5757
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

בלוג הבית

תחרות `סיפורי פרידה`

11/02/2008

 
אהבה היא בוודאי אחד הנושאים שעליהם נכתב ונאמר יותר מכל. משוררים גדולים כרעו ברך בפניה,

הציירים המפורסמים ביותר הקדישו לה את מיטב הצבעים, במאים יצרו אלפי סרטים עליה והמדענים החכמים ביותר בילו שעות במעבדה בניסיון להבין כיצד באמת זה עובד. ועד היום, על אף כל המילים שהוקדשו לה, האהבה היא אחד הסודות הפחות מפוענחים שיש לנו. חמקמקה, מורכבת, מסובכת עד אין קץ, ועם זאת – כאשר במזל זוכים בה, היא נדמית הפשוטה והטבעית שבמתנות.

יום האהבה הבינלאומי- הוולנטיינ`ס דיי – נמצא ממש מעבר לפינה. ב-14 בפברואר יצאו זוגות זוגות לטיולים רומנטיים בחוף הים, לארוחת ערב לאור נרות, או פשוט יישארו לחגוג בבית. זרי פרחים יוגשו, חיוכים יימתחו ונשיקות יופרחו באוויר וביבשה גם יחד.

לא רבים יודעים, אבל  הכנסייה הנוצרית לא ממש סגורה על עצמה בכל הקשור למר ולנטיין – למעשה יש שלושה קדושים

שזה היה שמם, ולכל אחד מהם סיפור אישי הקשור באהבה. חוסר ההחלטיות הזה של הכנסייה הוא אולי קצת סימבולי.

אחרי הכל – איזו אהבה אתם מכירים שאין בה קצת ויכוחים, אי הסכמות או חוסר החלטיות?

אז בכדי לחגוג את יום האהבה, אבל גם להישאר קצת מחוברים לקרקע, החלטנו להקדיש את התחרות הנוכחית דווקא לסיפורי פרידה.

כמאמר המשורר- "בכל סיום יש התחלה חדשה, ותמיד הפרידה היא קשה".

אנחנו מזמינים אתכם לשלוח אלינו סיפורים על חוויות שעברתם וגם כאלו שהן פרי דמיונכם – שמתארים פרידות

מכל הסוגים והצורות. אם נפרדתם מאהוב, הורה, ילד ששלחתם לצבא או אפילו מבעל חיים יקר, חולצה מיוחדת או מהבית שבו גדלתם, נשמח אם תשתפו אותנו.

 

לשלושת המקומות הראשונים יוגרלו הפרסים הבאים:

*מקום ראשון – שובר זוגי לספא מתנת ספא בכפר

*מקום שני –MP4 - מתנת  on-off 

מקום שלישי – דיסק או קי.

 

לתשומת לבכם, הפעם הגבלנו את הסיפורים ל-500 מילה. שאר ההוראות בתקנון.

מחכים בקוצר רוח לקרוא את מה שיש לכם על הלב.

 

בהצלחה לכולם!

 

 

תקנון – תחרות סיפורי פרידה

שימו לב:
1. ניתן לצרף רשומות לתחרות עד ליום ה` ה-6.3 בשעה 12:00. קריאת תקנון התחרות הכרחית. צירוף התגית "תחרות סיפורי פרידה" תהווה אישור הצטרפות לתחרות והסכמה לתקנון.
2. כל התכנים ברשומות צריכים להיות מקוריים.
3. התחרות מוגדרת בזמן. אנחנו נקרא רק רשומות שפורסמו לאחר פתיחת התחרות ולפני זמן הסיום שלה, כך שאם אתם מעוניינים להכניס לתחרות רשומה שכתבתם בעבר, יש לפרסם אותה מחדש.
4. בתום התחרות יבחרו נציגי תפוז את 10 הסיפורים המעניינים ביותר והם יעמדו להצבעת הגולשים אשר תהווה 50% מהדירוג הסופי. 50% הנותרים ייקבעו ע"י נציגי תפוז.
 

תקנון השתתפות בתחרות סיפורי פרידה של הבלוגיה

1. כללי:

 1.1        תפוז אנשים בע"מ מפעילת אתר תפוז (להלן - "תפוז") מכריזה על המשחק נושא הפרסים "תחרות סיפורי פרידה" (להלן: "המשחק"), שיתקיים באתר www.tapuz.co.il

1.2        המשחק פתוח לכל הגולשים באשר הם, למעט עובדי "תפוז אנשים" ובני משפחותיהם.

1.3        המשחק יחל ביום 11.2.08 בשעה 14:00 ויסתיים ביום  6.3.08 בשעה 12:00 (להלן "תקופת המשחק").

1.4        תפוז רשאית להפסיק את המשחק ללא הודעת מוקדמת.

1.5        בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין התקנון לבין כל פרסום אחר, מכל סוג ומין, יגברו  הוראות תקנון זה והן אשר תקבענה. המודעות והפרסומים השונים הם לנוחות המשתתפים בלבד.

1.6        השתתפות במשחק וצירוף התגית "תחרות סיפורי פרידה" מהווה הסכמה לתקנון.

1.7        בהשתתפות במשחק מאשר המשתתף כי הוא מסכים לתקנון המשחק, וכן פוטר את תפוז  אנשים בע"מ מכל טענה, דרישה או תביעה הקשורה, במישרין או בעקיפין, עם המשחקים, בלא יוצא מהכלל.

1.8        אורך הסיפורים הנשלחים לתחרות צריך להיות עד 500 מילים. תפוז רשאית לפסול את הסיפורים החורגים מתקנה זו מבלי לידע את הגולש המשתתף.


2.         כללי המשחק:

2.1        הגולשים המשתתפים יצרפו רשומה שנכתבה על ידם בבלוג שלהם.

2.2       גולש מתחייב לפרסם אך ורק רשומות העונות על כללי המשחק ושאינן: בלתי הולמות, פוגעות בזכות של אדם אחר, בלתי חוקיות, מאיימות, מוציאות דיבה ו/או לשון הרע, תועבה, פורנוגרפיה, גזענות או כל רשומה אחרת הפוגעת בצנעת הפרט ו/או הכלל וכן שעלולה לפגוע ברגשות הציבור. תפוז רשאית, אך אינה חייבת, לא להעלות לאתר או להוריד מהאתר כל רשומה שהיא לפי שיקול דעתה המוחלט והבלעדי וזאת מבלי שתוטל עליה אחריות כלשהי.

2.3        המשתתפים בתחרות חייבים להיות משתמשים רשומים בתפוז.

2.4        נציגי הבלוגיה יבחרו את עשרת הסיפורים הטובים ביותר והם יעמדו להצבעת הגולשים.

2.5        כל משתמש רשום יכול להצביע לאותה רשומה פעם אחת בלבד. שלוש הרשומות שיקבלו את המספר הרב ביותר של קולות הגולשים ונציגי הבלוגיה (50% ו50%) בתום תקופת המשחק יוכרזו כרשומות המנצחות ויזכו את שולחיהן בפרסים, כמפורט בסעיף 3.1 למטה.

2.6       במקרה של זיופים תהיה רשאית תפוז לפסול את הרשומה הזוכה ולהעביר את הפרס.

2.7        תפוז תהיה רשאית לפרסם את כינויי הזוכים באתר.

 

3.         פרסים:

3.1       שלוש הרשומות שידורגו במקומות הראשונים יזכו, כל אחת את כותבה בפרס על פי הדירוג הבא:

מקום ראשון – שובר זוג לספא

מקום שני – MP4

מקום שלישי  - Disc On-Key  

3.2        לא ניתן לזכות ביותר מפרס אחד באותה תחרות. במידה וגולש אחד דורג מספר פעמים במקומות הראשונים, יועבר הפרס לגולש הבא בתור.

 3.3        הפרסים שיחולקו במסגרת המשחק הינם אישיים ואינם ניתנים להסבה לאחר, להחלפה, לשינוי או להמרה בכסף ולא בשווה כסף ולא בכל פרס או מוצר אחר.

 3.4      במידה והפרטים שמסר המשתתף אינם מדויקים, תפוז לא מחויבת לחלק את הפרס.                                                  

 3.5      תפוז אנשים בע"מ שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לגרוע ולשנות את הפרסים ולהציע פרס חלופי באותו ערך, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 
4.         פטור מאחריות:

4.1        המשתתף מצהיר בזאת, כי אין ולא תהיה לו ולכל הבאים בשמו או מטעמו, כל טענה ו/או  דרישה ו/או תביעה כלפי תפוז אנשים בע"מ, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה, בין היתר, בכל הקשור והמתייחס למשחק. המשתתף מצהיר בזאת, כי התחייבותו זו הנה בלתי חוזרת ובלתי ניתנת לביטול או לשינוי.

4.2        המשחקים נסמכים על תוכנות מחשב שאינן בבעלות תפוז אנשים בע"מ, ואשר אינן חסינות מכל טעות או תקלה. תפוז אנשים בע"מ אינה מתחייבת כי המשחקים יקוימו ללא תקלה, שגיאה, נפילה או טעות, ולמשתתף לא תהיה כל טענה או תביעה כתוצאה מכך.

4.3        מבלי לגרוע מכלליות האמור, מוצהר בזה במפורש כי השתתפות במשחק הינה לצורכי שעשוע, כי עלולות ליפול טעויות במשחק, וכי בכל מקרה ההשתתפות במשחק לא תקים למשתתף כל עילה, טענה או תביעה הקשורה במישרין או בעקיפין עם המשחק, ניהולו, תוצאותיו ו/או כל הכרוך בו.

4.4        תפוז אנשים בע"מ, מנהליה, עובדיה וכל מי מטעמה, אינם אחראים בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן, עקב ביצוע לקוי של השירותים הקשורים בספקי שירותים, או עקב גורמים שאינם תלויים בספק כגון: שביתות, מזג אויר, ימי חג וכדומה.


5. תנאים נוספים:

5.1        תפוז רשאית להפסיק בכל עת, ולאלתר, מכל סיבה שהיא, לפי שיקול דעתה המוחלט והבלעדי, את המשחק, כולו או כל חלק ממנו, ו/או לשנות את תנאיו, בהודעה אשר תתפרסם באתר המשחק. מוסכם כי הודעה כאמור תשמש הודעה מספיקה והולמת והמשתתפים מוותרים על כל טענה בנוגע לסיום או שינוי תנאי  המשחק כאמור.

5.2        השתתפות במשחק מהווה אישור מטעם המשתתף לפרסום הרשומה באתר תפוז.

5.3        תפוז שומרת לעצמה את הזכות לעכב ו/או לבטל את מסירת הפרסים מכל סיבה שהיא מוצאת לנכון, אשר יש בה על פי דין, לעכב ו/או לבטל את מסירת הפרסים.

5.4        תפוז רשאית שלא למסור כל פרס למשתתף שזכה במשחק תוך ביצוע מעשה של מרמה, עבירה או בחוסר תום לב, גם אם היה זוכה אף ללא מעשה המרמה, וגם אם מעשה המרמה בוצע בקשר עם משחק אחר של תפוז.


אני מסכים לתקנון המשחק ופוטר את מכל טענה, דרישה או תביעה הקשורה, במישרין או בעקיפין, בקשר עם המשחק ו/או הזכייה או אי הזכייה בו, בלא יוצא מהכלל.

 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

82 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל הנהלת הבלוגים אלא אם צויין אחרת