00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

שיר קודש | 'זמן אבוד לא ישוב עוד'

שיר קודש | 'זמן אבוד לא ישוב עוד'

עורו, אחים! עורו, אחיות!
יום האל לא יתעכב.
זמן הוא חיים, לנצל את הזמן מציל חיים.
השעה אינה רחוקה!
אם אתם נבחנים אך לא עוברים,
תוכלו לנסות שנית ולחרוש.
אך עליכם לדעת שיום האל לא יתעכב.
האמינו באל, המושיע!הוא הכול יכול שלכם!
שימו לב! זמן אבוד לא ישוב.
אין תרופה לחרטה.
איך האל יאמר זאת לכם?
האם אין דבריו ראויים
לשיקולכם ותהיותכם?

זכרו כי, האל דוחף אתכם קדימה,אומר דברים טובים
הקץ נחשף לנגד עיניכם, אסונות מתקרבים
האם חייכם חשוביםאו שמא מזונכם ולבושכם?
הגיעה השעה שעליכם להרהר על כך.
האמינו באל, המושיע!הוא הכול יכול שלכם!
שימו לב! זמן אבוד לא ישוב.
אין תרופה לחרטה.
איך האל יאמר זאת לכם?
האם אין דבריו ראויים
לשיקולכם ותהיותכם?

כה מעוררת רחמים, עלובה,עיוורת ואכזרית היא דרכה של האנושות!
מפנה גבה לדבר האל,
האם הוא מדבר אליכם לשווא?
למה אם כן אתם עוד משתהים?
האם לא חשבתם מעולם?
עבור מי האל אומר דברים אלה?
האמינו באל, המושיע!הוא הכול יכול שלכם!
שימו לב! זמן אבוד לא ישוב.
אין תרופה לחרטה.
איך האל יאמר זאת לכם?
האם אין דבריו ראויים
לשיקולכם ותהיותכם? ותהיותכם?

מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'

קשורים מומלצים:

שיר סגידה והלל 'אני נכונה להתמסר לעבודת האל' | תודה לאלוהים על שהושיע אותי (שיר קוריאני)

נתיב האמונה באלוהים הוא נתיב האהבה לאלוהים

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

כיצד יש להבין את המשיחיות?

כיצד יש להבין את המשיחיות?

ויגוואה(שר במחלקת העבודה העירונית של החזית המאוחדת): אני עובד למען החזית המאוחדת כבר הרבה שנים, ולמדתי על כל מיני אמונות דתיות. המשיחיות, הזרם הקתולי, הזרם האורתודוכסי, כל אלה הן דתות מסורתיות שמאמינות בישוע, אבל האמונה שלכם באל הכול יכול כל כך שונה. לפי מסמכי הממשל הקומוניסטי, כנסיית האל הכול יכול בכלל לא שייכת למשיחיות. אתם נושאים את הבשורה בפני פלגים שונים תחת השלט של 'המשיחיות' שלא מכירה בכם כפלג משיחי. לכן לעולם לא ארשה לכם להאמין באל הכול יכול. אתם יכולים רק להאמין במשיחיות, אם אתם רוצים. כך הרדיפה מטעם הממשלה תהיה קלה יותר. אם תיעצרו ותיכלאו בשל אמונתכם באל הכול יכול, חייכם יהיו בסכנה. הממשל הקומוניסטי כבר ראה שכל מי שמאמין באל הכול יכול מאמין במשיח של אחרית הימים, ושאלו הם תלמידיו ושליחיו של המשיח. הדברים שמהם הממשל הקומוניסטי חושש ביותר הם ההצהרות והעדויות שבספר 'הדבר מופיע בבשר' שאותן השמיע המשיח באחרית הימים, וגם הקבוצה הקשוחה הזאת של חסידי המשיח של אחרית הימים. אנחנו למדנו את תולדות המשיחיות. הדבר שממנו היהדות והאימפריה הרומית חששו ביותר היה תלמידיו ושליחיו של ישוע. לכן, כשאותם אנשים נתפסו, הם נענשו בהוצאה להורג בדרכים שונות. היום, אם לא יינקטו אמצעים כדי לדכא ולאסור לחלוטין על הקבוצה הזאת של חסידיו של המשיח של אחרית הימים, תוך פחות מכמה שנים, הם יטמיעו בקרבם את כל הקהילה הדתית. כבר עכשיו כמה פלגים משיחיים גדולים בסין כבר נטמעו בכנסיית האל הכול יכול. עמדת הממשל הקומוניסטי בנושא הזה מאוד ברורה. אלמלא פברק הממשל הקומוניסטי את דעת קהל ברמה מסוימת ורקח את תיק צ'או-יאה, ייתכן שיבוא היום שבו הקהילה הדתית בעולם תיטמע בכנסיית האל הכול יכול. ברגע שכנסיית האל הכול יכול תטמיע בתוכה את כל הקהילה הדתית, הדבר יזיק מאוד לשלטון המפלגה הקומוניסטית. לכן הוועדה המרכזית קבעה עמדה נחרצת לפיה יש לפרוס את כל הכוחות העומדים לרשותה כדי לאסור באופן מוחלט על כנסיית האל הכול יכול תוך פרק זמן קצר. אתם צריכים לדעת שהופעתו של הברק ממזרח לא רק כבשה את סין בסערה, אלא גם הכתה גלים גדולים בעולם. היות שביצעתם מהלך כל כך גדול, איך ייתכן שהממשל הקומוניסטי לא ייצא נגדכם במבצע כלל-ארצי של דיכוי ומעצרים? אם אתם מוכרחים להאמין באלוהים, אתם יכולים להאמין רק במשיחיות. אסור לכם במפורש להאמין באל הכול יכול. כנסיית האל הכול יכול לא שייכת למשיחיות. אתם לא יודעים את זה?

סיאוואי(משיחי): אבא, אתה כרגע הסברת את הסיבה היסודית לכך שהממשל הקומוניסטי מדכא את כנסיית האל הכול יכול, אך האם אתה יודע למה הפלגים העיקריים במשיחיות נטמעו בכנסיית האל הכול יכול? זה מפני שאנשים מכל הכיתות והפלגים שמעו את קולו של אלוהים. כשהם חזו בהופעתו ובעבודתו של האל הכול יכול, הם קבעו שישוע אדוננו שב, ולכן כולם החלו להאמין באל הכול יכול. אלו החדשות הנהדרות שמאמינים בכל רחבי הקהילה הדתית ייחלו להן מזמן. סיאוורי, בואי לעזור לי. אבא, המשיח של אחרית הימים הופיע כדי לעבוד. זה ברור מאליו שכל הכיתות והפלגים במשיחיות והזרם הקתולי יתחילו להאמין באל הכול יכול. זו גם רוח התקופה. די בכך כדי להוכיח שהן המשיחיות והן כנסיית האל הכול יכול נוצרו באמצעות עבודתו של אלוהים. המשיחיות שייכת לכנסייה המשיחית של עידן החסד, ואילו כנסיית האל הכול יכול שייכת לכנסייה המשיחית של עידן המלכות. שתיהן שייכות למשיחיות. למה הממשל הקומוניסטי מכחיש שכנסיית האל הכול יכול היא חלק מהמשיחיות? המפלגה הקומוניסטית היא מפלגה פוליטית אתיאיסטית, משטר שטני ששונא את האמת ומתנגד ביותר לאלוהים. מה היא יודעת על המשיחיות? מה מסמיך אותה לומר איזו כנסייה שייכת למשיחיות ואיזו כנסייה לא? הממשל הקומוניסטי לא יודע שום דבר על המשיחיות. איך הם מעיזים להוקיע את הכנסייה של אלוהים? האם זו לא התנהגות מחפירה לגמרי מצד הממשל הקומוניסטי, להתנהג כאילו הוא מבין דבר שאינו מבין?

סיאוורי(משיחי): בדיוק! הממשלה הקומוניסטית הצהירה בגלוי שהמשיחיות היא כת וקבעה שכתבי הקודש הם ספרים של כתות. היא החרימה והשמידה אינספור עותקים של כתבי הקודש, ואפילו השליכה לים עותקים של כתבי הקודש שנשלחו לסין מחו"ל. זו עובדה שידועה לכולם. עכשיו, כשהממשלה הקומוניסטית מגנה את כנסיית האל הכול יכול בתואנה שאינה שייכת למשיחיות, כל אדם עם כושר הבחנה מסוגל להבין במה מדובר. הממשל הקומוניסטי הסיני עשה כל דבר אפשרי כדי לגנות את כנסיית האל הכול יכול, וזאת כדי ליצור בסיס בדעת הקהל לדיכוי ואיסור על כנסיית האל הכול יכול, במטרה להשיג את מטרתו הבזויה שהיא לאסור על עבודתו של אלוהים ולהקים אזור אתיאיסטי בסין. זוהי כוונתו הזדונית של הממשל הקומוניסטי! אבא, אמרתי דברים נכונים?

סיאוואי: אבא, המפלגה הקומוניסטית היא מפלגה אתיאיסטית. מה הם יודעים על המשיחיות? המשיחיות נוצרה באמצעות הופעתו ועבודתו של ישוע אדוננו בהתגלמותו. היות שישוע אדוננו הוא המשיח, כל הכנסיות שמאמינות בו שייכות למשיחיות. ישוע אדוננו הבטיח שהוא יחזור. עכשיו ישוע אדוננו חזר, והוא האל הכול יכול בהתגלמותו. האל הכול יכול הוא המשיח באחרית הימים, ולכן מי שמאמין באל הכול יכול מאמין גם במשיח. כל מי שמאמין במשיח שייך למשיחיות. ישוע אדוננו והאל הכול יכול הם אלוהים שהתגלם כבשר ודם בשני מקרים נפרדים. הם אל אחד. לכן, אמונה בישוע אדוננו ואמונה באל הכול יכול שייכות שתיהן למשיחיות. מובן שכנסיית האל הכול יכול היא המשיחיות של ימינו. ליתר דיוק, באחרית הימים רק האמונה באל הכול יכול שייכת למשיחיות האמיתית, מכיוון שהופעתו של האל הכול יכול, המשיח של אחרית הימים, חתמה את עידן החסד והשיקה את עידן המלכות. רק אלו שמאמינים באל הכול יכול, במשיח של אחרית הימים, הם אלו שהולכים בעקבות השה. לפיכך, כנסיית האל הכול יכול של המשיח באחרית הימים היא המשיחיות המעשית יותר.

מתוך התסריט של "חינוך-מחדש בבית, באדום"

קשורים מומלצים:

שיר של יום——המזמורים החדשים——הללו את ביאת המשיח

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

קולם הפנימי של המשיחיים: האם למאמינים באלוהים באמת לא אכפת ממשפחותיהם?

סינפינג(אשת שר במחלקת העבודה העירונית של החזית המאוחדת): סיאוואי, סיאוורי, אימא רוצה לדבר איתכם על משהו. מה העניין, אימא? דברי, אימא. גם אימא יודעת שטוב להאמין באלוהים. זה מאפשר לאנשים לבחור בדרך הנכונה. כששמעתי שאתם מאמינים באלוהים, חשתי הקלה רבה, ואני כבר לא מודאגת שאתם תסטו מן הדרך. אבל אני רואה שבמסמכי הממשלה כתוב שכמו חלק מהמאמינים בישוע, מי שמאמין באל הכול יכול נוטש את משפחתו כדי לשאת את הבשורה. יש אפילו אנשים שלא מתחתנים כל החיים. במסמכים כתוב גם שהממשלה רוצה לעצור קבוצה של אנשים שמאמינים באל הכול יכול ולהרוג קבוצה אחרת. זה שום דבר להרוג אותם. ויש גם עוד משהו, "אין להסיג את הכוחות עד שיתממש האיסור". הממשל הקומוניסטי עצר, כלא, פצע והפך לנכים מאמינים רבים באל הכול יכול. יש אנשים שאפילו פוטרו מעבודתם ומשפחותיהם נהרסו. זה עורר ביקורת רבה, ונאמר שאנשים שמאמינים באלוהים לא מעוניינים במשפחות שלהם. סיאוואי, סיאוורי, זה נכון? אני צריכה לומר לך שאת לא יכולה לנטוש את המשפחה שלך או לוותר על נישואין. אם זו באמת הדרך שבה את מאמינה באלוהים, אימא מייעצת לך לא להאמין באל הכול יכול, טוב?

סיאוורי(משיחי): אימא, את יודעת שהאמונה באלוהים היא הדרך הנכונה. זה נפלא! אם באמת ידעת שהופעתו ועבודתו של אלוהים נועדו לישועת האדם, גם את היית מאמינה באלוהים והולכת בדרכיו. אדוננו ישוע אמר, "אמן אני אומר לכם, אין איש שעזב בית, או הורים, או אחים או רעיה או ילדים למען מלכותו של אלוהים – שלא יקבל פי עשרת מונים בזמן הזה וחיי עולם ביום הבא"(לוקס י"ח 29-30).

סיאוואי(משיחי): הוא אמר גם: "ומי שלא לוקח את צלבו והולך אחריי אינו ראוי לי." מי שמוצא את נפשו, יאבד אותה, ומי שמאבד את נפשו, למעני ימצא אותה" (מתי י' 38-39).

סיאוורי: כן, אימא! אם תקראי את הדברים האלה שאמר ישוע אדוננו, תדעי מיהם המאמינים האמיתיים בישוע אדוננו. זהו בדיוק הסוג של חסידי האלוהים שהממשל הקומוניסטי מתעב ביותר. אימא, את יודעת למה הם מאמינים באלוהים בצורה הזאת?

הם מאמינים באלוהים בצורה הזאת למען האמת, למען החיים ולמען אלוהים. הם מסוגלים לוותר על תהילת עולם ועל עושר ארצי. הם לא משתוקקים לנוחות פיסית ולתענוגות בשרים, ומוכנים לעבור תלאות בעודם מפיצים את הבשורה ולסבול מכאובים שונים כדי להעיד עבור אלוהים. הם ממש אנשים אצילים! אלוהים משבח אנשים כאלה. אך למה הממשל הקומוניסטי שונא, משמיץ ומוקיע כל כך את האנשים האלה? למה האנשים האלה נעצרים ומוצאים להרוג? הממשל אפילו מאיים ש"הכוחות לא ייסוגו עד שיתממש האיסור". זה לא מעשה מעוות נגד אלוהים? זו לא התנגדות לאלוהים? לדעתי, כל הדברים שהממשל הקומוניסטי עשה לאנשים האלה שמאמינים באלוהים, הם מעשי פשע וחטא. זו התנהגות כל כך ריאקציונרית! אימא, את חייבת להיות מודעת לדברים האלה.

סיאוואי: אימא, מי שמאמין באלוהים נושא את הבשורה ומעיד עבור אלוהים, כדי שאנשים יעבדו את אלוהים ויזכו בישועתו. את רואה גם שהעולם נעשה יותר ויותר אפל ומרושע. אנשים נעשים יותר ויותר מושחתים. הם תומכים ברע ומתעבים את האמת. כולם נוהים אחר המגמות המרושעות של העולם, אוכלים, שותים, משחקים ונהנים מתענוגות החטא. הם אפילו מתכחשים בגלוי לאלוהים, מתנגדים לו ופועלים נגדו. מה דעתך, אימא, מפני שזה עולם כה מרושע ומפני שבני האדם כה מושחתים, לא היה צריך להשמיד אותם כבר מזמן? בכתבי הקודש קיימת נבואה על אסון גדול באחרית הימים. אם האנושות לא תשוב אל האל הכול יכול ולא תקבל טיהור וישועה מידי האל הכול יכול, היא תושמד באסון. עכשיו האסון הגדול קרוב מאוד, והאנושות עומדת בפני השמדה. האל הכול יכול בהתגלמותו הביע את האמת באחרית הימים, ונקט צעד בעבודתו שמטרתו לשפוט ולטהר את האנושות כדי להושיעה מן החטא ולהביאה אל מלכות האלוהים. את לא חושבת שאלה חדשות נפלאות? אלוהים בא כדי להושיע את בני האדם. האין זו אהבתו של אלוהים? כן! אם האנושות רוצה להיוושע, עומדת בפניה רק דרך אחת כעת, והיא לקבל את השיפוט והייסורים מידי האל הכול יכול, כדי לטהר את טבעה המושחת ולשרוד את האסון הגדול תחת חסותו של אלוהים. מי שמאמין באל הכול יכול מבין את תשוקתו העזה של אלוהים להושיע את בני האדם. הם מוכנים להניח בצד את ההנאה הגופנית, להתריס נגד המעצרים והרדיפות מטעם הממשל הקומוניסטי ולשאוף לשאת דרשות ולהעיד על בשורת המלכות של האל הכול יכול. זה נעשה כדי לאפשר לרבים יותר לשרוד באמצעות ישועתו של אלוהים. כך עושים את רצון האלוהים, אימא! כמו שאמר ישוע אדוננו: "לכו לכל העולם והטיפו את הבשורה לכל הברואים" (מרקוס ט"ז 15). האל הכול יכול אומר: "כבני אנוש וכמשיחיים אדוקים, מאחריותנו ומחובתנו להעלות כקורבן את שכלנו וגופנו למען מילוי התפקיד שאלוהים מטיל עלינו, מפני שכל הווייתנו נובעת מאלוהים וקיימת הודות לריבונות האל. אם שכלנו וגופנו לא מכוונים למילוי התפקיד שאלוהים מטיל עלינו ולא למען המטרה הצודקת של האנושות, נשמתנו לא תהיה ראויה לאלה שהקריבו את חייהם למען התפקיד שאלוהים הטיל עליהם וקל וחומר שהיא לא תהיה ראויה לאלוהים שהעניק לנו הכל" (מתוך 'הדבר מופיע בבשר'). אבא, אימא, אתם חושבים שאנשים שמאמינים באל הכול יכול הם טיפשים שלא תופסים את הסכנה הכרוכה בהפצת הבשורה? אם זה מה שאתם חושבים, אתם טועים. הפצת הבשורה תואמת את רצון האלוהים ורצון העם. זה מעשה מוסרי מאין כמוהו! אבל הממשלה הקומוניסטית בגדה ברצון השמיים וברצון העם בכך שהוקיעה כמטורפת את טוב-לבם של המשיחיים, ועצרה ורדפה אותם בברוטליות. משיחיים רבים הורחקו מביתם והפכו לחסרי בית. אנשים כה רבים נעצרו ונכלאו, וחלקם אף נרדף עד מוות! הממשלה הקומוניסטית הסינית אשמה בהרס משפחות משיחיות רבות מספור, אך היא טענה שמשפחותיהם של אותם אנשים נהרסו בגלל אמונתם באלוהים. זה לא עיוות של העובדות? הם לא הופכים כאן שחור ללבן? אלמלא דיכא, עצר ועינה הממשל הקומוניסטי את המשיחיים בצורה כל כך לא שפויה, האם זו הייתה התוצאה? האם זה לא החטא שחטא הממשל הקומוניסטי ברודפו את המשיחיים? יש הצדקה מלאה לאמונה באלוהים. המוני אנשים בכל רחבי העולם מאמינים באלוהים. משפחותיהם של מי נהרסו? האין זו האמת? השמועות והשטויות שמפיץ הממשל הקומוניסטי עדיין מטעים אי-אילו אנשים בורים. לא רק שהם לא בזים לממשל הקומוניסטי כי הוא רודף משיחיים, הם עוד אומרים שהמשיחיים טועים בכך שהם מאמינים באלוהים. האם אלה לא טענות טיפשיות ומגוחכות? אימא, אבא, אתם חייבים לברר לעצמכם את העובדות. אל תקשיבו לשמועות ולשטויות שמפיץ הממשל הקומוניסטי.

סינפינג: כשאני מקשיבה עכשיו לדבריך, אני מבינה את זה. הממשל הקומוניסטי כלא מאמינים רבים מספור, הפך אותם לנכים ואף הרג אותם, והרס משפחות כה רבות, ועכשיו הוא מסיט את האשמה אל הקורבנות וטוען שהם אשמים כי הם מאמינים באלוהים. זה לא עיוות גס של העובדות? הממשלה הקומוניסטית הזאת כל כך נתעבת ומרושעת! מי שמאמין באלוהים מוכן לשאת רדיפות ומעצרים מטעם הממשלה כדי להפיץ את הבשורה ולהציל אחרים. זה ממש ראוי להערצה. אלה באמת אנשים נעלים!

מתוך התסריט של "חינוך-מחדש בבית, באדום"

קשורים מומלצים:

שיר סגידה והלל 'אני נכונה להתמסר לעבודת האל' | תודה לאלוהים על שהושיע אותי (שיר קוריאני)

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

שיר קודש | 'אלוהים הביא את האנושות לעידן חדש'

שיר קודש | 'אלוהים הביא את האנושות לעידן חדש'


עבודת האל מובילה את היקום כולו, 
ובנוסף, הברק מאיר היישר ממזרח למערב.
האל מפיץ עבודתו בקרב אומות הגויים.
תפארתו מבזיקה ברחבי תבל.
רצונו, מתגלם בבני אדם פזורים,
הכל מונע על ידו, מבצעים מטלותיו.
כעת הוא נכנס לעידן חדש,
מביא את כל בני האדם לעולם אחר.
זה עידן חדש אחרי הכול,
והאל הביא עבודה חדשה
לקחת אנשים חדשים נוספים לעידן החדש
ולהשליך הצידה את אלו שיחסל.
זה עידן חדש אחרי הכול.

כשהאל שב אל "מולדתו",
הוא החל בחלק נוסף של תוכניתו,
שבני אדם יכירוהו לעומק.
האל מפקח על העולם כולו.
הוא רואה שזה הזמן הנכון לבצע עבודתו.
הוא ממהר לפה ושם, מבצע עבודתו החדשה על בני האדם.
זה עידן חדש אחרי הכול,
והאל הביא עבודה חדשה
לקחת אנשים חדשים נוספים לעידן החדש
ולהשליך הצידה את אלו שיחסל.
זה עידן חדש אחרי הכול.

באומת התנין הגדול האדום כאש,
האל ביצע עבודה בלתי נתפסת,
שגרמה לאנושות להתנודד ברוח.
כשהיא נושבת, רבים נסחפים משם בשקט.
זוהי הגורן שהאל יפנה.
זוהי תוכניתו, הדבר לו הוא כמה.
זה עידן חדש אחרי הכול,
והאל הביא עבודה חדשה
לקחת אנשים חדשים נוספים לעידן החדש
ולהשליך הצידה את אלו שיחסל.
זה עידן חדש אחרי הכול.
זה עידן חדש, זה עידן חדש,
זה עידן חדש אחרי הכול.

מתוך 'הדבר מופיע בבשר'

ייתכן שתאהב גם...:

בריאת העולם – הכרת האל – סרט חובת צפייה תיעודי מ-2018

שיר סגידה והלל 'אני נכונה להתמסר לעבודת האל' | תודה לאלוהים על שהושיע אותי (שיר קוריאני)

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

מזמור 'דור אחרית הימים מבורך'

מזמור | 'דור אחרית הימים מבורך'

הודות לחסד האל אנו רואים את חביבותו,

שואפים לאהוב אותו היום,

ורוצים לקבל

את הכשרת המלכות של ימינו.

כל זאת חסדו של האל,

וכך הוא מרומם אותנו.

וכשאני חושב על כך, אני חש, את חביבותו.

הוא אוהבנו באמת, אחרת לא היינו חשים כך.

אנו מבורכים

יותר מהקדושים, יותר מהשאר.

לכן האל אומר,שאנשי העידן האחרון הם מבורכים.

רק מזאת אני רואה שכל העבודה

נעשית על-ידי האל עצמו,

ושאלוהים מכוון ומנחה אנשים.

אני מודה לאל על כך,

וארצה שאחיי ואחיותיי יצטרפו אליי בשבחי האל:

"לך כל התהילה, האל העליון עצמו!

מי יתן ותפארתך תוכפל ותיחשף באלה מקרבנו

שבהם בחרת ושאותם השגת."

אנו מבורכים

יותר מהקדושים, יותר מהשאר.

לכן האל אומר,שאנשי העידן האחרון הם מבורכים.

האל קבע מראש את גורלנו,כדי לזכות בנו באחרית הימים,

כך שהיקום כולו, יראה תהילת האל, בתוכנו.

אנו הפירות, של תוכנית האל, תמצית עבודתו.

עד עתה, גיליתי כמה אהבה באמת יש לאל עבורנו

דבר האל, והעבודה שהוא עושה עלינו

מתעלים פי מיליון על אלה שבעידני העבר.

לא בישראל, ואפילו לא עם פטרוס,

עבד האל כל כך הרבה, אמר האל כה הרבה.

אנו מבורכים

יותר מהקדושים, יותר מהשאר.

לכן האל אומר, שאנשי העידן האחרון הם מבורכים.

אנו מבורכים

יותר מהקדושים, יותר מהשאר.

לכן האל אומר,שאנשי העידן האחרון הם מבורכים.

מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'

קשורים מומלצים:

תודה לבורא עולם--שיר תפילה לאלוהים-חשיבות התפילה

שיר סגידה והלל 'אני נכונה להתמסר לעבודת האל' | תודה לאלוהים על שהושיע אותי (שיר קוריאני)

 

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
12345
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל Anna882 אלא אם צויין אחרת