00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אורבן נדלן על עושר הבית שלך

"עושר הבית" אפקט שאתה חייב להכיר!

באמריקה, הגישה המוכרת ביותר לאיסוף העושר היא באמצעות החזקת הבית.

בעונה של מחקר בראשות האיגוד הלאומי של מתווכים, בעל הנכס "נורמלי" יש 50,000 $ "עושר נסתר" בביתם. משפחות אלה עם רווח מעל 75,000 $ מצאו את הערך האמצעי של 100,000 $ ב "עושר נסתר". משפחות בעלות פרנסה מתחת ל -40 אלף דולר הגיעו לאמצע של 40 אלף דולר בעושר שלא נחשף.

"עושר שלא התגלה עדיין" מנכל אורבן נדלן רק אומר הבית שלך שווה יותר ממה שאתה חייב על זה. זה נקרא גם "ערך". חסכונות. אתה תובע יתרון שמכיר בהערכה.

במהלך השנה האחרונה, בית "נורמלי" הורחב 7.1% בהערכה. מאז הבית "נורמלי" שווה 153,300 $, זה אומר בשנה אחת בעל "נורמלי" בעל הנכס צבר 10,884 $ בעושר - על ידי עושה רק ביצוע הלוואה הביתה בתשלומים (בנוסף הוצאות והגנה). מאחר שתככים והוצאות רכוש מקטינים את השכר הניתן להערכה, הממשלה מממנת הרחבה זו ב"עושר ביתי ".

שלושה מתוך ארבעת בעלי הנכסים אומרים ש"עושר הבית "שלהם בולט יותר מ"עושקיהם".

הגישה המוכר ביותר "הקש" אל העושר הנסתר הוא לשאת ולתת כסף לגייס את הבית, לקבל הביתה ערך אשראי הרחבה או להציע את הבית. לא פחות מ 40% של אנשים המציעים את ביתם לנצל חלק במזומן לרכוש יותר, טוב יותר, או יותר מעודכן הביתה.

ליסינג לא אוספת עושר.

אורבן נדלן

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אורבן נדל"ן על עלויות הסגירה

המבקש כי המוכר לשלם עלויות סגירה

לפי הבעלים של אורבן נדל"ן כמה חלקים של אדמה הופכים להיות נורמלי במיוחד למפעילי הקרקע, אשר מנהלים בעיות דומות שוב ושוב. כך או כך, אותן בעיות הן שוב ושוב לרוכשים ולסוחרים - ולא נתפסו מיד.

מצב זה בא כמו מאוחר בין קונה לבין סוכן.

בית נרשם זמין לרכוש ב 210,000 $. הקונה המומרץ הציע הצעה לרכישת הבית ב -203 אלף דולר, תוך שהוא מבקש את המוכר לשלם את כל עלויות הקצה.

השוטר גירד את ראשו. איזה סכום הוא סגירת עלויות, בכל מקרה?

הוצאות הסגירה יכול להשתנות באופן רחב, על פי רוב כפוף על עלות האשראי הלוואה הביתה. הדבר "מתמצא" עבור הסוחר לעשות הוא לעשות הצעה נגדית ולשים את מלוא הסכום על עלויות הסגירה הוא ישלם לטובת הרוכש. משהו אחר, על ידי מה האמצעים יכולים לצפות את הסכום שהוא יהיה "נטו" מן ההצעה של ביתו?

במצב זה, על פי אורבן נדל"ן הסוחר הגיב עם עלות של $ 208,000, מסכים לשלם 5000 $ של עלויות הקונה של הקונה.

הפעם גירד הרוכש את ראשו.

"זה לא הסדר, "ייבב אל המתווך שלו. "סוכן פשוט לקח את ההצעה שלי כללה את עלויות הסוף." .

אורבן נדל"ן

הקונה חשב שהוא לא מקבל שום דבר "חופשי" על ידי כל מתיחה של הדמיון. על ידי הוספת ההוצאות הסופיות לתג המחיר, הרוב המכריע של ההוצאות הללו יהיה חלק מהקרדיט. במקום לקבל את עלויות הסוף שילם על כלום, הוא היה משלם להם על החיים של ההלוואה הביתה אשראי.

"זה בדיוק איך זה עובד", הבהיר המתווך, דוד זהבי מבית אורבן נדל"ן שמחייך בשלווה.

"נניח שהסוחר הודה בהצעה הבסיסית שלך בסך 203,000 דולר", המשיך המומחה, "ואתה סותם את העלויות היו באמת 5,000 דולר - בכל מקרה היית משלם חלק ניכר מעלויות הקצה האלה לאורך חיי ההבחנה היא כי - על סיכויי כי שילמת את עלויות הסוף שלך - אתה יכול לקבל את הבית עבור $ 198,000.

המתנגדים נסוגו לאחור והמשיכו עד לנקודה שבה התמקמו הדמויות האחרונות.

בנקודה שבה סוחר משלם את עלויות הקצה שלך, מה שעושה אותו "הסדר" הוא שזה לוקח לך פחות כסף כדי לרכוש את הבית. אתה לא "חילוף" כל הכסף - אתה פשוט לחסוך את זה לעת עתה.

... מה עוד, זה יכול להיות חיוני, במיוחד אם הנכסים שלך הם מוגבל.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אורבן נדל"ן - ערך הבית למשכנתא

בשלב שבו ערך הבית שלך הוא פחות מאשר למשכנתאות

אורבן נדל"ן מציינת כי עבור מגוון של סיבות, זה מתקבל על הדעת כי החובה המצרפית על הבית שלך עשוי להיות יותר מה הבית שווה. לעתים קרובות יותר, זה לא בעיה מאז הפעם הוא הסדר. מותנה על הסכום שאתה חייב, פשוט לסבול את זה והערכת הבית שלך עולה.

הנושא הבין. למרבה הצער, זה יכול לקחת שנים.

הסדר זה לא עובד עבור כולם עם זאת, לאור העובדה כי כמה אנשים תקועים במצב שבו הם לחלוטין צריכים להציע את ביתם.

זה יכול להתרחש מכמה סיבות, חלק גדול וכמה לא גדול מאוד: תנועה, מצוקה כספית, נפרד, עובר, מחלה, או כל דבר על ידי כל קטע של הדמיון. התוצאה היא כי ייתכן שיהיה עליך לזוז, אבל אתה לא יכול להציע את הבית שלך ולעשות מספיק על העסקה לשלם את עלויות הקצה.

אז מה אתה עושה?

חלופה אחת היא לעשות דבר ולא לעשות את ההלוואה הביתה בתשלומים. זוהי תוצאה קשה ביותר שניתן להעלות על הדעת לאור העובדה כי זה משפיע על ההערכה שלך FICO יותר ברצינות מכל דבר אחר יכול, כך על פי אורבן נדלן.

אלטרנטיבה אחרת היא משהו שרבים מתייחסים אליו כאל "עסקה קצרה". זוהי הנקודה שבה אתה פונה לבד עד מומחה ההלוואה, לתת להם לחשוב על הקשיים שלך ולבקש שהם מכירים פחות במזומן ממה שאתה חייב.

ברור, מומחה ההלוואה לא רוצה לעשות את זה, אבל הם גם מעדיפים לא לשלם את כל ההוצאות של נישול בית, תיקון כל עיוותים, הגדרת אותו זמין, מקבל את הערך הטוב ביותר שהם יכולים במה יכול להיות שוק של עכשיו עם מלאי גדול של דירות.

מומחים הלוואה לחלוטין מעדיפים לא נישול, ולכן הם עשויים לשקול עסקה קצרה.

בדרך כלל לא מקבלים את הציפיות שלך למעלה.

עסקה קצרה כוללת טון של חומר מודפס, זמן ומאמץ וזה אידיאלי על הסיכוי כי יש לך מומחה קרקע או מישהו למדו לעזור לכוון אותך דרך ההליך לתת עזרה מוסרית. מידה רבה של מתח נכללת.

השלב הראשוני הוא ליצור קשר עם מחלקת שירות ההלוואות של מחזיקי המניות והכספיםשלך. מספר זה יהיה בתיעוד שאתה מקבל על ביצוע התשלום שלך. לנצל את הטלפון ואת הדואר. שמור כפילויות.

הבנק יבקש ממך להציג הסבר בנושא כסף. הם צריכים להבין כי אתה באמת לא צריך את היתרונות התקציביים לפצות את האשראי לאחר שאתה מציע את הבית.

זה לא מכבר מתחיל, מקבל שהם נותנים הבנה זמנית.

מומחה הקרקע שלך עדיין צריך לשים את הבית זמין, לגלות קונה, ולקבל הצעה אמיתית. ברגע זה כבר בקיאים, אתה מציג את כל ההסכמים וחומר מודפס למומחה ההלוואה שלך עבור בחירה. זה לוקח זמן לנוכח העובדה כי ישנם כמה ראשי כללו.

המלווה שלך הוא בדרך כלל לא הבנק שלך. ע"פ חברת אורבן נדלן הם פשוט נהנים מראש עבור מומחה הלוואה אמיתי שלך, שנקרא מומחה פיננסי. החומר המודפס שלך נשלח למומחה הפיננסי לבחירה.

מצפה לך הגנה על חוזה מראש, הם מנהיג אחר כל הזמן. הבית ההלוואה הגנה מכסה הבנקים על ברירות מחדל מראש. בדרך זו הם יכולים לתת לגיטימציה לבצע התקדמות גבוהה (אשראי להערכה).

על סיכויי כי המומחה הפיננסי ואת תוכנית לגיבוי שניהם מסכימים, העסקה הקצרה שלך הוא אישר, ואתה יכול להציע לך הביתה.

עסקה קצרה היא ביסודה "חנינה של חובה". אורבן נדלן מסבירה שברגע זה שוקל ואתה צריך להודיע ??על זה למס הכנסה.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אורבן נדל"ן - מעט על הסתגלות לנישול

ניכוי ה"הסתגלות" של הנישול והלינה התקדם דרך הקונגרס והנשיא, שהתחילו תחילה להטיל וטו על ההסכם, סימנו אותו בחוק.

הכל אידיאלי עם העולם.

כל הדברים שקולים, אולי לא.

אורבן נדלן מנסחת זאת בכדי להתאים את הצעת החוק החדש של הממשל הפדרלי הדיור (FHA) מראש מצפה לך מראש כדי אמידה של 90% או פחות, כולל UFMIP (מראש הביתה הלוואה פרמיה הגנה). זה 90% ההערכה הנוכחית הערכה (כפי נשלט על ידי שמאי FHA מובטחת), לא מה ששילמת עבור הבית.

מאז הנושא יש יותר לעשות עם עלויות הביתה נופל במקום "אני לא יכול לנהל את העלות של הפרק", זו בעיה שנוי במחלוקת עבור חלק בעלי הנכס.

ברור, אתה יכול לשוחח עם שירותי האשראי הנוכחי שלך לעורר אותם לחון חלק חלק החובה שלך. חובת החובה היא (כמובן) לשלם. השכר ניתן להערכה על ידי מס ההכנסה (והטבות המדינה שלך תשלום הטבה).

מן איש השירות מראש אתה צריך פשוט לקבל אישור מן השירות, המומחה הפיננסי (אם יש אחד), מי לשים את המשאבים לתוך הבריכות של ניירות ערך הלוואה הביתה (אם יש), ואת סוכנות ביטוח הלוואה פרטית הביתה (אם יש אחד). הרבה אנשים קוראים לזה "המלווה בריבית".

הליך זה יכול לקחת חודשים. כמה שירותי אשראי יכולים לנוע מהר יותר לאור העובדה שיש להם את החוויה, כך מסבירים בחברת אורבן נדל"ן.

לעסקאות.

לא מחזור משכנתא. לא מומחה הלוואה צריך לתת משהו מותר למישהו שעשוי להרוויח. הם מעדיפים לנטוש ולשלם את כל דמי התמיכה לצד ההוצאות הקשורות לנישול.

או, לעומת זאת לנהל עסקה.

ההתקדמות החדשה של FHA אינה חופשית. הוא נועד להגן על אנשים מפני נטישה, לא לאבטח אותם, נקודה. לכן, לווים לחלוק את התפתחות הערך. במקרה שהבית מציע או מתואר מחדש בשנה העיקרית, FHA מקבל את החלק הגדול ביותר של הערך (הערכה). לאחר שנה, הם מקבלים 90% מהערך.

זה טיפות 10% בשנה עד חמש שנים עד לנקודה שבה FHA מקבל חלק גדול של הייסוף.

הם אף פעם לא מקבלים עד חצי.

אשראי FHA הקיצוני ביותר משתנה לפי טווח, אז אתה צריך לבדוק עם המתווך השכונה שלך עבור הגדול ביותר בסביבה הכללית שלך. כמו כן, ההתקדמות FHA מבשר טובות עבור דירות סוויטות במקום בתים משפחתיים, מרכזי, או שניים עד ארבעה יחידות לינה מאז אתה פשוט לשלם את החודש החוזה הגנה לחודש, לא UFMIP.

יש תגובות של הצעת החוק, אבל זה יהיה על פי רוב לסייע לאלה מעטים אשר כוח מעבר למה שהוא צריך על ידי בתשלומים שלהם, לא ההערכה שלהם.

הצעת החוק גם יותר בתוקף שולטת פאני מיי (הפדרלי הלאומי למשכנתאות האגודה) ו פרדי מאק (הפדרלי הלוואת משכנתא תאגיד). אורבן נדל"ן בראשו של דוד זהבי יש הסדרים להם להשיג מזומנים אם הם דורשים ממנו להישאר מעל המים (בדומה אשראי קרייזלר שנים רבות בחזרה).

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אורבן נדלן - מתי כדאי לשפץ את הנכס?

האם זה הזמן כדי שיפוץ או תיקון הבית שלך?

קבוצת אורבן נדל"ן מציינת כי בנקודה שבה צריך בעל הנכס לבחור בין עיצוב ביתי לבין תיקונים ביתיים? למרות שזה לא יהיה בחירה בסיסית, זה גם לא אחד בעייתי. זה בעצם לוקח הבנה של אילו מן הפיתוח הנוכחי הביתה דברים ראויים revamping ומי הם במצב אידיאלי לתיקון.

אנחנו צריכים להתחיל על ידי הבהרת הניגוד בין עיצוב מחדש ותיקון. תכנון מחדש כולל גירוש של אלמנט עכשווי או ישן, והחלפתו בחדש לגמרי. לדוגמה, חלונות חדשים עבור הישן, או מים חמים יותר עבור רדיאטור מים ישנים, הם שני מקרים של שיפוצים. תיקון הוא שינוי של אלמנט הבית הנוכחי או הישן כדי להחזיר אותו לרמה ביצוע ייחודי.

ככלל, עיצובי הבית הם לעתים קרובות פחות מורכבים. כך או כך, נהלים אלה קל יותר הם לא מעשיים כמו תיקונים הביתה יהיה. לדוגמה, על סיכוי כבוי כי אתה להחליף רכיב ביתי כי יש המשיך במשך זמן רב עם יותר להציג עד כה, כי יש בלעדי של העתיד של חמש או עשר שנים, זה חיובי הוא לא מאוד מבחינה כלכלית. כל הדברים הנחשבים, אתה פשוט צריך להחליף מרכיב ביתי דומה תחת חלק מהזמן כי הראשון היה קיים.

למרות העובדה כי זה לא יכול להיות בדרך כלל המצב, שיפוצים רבים כוללים החלפת איכות הדברים עם אלה ירודים. לפי אורבן נדלן בואו נהיה כנים, כמה דברים נעשים עם דרישות גבוהות גבוהות של ערך שהיו מחוברים לפני. רוצה להשיג הטבות טובות יותר השתנה החלק הגדול של זה עבור מספר פריטים הנוכחי, כולל פריטים פיתוח הביתה.

זה לא בהכרח המקרה כי כמה דברים לא זז קדימה. ואכן, נראה כי בחדשנות הניעו שינויים רבים ויעילים רבים בתכונות רבות של פריטים פיתוח הביתה כולל מסגרות ההתחממות. באופן טרגי, החברה הנוכחית שיכולה "להשליך" גם גרמה להרחבה של פריטים מתכלים עבד האחרון חמש שנים בערך.

החלטה מתי לתקן או מפה מחדש כוללת הערכה של המיזם. איזו מתודולוגיה באמת להנחות שיפוץ במיומנות ואשר אחד רק להנחות עדכון במראה? מנכל אורבן נדל"ן דוד זהבי אומר כי האם העיצוב קריטי יותר מפרודוקטיביות החיוניות? האם האלמנט הנוכחי מבצע בסדר להצדיק את התיקון שלו?

האם בעל הנכס יבחר את בחירתו לאור הערך של מה שהמחזה של הארגון אומר או שמא יהיה כדאי לו לעשות בדיקה כלשהי לבד? אנחנו צריכים לקחת סוכן על הוודאות הבסיסית כי ארגונים בשוק להציע את הפריטים שלהם ואת הממשלים. מה אתה מצפה מהם יידעו אותך? האם החיפושים שלך לתוך היתרונות של תיקון לעומת מודל חדש מהראשון. אורבן נדלן אומרת שכאשר בחרתם בתיקון או בעיצוב מחדש של האלמנט, זוהי הזדמנות אידיאלית להתכוונן למה שהמחשב צריך להדגים.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
12345
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל אורבן נדלן אלא אם צויין אחרת