00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

חברת אורבן נדל"ן - לסגור חוזה דירה

היינו מוכנים לסגור את הסוחר עכשיו צריך להגדיר תאריך סגירה חדש. האם אני יכול להניע אותם לרדת את העלות של הבית משהו אחר אתה מאמין שזה יעזור לי?

לפי מומחי אורבן נדל"ן אולי יש למישהו סיבות אמיתיות או אולי לא. אתה יכול להתאמץ כדי לדון מחדש את העלות על הסיכוי כי אתה מחליט, וזה יכול להילקח על כמה דרכים. כאשר אתה משפיע על ההצעה שלך לקנות את הבית במחיר נמוך יותר, זה יכול לקחת סוכן  כמו הצעה אחרת, אשר יכול לבטל את ההצעה הייחודית שלך.

אורבן נדלן

ככל הנראה, אתה הולך פשוט צריך לבחור אם אתה אוהב את הבית מספיק כדי להמשיך עם לקנות.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אורבן נדל"ן - כיצד לסגור חוזה?

סגירת חוזה ואתה כמעט שם? אורבן נדל"ן מסבירה כיצד לסגור את הפרטים האחרונים בחוזה ולעבור לנכס!

בשלב שבו חלק גדול יותר של הסקירות נעשות ואת החלק הארי של החומר המודפס הוא סיים (הבנקים מודפס החומר הוא בדרך כלל האחרון להסתיים) ובידיו של קצין פקד, את הרשומות האחרונות יופק . אנו נוטל על עצמנו את ההצהרה המשוערת על סגירה של פקיד הפיקדון עבורך, ומנגדת אותה עם זו שכבר סידרנו. זה המקום האחרון לעשות טעויות כי הם קשים מאוד לתיקון לפני שאתה ואת סוחר לחתום על הדוחות האחרונים. בישראל כמו בקליפורניה אורבן נדלן עושים את הפיצול סימון שבו סוחרים לחתום, בדרך כלל הראשון למרות העובדה שזה באמת לא משנה, ולאחר מכן בזמן אחר אתה לחתום על רוב החומר המודפס. הסוחר נותן את המפתחות של קצין הנאמנות עד עכשיו.

על פי חברת אורבן נדל"ן אתה כבר אמר ללכת עם סימון עם אישור בדוק עבור כ 100 $ בהדרגה כי הצהרת השוער של משוער סגירת עלויות הצהרה מוכיח. זה יכסה כל דבר ממריץ וגורמים שונים שמגיעים סוף סוף. ההתאמה הלא מנוצלת תחזור אליכם זמן קצר לאחר הסגירה, בדרך כלל בתוך שבעה ימים.

אורבן נדל"ן

לאחר החומר המודפס מסומן, דוחות מראש נשלחים בחזרה למומחה הלוואה אם ??הלוואה הביתה כלולה. מומחה ההלוואה מבטיח כי ההנחיות שלהם הושלמו ויש להם את החלק הגדול ביותר של דיווחים מסומנים שהם דורשים. בנקודה זו, המלווה המלווה ינפיק את הנכסים לקצין הפקדון - זהו האירוע שכולם ישבו בו בחוזקה. קצין בפקדון בשלב זה יש את הרשומה נרשם במשרד רשם המחוז. אורבן נדל"ן מציינת כי כאשר זה נעשה לך לקבל את המפתחות ואת הכספים הם dispensed. על חשבון פיתוח חדש, אתה על ידי גדול לקבל את ההזדמנות להרים את המפתחות שלך מן היזם לאחר ההקלטה כבר מאושר. למרות שזה משמרות.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אורבן נדלן - לא לקנות לפני קבלת ביקורות

ביקורות חיוביות או שליליות זה הדבר שאתם צריכים לעשות לפני מעבר דירה. אורבן נדלן טוענת כי לבדוק מה אחרים אומרים על הנכס זה חשוב ביותר!

יש סידור שלם של ביקורות שניתן לעשות לגבי קצת רכוש. רשימה של אלה הנדרשים בדרך כלל שילמו על ידי הסוחרים הן כדלקמן:

גירוי (טרמיט) מבנה בית ברור וברור נבדקת הוכחה של נזק שרצים. הדו"ח אינו מכסה לרוב מבנים או גדרות.

אורבן נדלן מתקנים בקשה זו ואת הדו"ח מגיע להראות אם הנכס נופל בתוך אזור גביית מס יוצאת דופן, לצד הסכום הכולל בשל מבנה התשלומים של האזור.

סכנת סכנה אזור (הפדרלי) הסוכנות הפדרלית לניהול החירום (FEMA) מקצה ברחבי הארץ שטף המבול אזורים. הדו"ח אומר אם הנכס נופל בתוך מוקצה ממשלתי מוקף המבול שטח.

סכנות הצפה והזרמה (מקומי) היישובים נדרשים לשרטט התייחסויות לסכנות מים כתכונה של הסדרים. דוח זה מחליט אם הנכס ממוקם בהפרש פרטית שהוקצו טבילה סכנות.  אורבן נדל"ן מסבירים כי קיימים אזורי לימודים מיוחדים החוק אושר בשנת 1972 על מנת להבטיח כי המבנים לא עבדו על דינמי סייסמי רעם להאשים הבא. הדו"ח קובע אם הנכס ממוקם באזור לימודי נדיר.

דירוג סיכון אזורי סייסמי הדירוג הוא טריטוריה מסוכנת שהוקצתה כמרכיב של הסדרים. הדו"ח קובע אם הנכס נופל בתוך אזור סיכון סיסמיים.

שיכוך נזילות לעיבוי הוא סיכון גיאולוגי נוסף כי אזורים נדרשים כדי לסמן פיסת סידור. דוח זה מחליט אם הנכס ממוקם באזור שבו עיבוי הקרקע הוא סבירות.

מפולת שלגים / סופות / מפולת אבנים עוד צורך הסידור הוא מיפוי של סיכונים. דוח זה מחליט אם הנכס ממוקם באזור ידוע יש סוגים אלה של סכנות.

יציבות הקרקע דו"ח המאפיין אם הקרקע עלולה לגרום לרעידות קרקע מוצקות או לאכזבות קרקע אחרות.

אחריות באש באחריות המדינה באש אזור אחריות, המדינה יש חובה כספית חיונית לגבי הצפי אש, לא בקרבת מקום או ממשלות. אזורים אלה עשויים לדרוש מבעלי רכוש לצפות התחייבויות נוספות, למשל, שמירה על הפסקות להבה, או חופש המברשת. מה עוד, המדינה לא יכול באמת לתת אש אבטחה הממשלים לאזור. הדוח מציין אם הנכס נופל בתוך אפיון זה.

סקירה חלקית של הביקורות המשוערות שעשיתם (ששולמו על ידכם, או התייעצות עם המכרזים) משלבת באופן שוטף:

ביקורת ביתית סקירה זו בודקת את התועלת התפעולית של המסגרות המכאניות המשפחתיות השונות (מנגנוני חשמל, היא מוגבלת למגזרים פתוחים ובלתי פתוחים של הבית, ויכולה לכלול דברים כגון בריכות, ספא, ניקוז או אח כהיבט מרכזי של החקירה הרגילה.

הנדסה בסיסית תלוי בבדיקה ויזואלית של הממונה על הבית.

לחיים (קליפורניה אנרגיה בית יעילות מערכת דירוג) כמו מחלקה חיוני על גיל הבית או לצפות בסיסי מתוך תאריך איכות.

איכות האוויר משמש בעיקר כדי לסקר את הסכנה של אסבסט זועף באזור. זה הכרחי עבור אלה מחפשים את הגבעות שם יש נחשף נחשול נחשולים גדול, פעולה פיתוח גבוהה או כריית פני השטח.

ראדון בדרך כלל רק אם מרתף הסערה זמין בבית חיוניות גבוהה פרודוקטיבי.

עופרת צבע משמש כדי להחליט אם לצייר צבע להוביל באמת קיים בבית מנוסה יותר אם הירידה היא הסדר הגיוני.

סכנות אש (מקומי)

היתרי בנייה (מבנים) משמשים כדי לקבוע אם כל הגדלות ושינויים לנכס הסתיימו באופן לגיטימי ועמדו בקווים ובתיעוד.

פיקוח על הגג ואישור משמש כדי לגלות את המדינה של גג הוקמה יותר או כדי להבטיח כי תיקונים סיים יהיה אחריות מן הגגן ..

קרבה למפגע סביבתי משמשת כדי להחליט כיצד עובד קרוב, או לסגור משרדים ואת הרצינות, כלומר אתר הקרן.

Proximiity כדי מתח גבוה קווי חשמל למרות החקירות היסודיות האחרונות לא נראה לעזור הקשר בין קרינת EMF ורווחה, זה ימצא גם תקורה קווי תמסורת.

קרבה אל כבישים מהירים באזורים הנוכחיים ובנוסף מסודרים כבישים מהירים.

מיקומו לשדות התעופה באזורים הנוכחיים ובנוסף, שדות התעופה מסודרים.

קרבה לרכבות השטחים הנוכחיים ובנוסף מסודרים הרכבת.

ייעוד ייעודי משמש כדי לקבוע את המצב הנוכחי ואת סבירות למטרות שונות.

היתרי חיבור ביוב

טנק ספיגה מותרת

הפרת זכויות יוצרים בעת שימוש בקוד (מבנה או רווחה) קיימת הפרה, במיוחד עבור כסף.

שימושים משפטיים מאושרים הבקרות הנוכחיות לבקרת יעוד ולפיקוח נבדקות על מנת לקבוע האם השימוש הנוכחי או הצפוי מותר על פי החוק.

עצירה דרישות בעיקר עבור פעולות עסקיות, עם זאת עשוי להיות חיוני שבו כפול לנצל או ספקולציה רכוש מודאג.

כמו כן, אם הנכס יש גם מסגרת ספיגה, כתכונה של תהליך אישור מראש הם נחקרו ואישר כדי לענות על הצרכים הטובים ביותר. אלה משלמים בדרך כלל על ידי הסוחרים.

ההמלצות שלנו עבור בתים חוזרת: אלה אנו מציעים באופן טבעי הם פיקוח על הבית והערכת אנרגיה.

לאחר מחקר משמעותי על החלק שלנו ואת ההיסטוריה המורחבת של ניצול אותם עבור חילופי שלנו, יש לנו התיישבו על התכנסות של ספקים כי יש הרוויחו אמון שלנו אמון להחזיק את האינטרסים שלך בנפשם. נהיה עליזים לרמוז לך. היחסים שלנו עם מומחים אלה מאז שהתחלנו לעבוד איתם היה רק ??תענוג. לא היתה התנגדות לקוח אחד עבור כל עבודתם. מכל מקום, ניסיון העבר שבו הוא מתבסס אינו מהווה הבטחה לביצוע עתידי, בין אם היא מוצהרת או מוצעת שהממשל שלהם ימשיך לעמוד בתנאים לא נורמליים דומים בהמשך. לפי אורבן נדל"ן אתה מוזמן ליצור קשר עם כמה מוכרים עבור כל מנהל שאתה צריך לבחור את הסוחר המתאים ביותר לבעיות שלך ואת העלות. מלבד אלה על rundown שלנו, את "מדריך עסקים" ואת מערכת היחסים המומחה, בין רבים אחרים, הם נקודות חמות מדהים עבור שמות של ארגונים מומחים פוטנציאליים.

 

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אורבן נדל"ן מציגה מדריך למחפשי הדירות

אז ... אתה צריך לקנות בית?

מחפש ...

חברת אורבן טוענת מאז ומתמיד כי ברגע שאישרת וקיבלת אישור תקציבי לגבי הנושא רק כדי לבחון את הבית החדש שלך, הבית שלך אם מלוכדות, ואת הסחר שלך החוצה, מרדף מתחיל במרץ ...

אם התפתחות חדשה מתאימה לפרופיל שלך, עוד לפני שתתקבל מראש, נניח בצדק הזדמנות כלשהי לרשום אותך בכל אזורי הבית החדשים שנכנסים לשיעורים שלך. בדרך זו, כאשר הדחף מאפשר לך ללכת "קח את סוכן שמבין בבית/ בתים" אתה יכול ללכת לשוטט בארץ הפנטזיה בבתים מודל. אנו לרשום אותך עם היצרנים למרות העובדה כי הסכמה שלך איתנו מכסה איך משלמים לנו את הטענה כי חלק מפתחי השורה הישנה הם בדרך כלל לא עד מהירות על ברוקר של הקונה וזה עוזר להחליק את הנתיב בסידורים ב את הסיכוי כי אתה במקרה לקטוף רק, או להיות התאספו הביתה.

ראשית, אורבן נדלן רוצה שנתחיל ונדבר על איך אתה מקבל בעיטה מתוך הזדמנות לחקור טווחים ושכונות. הרוכשים בדרך כלל נופלים לשני סיווגים. ישנם סוגי "חינם" שרוצים לנסוע לבד, מחוץ לעיר עם נקודה אחר נקודה נתונים מפות ולחקור ללא אף אחד אחר. בשלב זה יש את "אתה המומחה, אנחנו צריכים אותך לרוץ איתנו כדי לענות על השאלות שלנו" סוגים כמו לנסוע יחד עם המפעיל שלהם, מצוידים בנקודות נקודה ומפות.

אנחנו עובדים בכל דרך עובד הכי טוב בשבילך. מה דעתך להגיע "מרוהט עם צרורות של נתונים ונתונים מצויים כמו גרגירים" חלק. עבור אזורים רבים ככל השפות שאתה צריך להעריך, הספר הוא עשה. ספרים בסיסיים אלה מכילים דף מדריך שבו כל בית הובהר על המדריך לצד תדפיס נקודתית של הפרסומים הדינמיים באזור. אם יש תמונות של הבית כי ניתן לרכוש, אלה משולבים גם לתוך הספר.

כמו כן, זוכר מה שאמרנו לגבי זה להיות הליך מתפתח. אתה יכול להתחיל עם סידור אחד של קריטריונים בסופו של דבר לרכוש משהו לגמרי לא בדיוק כמו מה המטרות הייחודיות שלך היו. זה לא בטענה שאתה לא מבין מה שאתה צריך. זה בגלל כאשר התחלת את הטיול, היה לך סידור מסוים של רעיונות שחשבת שיתאים לצרכים של המשפחה שלך. ככל שרמת הנתונים שלך מתרבת, ואתה מודעת לאפשרויות הייחודיות הנגישות לך, אתה יכול להעריך מחדש את מה שאתה יודע עכשיו לאור מה שהמשפחה שלך עשויה להרוויח באמצעות הנתונים החדשים. אז אל תהיה נלהב המדינה בקול רם כי אתה רוצה לראות את זה דו קומתי ולא מפוצל ברמה. כמו כן, אולי אתה צריך חצר כי יכול לקחת בריכה מאוחר יותר. כפי שאתה נתון נתונים, אתה מוסמך להתאים את הרצונות שלך כדי שיתאימו גורם חדש. אנחנו מקבלים בעיטה מתוך סיכוי להאמין כי הלקוחות שלנו לשים בכל מחיר הרבה זמן להבין מה הם צריכים בבית החדש שלהם כפי שהם היו ברכישת רכב אחר. כל הדברים בחשבון, יהיה לך בית בלגן יותר מאשר יהיה לך את זה אוטומטי חדש.

מתוך הספרים הבסיסיים האלה, הסדרים של בתים הם למטה למטה. לפי אורבן נדל"ן אתה יכול לעשות חתוך ו-צורכים, קורעת את הדפים עבור בתים כי כבר ירד מן מוזנח. או, ואז שוב אתה יכול לשמור את כל הנתונים. או, אז שוב אתה יכול להשיג משהו באמצע. הספרים הם מנגנונים כמו עיפרון. הם שלך כדי להשתמש בצורה הטובה ביותר שעובד בשבילך. יש לנו, או יכול לעשות, עותקים של כל מה שיש לך כל כך לא צריך להיות מודאג על סיכויי כי יש לך קרע משהו החוצה מאוחר יותר לשנות את דעתך. אנחנו יכולים לחזור על זה בשבילך.

אורבן נדלן

חלק זה של החקירה הוא ברובו מנוהל ללא הסדרים ככונן, והמטרה היא להבחין בין אזור או דרך חיים לחקירה קיצונית יותר. ללא תשלום, אנחנו לא שם כדי לעודד את הכניסה שלהם ליחידה. עבור אחרים, אנו יכולים להתקשר מן האלחוטי שלנו כדי לגשת ליחידה. יהא אשר יהא, אי קיום הסדר הסדרים מאפשר הסתגלות קיצונית ביותר. זה יכול להיות מעודן לאחר העבודה, על הקצוות של השבוע, בכל פעם זה עובד בשבילך. לא משנה מה טווח אתה צריך לקחת סוכן, כל עוד הוא נמצא במדינת ישראל, אנו מתקרבים נתונים אלה יכולים לבנות ספר על זה. מה עוד, אם זה לא בתוך קליפורניה, אנו יכולים כיום לקבל את זה בשבילך. זה פשוט ייקח קצת יותר. לאחר הליך המרדף מוגבל קצת, אנחנו נכנסים למה שאנחנו מכנים "סיור".

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אורבן נדל"ן: בחירת סוכן נדלן

בחר הסוכן בזהירות לפני רכישת הבית

לדמיין שאתה בחנות כללית על ידי חבית נרחבת של תפוחים עם סימן שאומר Pick One - 6 סנט. חלק מהתפוחים מתוקים, אחרים חדים, זוג פשוט לבשל והשאר נראה ירוק מדי ולא מוכן בדיוק לאכילה. אתה חושב לרגע ואחרי זה תוחלת ולקבל הראשון נראה נהדר - רק כדי לגלות שזה לא בדיוק מה שאתה צפוי.

עבור אורבן נדל"ן, זה לא יכול לעשות שום הבדל. בכל מקרה, זה סוג של מנהיגות בסיסית קורה באופן קבוע כאשר אנשים לבחור מומחה קרקע כדי לאפשר להם לרכוש בית. במבט ראשון, כל המומחים הקרקע נראה שאין להבחין. הם כולם תשלום על הוצאה דומה, 6% מהעלות העסקית, ומרבית המשרדים מציעים מינהל דומה. כך או כך, למעשה, הניגודים יכולים להיות ענקיים. לקוחות שלא מקבלים את העבודה שלהם יכול בסופו של דבר מקבל הדרכה נוראית שעולה אלפי. כדי לבחור את עצמך מחלקה ראשונה בקיאים, לעשות את הנלווה:

אורבן נדלן

חיפוש כללי

המקום הטוב ביותר להתחיל הוא על ידי מתקרב לוויה הפניות. במקרה שאתה חדש לטווח, לעשות מרדף מזדמנים של נכסים באזור. על הסיכוי כי שם דומה טס על ערימות של סימנים, אתה כנראה גילה מישהו שיש לו ניסיון מעשי בטווח מסוים. זה יכול להיות אמיתי גם, שכן המומחה יהיה כנראה ידע בבתי, בתי ספר, הממשלות האזרחיות ונתונים קריטיים אחרים.

לאחר שהגבלת את החיפוש והמציאה תצטרך לעשות הסדר להיפגש עם מומחה במשרד שלהם ... אורבן נדל"ן מזמינים אתכם לקרא בגלובס עוד כתבות בנושא!

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
12345
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל אורבן נדלן אלא אם צויין אחרת