00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

הערכת שווי דירה לפני רכישה / אורבן נדל"ן

הערכת משאבים והתחייבויות

אז אתה לא חייב במזומן מופרז התשלומים שלך הם קדימה. בכל מקרה, איך היית מבזבז את הכסף שלך? האם יש לך ערימות של מזומנים נשאר בעקביות, או היית אומר שאתה על תוכנית ההוצאות שרוך?

לראשונה רוכש דירה צריך להיות חכם מחשבה על מה הוא חייב ומה מגיע.

"אתה צריך להבין קצת על הכנסה חודשית לחודש", אומר וינסבורג.

"במקרה שהייתי לראשונה רוכש דירה ואני צריך לעשות הכל נכון, הייתי כנראה מנסה לעקוב אחר ההוצאות שלי במשך כמה חודשים כדי לראות לאן הכסף שלי הולך", הוא אומר.

כמו כן, הרוכשים צריך לחשוב על איך מומחים הלוואה יראו את המשכורת שלהם, וזה דורש מקבל נוח עם האגוזים ואת הברגים של ההלוואה הביתה ההלוואה.

לדוגמה, כמה מומחים, למשל, את המועסקים עצמאית או נציג נציג הוועדה, עשוי להיות זמן מטריד יותר מקבל מראש מאחרים.

כפי שצוין על דוד זהבי מנכל אורבן נדלן.

סידור דוחות

בעת החלת עבור חוזים, רוכש דירה חייב לדווח לשלם וחובות.

בדרך כלל, המלווה בריבית יבקש 2 דובים מאוחר לשלם, בעבר 2 שנים "W-2s, טפסים ההוצאות ואת 2 החודשים הקודמים של articulations הבנק - כל דף, אפילו ברור.

"למה זה חייב להיות כל דף אחרון, אין לי רעיון מעורפל, אבל זה מה שהם צריכים לראות, אני חושב שהם מחפשים חנויות לא מספיק או במזומן מוזר פנימה או החוצה", אומר דוד זהבי מטעם אורבן נדלן.

רכישת בית ייקח להיות די הרבה זמן, עדיין להכיר את מה שאתה צריך ואיפה לגלות את זה יחסוך זמן כאשר אתה מוכן.

זכאי עצמך

בעולם מושלם, כמו homebuyer בפעם הראשונה, אתה בהחלט יודע את הסכום שאתה יכול לשאת לבלות לפני ההלוואה homelender הביתה מגלה לך את הסכום שאתה עומד בכל הדרישות. Bankrate של "כמה בית הייתי יכול לנהל?" הוספת מכונת תציע סיוע.

על ידי קביעת חובה על יחס שכר ולהבין בתשלומים ראשוניים, תהיה לך מחשבה חכמה על מה שאתה יכול לשאת, הן ישר וחודש לחודש.

למרות העובדה כי אין חובה מסולקת על יחס שכר כי מומחים ההלוואה דורשים, תקן ישן מכוון כי קרוב ל 28% של החודש ברוטו שלך לשלם לשלם עבור עלויות לינה. שיעור זה ידוע בשם פרופורציה חזיתית.

החלק האחורי מציין איזה קטע של משלם מכסה כל חודש התחייבויות התחייבות חודש. אורבן נדלן נוטה לכיוון יחס עורפיים להיות 36% או פחות, אולם כמה לווים לקבל מאושר עם פרופורציות עורפיים של 45% ומעלה.

"גלה מה אתה יכול לנהל את העלות של ואחרי זה אתה יכול שוב לתוך כל השאר.אנחנו יודעים את הכסף שיש לך נגיש להניח, אנחנו יודעים את התשלומים קבועים ואנחנו יכולים להסביר (מצב) עבור הגורם השלישי - ו זה ערך הבית ", אומר זהבי.

אורבן נדלן

חיפוש דרגה: עכשיו שאתה יודע את הסכום שאתה יכול לנהל, תראו את ההלוואה של בנקאי שיעור ההלוואה לבדיקה מכשיר היום.

הגיוני התשלום הראשוני שלך

זה דורש לדחוף לשפשף יחד את התשלום הראשוני.

ישנן תוכניות שיסייעו לרוכשים עם פרנסה ונסיבות מתאימות.

"אני מתוזמר לעזור להתקדם ב -10,000 דולר, שהם תככים ותשלומים חינם, ובלתי ניתנים לשימוש לאחר 5 שנים, אם כי הם נחשבים לזכות, הם דומים יותר לפרס, פרויקטים שונים יכולים לתת עד 40 אלף דולר בחינם", אומר זהבי.

"כל מדינה היא ייחודית, אך חלק הארי של מזומנים זה נובע מהבית השקעות שותפות תוכנית, אשר הממשלה חתיכת לאפשר לינה סבירה", הוא אומר.

סוף סוף, לדבר עם מומחים הלוואה חוזה כאשר אתה מתחיל את ההליך. בדוק עם חברים, עמיתים ושכנים כדי לגלות אילו מומחים הלוואה הם מעריכים לעבוד עם קצת מידע על ההליך ומה צעדים שונים בפעם הראשונה שרוכש דירה צריך לקחת.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אורבן נדלן - משכנתאות (חלק א')

בחרת לשלוף את כל התחנות. אתה יודע שיעורי קרובים לשפל נמוך.

רכישת בית יכול להיות מרגש ומורכב עצבים בינתיים, במיוחד עבור רוכש דירה לראשונה - קשה לדעת בדיוק מה בחנות. הציפייה לספוג מידע יכול להיות תלול, אולם רוב הבעיות ניתן ליישב על ידי עושה קצת כסף בנושא שיעורים.

מצא דרך לעזור להפוך את ההליך ללכת בקלות רבה יותר.

בדוק את הזיכוי שלך

ההערכה של ה- FICO של רוכש הדירה היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר לגבי התאמת הצעת החוק עבור אשראי בימינו.

"כמו כן, הצעדים גבוהים ככל מה שאתה צריך ואיך זה משפיע על עלות האשראי", אומר דוד זהבי מנכל אורבן נדלן.

כלי חינם: כדי לקבל תחושה של איפה האשראי שלך עומד, עבור אורבן נדלן זה אומר לאסוף את דוח האשראי שלך ואת הציון היום, ללא תשלום וללא התחייבות.

לסרוק את הדוחות עבור משכנתא, רשומות שלא שולמו או איסוף חשבונות.

כי אתה משלם הכל על הזמן בכל חודש לא אומר האשראי שלך הוא כוכבים, להיות זה כפי שהוא עשוי. מדד האשראי שאתה ניצול לגבי האשראי שלך נגישים להגביל, או להשתמש האשראי שלך פרופורציה, לשקוע להיות מסוגל להערכה של אצבע משולשת.

ככל ששיעור השימוש נמוך יותר, הציון שלך יהיה גבוה יותר. בעולם מושלם, homebuyers בפעם הראשונה היה הרבה מאוד מודה נגיש, עבור לא כמו 33% ממנו נעשה שימוש.

תיקון אשראי פגום דורש קצת השקעה - במזומן, במקרה שאתה חייב יותר מומחים הלוואה ירצו לראות לגבי המשכורת שלך. אם אתה חושב האשראי שלך עשוי לדרוש עבודה, להתחיל את הליך התיקון לא פחות מ 6 חודשים לפני מחפשים בית.

אורבן נדלן

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

חברת אורבן נדלן - ביצוע הצעה על הבית / איך זה מתבצע?

ביצוע הצעה על בית - כמו הצעה להיות מעורבים - הוא דומה וממריץ ומעורר אי נוחות. לאחר השקעה באיכות אנרגיה מעיין פרסומים, להכות בתים פתוחים, ו פנאטי משתעשע עם החוזה הוספת בתשלומים מכונות, אתה סוף סוף גילו את הבית שאתה צריך להוציא את כל שרידי הקיום שלך עם. אתה ואת מומחה הקרקע שלך להגדיר יחד את ההצעה שלך, הולך על סכום הדולר האידיאלי ואת תנאי הסגירה. אולי אפילו שילבת מכתב הצעה כדי לציין שאתה באמת מסור. המפעיל שלך מציג את ההצעה, אבל מה אתה יכול לצפות הבא?

"כאשר אתה מציג הצעה, אחד משלושה דברים יכול לקרות", אומר דוד זהבי מטעם אורבן נדל"ן. "ההצעה שלך היא הודתה, ההצעה שלך נדחתה, או סוחר מונים את ההצעה שלך." בסדר, אז מה?

אם ההצעה שלך היא ברמה החוצה נדחה

סוחר רשאי לבחור את הסכום שאתה מוכן לשלם נמוך יותר ממה שהיא תכיר. במקרה זה מתברר, זהבי מציע להמשיך הלאה, כפי שזה אפשרי יש יותר מדי סדק ביניכם לבין על מה אתה חושב שהבית שווה.

על סיכוי כבוי כי ההצעה שלך מנוגדת

על פי הסיכוי כי הסוחר דוחה את ההצעה שלך - חוזר אליך עם סכום דולר כי הוא קצת גבוה יותר שלך - יש לך הזדמנות נוספת לגלות ערך שאתה גם עם תוכן.

"זוהי הזדמנות נהדרת לחזור ולהחזיר את תנאי הדלפק או לחזור עם התנאים שלך השתנה במקצת", אומר קיפר. זה קדימה ואחורה הולך עד הסוחר או מודה הצעה או אחד מכם בוחר לעזוב.

אם ההצעה שלך הוא הודה

כאשר אתה משיג את מטרת ההצעה המוצהרת, הדברים באמת מקבלים אנרגיה.

"אתה צריך להתחיל את המימון ואת לוח השנה לבדיקה הביתה ולמלא את כל האפשרויות בהסכם שלך להתקדם עד הסוף שלך", אומרת רנה Kovach, מפעיל קרקע בוינה, VA. למרות העובדה כי הנוהל הוא קצת יוצא דופן בכל ביטוי, זה הדבר כי האגרוף שלך מוזנח צריך להיות דומה.

1. קבל את המימון שלך ביחד. באופן אידיאלי נכנסת תהליך רכישת הבית עם אישור מראש עבור הלוואה הביתה. עכשיו היא הזדמנות אידיאלית לדחוף קדימה עם מומחה ההלוואה שלך על מידה של מזומנים יש לך לרכוש את הבית. עבודה עם מומחה הלוואה הביתה שלך להרכיב את ערימת החומר המודפס ביותר צריך לראות לפני הצעת לך ללכת קדימה. המלווה שלך ידרשו בדיקה על ידי שמאי מורשה כמרכיב של הליך זה, ויהיה על פי רוב להודיע ??לך כאשר צרכים אלה לקרות.

2. האם הבית נבדק. הערכה אינה נדרשת על ידי רוב המומחים הלוואה, אבל זה חשיבה סופר חכם. מהלך האירועים לחקירות הוא יוצא דופן במידה יוצאת דופן בכל ביטוי: כמה אתם חותמים על הסכם ואחרי זה עושים את הביקורת, אחרים עושים את זה בתורו. בכל מקרה, יהיה יום מוגבל וגיל כאשר אתה יכול לגלגל שיפורים ההסדר לאור הסקירה. תלוי מה המסך מופיע, אתה יכול לבקש כי הסוחר לעשות כמה תיקונים, לבקש ויתור, או אפילו פשוט לעזוב.

3. גלה את ההגנה על בעלי הנכס. כמעט כל המלווה בריבית יחייב אותך הסכימו לקבל את בעלי המשכנתא הגנה לפני מועדף מראש שלך. חנות מסביב ולא להיות מסרב להסדיר. אתה יכול לחסוך כסף על ידי אריזה את בעלי הנכס הגנה עם סוג אחר של הגנה יש לך, דומה להגנה מפני תאונה.

4. דחף לכיוון הסגירה. בעוד רוב זה קורה, המלווה שלך יהיה הגדרת האשראי שלך. על סיכוי כבוי שיש עורך דין הקרקע היא קבועה במדינה שלך, בשלב זה היועצת המשפטית שלך יהיה להבטיח הכל הכל יחד עם רשומות סוף. ארגון הכותרת יהיה כנראה צריך לראות סקירה, ובמקרה אחד לא קיים, תצטרך לעשות אחד.

בתוך תקופה זו, את החלק הארי של העבודה מתרחשת ברקע, עם מישהו על הקבוצה שלך, יועץ משפטי, מומחה הלוואה, כותרת מפעיל לטוס כדי לבקש דוח בכל רחבי. הכיבוש הבסיסי שלך הוא להבטיח לך את התשלום הקדמי שלך מוכן. נסו לא לעשות כל קונה ענק, לאור העובדה כי יכול לערער את האשראי שלך.

צוות אורבן נדלן מסביר כי בנקודה שבה כולם נותנים את האור הירוק ואת האשראי שלך הוא אישר, זה הזדמנות נהדרת לעשות קו ישר לטבלה בסוף סמכותי לרכוש את הבית שלך. בדרך כלל, תוכל לעשות טיול האחרון של הנכס עם מומחה הקרקע שלך יום או יומיים לפני סגירה כדי להבטיח שום דבר לא נפגע וכי כל ההתקדמות שנקבעו בהסכם הסתיימו. לעשות את כל החסרונות הדרושים, ואתה סיימת! כיום אתה יכול לרכז את כל החיוניות שלך על המעבר לבית החדש שלך.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

חברת אורבן נדל"ן : רכישת בית - מידע חשוב

מלאי הוא נרחב יותר

לא היית לרכוש רכב מסוחר עם רק שני דגמים זמין לרכישה, אז למה לרסן את הבחירות שלך לגבי בחירת בית? המטבח הפתוח שאתה משתוקק אליו או בית בתחום בית הספר של כוכבים הוא הרבה יותר עלול לטוס במרכז מסחרי עמוס.

"מלאי משמעותי מציעה לחלוטין לפתוח דלתות עבור קונים להבחין סידורי קומה מסוימת, שיפורים, ואזורים", אומר מנכל אורבן נדל"ן. הרוכשים "מרגישים בטוחים יותר במרדף שלהם בטענה כי נכסים נוספים פגעו בשוק מדי שבוע".

בכמה שווקים ממוקדים פחות, מימוש כי יש הרבה בתים זמינים לרכוש ניתן לתת לך להשתמש יותר עבור העסקה ערך, ורגשות אמיתיים של רוגע להבין כי על הסיכוי כי אתה צריך לטייל משם, בית אחר יהיה כמעט סביב העיקול.

הרכש וההצעה בינתיים יכול להיות פחות תובעני

במקרה שיש לך להציע את הבית הנוכחי שלך לפני שתוכל לרכוש אחרת, סביר להניח שיהיה לך זמן תובעני פחות עם התרגיל בשליטה זהירה במהלך האביב בסוף. בניגוד להיתפס עם שני הלוואות הביתה, אתה יכול להיות מהלך עקבי יותר בשוק עסוק.

"אם הלקוח צריך להציע בית לפני הרכישה, הבית יהיה כנראה להציע, ואולי במחיר סביר, המאפשר ללקוח לקנות את הבית החדש שלהם מוקדם יותר," אומר ג 'ו לופז של קונק רילטי.

בכל מקרה, זוכר, חילופי אלה דורשים השקעה משמעותית, ולכן במקרה שאתה מצפה לשליפת הפגנה כפולה, להכין מהר ככל שהזמן מאפשר לך לתפוס כמו לא מעט העונה מבריק כמו שאתה יכול.

בית הספר יוצא לקיץ

כל הורה מארב יכול לגלות לך מדוע משתנה זה הוא חיוני. על ידי החזקת עד הקיץ כדי להפוך את התור שלך, אתה יכול להגביל את ההפרעה לחיי הילדים שלך. בנוסף, לוח השנה שלהם ברור להעביר אותם יחד עם הצגות. (היזהר, עם זאת, לא כל המומחים להכיר ילדים צעירים מתחת.)

"בית רודף באמצע הפסקה באמצע השנה מבית הספר מרמז כי ילדים יכולים כל יותר מהר ללכת מראה קריטי כאשר ההצעה הזמן הוא של החומר והאפוטרופוסים צריכים כל חלק כדי לתמוך בית המשפחה החדש", אומר אורלנדו איגוד המתווך האזורי נשיא ברוס אליוט, ריגל רי מומחים.

אורבן נדלן מסבירה כי מה עוד, אם יש סוחרי ילדים, הם עשויים גם לנסות קונקרטית עסקה בזמן עבור שנת הלימודים החדשה - וככל הנראה יהיה דחף יותר לקראת סוף העונה.

"Venders אשר מגלים את המאפיינים שלהם עדיין זמין כמו הקיץ מושך קרוב ואת עמדות הרוכשים לפזר עשוי להיות פתוח יותר לעסקה ערך", אומר אליוט. "יתר על כן, אלה הרוכשים שלא היו מסוגלים לאבטח את הבית לאחר די הרבה זמן להסתכל ולהציע מציע עשוי בסופו של דבר מותש פשוט לעזוב את המרדף."

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אורבן נדלן - איך להיות יזם טוב?

על פי אורבן נדל"ן יזם קרקעות נהדר יכול להיות קשה לגלות על סיכוי כי אין לך מושג על התכונות לחפש.

היה לנו ביקור בתעשייה כמה מומחים כדי לגלות מה אתה צריך להיות מחפש כאשר לחקור סביב עבור מפעיל אידיאלי.

כמו סוחר בית או רוכש זה יכול להיות לא נעים מנהל מפעיל שאינו יוצא דופן. הקרקע לפרסם הוא זמן עדין, אז אתה דורש מפעיל אשר יגיד לך במהירות איפה אתה נשאר עם הרכישה הנוכחית שלך או מציעים הנסיבות, כך שתוכל להמשיך במהירות על רכוש אחר או רוכש פוטנציאלי.

דוד זהבי מנכל אורבן נדלן אומר כי אחד האכזבות הגדולות ביותר עבור אנשים הוא היעדר התכתבות מן המומחה שלהם.

"חשוב עד כדי כך מומחים להישאר במגע עקבי עם הלקוחות שלהם לקוחות.מה שנראה כמו נתונים לא מהותיים למומחה שהיה בעסק במשך זמן רב למדי יכול להיות באמת חובה ללקוחות חדשים לשעשוע הארץ, "אומר זהבי.

חברת אורבן נדלן

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
12345
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל אורבן נדלן אלא אם צויין אחרת