עצמכם, אבל תאוותכם גברה על בינתכם..ובמו ידכם הבאתם את זה לפתח ביתכם. כואב לי לראות אתכם צמאים למוות, לא התייחסתם לסימנים ועכשיו אתם על הפנים.

אז תסלחו לי ידידי בני האדם ..." התנהגתם כשוטים, לכן אינכם שותים"

 

 

א – אדמה - האם אפשרי בלי אדמה

 

במקום תשובה אספר לכם על תרחיש שיקרה בעוד כמה שנים

 

כבר כמה שעות שהוא שוחה במים, מאז שנשמטה האדמה מתחת לרגליו ונחשול ענק הציף את כול היבשה. "ויקום הים על היבשה" הרהר לעצמו והמשיך לשחות, גופו תשוש, שריריו כואבים מהמאמץ להחזיק את הראש מעל לפני המים. "הלוואי והיו לי זימים" חשב לעצמו בניסיון דמיוני להיות דג או כריש. "איך לא הקשבתי לסימנים!" זעקו לו קולות ממוחו הקודח, "הרי אפילו נוח התכונן למבול אחרי שפעם אחת קיבל אזהרה מבורא עולם".

"חבל" אמר לו כדור הארץ בתוגה "אך אתה לא נוח ואילו אני הזהרתי אותך ונתתי לך סימנים הרבה יותר מפעם אחת... תבין, שנוח היה בן אדם מאמין, הוא קיבל הוראה מאדון עולם הכול יכול וללא ספקות ובאמונה גדולה ניגש וביצע את ההוראות,  בנה תיבה וניצל. אבל אתה בן אדם מודרני, ציניקן, לך לא יגידו מה לעשות, אז תמשיך לשחות. אתה יותר חכם מכולם, אתה מכיר רזי עולם, אפילו בסודות הבריאה התערבת, כיסחת, השחתת, קיצצת, כרתת, לא הותרת בכדור טיפה של ירוק, חפרת לי באדמה, נברת לי בנקיקים, בשביל מה היו בי הרים? כדי שתשטח אותם?  בשביל מה היו בי מישורים?    כדי שתבקע אותם?

שום מרחב לא הותרת לרפואה, לא יכולת לקבל אותי כמו שאני ?

 לא יכולת להבין שיש סיבות לכול דבר?

אתה מבין, קצת אמונה בי הייתה פותרת הכול והיית מונע את המצב שבו נשמטה האדמה מתחת רגליך ועוד מעט יאזלו כוחותיך"

כך אמר כדור הארץ והמשיך, "אף אחד לא יוכל להציל אותך, נותר לך רק דבר אחד לעשות ובזה אתה אלוף - להתחנן ולהתרפס וכבר עשית זאת מספר פעמים בהיסטוריה כשהיית בעת צרה....צעק לאביך שבשמיים...צעק בקול גדול... אבא אבא אבא...הוא שומע...אבל אני לא בטוח שהפעם הוא יתרצה...כי גם עליו כבר נמאסת. אומנם הוא כבר סלח לך  בעבר על הרבה חטאים ומעללים שעוללת...אבל הפעם הגזמת

 בלתי אפשרי שהוא יסלח לך על מה שעשית לאמא

בלתי אפשרי שהוא יסלח לך על מה שעשית לעצמך...לקחת את אימא ופרקת לה את הצורה...את ה-א- אוויר חיסלת.....את ה-מ- מים זיהמת....את ה-א-אדמה השחתת....לא הותרת כלום מאימא...

לא הותרת כלום מהיקום, נותרת לבד בתוך הריק ודקותיך ספורות.

 

למתעמקים : אם תשימו לב בתוך האימא אפשר לשמוע את האות  יוד. היא מסתתרת ואפילו אינה נכתבת ולא במקרה.. כי כבר אמרתי ש"מקרה הוא דרכו של אלוהים להישאר אנונימי" ומדובר בו,

 האות יוד מתכוונת  ל "יהווה" שמו של השם... שמו של בורא עולם

               "והוא היה והוא הווה והוא יהיה בתפארה"....

        כן הוא היחידי שנותר, הוא היחידי שנישאר, לפני ואחרי כולם,

                       ולא בכדי נקרא שמו אדון עולם!

                תגידו יש סיכוי שתתעוררו כבר? בני אדם!

 

 

חבר טוב שלי ביקש שאמנף את הנושא, את הרשימה הזאת כתבתי לפני זמן רב, לא פעם אמרתי שעלול להגיע רגע, שכל המלחמות , כל הסכסוכים, וכל הטמטום, המחלוקות ומאבקיי האגו בין בני האדם יתגמדו ....לנוכח הבעיה שתיפול עלינו עקב כך שכדור הארץ יחליט שנמאסנו עליו בני האדם , בהתנהגות המזלזלת שלנו,

                     והוא יפנצ`ר את עצמו למוות

                   לא נראה לי שיהיה לכם זמן להגיב!

                אז עכשיו הזמן ידידי ויפה שעה אחת קודם

 

                 זה קורה ביום חמישי הקרוב, בשעה 20:00,

בנוסף לתל- אביב גם בסידני, שיקגו, מנילה, קופנהגן, מלבורן, ליסבון וטורונטו

          כולם מכבים את האור לשעה אחת

       

            כדי להפגין תמיכה במאבק נגד התחממות גלובלית.

 

  זו תהיה אמירה חזקה אם נקח בזה חלק .. http://www.e-h.org.il."

 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

34 תגובות

קוד חופשי

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל מגן המקורי אלא אם צויין אחרת